Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Черный грибок на закуску.

Re: Черный грибок на закуску.

бо нема дерьма. Ви - довбойоб, це затверджую впевнено, на основі ваших допісів. Іньшого нічого поганого не сказав.
ладушки.. и не мечтай, что я тебя оставлю в покое.. Ты либо включишь остатки логики и уебнешь отсюда пока еще не сильно обосраный, либо просто игноришь меня в одностороннем порядке
   
Re: Черный грибок на закуску.

Вовчик і beggy, зустрічалися в реалі? Видно, що ви здружилися.
   
Re: Черный грибок на закуску.

Ви недалека людина, Вовчіку, мій пане. Та розум з математикою не завжди сумісні. Пререльман, ідіот по життю - найвеличніший матератик світу.Кажете - гросмейстер? Доведіть людям, що мають сумніви. Я вам вірю.
   
Re: Черный грибок на закуску.

quote author=Oleksandr link=topic=1100099.msg25315936#msg25315936 date=1620748776]
Вовчик і beggy, зустрічалися в реалі? Видно, що ви здружилися.
[/quote]
Мабуть, навпаки, пане.
   
Re: Черный грибок на закуску.

Ви недалека людина, Вовчіку, мій пане. Та розум з математикою не завжди сумісні. Пререльман, ідіот по життю - найвеличніший матератик світу.Кажете - гросмейстер? Доведіть людям, що мають сумніви. Я вам вірю.
Мама дорогая.. я не ваш пан)) ибо если я ваш пан, то вы автоматычно мой холоп.. в принципе это не далеко от истины)) однако по теме давайте все же) Яким людям мне что то доказывать?? Поднимаете этот вопрос только вы. С таким же успехом я могу к тебе приебаться с вопросом доведи что ты дохтур химических наук))
   
Re: Черный грибок на закуску.

короче, я с собакевичем гулять.. а ты подумай над своим поведением, недолугий))
   
Re: Черный грибок на закуску.

Мама дорогая.. я не ваш пан)) ибо если я ваш пан, то вы автоматычно мой холоп.. в принципе это не далеко от истины)) однако по теме давайте все же) Яким людям мне что то доказывать?? Поднимаете этот вопрос только вы. С таким же успехом я могу к тебе приебаться с вопросом доведи что ты дохтур химических наук))
по-перше кандідат. По-друге, ви сам себе зараз ганьбите.
   
Re: Черный грибок на закуску.

по-перше кандідат. По-друге, ви сам себе зараз ганибите.
ок) чао.. до новых встреч на полях найзапеклишых))
   
Re: Черный грибок на закуску.

Вам фото надати ламіновоного папірця? За півгодини буде. Дмитро Володимирович я для вас надалі.
   
Re: Черный грибок на закуску.

Зараз дружина займаеться з учнем. Математикою. Як звільніться - надам підтвердження, всі докі в неі. Подумайти, як ви надавати будете. Вам буде не просто. Двадцяць хвилин.
   
Re: Черный грибок на закуску.

Цікаво що там де починають посилену вакцинацію одразу починаюцця крики про мутантів. Про Індію вже вереск шодо потрійних мутантів.
   
Re: Черный грибок на закуску.

Удалено. Хто хтів - побачів. Там номера не закрив. То повна деанонімізація.

Останнє редагування: 11 травня 2021 20:02:00 від beggy
   
Re: Черный грибок на закуску.

Ви недолугій дебіл, Вовка. Зрозумійте для початку різницю між 'Государ", та "мілостівий государ". Ви "мій пан" на папері або в інтернеті. А холопів і вас не буде, бо ви сам холоп, мій пане.
   
Re: Черный грибок на закуску.

В Індії повідомляють про серію інфікувань так званим "чорним грибком" (мукормікозом) серед людей, що лікуються або одужали від COVID-19.

Джерело: BBC

Деталі: Зазначається, що мукормікоз - дуже рідкісна інфекція. Вона викликана впливом слизової цвілі, яка зазвичай трапляється в ґрунті, рослинах, гною і гнилих фруктах і овочах. Мукормікоз вражає носові пазухи, мозок та легені і може бути небезпечним для життя у діабетиків або людей з сильним імунодефіцитом, таких як хворі на рак або люди з ВІЛ / СНІДом. Єдиними ліками, ефективним проти грибкової інфекції, є протигрибкова внутрішньовенна ін'єкція, яка коштує 3500 рупій (48 доларів) за дозу і яку потрібно вводити кожен день протягом восьми тижнів.

Загальна смертність від мукормікоз становить 50%.
==========================
 3000 доллярів лікування? Ну-ну...
А яка назва препарату?
   
Re: Черный грибок на закуску.

А яка назва препарату?
============================
На УП прочитав.  Не знаю. Тре пошукати.але мені поки не цікаво.
   
Re: Черный грибок на закуску.
nik

стрімко лисію, нерви, та мазати черепа різним лайном не буду. Дружика, щоправда каже, що краще б з бороди волосся лізли.

не маж лайном, купи у вольки
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія