Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочеш обслуговувати українською в Україні? Отримай судовий позов

Виграш очевидний. Бити превентивно у напрямку звуку- виграшна тактика. По аналогії- тих бабок, які лізли під танки, треба було подавити. Глянь- і події інакше б розвернулися. Так і тут.

не погоджусь. Бабки бажаючі лізти під танки з'явились тому, що їм втовкмачили що у частини їх співгромадян ростуть роги.
 З допомогою мовного роздраю, театралізованих вистав зі смолоскипами, фаріонщини і тому подібного.
   
Доречі.
 Ось ви в мене часто запитуєте :
- А скажи нам, Вєня, що ж таке "вишиватник", як на твою думку..?
Так я вам відповім.
Ось ця львівшька пані і є типовою вишиватницею. У всякому разі той образ, що створила моя уява. Пафосна дурепа зі своєю нєпокобєлімой сєрмяжной житєйской позіцієй. Ватнік гаптований мальвами та ружами
   
Бу-га-га. Вы хотели сказать, вскроется несколько врагов, косивших под украинцев-патриотов?

нет. Я хотел сказать то, что сказал.
А "врагов народа" мы проходили уже.
   
Так трясця.
Українець який хоче отримати в Україні послугу українською мовою, є найзапеклішим ватніком, сталіністом та совком,
а за часів СРСР той самий українець з тими ж вимогами був буржуазним націоналістом, намітом запада, і бєндєровскім бандітом ну і ворогом народу безумовно.
   
Доречі.
 Ось ви в мене часто запитуєте :
- А скажи нам, Вєня, що ж таке "вишиватник", як на твою думку..?
Так я вам відповім.
Ось ця львівшька пані і є типовою вишиватницею. У всякому разі той образ, що створила моя уява. Пафосна дурепа зі своєю нєпокобєлімой сєрмяжной житєйской позіцієй. Ватнік гаптований мальвами та ружами
да... 
а вот правильный


   
ю, є найзапеклішим ватніком, сталіністом та совком,
а за часів СРСР той самий українець з тими ж вимогами був буржуазним націоналістом, намітом запада, і бєндєровскім бандітом ну і ворогом народу безумовно.

 (tu) так типова ватниця.

гавари па русски хахол я не понимаю ваше мовканье / кажи україншькою курво я не розумію вашу собачу мову

Останнє редагування: 25 січня 2018 12:33:11 від Serge_D
   
Українець який хоче отримати в Україні послугу українською мовою,

Йде і шукає де цю послугу можна отримати. Я не йду до швачки коли мені треба підбити чобіт. Або не йду в дитячий магазин за алкоголем. А потім на пишу скарги що я простий громадянин не можу купити в магазині те що хочу.
Отримуй послугу там де її надають.
   
Цитата: Стиви Джи
Совок з західняка не витравити "а ми нашлемо податкову"
Тобто податкову можна використовувати в ручному режимі проти "невгодних"?
Не дивно що корупція квітне на західній Україні.
+1
Всі, хто в сучасних укрореаліях, апелює до найрізноманітніших конролюючих органів, знаючи при тому, наскільки гнилі ці укроконтролюючі органи (а є підстави вважати, що і будучи, в минулому, чи сьогоденні, частиною цих гнилих контролюючих органів), цитуюючи гнилі методички цих гнилих органів, і є ворогами сучасної цивілізованої України. Україномовний совок нічим не кращий за російськомовний. Мільйони Галичан втекли до польськомовної цивілізації не від російської мови, а від псевдоукраїнського продажного совка, і не переймаються подібним.
КапіталізЪм за вікном, голосуйте грошима і легко ідіть по життю.  (P)
   
(tu) так типова ватниця.

гавари па русски хахол я не понимаю ваше мовканье / кажи україншькою курво я не розумію вашу собачу мову

насправді це типова маніпуляція - чужа цитата і обріза аби мала протилежне значення 
   
Українець який хоче отримати в Україні послугу українською мовою,
Йде і шукає де цю послугу можна отримати. Я не йду до швачки коли мені треба підбити чобіт. Або не йду в дитячий магазин за алкоголем. А потім на пишу скарги що я простий громадянин не можу купити в магазині те що хочу.
Отримуй послугу там де її надають.
А русский должен в любой точке мира получить желаемое?
А китаец что должен?
   
Українець який хоче отримати в Україні послугу українською мовою,
Йде і шукає де цю послугу можна отримати. Я не йду до швачки коли мені треба підбити чобіт. Або не йду в дитячий магазин за алкоголем. А потім на пишу скарги що я простий громадянин не можу купити в магазині те що хочу.
Отримуй послугу там де її надають.

Насправді, зовсім не так,
поділу на україномовних швачок і іншомовних чоботарів не існує.
   
Хтось обурюється шо Українець в Україні хоче отримувати послуги Українською?

Панове, у вас все нормально з головою?
   
Болить рускій язик у Львові? То фантомні болі)
   
не погоджусь. Бабки бажаючі лізти під танки з'явились тому, що їм втовкмачили що у частини їх співгромадян ростуть роги.
 З допомогою мовного роздраю, театралізованих вистав зі смолоскипами, фаріонщини і тому подібного.

Ну от ліквідація десяти неадекватних бабок зберегла би життя не одній тисячі нормальних людей.
   
Насправді-ні.
Нічого такого не буде.
Якби ж ви знали скільки в кожному контролюючому органі подібних заяв від людей "з активною  життєвою позицією", і як ці заяви технічно зливаються у відстій, бо фактажу не містять, а тільки домисли та емоції. А перевіряти кожну домисел стурбованих пенсіонерок-немає ані часу, ані людей, і, здебільшого-повноважень.

Тому масована атака на спортлайф з такого дріб'язкового приводу-нереальна

Стіві, у позові точно є чеки. І Літинський по цьому пункту точно виграє. Просто тому, що по чеках російською він вже вграв не один банк і не одну торгову організацію. Крім того, там не тільки чеки. Я не знаю, як він це сформулював, але впевнений, що виграє, і озвучив це. Бажаю йому успіху :)
   
Українець який хоче отримати в Україні послугу українською мовою,
Йде і шукає де цю послугу можна отримати. Я не йду до швачки коли мені треба підбити чобіт. Або не йду в дитячий магазин за алкоголем. А потім на пишу скарги що я простий громадянин не можу купити в магазині те що хочу.
Отримуй послугу там де її надають.

  оце правильно!

   коли ти заходиш до аптеки в Україні, то аптекар може обслуговувати тебе китайською мовою тому що він просто так схотів, якщо не розумієш китайської, то йди до іншої аптеки, де інший аптекар обслужить тебе на урду, якщо не не розумієш урду, то бігай далі по колу аж поки не даш дуба...

   впевнений, що тобі сподобається така твоя подорож по аптеках, адже ти тут закликаєш до таких подорожей інших дописувачів...
   
Цитувати
Стаття 10. Державною мовою в Україні є українська мова.

{Офіційне тлумачення частини першої статті 10 див. в Рішенні Конституційного Суду № 10-рп/99 від 14.12.99}

Держава забезпечує всебічний розвиток і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя на всій території України.

В Україні гарантується вільний розвиток, використання і захист російської, інших мов національних меншин України.

Держава сприяє вивченню мов міжнародного спілкування.

Застосування мов в Україні гарантується Конституцією України та визначається законом.

Конституційне право тренера грубо порушують!  :)
   
Конституційне право тренера грубо порушують!  :)

  тю, ніхто йому не забороняє використовувати вдома російську мову.
   
Ну от ліквідація десяти неадекватних бабок зберегла би життя не одній тисячі нормальних людей.

это очень неправильная постановка вопроса имхо.
   
Мораторій на перевірки.
По скаргам зобов'язані перевіряти.
   
По скаргам позапланово перевіряють те про що скарга.

Літинський вже один суд програв київському Спортлайфу.

Вересень 2016

Цитувати


Святошинський районний суд міста Києва відмовив в праві україномовним громадянам на обслуговування українською мовою в мережі Sport Life.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook громадський активіст Святослав Літинський.

Днями раніше Святослав закликав небайдужих громадян підтримати киянку Ганну Романюк, яка подала в суд на мережу спортивних клубів Sport Life. Причиною позову стало російськомовне обслуговування та російськомовні інформаційні стенди в спортивному клубі та відмова в обслуговуванні Ганни українською мовою.

Суд повністю відмовив у Ганні у її позові.


Останнє редагування: 25 січня 2018 20:17:39 від Billi
   
Святошинський районний суд міста Києва відмовив в праві україномовним громадянам на обслуговування українською мовою в мережі Sport Life.

Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook громадський активіст Святослав Літинський.

  хуйляче нутро - тут читаю, а тут рибу завертаю:

мережа фітнес-клубів Sport Life. Позов у Києві не був успішним, бо у позивача завершився договір із ними. Суд вирішив, що якщо немає договору, то й права замовника не будуть порушені.
   
  "За Януковича ми подавали позов проти інтернет-магазину Rozetka, які довго обіцяли, що буде українська версія сайту, але абсолютно нічого для цього не робили. І цей позов у суді ми програли. Аналогічний позов – один в один – і без зміни законодавства щодо «АЛЛО», «Модна каста», «Бомонд» та інших ми виграли вже після Революції гідності. Це свідчить про те, що судова система за режиму Януковича була залежною від виконавчої влади. Зараз є зрушення, судова система стає незалежнішою, і це помітно по конкретних рішеннях суду."
   
это очень неправильная постановка вопроса имхо.

Ефективне не завжди є правильним. От наприклад, мама прилетіла в школу і вирішила питання неправильним способом, навіть незаконним. Але ж як швидко і ефективно!
   
Позов у Києві не був успішним, бо у позивача завершився договір із ними. Суд вирішив, що якщо немає договору, то й права замовника не будуть порушені.
Видатний правник Літинський не знав це до суду?
   
   "У 2014 році в Україні не було жодної моделі ноутбука із українською мовою. Ми подали позов до продавця ноутбуків Hewlett-Packard і суд встановив, що товар без українського маркування не відповідає законодавству. І після цього випадку багато виробників ноутбуків почали продавати продукцію з українською мовою. Таким чином у людей з'явився вибір.

Що цікаво, до 2010 року в Україні були ноутбуки із українською мовою. Після приходу до влади Януковича не лише на державному рівні, а й на побутовому, йшло тотальне зросійщення. Так, ніби імпортерам було віддано на це спеціальний наказ. Якби ми у 2012 році не почали цих судових процесів, то й надалі входили до своєї ванни, дивилися б на пралку, і розуміли, що живемо у колонії."
   
– Кого із брендів чи виробників можна назвати найбільшим противником української мови в Україні на сьогодні?


– Не реагують на звернення й не хочуть вводити в опції панелі керування українську мову компанії BMW та Audi. Не зважаючи на те, що в аналогічній ситуації компанія Volkswagen, Seat це зробили. Далі дослухалися Mercedes, Citroën та Renault, а Toyota взагалі зробила це самостійно.

У сфері обслуговування противниками української мови виступає компанія VARUS у Києві. Вони програли суд першої інстанції за те, що відмовляються обслуговувати у своїй мережі супермаркетів клієнтів українською мовою. Зараз у суді розглядається касація
   
   "У 2014 році в Україні не було жодної моделі ноутбука із українською мовою. Ми подали позов до продавця ноутбуків Hewlett-Packard і суд встановив, що товар без українського маркування не відповідає законодавству. І після цього випадку багато виробників ноутбуків почали продавати продукцію з українською мовою. Таким чином у людей з'явився вибір.

Що цікаво, до 2010 року в Україні були ноутбуки із українською мовою. Після приходу до влади Януковича не лише на державному рівні, а й на побутовому, йшло тотальне зросійщення. Так, ніби імпортерам було віддано на це спеціальний наказ. Якби ми у 2012 році не почали цих судових процесів, то й надалі входили до своєї ванни, дивилися б на пралку, і розуміли, що живемо у колонії."

Украинская еще была в Вендовс 95 или 98.
Может просто редиска Актевист не пробывал покупать лицензионные диски.

   
Ефективне не завжди є правильним. От наприклад, мама прилетіла в школу і вирішила питання неправильним способом, навіть незаконним. Але ж як швидко і ефективно!

не согласен кардинально но сейчас нет вдохновенья растекацца мысллю) 
   
Хтось обурюється шо Українець в Україні хоче отримувати послуги Українською?

Панове, у вас все нормально з головою?

Ще цікаво, що ці обурені переважно з міст де мовна ситуація, м'яко кажучи, не сприятлива для української мови.
І вони вважають, що мають право тут ще щось коментувати, а львів'яни мають ще й прислухатися до їх "думок".
   
Ще цікаво, що ці обурені переважно з міст де мовна ситуація, м'яко кажучи, не сприятлива для української мови.
І вони вважають, що мають право тут ще щось коментувати, а львів'яни мають ще й прислухатися до їх "думок".

Узкій мір
і елемeнтарна людська логіка
 це не сумісні поняття.
   
Хтось обурюється шо Українець в Україні хоче отримувати послуги Українською?

Панове, у вас все нормально з головою?
То не пани. Вони себе вважають "таваріщами". А насправді - Ванькі-дурачкі.
   
Украинская еще была в Вендовс 95 или 98.
Может просто редиска Актевист не пробывал покупать лицензионные диски.

  дербелику, йдеться не про програми, а - про інструкції до заліза....
   
  дербелику, йдеться не про програми, а - про інструкції до заліза....
Та розкладка клавіатури.
   
вам бы, дядьку, чистописання опанувати спочатку.. а потім вже й за мову боротися можна, та про "айкю" розмірковувати)
а ти визначся на якій мові пишеш, розумнику, не забувай про коми)   а тобі нудно, хочеш до мене почіплятися?) Свербить і болить?) нічого, я вгамую)
Ну я бачу, що ви собі діагноз  самі поставили, ні писання, ні розділові знаки опанувати не можете. Справді вам не варто за айкю писати)

Останнє редагування: 26 січня 2018 20:11:18 від Raindrop
   
Тренер хочет, чтоб все детки понимали, но есть семья умственно отсталых нищих имбицилов которым жаба душит оплотить за идивидуальные занятия на их личинки на мовке
тобто  в україномовному Львові розумово відсталі більшість, але ж ніяк не російськомовні, яких у Львові мізер (під яких підлаштовуються, тому, що мову вивчити не здатні) :facepalm1: яке лицемірство.

Останнє редагування: 26 січня 2018 20:10:37 від Raindrop
   
Такого собокоязичія по ТБ не було навіть при ригоаналах. По Тернопільськомудерж авному ТТБ регулярно транслюють пізнавальні сюжети з життя "русскіх абщін", було вже про Добрянських старовірів, тепер якісь Шосткінські савєтскіє люди плачуться
   
Окупанти не асимілюються.
Історія такого не знає.
   
Окупанти не асимілюються.
Історія такого не знає.

Бартка, ти двоєшник)
В iсторiї повно прикладiв асимiляцiї загарбникiв.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія