Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Є водії на ФУПі? 64% задоволені діяльністю Укравтодору

Є водії на ФУПі? 64% задоволені діяльністю Укравтодору
NBA

З вересневого опитування Рейтингу. Невже в нас все так добре з дорогами?
   
З вересневого опитування Рейтингу. Невже в нас все так добре з дорогами?

в закарпатті - львів - тернопіль , дороги чудові
   
в принципі так.
доріг зробили багато.
   
З вересневого опитування Рейтингу. Невже в нас все так добре з дорогами?

видна работа, это главное. Работы в общем еще на 100 лет безостановочной, ну а дальше видимо по воздуху уже будем летать.
   
Re: Є водії на ФУПі? 64% задоволені діяльністю Укравтодору

Невже в нас все так добре з дорогами?
Це все відносно. В порівнянні з тим, що було, звичайно покращення є. Але в порівнянні з Європою роботи ще непочатий край.
   
Які дороги?!!! Скрізь страшне. Шматки якісь для виду підзакатали... Де я їздив: та за пів року,крім міста та околиць,їздив на море до Херсонщини. Трохи є за місцеві гроші шматок траси від Запоріжжя-Мелітополя. Навкруги повне лайно. Дніпро-Харьків побудували ще автостраду, коли Бубочка ще тільки народився. В 1980-му. ЇЇ періодично латають, при Януку,при Пороху, трохи підлатали при прихильники певної політсили ,притому накрали. Херсонщина - це взагалі страхіття і нічого не змінюється. Миколаєвщина теж. Мелітополь-Маріуполь побудували при Гросі, при ЗЕ-скоті зробили лише легкий ремонт. На Київ з Дніпра  траса Р02, це щось таке де застрягли німецькі танки під Мацьквою.

 Що до частини центральної України та Заходу-не їздив у цьому році. Але злі порохоботи кажуть,що теж гівно, але іноді між Гуцулівкою та Чуднацькими Пеньками є 15 кілометрові заасфальтовані ділянки,а дали 30 км. провалів, потім між Хвостівкою та Рогівкою,ще км.10 так нічого. Западенська ЗЕлень пускає слину, коли пише,що до тещі тепер від Яремчи усі 22 км. їхати вже не так як раньш було! І так тоненько: Бууууубочка! :weep:
   
Між населеними пунктами дороги роблять такими темпами,  як ніколи. У львівській області всі державного і обласного значення будуть за  роки два готові,  я думаю.
Так що не дивно.
   
Це все відносно. В порівнянні з тим, що було, звичайно покращення є. Але в порівнянні з Європою роботи ще непочатий край.
А шо,  Європа мала настільки вбиту систему доріг? У нас до революції,  по суті, майже і не було якісного асфальту.
І ті ж поляки все це робили за гроші Євросоюзу,  між іншим
   
так, я задоволений програмою уряду 2018
   
до речі, на Західній Україні більше доріг роблять
я ні на що не натякаю  :laugh:

просто там ніколи їх не робили
   
Це все відносно. В порівнянні з тим, що було, звичайно покращення є. Але в порівнянні з Європою роботи ще непочатий край.

у европы была тоже разная история. если брать многие не самые богатые европейские страны... там огромные вливания на дороги были от европейского союза. мы берем кредиты конечно, но столько сколько давали полякам или там испанцам, нам никогда не увидеть. Поэтому если дороги строятся, то это большее достижение по сравнению с многими странами европы.
   
до речі, на Західній Україні більше доріг роблять
я ні на що не натякаю  :laugh:

просто там ніколи їх не робили
20 років ям і сраки

Почали шось ковиряти за Петра
Зараз зробили більше
Тому Західна Україна звісно радіє
   
Які дороги?!!! Скрізь страшне. Шматки якісь для виду підзакатали... Де я їздив: та за пів року,крім міста та околиць,їздив на море до Херсонщини. Трохи є за місцеві гроші шматок траси від Запоріжжя-Мелітополя. Навкруги повне лайно. Дніпро-Харьків побудували ще автостраду, коли Бубочка ще тільки народився. В 1980-му. ЇЇ періодично латають, при Януку,при Пороху, трохи підлатали при прихильники певної політсили ,притому накрали. Херсонщина - це взагалі страхіття і нічого не змінюється. Миколаєвщина теж. Мелітополь-Маріуполь побудували при Гросі, при ЗЕ-скоті зробили лише легкий ремонт. На Київ з Дніпра  траса Р02, це щось таке де застрягли німецькі танки під Мацьквою.

 Що до частини центральної України та Заходу-не їздив у цьому році. Але злі порохоботи кажуть,що теж гівно, але іноді між Гуцулівкою та Чуднацькими Пеньками є 15 кілометрові заасфальтовані ділянки,а дали 30 км. провалів, потім між Хвостівкою та Рогівкою,ще км.10 так нічого. Западенська ЗЕлень пускає слину, коли пише,що до тещі тепер від Яремчи усі 22 км. їхати вже не так як раньш було! І так тоненько: Бууууубочка! :weep:

вольтер, вы можете в общем то тексты не писать. заходите под своим ником, ставите ну допустим прочерк, мы дальше уже поймем что нихрена не строится . Зачем мозоли набивать на клаве?  :)
   
20 років ям і сраки

Почали шось ковиряти за Петра
Зараз зробили більше
Тому Західна Україна звісно радіє

не только западная. центральная, черкасская область, практически все основные дороги по области за последние пару лет привели в порядок или заново построили. приятно ехать. для любителей гроси и пети, добавлю, некоторые из них начали еще при них. Мы же за объективность!
   
20 років ям і сраки

Почали шось ковиряти за Петра
Зараз зробили більше
Тому Західна Україна звісно радіє

та я в курсі,
брат в Тернополі, 
мама похована на Хмельниччині
 то як мінімум пару раз в рік по тим краям мотаюсь

 то реально видно багато роботи зроблено
навіть в таких "жопах" що навіть повірити не міг

 
   
не только западная. центральная, черкасская область, практически все основные дороги по области за последние пару лет привели в порядок или заново построили. приятно ехать. для любителей гроси и пети, добавлю, некоторые из них начали еще при них. Мы же за объективность!

саме так.
   
Я 1ю дорогою 20 років їздив у село по свиню
Так от її латали латали.... але з часом там з 2х поліс сталась 1, пому що кущі, земля трава полізли на дорогу і фактично 2х полос не стало, це дорога туристичного значення , яка зєднує Підгорецький замок з Золочівським, частина замкового кільця.

Тепер це взлітна смуга  :gigi:
   
я уже приводил простой пример. кум на фуре ездит. пару лет назад на дорогу из точки а в точку б ему нужно было 8 часов . сейчас 4. Представляете разность по расходу топлива, моторесурса, нервов и здоровья? а самое главное времени.
кто рассказывает что дороги нужно делать в последнюю очередь ( когда все остальное порешается) нифига не понимает (вернее из каких то своих предпочтений не хочет этого признавать), что нормальные дороги меняют всю жизнь и экономику, сохраняют жизни и здоровье.
   
та я в курсі,
брат в Тернополі, 
мама похована на Хмельниччині
 то як мінімум пару раз в рік по тим краям мотаюсь

 то реально видно багато роботи зроблено
навіть в таких "жопах" що навіть повірити не міг
у 2009 їхати в Крим зі Львова то був квест добратись до одеської траси  :weep:
   
я уже приводил простой пример. кум на фуре ездит. пару лет назад на дорогу из точки а в точку б ему нужно было 8 часов . сейчас 4. Представляете разность по расходу топлива, моторесурса, нервов и здоровья? а самое главное времени.
кто рассказывает что дороги нужно делать в последнюю очередь ( когда все остальное порешается) нифига не понимает (вернее из каких то своих предпочтений не хочет этого признавать), что нормальные дороги меняют всю жизнь и экономику, сохраняют жизни и здоровье.
в наших реалія багато єпанатім по тим дорогам літають 150
   
в наших реалія багато єпанатім по тим дорогам літають 150

дорога черкассы- киев ( недавно сделанная по черкасской области) в последнее время приходилось мотаться на киев. Не встретил ни одного ипаната на самом деле. Кстати обратил внимание. трасса Борисполь - Киев ( условно автобан),  где можно до тех 150 разгоняться вероятно. Но и там никто с такой сторостью не ездит.  вернее могут ехать, но редко. обычно 100-110 и все. Наездились видимо, можно в европу вон в Германию и гоняй по автобанам пока не наешься этой жаждой скорости.

+ правильное решение, вешают камеры, контроль .  это и киев и дороги на запад. желающих платить на постоянной основе за любовь к быстрой езде становится меньше.
   
у 2009 їхати в Крим зі Львова то був квест добратись до одеської траси  :weep:

ага. в дощ коли ям не видно можна було колеса на дорозі залишити.
   
Покращення бузумовно є і воно видиме.
Біля Східниці, яку я відвідую більш-менш регулярно, дороги зробили довкола, дороблюють.
А була одна від Борислава, вбита в хлам.
Інша річ, шо падла Вєталь ніх..я не робить в Києві. Тільки гроші краде.
Шкода тільки, що працюють турки, ОНУР.
   
Я 1ю дорогою 20 років їздив у село по свиню
Так от її латали латали.... але з часом там з 2х поліс сталась 1, пому що кущі, земля трава полізли на дорогу і фактично 2х полос не стало, це дорога туристичного значення , яка зєднує Підгорецький замок з Золочівським, частина замкового кільця.

Тепер це взлітна смуга  :gigi:

супер!
   
вольтер, вы можете в общем то тексты не писать. заходите под своим ником, ставите ну допустим прочерк, мы дальше уже поймем что нихрена не строится . Зачем мозоли набивать на клаве?  :)

 :laugh: влучно!
   
:laugh: влучно!

Так.
А у відповідь - ХТР! (х..й тобі в рот)
   
Покращення бузумовно є і воно видиме.
Біля Східниці, яку я відвідую більш-менш регулярно, дороги зробили довкола, дороблюють.
А була одна від Борислава, вбита в хлам.
Інша річ, шо падла Вєталь ніх..я не робить в Києві. Тільки гроші краде.
Шкода тільки, що працюють турки, ОНУР.
у Бориславі похована бабуся, тож доводилось їздити хочаб раз на рік, такі ямиська були шо останні роки через Стрий їхати потрібно було
   
20 років ям і сраки

Почали шось ковиряти за Петра
Зараз зробили більше
Тому Західна Україна звісно радіє
Яка там західна, я зі свого села під Дніпром вже півроку нормально виїхати не можу.
Дороги і мости шурують по страшній силі, ніколи такого не було, аж страшно.
   
у Бориславі похована бабуся, тож доводилось їздити хочаб раз на рік, такі ямиська були шо останні роки через Стрий їхати потрібно було

Так-так.
Я навіть цієї весни теж так поїхав, через В.Синьовидне.
Але можна й через Борислав, через перевал там гарно, в самому Бориславі можна б покращити.
А до Урича? Там раніше їздили тільки лісовози, а тепер краса!
   
А в Східницю зі Львова через Пустомити як вам? Це просто пісня! Не просто ідеальна і тиха дорога, а й містечка як писанки, і розмітка, і відбійнички, і тротуарчики, і зупинки гром. транспорту. Наче не в Україні.
   
я уже приводил простой пример. кум на фуре ездит. пару лет назад на дорогу из точки а в точку б ему нужно было 8 часов . сейчас 4.
Поки що в мене з точністю до навпаки. З весни, все літо та зараз маршрут Київ-Кропивницкий 6 годин завість 4-х. І кінця-краю тому ремонту не видно.
На трасі нарахував 11 світлофорів для реверсивного руху в Київській області.
   
Поки що в мене з точністю до навпаки. З весни, все літо та зараз маршрут Київ-Кропивницкий 6 годин завість 4-х. І кінця-краю тому ремонту не видно.
На трасі нарахував 11 світлофорів для реверсивного руху в Київській області.

мне нравится в этом смысле подход немцев. ты едешь по автобану ( автобанищу)...  и тут знаки, ограничение скорости и тому подобные штуки, дальше дорога сужается и ты едешь вместо 130 км/ч 30 км/ч. Но перед этим стоит огромный плакат: уважаемые, просим прощения за временные неудобства,  МЫ ЭТО ДЕЛАЕМ ДЛЯ ВАС!!!
 и таких участков у них достаточно.  Но ты спокойно к этому относишься, так как действительно, как взрослый человек понимаешь. Чтобы сделать из гавно дороги- цацу дорогу, все таки будет временные  неудобства.
еще одно, чем лучше и шире будет новая дорога сегодня, тем легче будет ее ремонтировать, улучшать, расширять годиков через 10. Неудобств и ограничений будет уже меньше.

еще про немцев. Знакомый устроился работать в контору, которая занимается ремонтом мостов ( их хватает на трассах). Говорит, у каждого моста есть свой срок эксплуатации. как только он заканчивается его или меняют, или ремонтируют ну или еще что то там делают по регламенту.  И никого не гребет, что этот мост лучше любого украинског в 100 раз и простоит еще 100 лет. Пришло время, ремонт.  У нас тут то 40 лет не ремонтировали, то 50.

ну и последнее, светофоры. всмомните, еще недавно и этого у нас не было. хрен его знает как все разруливали и регулировали. Светофоры!!! ура, мы чуть ближе к цивилизации.
   
Невже в нас все так добре з дорогами?
За межами Києва будують активно.
   
принаймі на одеській трасі зараз, круїз включив, і насолоджуйся

тільки лихачі задовбують
   
А шо там с Житомирской объездной ? Месяц назад ехал - произвела удручающее впечатление.
   
А шо там с Житомирской объездной ? Месяц назад ехал - произвела удручающее впечатление.

там с китайцами вроде бы посрались и кикнули их. Нужно посмотреть, может быть есть где то инфа что там будут делать и когда.
   
мне нравится в этом смысле подход немцев. ты едешь по автобану ( автобанищу)...  и тут знаки, ограничение скорости и тому подобные штуки, дальше дорога сужается и ты едешь вместо 130 км/ч 30 км/ч. Но перед этим стоит огромный плакат: уважаемые, просим прощения за временные неудобства,  МЫ ЭТО ДЕЛАЕМ ДЛЯ ВАС!!!
 и таких участков у них достаточно.  Но ты спокойно к этому относишься, так как действительно, как взрослый человек понимаешь. Чтобы сделать из гавно дороги- цацу дорогу, все таки будет временные  неудобства.
еще одно, чем лучше и шире будет новая дорога сегодня, тем легче будет ее ремонтировать, улучшать, расширять годиков через 10. Неудобств и ограничений будет уже меньше.

еще про немцев. Знакомый устроился работать в контору, которая занимается ремонтом мостов ( их хватает на трассах). Говорит, у каждого моста есть свой срок эксплуатации. как только он заканчивается его или меняют, или ремонтируют ну или еще что то там делают по регламенту.  И никого не гребет, что этот мост лучше любого украинског в 100 раз и простоит еще 100 лет. Пришло время, ремонт.  У нас тут то 40 лет не ремонтировали, то 50.

ну и последнее, светофоры. всмомните, еще недавно и этого у нас не было. хрен его знает как все разруливали и регулировали. Светофоры!!! ура, мы чуть ближе к цивилизации.

ехали вроде как с Дюссельдорфа в Бремен,
точно такая ситуация, валим 200.. потом раз и 20
всматриваюсь срезают нормальный асфальт (на то время у нас такой и не ложили)
спрашиваю у немца, а зачем асфальт срезают, меняют, он вже вроде как еще нормальный

говорит пришло время, меняют
потому как если потом начнет все сыпаться, ни одного бюджета не хватит
   
А шо там с Житомирской объездной ? Месяц назад ехал - произвела удручающее впечатление.

так само
недострой
   
там с китайцами вроде бы посрались и кикнули их. Нужно посмотреть, может быть есть где то инфа что там будут делать и когда.

Там уровень произведенных работ никакой. Переделывать всё надо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія