Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Темное будущее электрических машин! Почему электромобили это провал? Плюсы и минусы электромобилей!

с каких ху**в я стал ""петриком""???
ти шо, не чув про петрикгейт?  :weep:
   
ти шо, не чув про петрикгейт?  :weep:

неа....
проехал мимо... :blush2:
я как раз консультировал кренделей на южмаше по поводу отех жылизяк для космоса....
   
Та начебто домовились, що у електромобілей немає майбутнього, бо в Україні немає де заряджати, а там де є, то ціни за кіловат як в Антарктиді.

троє знайомих продали Ліфи своі тим у кого є особняк.
платні зарядки в містах коштують як заправляти дизельне авто.
алаверди, гєнацвалє .
купуйте в Украіні тролейбуси. особливо якшо ви жителі великих мегаполісів  :D
   
неа....
проехал мимо... :blush2:
я как раз консультировал кренделей на южмаше по поводу отех жылизяк для космоса....
ну ти і крутий перець!  :gigi:
   
якби я їздив на такому страшидлі, в мене також був би такий вираз морди ліца  :gigi:

А що не так? Номальний простий класичний дизайн..... Нічого зайвого, все на місці....
   
А що не так? Номальний простий класичний дизайн..... Нічого зайвого, все на місці....
та який наюх "класичний"??? шик-модерний мінімалізм від дезігнерів нетрадиційної орієнтації.
   
та який наюх "класичний"??? шик-модерний мінімалізм від дезігнерів нетрадиційної орієнтації.

Який має бути на твій погляд? Тільки не потрібно ставити в приклад Мерседес чи Каділак 60-х
   
Який має бути на твій погляд? Тільки не потрібно ставити в приклад Мерседес чи Каділак 60-х
зійдемось на 70-х!  :)
   
та який наюх "класичний"??? шик-модерний мінімалізм від дезігнерів нетрадиційної орієнтації.

ну у тесли 3 та У ще екстримальніший мінімалізм і нічого..... Тут навпаки компроміс трохи між класикою та мінімалізмом
   
Реєстрації нових електромобілів в Україна за січень зросли вдвічі Джерело: https://biz.censor.net/n3314919

 У січні 2022 року українці придбали і зареєстрували 663 автомобіля на електротязі, що майже на третину більше, ніж торік.

Про це йдеться в повідомленні асоціації "Укравтопром".

Із цієї кількості легкових електромобілів було 631 штука, а 32 авто – комерційні.

Частка нових машин в реєстраціях електромобілів склала 20% проти 10% в січні 2021 року.

Найпопулярнішим легковим автомобілем на ринку повністю електричних авто залишається Nissan Leaf. У січні свою першу реєстрацію в Україні пройшли 136 авто цієї моделі.

Другий результат у Tesla Model 3, автомобілі цієї марки купили 63 автомобілісти.

Електричний кросовер, що виготовляється японською Honda спільно з китайським Dongfeng – M-NV увірвався у трійку найпопулярніших в Україні електромобілів. В активі цієї моделі 33 реєстрації.

Також до топ-5 січня потрапили Volkswagen e-Golf – 26 штук та Chevrolet Bolt – 25 штук.

Найбільш затребуваним автомобілем серед комерційних машин на акумуляторних джерелах живлення залишається Renault Kangoo Z.E. За місяць 21 електрична Kangoo поповнили український автопарк.

   
ну у тесли 3 та У ще екстримальніший мінімалізм і нічого..... Тут навпаки компроміс трохи між класикою та мінімалізмом
від класики там нема нічого. а найкращий дизайн електрички- це еска 12-го року. далі пішла попса
   
від класики там нема нічого.

прості рівні лінії як в екстер'єрі так і в інтер'єрі..... це класика
   
прості рівні лінії як в екстер'єрі так і в інтер'єрі..... це класика
це - фіат 124.  :gigi:
   
На мій смак, дуже вдачний дизайн.

   
це - фіат 124.  :gigi:
Показати зображення...

Іменно. Я про це і кажу...... Жигулі - гівняне авто саме по собі, але форма дуже вдала на той час...... Мені подібна форма набагато більше подобається чим всі ці йобнуті "хвилі" типу як у тойоти пріус


між іншим айонік 5 дизайн зроблений з їхньої старючої моделі Хюндай Поні 1974



   
бліда подоба ески.

Якщо ти маєш на увазі Тесла Модел S, то для багатьох аскетичний скандинавський дизайн не є приємлемим коли душа вимагає рюшечки, хохломський розпис. Lucid на мій погляд, взяла все краще від Тесли, але добавили трішки сучасного люксового дизайну, рівно стільки, щоб не було занадто
   
Іменно. Я про це і кажу...... Жигулі - гівняне авто саме по собі, але форма дуже вдала на той час...... Мені подібна форма набагато більше подобається чим всі ці йобнуті "хвилі" типу як у тойоти пріус
Показати зображення...
між іншим айонік 5 дизайн зроблений з їхньої старючої моделі Хюндай Поні 1974

Показати зображення...
ну, форма пріуса на відміну від його начинки- це таки фейл, мабуть ще й тому гібриди несильно злетіли.
   
Якщо ти маєш на увазі Тесла Модел S, то для багатьох аскетичний скандинавський дизайн не є приємлемим коли душа вимагає рюшечки, хохломський розпис. Lucid на мій погляд, взяла все краще від Тесли, але добавили трішки сучасного люксового дизайну, рівно стільки, щоб не було занадто

не бачу ніякого аскетизму а-ля газ-53
   
Реєстрації нових електромобілів в Україна за січень зросли вдвічі Джерело: https://biz.censor.net/n3314919

 У січні 2022 року українці придбали і зареєстрували 663 автомобіля на електротязі, що майже на третину більше, ніж торік.

Про це йдеться в повідомленні асоціації "Укравтопром".

Із цієї кількості легкових електромобілів було 631 штука, а 32 авто – комерційні.

Частка нових машин в реєстраціях електромобілів склала 20% проти 10% в січні 2021 року.

Найпопулярнішим легковим автомобілем на ринку повністю електричних авто залишається Nissan Leaf. У січні свою першу реєстрацію в Україні пройшли 136 авто цієї моделі.

Другий результат у Tesla Model 3, автомобілі цієї марки купили 63 автомобілісти.

Електричний кросовер, що виготовляється японською Honda спільно з китайським Dongfeng – M-NV увірвався у трійку найпопулярніших в Україні електромобілів. В активі цієї моделі 33 реєстрації.

Також до топ-5 січня потрапили Volkswagen e-Golf – 26 штук та Chevrolet Bolt – 25 штук.

Найбільш затребуваним автомобілем серед комерційних машин на акумуляторних джерелах живлення залишається Renault Kangoo Z.E. За місяць 21 електрична Kangoo поповнили український автопарк.

600 машин ? беушних ?
це перемога я щетаю  :D
   
ми це зробили! мій голос теж там

   
ми це зробили! мій голос теж там

https://twitter.com/view/status/1491145601261924353
Так ти ж POM.
Що ти в Штатах можеш зробить, клоун?
Машини мить?
   
Tesla Sales To Be Larger Than GM and Ford Combined By 2027, Says Morgan Stanley   :-)o

хоча раніш бо в гм + форд = ~250млрд ревен'ю, в тесли зараз 50млрд а +50%  в рік дає ім 250млрд в 26 році якщо викреслити всі інші види прибутку
   
Нарешті дочекався
Congrats!
те все страхи что задерут цену не материализовались ?
   
Congrats!
те все страхи что задерут цену не материализовались ?

Матеріалізувались звичайно...... Зараз виявляється всі ці сигналізації та іншу х.й.ю ставлять автоматично навіть не питаючи і автоматично додають до ціни..... Ну і довелось довго торгуватись щоб спустити додаткову плату до 500 дол......
   
ну, форма пріуса на відміну від його начинки- це таки фейл, мабуть ще й тому гібриди несильно злетіли.

Пофіг форма, дайош пріус, але з більшою батарейкою!     :gigi:
   
Ось вам історія про забирання купленої машини в лос анжелесі

Гаразд, після чудових фотографій цієї дивовижної машини, на якій мені справді подобається їздити, як ніначому іншому..... розповім вам про  історію жахів, як мені вдалось витягти її з емного зачарованого лісу стосунків між дилерами та Фордом...

Мій офіційний статус змінився на «завершити покупку» у вівторок увечері, 15 лютого. Це сцуко одне із злодіянь Форду. Чому вони повинні були надіслати це повідомлення вночі. Чому вони не можуть відправити їх вранці.
   
Після цього у нас була дуже довга розмова... Я намагався розповісти йому, наскільки репутація та хороші бізнес-практики важливі для таких компаній, як він, і він казав мені, як важко відмовитися від автомобіля на 10 тисяч менше, ніж вони могли б продати за......... Він мені сказав, що їм щось для цього потрібно..... Вони не можуть мені це просто дати..... Потім я побачив у рахунку-фактурі "заготовки" вони зробили...... за додаткові 2200 доларів поставили сигналізацію... лазерні коди на всі деталі, 3М плівку на всі краї та інші вразливі частини... Він сказав, що це не підлягає обговоренню.. ... вони роблять це на всіх автомобілях..... З цього я зрозумів, що націнка підлягає обговоренню ..... Тож у підсумку я погодився на 500........ але на додаток до моєї початкової ціни , а не нової ціни........ Потім була довга дискусія про те, чому автомобілі ростуть в ціні....... тощо... Ця знижка в 750 доларів – це та, яка трохи полегшить мене від зростання ціни.....
Бідний продавець біг туди назад. після кожної нової порції інформації.....

Зрештою до мене приходить «розумник» і дає номер телефону. Він каже, що на сьогодні у них вже робочий час закінчився, але зателефонуйте їм завтра, і, можливо, вони дадуть вам код, щоб отримати знижку на захист ціни. Якщо все, що я кажу, правда, у них не буде проблем з переоформленням контракту.

Потім вони привели мене до фінансового хлопця. Він також потрапив у біду. Він сказав, що всі автомобілі Mach E повинні проходити лише електронний контракт, але коли він намагається запустити VIN мого автомобіля через програму Options, він отримує помилку..... Жодні виклики CSR не допомогли йому вирішити проблему..... ...

Він тримав мене досить довго, і зрештою мені сказали, що єдиний спосіб забрати свою машину – це підписати тимчасову фінансову угоду, яка завтра буде замінена опціонною угодою Ford....... У мене немає вибору.... Я не хотів продовжувати їздити на старій машині з тікетами. Я погодився. Я взяв у них підписаний лист про те, що вони обіцяють замінити цей контракт на опціонний.

Машина була дивовижною...

   
Наступного дня я спробував зателефонувати за номером, який вони мені дали, і там дійсно була можливість поговорити про захист цін, але CSR не захотіла зі мною розмовляти, вона сказала, що вони спілкуються тільки з працівниками дилерського центру.
Мені подзвонив фінансист. Він сказав, що все складніше, ніж він думав... Сьогодні він не може це вирішити. Представник Форда приїжджає до них, щоб вирішити проблему... як би там не було, я буду продовжувати насолоджуватися своєю красою... А потім побачимо......
У п'ятницю від нього знову нічого. Тож нарешті я поїхав на своїй новій машині до парку Гріффіт, щоб здійснити щоденний похід...... Під час походу я отримав повідомлення від фінансового хлопця, що вони нарешті вирішують проблему з параметрами....... Я запитав їх, чи вони також вирішили питання захисту цін ... відповіді немає

Я вирішив скоротити свій похід і поїхав прямо до дилера. Вони дуже люб’язно дозволили мені поставити свою нову машину на зарядку, поки я веду з ними бізнес.

Я пішов прямо до фінансового хлопця, і він посміхаючись і щасливий повідомив мені, що вони змогли вирішити проблему та домовитися про варіанти з 2500

Він сказав мені, що це був перший раз у його кар'єрі ..... це був збій з моїм VIN-кодом, і він був відхилений системою опцій. Програмістам довелося працювати понаднормово, щоб виправити це вручну........
Я сказав йому дякую за таку відданість, але перед тим, як робити будь-які електронні підписи, я запитав про цю важливу проблему із захистом цін....... Я дав йому купу роздруківок з різних форумів з інструкціями, як усе робити ..... Я йому сказав, що хочу відповіді........ Обіцяли це. Якщо вони не можуть доставити це, я хочу отримати від них цю відповідь...
Він виконав усі ці інструкції і залишив мене приблизно на 20-30 хвилин.
Потім він повернувся і сказав, що питання вирішено....... Нарешті зрозуміли, що це таке і як це робиться..... Він сказав, що раніше ніхто не знав, як це працює.......
Я зазначив, що завдяки їхнім зусиллям і часу, які вони витратили, щоб зрозуміти, що тепер вони можуть зробити багатьох клієнтів щасливими....
Тож врешті-решт ми підписали опціонну угоду зі знижкою 2500...  Вони дали мені підписаний папір, що вони надішлють мені чек на 2000 доларів відразу після того, як отримають той кешбек від Форда...

Тепер краса моя назавжди
   
Тож врешті-решт ми підписали опціонну угоду зі знижкою 2500...  Вони дали мені підписаний папір, що вони надішлють мені чек на 2000 доларів відразу після того, як отримають той кешбек від Форда...
Скоро будет как в совке с очередями на машины
   
Наступного дня я спробував зателефонувати за номером, який вони мені дали, і там дійсно була можливість поговорити про захист цін, але CSR не захотіла зі мною розмовляти, вона сказала, що вони спілкуються тільки з працівниками дилерського центру.
Мені подзвонив фінансист. Він сказав, що все складніше, ніж він думав... Сьогодні він не може це вирішити. Представник Форда приїжджає до них, щоб вирішити проблему... як би там не було, я буду продовжувати насолоджуватися своєю красою... А потім побачимо......
У п'ятницю від нього знову нічого. Тож нарешті я поїхав на своїй новій машині до парку Гріффіт, щоб здійснити щоденний похід...... Під час походу я отримав повідомлення від фінансового хлопця, що вони нарешті вирішують проблему з параметрами....... Я запитав їх, чи вони також вирішили питання захисту цін ... відповіді немає

Я вирішив скоротити свій похід і поїхав прямо до дилера. Вони дуже люб’язно дозволили мені поставити свою нову машину на зарядку, поки я веду з ними бізнес.

Я пішов прямо до фінансового хлопця, і він посміхаючись і щасливий повідомив мені, що вони змогли вирішити проблему та домовитися про варіанти з 2500

Він сказав мені, що це був перший раз у його кар'єрі ..... це був збій з моїм VIN-кодом, і він був відхилений системою опцій. Програмістам довелося працювати понаднормово, щоб виправити це вручну........
Я сказав йому дякую за таку відданість, але перед тим, як робити будь-які електронні підписи, я запитав про цю важливу проблему із захистом цін....... Я дав йому купу роздруківок з різних форумів з інструкціями, як усе робити ..... Я йому сказав, що хочу відповіді........ Обіцяли це. Якщо вони не можуть доставити це, я хочу отримати від них цю відповідь...
Він виконав усі ці інструкції і залишив мене приблизно на 20-30 хвилин.
Потім він повернувся і сказав, що питання вирішено....... Нарешті зрозуміли, що це таке і як це робиться..... Він сказав, що раніше ніхто не знав, як це працює.......
Я зазначив, що завдяки їхнім зусиллям і часу, які вони витратили, щоб зрозуміти, що тепер вони можуть зробити багатьох клієнтів щасливими....
Тож врешті-решт ми підписали опціонну угоду зі знижкою 2500...  Вони дали мені підписаний папір, що вони надішлють мені чек на 2000 доларів відразу після того, як отримають той кешбек від Форда...

Тепер краса моя назавжди
:laugh: вітаю з покупкою! звіти з експлуатації також бажано викладати в такому стилі
   
Скоро будет как в совке с очередями на машины

Вже так
мені просто повезло
   
:laugh: вітаю з покупкою! звіти з експлуатації також бажано викладати в такому стилі

Я заплатив 3 додаткові тищі за гарантію від бамперу до бамперу на 8 років

Не довіряю всій цій сучасній електроніці сенсорам та іншому
   
Стосовно експлуатації - це саме те авто що я чекав останні 10 років
воно їде саме хайвеями без проблем
   
Я заплатив 3 додаткові тищі за гарантію від бамперу до бамперу на 8 років

Не довіряю всій цій сучасній електроніці сенсорам та іншому
:lol:  (tu)  в меморіз!
   
:lol:  (tu)  в меморіз!

А ти всьому новаторству довіряєш завжди?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія