Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чи вважаєте ви, що..

Re: Чи вважаєте ви, що..

Сєлянін, а ти теж в московську церкву гроші носиш, як цей ригівський тонірований вилупок?
чому цікавимося?
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

:-B
і я торочу це ж. клован без сумніву геній, так наїб...пардон навішати локшини на вуха міг тільки геній. а 73 не шкода ні чуть але й проти того, щоб відправляти на кічу. хай отримують "насолоду" від вибору :shuffle:

І ще би позбавив би усю зелень громадянства.  Мені соромно жити в одній країні з хуйловськими вилупками, які голосували за Зеленського. Я проти того, щоб ці істотки жили в одній країні зі мною, Україні. У них своя країна є, нехай звідси уйопуюють за порєбрік, мені тут ще жити, і краще без зелені.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

:S
+===============================================================+
Зеленський виконує свої обов"язки крвще за педру. ВВП та бюджет зростають,
допомога Заходу зросла набагато. "При педрі такого не було!" (с)
Але й виск та хрюкання педрил також зросли... Бо від годівниці відірвали...
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

за Томос українець боровся більше трьохсот років, тому тільки ворог може кепкувати з його отримання Україною. це раз.
друге, від того в яку церкву я ношу гроші тебе неїпе, це два. 
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

чом би й ні. але я за лисуватого і кривавого.
+==============================================+
Українці вже раз такого кучерявого алкаша послали нах!
Видно, цьому кучерявому це сподобалося...
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

за Томос українець боровся більше трьохсот років, тому тільки ворог може кепкувати з його отримання Україною. це раз.
друге, від того в яку церкву я ношу гроші тебе неїпе, друже дрім. 

Я тобі не друг . Це точно. А ти носи, не соромся.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

за Томос українець боровся більше трьохсот років

Так, саме це є справжньою незалежністю. Я особисто цю  дату вважаю найважливішою в новітній  історії України  (500 років), не 22 січня чи  24 серпня, а саме дату отримання Томосу про Автокефалію.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Ні. А ось термін тюремний  для КОЖНОГО вилупка, віддавшого свій голос за клована, потрібен. Сам Зеленський ні в чому не винен, він як виявилось (сприймав його раніше інакше, як дурня), непогана людина,  Але й Лорі не хірург, а лише грав лікаря...
+=================================================================+
І кулю між роги кожному хто посягає на право українців обирати собі президента.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Так, саме це є справжньою незалежністю. Я особисто цю  дату вважаю найважливішою в новітній  історії України  (500 років), не 22 січня чи  24 серпня, а саме дату отримання Томосу про Автокефалію.

Ти і зека вважав найкращим президентом, вилупок ригівський...
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Так,  Треба покарати за цей пройоп 73% виблядків, що проживають в МОЇЙ Україні  (а вона моя, бо я - УКРАЇНЕЦЬ). Це - вороги, 5-та колона хуйла. Мій президент - Порошенко!
+===============================================================================================+
А педрил, "що проживають в МОЇЙ Україні  (а вона моя, бо я - УКРАЇНЕЦЬ)", гнати запоребрик як ворогів України.
Бо це право українців обирати свого президента. Злочинця педру - на нари за пограбування українців! З конфіскацією!
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Так, саме це є справжньою незалежністю. Я особисто цю  дату вважаю найважливішою в новітній  історії України  (500 років), не 22 січня чи  24 серпня, а саме дату отримання Томосу про Автокефалію.
(tu)
і це пояснює чомувсі ці дріми вкхаври та інші так виють на Томос.
ПС і справа не в тому, в яку церкву носить гроші українець вся справа в тому, що Україна в січні 2019 отримала, як Ви правильно зазначили, іще один, один з найголовніших. атрибутів НЕЗАЛЕЖНОСТІ.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

+=================================================================+
І кулю між роги кожному хто посягає на право українців обирати собі президента.

Ті, хто вибрав клована, не є українцями. Це хуйловські вилупки, вороги України, я з такими жити в одній країні не збираюсь. Вибір УКРАЇНЦІВ - Порошенко,  він святий, бо завдяки йому ми всі, і  я особисто, отримав Томос. Важливіше за Томос для українців нічого нема.
А кожна тварина, шо віддала голос за клована, відповість перед Законом. Вірю та сподіваюсь на об'єктивні вироки зрадникам.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

І ще би позбавив би усю зелень громадянства.  Мені соромно жити в одній країні з хуйловськими вилупками, які голосували за Зеленського. Я проти того, щоб ці істотки жили в одній країні зі мною, Україні. У них своя країна є, нехай звідси уйопуюють за порєбрік, мені тут ще жити, і краще без зелені.
+=====================================+
Не живи тута! Бо за свою Україну воюватиму!
Здихаємося педрил - очистимо Україну!
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

за Томос українець боровся більше трьохсот років, тому тільки ворог може кепкувати з його отримання Україною. це раз.
друге, від того в яку церкву я ношу гроші тебе неїпе, це два. 
+==============================+
Ясно, адепт 5-ї кацапської колони...
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

+==============================+
Ясно, адепт 5-ї кацапської колони...
п***а ць, діду. ви зовсім розум втратили.  :facepalm:
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Ті, хто вибрав клована, не є українцями. Це хуйловські вилупки, вороги України, я з такими жити в одній країні не збираюсь. Вибір УКРАЇНЦІВ - Порошенко,  він святий,  бо завдяки йому ми всі, і  я особисто, отримав Томос. Важливіше за Томос для українців нічого нема.
А кожна тварина, шо віддала голос за клована, відповість перед Законом. Вірю та сподіваюсь на об'єктивні вироки зрадникам.

петро (tu)  [ua]
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

вкхавр, перефразуючи давню приказку я б сказав так -скажи як ти відносишся до того, що Україна отримала Томос і я скажу хто ти.
і це безвідносно хто ти -вірун, атеїст, баптист, мусульманин, юдей. але тобі, діду, цього ніколи не збагнути, бо ти автратив цю здатність. без образ.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

(tu)
і це пояснює чомувсі ці дріми вкхаври та інші так виють на Томос.
ПС і справа не в тому, в яку церкву носить гроші українець вся справа в тому, що Україна в січні 2019 отримала, як Ви правильно зазначили, іще один, один з найголовніших. атрибутів НЕЗАЛЕЖНОСТІ.
+======================================================================================+
Не пі3ди! Мені томос цікавий лише як політичний документ. Бо я - атеіст і вірунською хернею не займаюся.
Томос не додасть нам гранатометів та іншої зброї для захисту України, а Зеленський цьому сприяє.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..
Bmx

Вибір УКРАЇНЦІВ - Порошенко,  він святий, бо завдяки йому ми всі, і  я особисто, отримав Томос.
Амінь  (tu)
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

А кожна тварина, шо віддала голос за клована, відповість перед Законом. Вірю та сподіваюсь на об'єктивні вироки зрадникам.
Угу, после вашего пацюка .
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

+======================================================================================+
Не пі3ди! Мені томос цікавий лише як політичний документ. Бо я - атеіст і вірунською хернею не займаюся.
Томос не додасть нам гранатометів та іншої зброї для захисту України, а Зеленський цьому сприяє.
вкхавр, перефразуючи давню приказку я б сказав так -скажи як ти відносишся до того, що Україна отримала Томос і я скажу хто ти.
і це безвідносно хто ти -вірун, атеїст, баптист, мусульманин, юдей. але тобі, діду, цього ніколи не збагнути, бо ти автратив цю здатність. без образ.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Ті, хто вибрав клована, не є українцями. Це хуйловські вилупки, вороги України, я з такими жити в одній країні не збираюсь. Вибір УКРАЇНЦІВ - Порошенко,  він святий, бо завдяки йому ми всі, і  я особисто, отримав Томос. Важливіше за Томос для українців нічого нема.
А кожна тварина, шо віддала голос за клована, відповість перед Законом. Вірю та сподіваюсь на об'єктивні вироки зрадникам.
+==============================================+
Не тобі, синячий вилупок, визначати хто є українцем!
А стосовно "закону", то згідно Конституції кожен українець
має право ВІЛЬНОГО вибору свого президента. А хто
посягає на права українців - той є ворогом України!
І ще: томос не є частиною законодавства України.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

п***а ць, діду. ви зовсім розум втратили.  :facepalm:
+=======================================================================================+
У педрил його ніколи й не було. Бо так руйнувати Україну, як це роблять педрили, не вдається навідь хуйлу!
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

І ще би позбавив би усю зелень громадянства.  Мені соромно жити в одній країні з хуйловськими вилупками, які голосували за Зеленського. Я проти того, щоб ці істотки жили в одній країні зі мною, Україні. У них своя країна є, нехай звідси уйопуюють за порєбрік, мені тут ще жити, і краще без зелені.

Павлуша, тобі і майдан колись теж заважав  песика вигулювати

Останнє редагування: 29 січня 2022 14:29:35 від PRom
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

вкхавр, перефразуючи давню приказку я б сказав так -скажи як ти відносишся до того, що Україна отримала Томос і я скажу хто ти.
і це безвідносно хто ти -вірун, атеїст, баптист, мусульманин, юдей. але тобі, діду, цього ніколи не збагнути, бо ти автратив цю здатність. без образ.
+==============================================+
Томос вигнав кацапів з України? Чи прихлопнув хуйла?
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

+==============================================+
Не тобі, синячий вилупок, визначати хто є українцем!
А стосовно "закону", то згідно Конституції кожен українець
має право ВІЛЬНОГО вибору свого президента. А хто
посягає на права українців - той є ворогом України!
І ще: томос не є частиною законодавства України.

Мені визначати, бо я - УКРАЇНЕЦЬ. І голосував за Порошенка
А ти кацапський виродок, україножер, смоктач у хуйла, який проголосував за агента хуйла "клована".
Таким як ти, не місце в моїй країні, ти кацапське лайно, ворог.



   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Вибір УКРАЇНЦІВ - Порошенко,  він святий

йомайо, ото накрило мєлірованого!
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

мєлірованого

А хто це такі?
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Павлуша, тобі і майдан колись теж завазав  песика вигулювати

Ну так воно ж ригівський вилупок. Азірова і зека в сраку лизав, Бандера для нього бандит. Вилупок одним словом.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

йомайо, ото накрило мєлірованого!

Правильно казати тонірований...
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

А хто на табуретку? Дай вгадаю - такий кучерявий, так?

   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Правильно казати тонірований...
А хто такі мєліровані?  Меркель прихильники? Я не в курсі просто...
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

А хто це такі?

ти вже повернувся до лук натюрєль?
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Правильно казати тонірований...

та кагбе пох.
Павло він унікальний!
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

А хто такі мєліровані?  Меркель прихильники? Я не в курсі просто...

Йди манікюрчик і тоніровочку понови, ригівський вилупок.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

+==============================================+
Томос вигнав кацапів з України? Чи прихлопнув хуйла?
мде, все таки я не помилився. 
   
Re: Чи вважаєте ви, що..
LSD

за Томос українець боровся більше трьохсот років, тому тільки ворог може кепкувати з його отримання Україною. це раз.
друге, від того в яку церкву я ношу гроші тебе неїпе, це два. 
Не звертай уваги то наш львівський освободітель, якого (або батьків) завезли  у 1945 році.
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

ото накрило....  :facepalm1:

Пидр,вместо денех ботам начал выдавать наркоту?
   
Re: Чи вважаєте ви, що..
LSD

+======================================================================================+
Не пі3ди! Мені томос цікавий лише як політичний документ. Бо я - атеіст і вірунською хернею не займаюся.
Томос не додасть нам гранатометів та іншої зброї для захисту України, а Зеленський цьому сприяє.
Вчорашньою пресконференцією. :D
   
Re: Чи вважаєте ви, що..

Зеленский не устраивает многих. Но замена где? Кто вместо него? Сбитых летчиков не предлагать.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія