Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Европу на карантине (Видео)

Re: В Европу на карантине (Видео)

ну взагалi я зрозумiв
треба робити 2 тести
тест на ковiд
тест на антiген
ще треба вакцiнуватись, застрахуватись
i вiдписати все майно на жiнку й дитину

   
Re: В Европу на карантине (Видео)

ну може серьожа намберфузнаскiльки зробить якiсь стрим
але то дiйсно мене здивувало
людина летить з якогось будуна до якогось будуна
з пересадкою в германii
а йому кажуть
ото щоб пройти там 20 сантиметрiв
ти повинен сплатить 270$
зебобiкам на замiтику
нехай кацапи не шастають з крещатика до андрiшвського надурнець ..

 :shuffle:
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

У нас тест сдал и пошел, тебе потом приходит все это на вайбер, на почту, в укр. И англ. версиях, можно закачать на сайте, можно подгрузить старый тест если нужно.
Украина это образец диджитализации
Країна в смартфоні  (tu)
Молодець ЗЕ

Бачиш, наскільки полегшила життя людям країна в смартфоні.
А всякі Читачі цього не догоняли.

За Порошенка такого не було.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Если вы в США сделаете бесплатный ПЦР и въедите в Украину в течении 72 часов с момента его выдачи, то на границе пропустят без всяких карантинов

отут ще разiк стоп
як я казав
ото мого знайомого навiть в примiщення аеропорту не пропускали навiть на наявнiсть квiтка
бо для того щоб туди потрапити вiн мав просрочений ковiд тест ( ОДНА година)
я навiть не хочу пояснювати чому охоронцi не входять в обставини й не пускають



   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Нахожу тут же на улицу лабу. ПЦР - 400 злотых, антиген - 200 злотый (100 и 50 баксов) соотвественно.

Антиген делается за пол часа.

Естественно, что вся эта очередь с границы теперь стоит в лабораторию. Простоял как мудак еще 2 часа (итого 4, а лететь всего лишь час).
Выносят мне бамажку
Тобто ти зробив тест на антиген (зажав пару злотих)

Тест на антиген не є основним тестом, його не вносять в базу, його ніде не реєструють, він не є підставою для автоматичного зняття карантину.
Теоретично його можуть признати, але це вже добра воля санепіду і це є твоїм обов'язком довести це службам, тобто вислати фотографію по e-mail чи ще якось.

Основним тестом, який вносять в базу, є тест ПЦР.
Коли мені зробили такий тест, результат я дістав на другий день, через інтернет, он-лайн, на польській і англійській мові, в любий момент міг загрузити собі на телефон, нікуди я не дзвонив, нікого я не повідомляв, на другий день мені автоматично зняли карантин.

Отже, скупий тратить двічі.  :D
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Треба перед тим як їхати десь за тиждень починати профілактику фляками, пирогами і вудкою. І кредит взяти  :D
Просто не треба бути скупєрдяйом, бо скупий тратить двічі.  :D
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Турч, щось не любить тебе Польща, не пускає, постійно якісь проблеми.  :D
Нехай щастить.

Але ж ти пхаєшся постійно, як татаро-монгол, тебе в двері женуть, а ти у вікно лізеш.  :)
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Так и знал, шо подцеплю у козаченек
От жеж єблан  :facepalm: А як гонорово заїхав.

Просто не треба бути скупєрдяйом, бо скупий тратить двічі.  :D
А де Турч зажав?
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Що тут ? Пан Турчинов продовжує надавати інструкції як швидко і ефективно  піймати ковід   та заразити ним оточуючих ?


   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Нахожу тут же на улицу лабу. ПЦР - 400 злотых, антиген - 200 злотый (100 и 50 баксов) соотвественно.
Нахожу тут же на улицу лабу. ПЦР - 400 злотых, антиген - 200 злотый (100 и 50 баксов) соотвественно.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Тест на антиген не є основним тестом, його не вносять в базу, його ніде не реєструють, він не є підставою для автоматичного зняття карантину.

ти 100 вiдсотково правий, а може й 200
але
станом на зараз для аероподорожiв
карточку що ти вакцинований рфайзером, модерною, АЗ - засунь в попу
що з тебе вимогають авiоперовззчики+
це тест на
- антiген
- вiрус
ну можеш з ними посперечатись, якщо є час i надхнення

 :shuffle:

   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Она говорит - не епет, у меня ты в базе, ты не имеешь права уходить с карантина и сейчас будешь жестоко выепан!
Я знаю, что у штраф в Польше за нарушение карантна - до 30000 злотых. 8000 долл.
они отводят меня в сторону, начинают выяснять, я им рассказываю историю с дозвоном в СЭС, предлагаю им дозвониться туда самим.
Они куда-то звонят, спрашивают что со мной делать? Самолет заканчиваеется посадка. Они просят самолет задержаться на 10 мин. самолет задерживают, выписывают мне штраф 200 злотых. Я достаю карточку, они говорят - только кэш  :facepalm:
У меня кэша нет, они приставляют ко мне охрану и ведут меня через пол аэропорта к банкомату.
Я снимаю деньги, даю им 200 злотых (50 долл) они мне дают квитанцию. Забрал обязательно, отводят до самолета. Я захожу в самолет, за мной закрывают двери
 :weep:
Приземляюсь в Киеве, мне на телефон из Польского СЭС прилетает СМС - сфотографируйте свой стест и пришлите нам по такому -то емейлу. Сцуко спустя сутки :weep:
Я фотографирую, отправляю.
Еще через день, в Сереньке Бебифоксу приезжает полиция и спрашивают - где я?  :weep:

Это какой-то пистец. Польша сегодня напоимает полный венец долпоепизма, кретинизма, и динозавризма. Электронной формы и единых цифровых баз нет совсем, как хотят так и дрочат.
Краков вообще пистец - жалкое зрелища. Половина заведений закрыты, много нищих, много попрошаек, впервые увидел очереди на выдачу социальной еды. И стоят в них, впоолне приличные люди. У нас такой депресухи не было наверное даже в 2014 во время войны.
гиги :pooh_lol:  а нам тут жить
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Тобто ти зробив тест на антиген (зажав пару злотих)

Тест на антиген не є основним тестом, його не вносять в базу, його ніде не реєструють, він не є підставою для автоматичного зняття карантину.
Теоретично його можуть признати, але це вже добра воля санепіду і це є твоїм обов'язком довести це службам, тобто вислати фотографію по e-mail чи ще якось.

Основним тестом, який вносять в базу, є тест ПЦР.
Коли мені зробили такий тест, результат я дістав на другий день, через інтернет, он-лайн, на польській і англійській мові, в любий момент міг загрузити собі на телефон, нікуди я не дзвонив, нікого я не повідомляв, на другий день мені автоматично зняли карантин.

Отже, скупий тратить двічі.  :D

ти йобнутий ?
тобi надали iнформацiю
що потрiбно робить мати дiяти
для подорожу за кордон
а свiй мiсцевий телефон - ну можеш впiзеду затовхать
чи ще кудись ..

   
Re: В Европу на карантине (Видео)

гиги :pooh_lol:  а нам тут жить

тю ..

   
Re: В Европу на карантине (Видео)

От жеж єблан  :facepalm: А як гонорово заїхав.

А де Турч зажав?
Еблан твой дед  :K
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

що треба зрозумiти на зараз для амерiканцiв яким кортить вiдвiдати Украiну
це перш за се
взяти туркiш аеролвйн
так це десь 30 годин перельоту замiсть 15 (делта, люфтганза) за приблизно тiж самi грошi наквиток
але
нiхто тебе не спросить за тести i iньшу фуйню
то виберайте

   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Еблан твой дед  :K
Мої діди таких засранців як ти пороли лозою сотнями як худобу. Поїхав, поц, ржав з корони і отримав.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Бу га га.
Польскую нє учу прінціпіаоьно.
Так ви там і українську принципіально не вчите,шо там польська :lol:
'
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Бу га га.
Польскую нє учу прінціпіаоьно.
Так ви там і українську принципіально не вчите,шо там польська :lol:
'

Я владею русским, английским. Немного украинским). Мне этого набора полностью хватает что бы чувствовать себя везде суперкомфортно и панувати, панувати, панувати!
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

гиги :pooh_lol:  а нам тут жить

Це пістец пан Гонто. Польша помітно сдає.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Немного украинским
Срамота!
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

панувати, панувати, панувати
:D
Скажі то англ чи кацапською?
Так отож
:laugh:
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Турч, щось не любить тебе Польща, не пускає, постійно якісь проблеми.  :D
Нехай щастить.

Але ж ти пхаєшся постійно, як татаро-монгол, тебе в двері женуть, а ти у вікно лізеш.  :)

Друже, це ти можешь майже рік на диванчику лежати, а мені цього робіти неможна. Мені потрібно людей годувати і самому панувати. Дуже добре бути ледачим Динозавере, але в кожного свое кредо життя.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

:D
Скажі то англ чи кацапською?
Так отож
:laugh:

Ебать, ебать, ебать!  :laugh:
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Ебать, ебать, ебать!  :laugh:
До Панування найближче Herrschaft.
Слов  означає шанс знайти послух команди з певним змістом у інших осіб.

Зауваж
Шанс знайти.
Або
Не знайти - тобто бути відправлегим накуй.
 :D
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Друже, це ти можешь майже рік на диванчику лежати, а мені цього робіти неможна. Мені потрібно людей годувати і самому панувати. Дуже добре бути ледачим Динозавере, але в кожного свое кредо життя.
Давай краще відео-репортаж під назвою:
Не будьте таким мудаком як я, а то втратите час та гроші.

Гарантую, переглядів буде більше, ніж в Сєрьогі з магазину в Кьольні.  :D
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Країна в смартфоні  (tu)
Молодець ЗЕ

Бачиш, наскільки полегшила життя людям країна в смартфоні.
А всякі Читачі цього не догоняли.

За Порошенка такого не було.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Все отлично.
Инфа от тебя полезная.
Но я пропустил один момент——
Ты выжил? Как ты там это все перенес?
Почему нет отдельной ветки?
И где твои нравоученя мне опять?))
Ты Турчезависимый?
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Ты Турчезависимый?

Я равняюсь на него в плане "блоггинга")))
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

подорож доброго знайомого, от-от свiженьке
Pitt to Кiеv
мав квiток Lufthansa - Киiв (2стоп)
зробив PCR (ПЛР) тест який вимогає Lufthansa компанiя
прибув в пiтсбург аеропорт
на входi вимогають показати квiток i взалежностi вiд компанii перевозника своi вимоги
тобiш
мiсцевi польоти, нiяких вимог-питань-тестiв - велком без перешкод
а в нього люфтганза - перевiрка виявила що в нього тест PCR тест 49н давнини
а потрiбно як найменш 48 годин до вiдльоту
доречи - ковiд тести в us роблять безкоштовно
вiн, людина не бiдна, прибив до вiдльоту за здалегiть, питає чи можна в аеропорту зробити тест, йому кажуть можна / але ротрiбно дiйти до термiналу намбер Х, але ви цього зробити не можете бо у вас перепустки нема
ок
вiн якось продирається в примiщення аеропорту, шурує Х термiнал де роблять ковiд тести, з*ясовується що потрiбно не ПЛP  (PCR) тест а звичайний Тест на антигени який робиться за 15 хвилин i коштує $240 (iншуренс не покриває )
отримує негатив результат, рухає до свого гейту (весь в сльозах, соплях, весь на нервах) ледь встигає до вiдльоту
фуф, виддихався, попив водички
перша пересадка - германiя
зразу до пересадникiв набiгають нiмцi i кажуть що iм потрiбно ку пити ковiд страховку - 270$
на його зауваження що йому треба лише пересiсти в iньшiй лiтак - нолль уваги
сплачує 270 баксiв за нiмецьку страховку, яка йому нафуй не потрiбна, рухає  до свого лiтака-пересадка
прибуває в киIв
тут сразу йому
отi усi вакцини (вiн до речи дважди був вколотий модерной) , тести - допiзеди, не дiйснi
чи срок провадження не той , чи ще щось
немазначення
обов*язково потрiбно зробити тест в Украiнi, сплатити ще щось там 30-40 баксiв
ПЛЮС ковiд страховку для iноземцiв, десь 300-400 $$ взалежностi вiд термiну перебування ..

отояпланую
приiхати в Украiну в лinку
грошi не проблема
але нервотрьопка .., я цього не люблю
може нуйогонх
що порадите ?

 B-)

не шастати
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Я вот только вчера вышел из 21 денного карантина. Завтра на работу. Был бритиш вариант. Ну ево н. Такой грипп. Я знаю где и когда я подцепил и поэтому могу утверждать, что все зависит от дозы, как радиация. Чем дальше от источника тем легкче пройдёт течение болезни. Я был минут пять или больше в замкнутом непроветриевом помещении с источником. Маск в моем бы случае не помогла. А вот в больших помещениях может помочь. Вот так вот..

"источник" - це людина чи щось інше?
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

По прилету, я опять заболел Серенька. Переносить ковид херово. Не рекомендую, сиди в Кьольне и не рыпайся

чи робили security risk assessment перед тим як подорожувати? в чому прокол?
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Вечером приходит Серенька - Бебифокс и говорит, надо дозвониться, ну их накуй...
сажусь вместе с ним, проходит час, дозваниваюсь.
Еще через день, в Сереньке Бебифоксу приезжает полиция и спрашивают - где я?
Бачиш, як доля повернулася.

Ти його тут постійно тролив на форумі, ображав, але коли нагрянула біда, він не задумуючись перший простягнув тобі руку допомоги, спас твою бурятську сраку так сказать.

Може тому тобі зараз не пре, бо карма починає віддавати тобі борги.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)
Ice9192

жінка прилетіла цього тижня. літала в Україну. громадянка. тут резидент, буднес.
загалом так як пишуть. два до, два тести після. взагалі більше тестів. (раціональні аргументи вже не діють). зараз сидить карантин тут.

стосовно укр дигіталізації. літала вона із приводу описаному тут.
гроші тютю. небагато і бог з ними. все відновлено. новий рахунок. все оплачено. якусь компенсацію можна отримати, але треба хорошо попотіти, і очевидно що потіти із цього приводу ми не будемо бо "хлопотно".

я до цього випадку був фанатом укр дигіталізації у банках. зараз поміняв думку. це ад-адський. кожен ваш дигітальний рух буде проданий і перепроданий ще десять разі і точно без зиску для вас. якщо вам дороге життя ваших старих рідних старайтесь як можна менше пересікатися з укр дигіталізацією.

чи летіти? кожен має вирішувати сам. вхідний порог, вас чотири рази оприходують в лабораторії, 2 рази в аеропорту. Заразу можна ще підчепити - це легко - уєбанів що вештаються без діла і без масок в обмеженому просторі надзвичайно багато, ну і може вашими данними ще торгрануть - це вже як карта ляже.
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Країна в смартфоні  (tu)
Молодець ЗЕ

Бачиш, наскільки полегшила життя людям країна в смартфоні.
А всякі Читачі цього не догоняли.

За Порошенка такого не було.
а я догнал ещё тем летом когда в Дii дули тому кривляющумуся клоуну тыкал 5 дней после того как негативный тест туда пришел и нихера не убирали с изоляции  :lol:

Останнє редагування: 11 квітня 2021 18:41:30 від Rokhas
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Бачиш, як доля повернулася.

Ти його тут постійно тролив на форумі, ображав, але коли нагрянула біда, він не задумуючись перший простягнув тобі руку допомоги, спас твою бурятську сраку так сказать.

Може тому тобі зараз не пре, бо карма починає віддавати тобі борги.

Я теж коли прочитала, офігіла. Невже це дійсно Турч і Сергій, які ніби десь на дуель мали йти колись чи що?  ;o

Якщо ви тепер друзі, то  (tu) .
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Я теж коли прочитала, офігіла. Невже це дійсно Турч і Сергій, які ніби десь на дуель мали йти колись чи що?  ;o

Якщо ви тепер друзі, то  (tu) .
здається,  ви геть   out of reach його жартів
   
Re: В Европу на карантине (Видео)

Бачиш, як доля повернулася.

Ти його тут постійно тролив на форумі, ображав, але коли нагрянула біда, він не задумуючись перший простягнув тобі руку допомоги, спас твою бурятську сраку так сказать.

Може тому тобі зараз не пре, бо карма починає віддавати тобі борги.

Чому ти такий тупий, друже? 
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія