Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Трахтемиров

Трахтемиров

Кто там был?

Действительно ли это красивое место?
   
Re: Трахтемиров

 Сергей СВ делал фоторепортаж.
 Козацкое кладбище - что-то єпическое.  Каменные 300-летние кресты.
  Бакай там захватил заповедник что  ли
  Красиво

https://www.google.com.ua/search?q=%D0%A2%D1%80%D0%B0%D1%85%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI14HH4cTvxgIVqv5yCh3I6wZ3&biw=1138&bih=548
 
   
Re: Трахтемиров

У бакая сгорел дом и вся усадьба )
   
Re: Трахтемиров

Да. Очень красиво!
И виды какие вокруг! И Днепр!..


...и охотничьи угодия Бакая пртсто гигантские - ращводят диких кабанов, в основном.

Ехать однозначно НУЖНО!
   
Re: Трахтемиров



кстати фото оттуда ))
   
Re: Трахтемиров

Там вокруг много затопленных деревень со старыми козацкими кладбищами, тррпы позаростали, идешь словно в деревне-призраке. Жутковато.

И воздух такой... Сколько бы ни выпил - не пьянеешь :)
   
Re: Трахтемиров

У бакая сгорел дом и вся усадьба )

Ого. Давно?
Я была в 2008, там такой дворец стоял! Охранник за км увидел нашу группку, расположившуюся пообедать (без костра) - прибежал через 10 минут :)
   
Re: Трахтемиров

в григоровке мило
   
Re: Трахтемиров

Ого. Давно?
Я была в 2008, там такой дворец стоял! Охранник за км увидел нашу группку, расположившуюся пообедать (без костра) - прибежал через 10 минут :)

этой зимой говорят. остался только фрагмент камина
   
Re: Трахтемиров

Там вокруг много затопленных деревень

в Україні нема деревень (хіба що на півночі Чернігівщини)
   
Re: Трахтемиров

10 березня ц.р. у селі Трахтемирів Канівського району згорів дерев'яний будинок, що належав рельєфно-ландшафтному парку "Трахтемирів", загальновідомий як "Дача Бакая". На місці будинку залишився тільки фундамент. Як повідомив заступник начальника Канівського міського відділу міліції, начальник кримінальної міліції підполковник Сергій Ждан, порушено кримінальну справу за ст. 194 ч. 2 Кримінального кодексу (умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах). Наразі проводиться експертиза, яка має встановити причини пожежі.
   
Re: Трахтемиров

Были у меня фотографии этой дачи. Плёночные - потерялись при переезде :/
   
Re: Трахтемиров

Сергей СВ делал фоторепортаж.
 Козацкое кладбище - что-то єпическое.  Каменные 300-летние кресты.
  Бакай там захватил заповедник что  ли
  Красиво

https://www.google.com.ua/search?q=%D0%A2%D1%80%D0%B0%D1%85%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI14HH4cTvxgIVqv5yCh3I6wZ3&biw=1138&bih=548
 

Если это не фотошоп, то сказать можно только одно - обалдеть!

   
Re: Трахтемиров

Были у меня фотографии этой дачи. Плёночные - потерялись при переезде :/

   
Re: Трахтемиров

Друг недавно был, говорит, что на даче Бакая крутая столовая, там обедают дикие туристы.

При этом везде чистота — после себя народ убирает.

Интересует, можно ли там снять номер на день-два.
   
Re: Трахтемиров

черкащина вся якийсь зачарований край -

   
Re: Трахтемиров

кстати фото оттуда ))
Эти купола - полное гавно.
   
Re: Трахтемиров

Дача Бакая згоріла. Решта все існує... Доберуся до файлів - повторю репортаж :)
   
Re: Трахтемиров

Де восток5
   
Re: Трахтемиров

Я був там. Їхати однозначно.
Бакай там тупо масово викупляв будинки старовинні і руйнував всередині все але залишав стіни. Основне руйнував піч бо це душа будинку.  І давав тому всьому зарости. І йдеш там по хащах і регулярно тобі мазанка трапляється. Козацькі кладовища він поховав теж заростями але руйнувати хрести не наважився. Йдеш по лісу а тобі замість грибів могили. Таке неможливо забути.
До речі коли я там був то хатинка бакая ще стояла і охорона за нами з автоматами ганялась.
А ще коли там спуститись до Дніпра то по березі трипільські черепки. Коли зробили водосховище то це все з землі вимило. Просто як галька з візерунками.
Трахтемирів це страшно і дивно...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія