Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Питання треба ставити так: при якому презі вам жилося найкраще і найгірше

Бабця, скажи за это спасибо не иуде, а Юле, которая руководила экономикой. А иуда только сдавал Украину и сдал ее гэбне в итоге.
О, Пеніс Пітерський виліз, у котрого все життя один президент.  :lol:
   
О, Пеніс Пітерський виліз, у котрого все життя один президент.
Бабця, у тебя маразм, не пиши на фупе.
   
2014р показав,що ніхто не може передбачити як розвиватимуться події.Ми,Україна, вистояла.На Майдані народ захищав свою свободу бе партій,на донбасі Добровольці помирали за Україну без партій.Воля і справедливість це база.
как вышевата сдавала землю Украины https://www.youtube.com/watch?v=XJ72MHWjlHs&ab_channel=IhorSmeshkoIhorSmeshko
   
найкраще при Вікторі Федоровичі

найгірше при мородері та блазні.
пойнятно. 20% депозити при стабільному курсі.
   
пойнятно. 20% депозити при стабільному курсі.
ну зараз стабільно заробляють сорос та партнери 12% в доларі.

українцям блазень вирішив що вистачить 5% при 10% інфляції.

радує хоч хомяки почали забирати гроші з банків. скоро прихильники певної політсили казочці кінець.

Останнє редагування: 20 червня 2021 19:40:37 від DeL1T
   
Ого скільки ригів, які тепер стали зьєбілами.

Чого бідні, бо ...
   
как вышевата сдавала землю Украины https://www.youtube.com/watch?v=XJ72MHWjlHs&ab_channel=IhorSmeshkoIhorSmeshko
Скільки разів пояснювати?2014р Україна армії не мала,а те що було то порнуха.Погугли і побачиш скільки було зрадників в Криму.Третє.Якби кацапи поперли в 2014 р по настоящому,то хтозна що було б зараз.Втратили,тимчасово,Крим,врятували Україну.Все логічно.Україна потроху йде вперед і це Гут.
   
Скільки разів пояснювати?2014р Україна армії не мала,а те що було то порнуха.Погугли і побачиш скільки було зрадників в Криму.Третє.Якби кацапи поперли в 2014 р по настоящому,то хтозна що було б зараз.Втратили,тимчасово,Крим,врятували Україну.Все логічно.Україна потроху йде вперед і це Гут.
Дебил.Это твой хозяин шоколадный мажор заплатил журналюгам о рассказе, что в 14 в Украине не было армии. Ты мовнык, а значит диванный патриот и способен только в тылу патриотить.  Вы мловныки пособники врагов Украины.
   
Дебил.Это твой хозяин шоколадный мажор заплатил журналюгам о рассказе, что в 14 в Украине не было армии. Ты мовнык, а значит диванный патриот и способен только в тылу патриотить.  Вы мловныки пособники врагов Украины.
базар фільтруй  B-)
   
базар фільтруй  B-)
По фене не понимаю. Когда приходит вот такой дятел сразу отправляю его с улыбкой вдаль.Помогает исключительно.
   
По фене не понимаю. Когда приходит вот такой дятел сразу отправляю его с улыбкой вдаль.Помогает исключительно.
4.2, 4.5
   
4.2, 4.5

 стук стук.Это я совок.Кушать хочу.
   
до чого тут ім'я чергового блазня
рівень життя то похідна від випадку та ініціативності
хіба що працювати в пошті якогось главнюка, тоді так, воно залежить
   
стук стук.Это я совок.Кушать хочу.
воно і видно!  :gigi:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія