Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Интертелеком послан в лес

Интертелеком послан в лес

Светло и легко на душе. Деньги уходят оператору лайф и старый смарт как точка доступа. Горите в аду, проклятые жлобы! :fuck:
   
Re: Интертелеком послан в лес

Светло и легко на душе. Деньги уходят оператору лайф и старый смарт как точка доступа. Горите в аду, проклятые жлобы! :fuck:
Лайф дорожче.
   
Re: Интертелеком послан в лес

А шо случилось ?? просто у меня номера эти уже 12 лет....
   
Re: Интертелеком послан в лес

Лайф дорожче.

Счя тариф у них есть на 10 гиг. У меня скорость 1,3 мбит на лайфе. У проклятых жлобов 200-300 кбит максимум. За 170 грн. В топку их.
   
Re: Интертелеком послан в лес

вони ще живі  ;o
   
Re: Интертелеком послан в лес

вони ще живі  ;o
В багатьох селах він безальтернативний. Хоч трошки швидше за EDGE
   
Re: Интертелеком послан в лес

Отмазались эти редиска от сбушников? Чето нет новостей по недавнему делу никаких. Хотя это в порядке вещей
   
Re: Интертелеком послан в лес

Счя тариф у них есть на 10 гиг. У меня скорость 1,3 мбит на лайфе. У проклятых жлобов 200-300 кбит максимум. За 170 грн. В топку их.
То може антену треба було зовнішню...
   
Re: Интертелеком послан в лес

В мене модем Интертелекому з тарифом 7 грн на день користування. Інколи виручає.
   
Re: Интертелеком послан в лес

Отмазались эти редиска от сбушников? Чето нет новостей по недавнему делу никаких. Хотя это в порядке вещей
Занесли мабуть.
   
Re: Интертелеком послан в лес

Інтертелеком - домашній Вай-Фай у селі - канал точка точка 12,5 км!

До антени Київстар - 300 метрів, але там нема 3Ж
   
Re: Интертелеком послан в лес

То може антену треба було зовнішню...

Не. Часа в три ночи скорость до 800 доходила. Забиты каналы
   
Re: Интертелеком послан в лес

Інтертелеком - домашній Вай-Фай у селі - канал точка точка 12,5 км!

До антени Київстар - 300 метрів, але там нема 3Ж

Пряма видимість? А як з дозволами? Цікавлюсь, бо наліто на село думаю,15 км
   
Re: Интертелеком послан в лес

Не. Часа в три ночи скорость до 800 доходила. Забиты каналы
А ну тоді ой... То до жопи (с) ті антени. Тоді реально тільки на 3G
   
Re: Интертелеком послан в лес

Тоже модем. Хуавей вай фай роутер. Отваливался падла по три раза за час.
   
Re: Интертелеком послан в лес

А як з дозволами?
А які дозволи потрібні?
   
Re: Интертелеком послан в лес

А які дозволи потрібні?

На частоти, при потужності більше 100 мВат. Питання вивчав- теорію, десь і посилання є. Якщо в телефоні то скину
   
Re: Интертелеком послан в лес

Стажа года три. Ровно в 12.00 первого числа эти паскуды вырубали интернет, даже если не хватало гривны на оплату следующего месяца. Это на контракте
   
Re: Интертелеком послан в лес

На частоти, при потужності більше 100 мВат. Питання вивчав- теорію, десь і посилання є. Якщо в телефоні то скину
Ти думаєш опсос ставить антену без дозволів???
   
Re: Интертелеком послан в лес

Не жлобы, а ограниченные возможности,
и технические, и другие.
Они вас обижали? при том что покрытие иногда интересней.


Можете внести капиталовложение на 3G,
и не забудьте пострелять лобби политиков, которые не любят конкуренции.


Обозвать проклятыми, при этом радоваться того, что у вас ранее небыло альтернатив.....
Как-то странно.


Вот заняться проклёнами, проклинать, может туда шагнете?
И какова цена ваших определений правд?

   
Re: Интертелеком послан в лес

Тоже модем. Хуавей вай фай роутер. Отваливался падла по три раза за час.

Да, иногда трудные бывают модемки.
   
Re: Интертелеком послан в лес

Ти думаєш опсос ставить антену без дозволів???

Мені взагалі байдуже з дозволом чи без, цікавить як легко дозвіл отримати
писи посилання в ноуті
   
Re: Интертелеком послан в лес

На 3G у ІТ швидкість вар'юється від завантаження мережі. Тому в селах вона мала. Зараз як вихід вони пропонують селянам за ті ж гроші домашній WIFI з швидкістю незалежною від обладнання. Залізо десь 3000 грн.
   
Re: Интертелеком послан в лес

Счя тариф у них есть на 10 гиг. У меня скорость 1,3 мбит на лайфе. У проклятых жлобов 200-300 кбит максимум. За 170 грн. В топку их.
Я в прошлом году поступил аналогично.)
   
Re: Интертелеком послан в лес

4 года интертелеком с USB Huawei EC168
в городе используется как резервный канал через роутерб
если у основного проводного тырнета траблы .

летом забираю его в село, и с внешней антенной 17 дБ ловит,
линуксяче совместим и не отваливается.

и пока все устраивает в интертелекоме.)
   
Re: Интертелеком послан в лес

На 3G у ІТ швидкість вар'юється від завантаження мережі. Тому в селах вона мала. Зараз як вихід вони пропонують селянам за ті ж гроші домашній WIFI з швидкістю незалежною від обладнання. Залізо десь 3000 грн.

Де можна дізнатись більше? Якщо так, то це мені як знахідка- по здоров'ю бажано на літо в село, а по інтернету бажано більше швидкості
   
Re: Интертелеком послан в лес
lab

Де можна дізнатись більше? Якщо так, то це мені як знахідка- по здоров'ю бажано на літо в село, а по інтернету бажано більше швидкості
дозволи в них всі є, але мусить бути пряма видимість на базову станцію + в них на один сектор обмежена кількість абонентів(забув точно скільки), діапазон 5ггц... так що до літа може вже не бути куди підключитись)), навіть якщо є хороший сигнал))
   
Re: Интертелеком послан в лес

Rev.B
   
Не схоже на дійсність

Счя тариф у них есть на 10 гиг. У меня скорость 1,3 мбит на лайфе. У проклятых жлобов 200-300 кбит максимум. За 170 грн. В топку их.

Не схоже на дійсність.

У Інтертелекома є кращі тарифи.

Швидкість в рази вища за наведену навіть у глихих селах.

Ціна нижча за наведену.

Про покриття навіть згадувати не варто - тут Інтертелекому конкурентів давно вже нема.

Так, вони більші підкацапники, якщо порівнювати з іншими операторами, та ті взагалі належать московітам.

Глюки на свята - звичайна справа, у інших і гірше бувало, та практично у всіх.

Мабуть у вас якийсь інший Інтертелеком. Або мешкаєте у великому місті - тоді можливі хоча б схожі варіанти.

До Інтертелекома стосунку не маю, підкацапників на дух не виношу, але не варто через це кривити душею.

   
Re: Интертелеком послан в лес

а меня интертелеком выручил когда была в оккупации, скорость норм. платила 70 грн в месяц. считаю недорого

правда достают звонками и смс-ками чтоб счет пополнила, так как сейчас мне он без надобности. хотя я номер и заморозила
   
Re: Не схоже на дійсність

Не схоже на дійсність.

У Інтертелекома є кращі тарифи.

Швидкість в рази вища за наведену навіть у глихих селах.

Ціна нижча за наведену.

Про покриття навіть згадувати не варто - тут Інтертелекому конкурентів давно вже нема.

Так, вони більші підкацапники, якщо порівнювати з іншими операторами, та ті взагалі належать московітам.

Глюки на свята - звичайна справа, у інших і гірше бувало, та практично у всіх.

Мабуть у вас якийсь інший Інтертелеком. Або мешкаєте у великому місті - тоді можливі хоча б схожі варіанти.

До Інтертелекома стосунку не маю, підкацапників на дух не виношу, але не варто через це кривити душею.
В глухих селах швидкість вища з-за меншого навантаження на БС. Якщо село більш менш "продвинуте" то швидкість ділиться на всіх продвинутих.
   
Re: Интертелеком послан в лес

Особисто я вже багато років тому послав Інтертелеком з їх інтернетом.
Зараз користуюся тільки "голосом" від цього оператора.
   
Re: Интертелеком послан в лес

Я и рев.а пользовался с заявленными 14 мбит. Не было и двух. Никогда. Звонил постоянно, спрашивал какого. Все это было до сраки. Просто платил бабло за ничто.
   
Re: Интертелеком послан в лес

В прнеділок по обіді і в Австрії були трабли на українські домени. Вхід пережовувався по півхвилини і довше.
   
Re: Интертелеком послан в лес

Я и рев.а пользовался с заявленными 14 мбит. Не было и двух. Никогда. Звонил постоянно, спрашивал какого. Все это было до сраки. Просто платил бабло за ничто.
Rev.A НІКОЛИ не може бути 14+

Цитувати
    Rev.0 — (CDMA2000 1x EV-DO rev.0) — 2,4 / 0,153 Мбіт/с (Down_link) / (Up_link)
    Rev.A — (CDMA2000 1x EV-DO rev.A) — 3,1 / 1,8 Мбіт/с
    Rev.B — (CDMA2000 1x EV-DO rev.B) — 73,5 / 27 Мбіт/с (15 каналів несучої, 4,9 / 1,8 Мбіт/с при одній несучій.)
    Rev.C — 280/75 Мбіт/с
    Rev.D — 500/120 Мбіт/с
   
Re: Интертелеком послан в лес

Rev.A НІКОЛИ не може бути 14+


Рев.б значит. 14 мбит. В рекламе было. В реале не было и двух. Деньги драли исправно. Звонки не помогали. Перешел на обычный.
   
Re: Интертелеком послан в лес

Рев.б значит. 14 мбит. В рекламе было. В реале не было и двух. Деньги драли исправно. Звонки не помогали. Перешел на обычный.
Я теж спочатку купив модем "В" і місяці три чесно намагався добитися 14+ потім плюнув на потуги.
   
Re: Интертелеком послан в лес

В прнеділок по обіді і в Австрії були трабли на українські домени. Вхід пережовувався по півхвилини і довше.
а ще в підвалі щось клацає. що б це могло бути?
   
Re: Интертелеком послан в лес

Недобросовестная реклама. За такие вещи нужно разрывать на тряпки. Начиная от провайдеров заканчивая фармацевтами. Оставляя такие вещи безнаказанными, подрываютя основы хозяйственных отношений и принципов.
   
Re: Интертелеком послан в лес

Дивно  - в нас більшість сіл  обтянуті оптикою
даємо в середньому - 10-20 мегабіт за 125 гривень на місяць
В цьому році  думаю дотянемо  останні села  які ще не розтянули....
Роботи  не залишиться  - дуже хвилююся за майбутнє - а тут виявляється що десь люди сидять  на  200 кілобітах за неймовірні гроші - і мовчать , 
давайте адреси ,  бо в нас  в деяких селах вже по 2 оптичних провайдера !!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія