Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочеш обслуговувати українською в Україні? Отримай судовий позов

мову вчи, дурнику)
Доречі "розкудахтався" в українській немає також

 :lol: ти глянь як щебече лапоть, всю шкільну програму згадав(аж змок, мать). Ач як їх, куме готують©  Але ми тебе знання подерев'янського на чисту воду виведемо )) де масло©?
   
Нє.
Конституція гарантує вільний розвиток, використання і захист російської мови.
То тре вносити зміни до Конституції, законів про мови і права споживачів, та до адмінкодексу.

Так.
Конституція гарантує вільний розвиток, використання і захист української мови.
Все згідно Конституції.
   
немає ніякого нав'язування нмд. Є чергова роздута фігня. Інформпривід.
Ви самі подумайте. Людина щось створила приватне.. Магазин, кафе, секцію.. і тп. Вклала кошти, пройшла чиновників, отримала дозвільні документи.. Кругом нестабільність, зубажіння і конкуренція.. Кожного клієнта треба в оппу цілувати та облизувати з усих боків.. бо мало їх.  Скажіть достовірними на цьому тлі видаються жалісні історії про каварних продавчинь, келнерш та тренерів котрим кюшат не треба аби позбиткуватися над україномовними? 
Вибачте, але брех ня.
Ну або плод воспальонного разума
Звичайно, враховуючи виділене, на здоровий глузд, це сприйняти неможливо. І тут з Вами погоджуюсь. А чому Ви так впевнені, що цей тренер не може бути, при всьому цьому, ідіотом?
   
:lol: ти глянь як щебече лапоть, всю шкільну програму згадав(аж змок, мать). Ач як їх, куме готують©  Але ми тебе знання подерев'янського на чисту воду виведемо )) де масло©?

а, ну як Подерев'янським тоді да))) Тоді шож як Подерев'янським)
Тут монач сразу(ци) може цитаток насмикати і не афішувати безграмотність свою
   
ідуть за послугою. А якою мовою то справа внутрішнього статуту підприємства.
Якщо запропонований формат не підходить клієнту то він має право пошукати деінде.
 І не їбати людям мосх
Мова на якій обслуговують це частина послуги, це як би Вам продали кусок мяса не загорнувши його
   

Як вільний розвиток російської мови співвідноситься з моїм правом отримувати послугу оплачену мною по договору. Якби вони в оголошеннях давали припис, що заняття проводяться російською мовою, і потім в договорі це прописали, то питань нема. Очевидно що це не було зроблено.

То лише здогадки. Скоріш за все в договорі взагалі мови викладання нема.
   
а, ну як Подерев'янським тоді да))) Тоді шож як Подерев'янським)
Тут монач сразу(ци) може цитаток насмикати і не афішувати безграмотність свою

А шо ти вже розшокався тут? Під місцевого косиш, мовнюк-пурист лєнінградського розливу?
   
То лише здогадки. Скоріш за все в договорі взагалі мови викладання нема.
Якщо мови викладання немає, то за замовчуванням використовується державна, нє? Ви приходите в кінотеатр на фільм, а він алеутською. Ви би попросили свої гроші назад, правда? І ще би варто компенсувати вартість ваших 3 годин часу, які ви втратили через недобросовісну рекламу, яка ввела вас в оману.
   
Так.
Конституція гарантує вільний розвиток, використання і захист української мови.
Все згідно Конституції.

Так, гарантує. Використовуйте. Ніби ніхто не забороняє.
   
Звичайно, враховуючи виділене, на здоровий глузд, це сприйняти неможливо. І тут з Вами погоджуюсь. А чому Ви так впевнені, що цей тренер не може бути, при всьому цьому, ідіотом?

я не впевнений і писав про це вище. Просто обговорювані в смі випадки вже претендують на узагальнення і масовість. Ну психологія у нас така. А масовості немає.
 Думаю ТееС  накинув на вентилятор маючи на меті не окремий прикрий випадок показати. І щось дуже часто таких накидів останнім часом.
 Я, ще коли плакетєги про "три сорти" клепали, писав що не хіхоньки це, що з цією темою тре дуже обережно бо догратися можна, а замість обережності кожна б***ь спекулює на мовному питанні щоб оппу прикрити та декілька балів заробити.
 Уже отримали, і знову на граблях танцюємо незважаючи на набиті ґулі

Останнє редагування: 24 січня 2018 17:20:52 від Veni-vidi
   
Так, гарантує. Використовуйте. Ніби ніхто не забороняє.

А що тут була мова про якісь заборони комусь?
   
Якщо мови викладання немає, то за замовчуванням використовується державна, нє? Ви приходите в кінотеатр на фільм, а він алеутською. Ви би попросили свої гроші назад, правда? І ще би варто компенсувати вартість ваших 3 годин часу, які ви втратили через недобросовісну рекламу, яка ввела вас в оману.

В законах нема поняття "за замовчуванням", там все чітко розписано.

Алеутська мова не є мовою нацменшин України та держава не гарантує її вільний розвиток, використання та захист, на відміну від російської.
   
В законах нема поняття "за замовчуванням", там все чітко розписано.

Алеутська мова не є мовою нацменшин України та держава не гарантує її вільний розвиток, використання та захист, на відміну від російської.
ок Кримсько-татарською.
   
В законах нема поняття "за замовчуванням", там все чітко розписано.

Алеутська мова не є мовою нацменшин України та держава не гарантує її вільний розвиток, використання та захист, на відміну від російської.
І ще раз, я як споживач ніяк не обмежую надавача послуг в використанні мови на його вибір, хоч ельфійською. Я стверджую, що не вказавши в рекламі/оголошенні мову відмінну від державної, як мову надання послуги, він ввів мене в оману, таким чином не надавши послуги і завдав мені моральних збитків у вигляді втрати часу і втрати можливості отримати аналогічну послугу в добросовісного послугонадавача.
   
А шо ти вже розшокався тут? Під місцевого косиш, мовнюк-пурист лєнінградського розливу?

ботику, мене в тирнеті, як не кожна собака зна то через одну точно.
Дозволь і тобі відрекомендуватися.
Вєня. Лавошник із Сум. Учаснєг всіх революцій в новітній історії України та купи різних стачєк-дєманстрацій. Не то шоб волонтьор, але поряд валявся.
 Читаю українською з 5-6 років. Читати вчився на збірці драматичних творів Лесі Українки. Прочитав безліч як україномовної так і російськомовної літератури, вільно спілкуюсь обома мовами..
А ти хто??
   
ок Кримсько-татарською.

Кримсько-татарська офіційна в Криму (згідно Конституції Криму). Може там фільми і демонструють, я х з
   
Кримсько-татарська офіційна в Криму (згідно Конституції Криму). Може там фільми і демонструють, я х з
а від коли це російська офіційна у Львові?
   
І ще раз, я як споживач ніяк не обмежую надавача послуг в використанні мови на його вибір, хоч ельфійською. Я стверджую, що не вказавши в рекламі/оголошенні мову відмінну від державної, як мову надання послуги, він ввів мене в оману, таким чином не надавши послуги і завдав мені моральних збитків у вигляді втрати часу і втрати можливості отримати аналогічну послугу в добросовісного послугонадавача.

Згідно якого закону? Які статті адмін чи кримінального кодексу порушені?
   
а від коли це російська офіційна у Львові?

Не офіційна, а мова нацменшин. І не у Львові, а на всій території України
   
ідуть за послугою. А якою мовою то справа внутрішнього статуту підприємства.
Якщо запропонований формат не підходить клієнту то він має право пошукати деінде.
 І не їбати людям мосх
Доповню, .......4. Статут суб'єкта господарювання повинен містити відомості про його найменування, мету і предмет діяльності, розмір і порядок утворення статутного капіталу та інших фондів, порядок розподілу прибутків і збитків, про органи управління і контролю, їх компетенцію, про умови реорганізації та ліквідації суб'єкта господарювання, а також інші відомості, пов'язані з особливостями організаційної форми суб'єкта господарювання, передбачені законодавством. Статут може містити й інші відомості, що не суперечать законодавству...... . Господарський Кодекс. регулює, як ви написали внутрішній, уклад підприємства.  Відносини покупця (замовника)  і продавця (виконавця) регулює Закон про захист прав споживачів, тому в статуті власник може визначати мову спілкування тільки у межах підприємства з дотриманням Конституції України і відповідного Закону
   
Я думаю, если бы тренер был плохой, он бы там не работал. Если к качеству его работы нет претензий, то какие могут быть вопросы.? Есть определенный уровень специалиста, когда он сам выбирает на каком языке ему общаться.
   
еех. Додому пора. А тільки розговорились(
Карочє. Не чіпайте ви людей плз, не дойобуйте і не зайобуйте.
І вони до вас потягнуться і віддячать сторицею. Все. Пішов
   
Не офіційна, а мова нацменшин. І не у Львові, а на всій території України
Аналогічно до вас питання. Закон будь-ласка.
   
1. не розумію тренера.
це ж твої клієнти, які платять гроші
приїхав до Львова, то вчи мову, це ж не складно і ти з цим будеш стикатися постійно
якщо не вмієш, то поясни, що вчиш, а не бикуй
2. не розумію батьків
я б просто забрав дитину, бо після цього б просто не довіряв тренеру щодо його професійного ставлення до дитини
ну і таких наглих треба просто бити по кишені
якщо б батьки масово забрали дітей на знак протесту, то керівництво б задумалося що їм важливіше: тупі працівники чи бабло
Погоджуюсь повністю, думаю,що дитину вони заберуть, якщо залишиться тренер.
   
Згідно якого закону? Які статті адмін чи кримінального кодексу порушені?
стаття 10 закону про права споживачів.
   
Не знав що на фупі стільки нацистів
   
Вам СРСР, чи спорт? Так я Вам таки про совєтскій спорт. Некомерційна, заорганізована , пропагандистсько налаштована, повністю дотаційна структура була, знаєтє лі. Ну то таке. А коли прийшов 1991 куди пішли всі молоді таланти? Правильно - в бандити ! Ну трохи силовики і бізнес. І ніхто , ніхто не встав на захист ідєальов СРСР! Молоді, здорові, вигодовані радянською владою бичари не захистили те, за що вони лізли на п'ядестали. Як і їх тренера. Нє, тоді вони не обгадили СРСР, нє, такі недоумки як я обгажіваю СРСР ( з задоволенням ) , бо знаю тому ціну. Бо був серед цих тренерів та спортсменів.
(tu)
   
ботику, мене в тирнеті, як не кожна собака зна то через одну точно.
Дозволь і тобі відрекомендуватися.
Вєня. Лавошник із Сум. Учаснєг всіх революцій в новітній історії України та купи різних стачєк-дєманстрацій. Не то шоб волонтьор, але поряд валявся.
 Читаю українською з 5-6 років. Читати вчився на збірці драматичних творів Лесі Українки. Прочитав безліч як україномовної так і російськомовної літератури, вільно спілкуюсь обома мовами..
А ти хто??

Шось, тебе, славнозвісний вінику, з Слобожанщини геть заціпило.   

Але погоджуюсь, не всіх й Леся може виховати :). Тобі от лапотний страждальцю, не допомогла.
   
Я думаю, если бы тренер был плохой, он бы там не работал. Если к качеству его работы нет претензий, то какие могут быть вопросы.? Есть определенный уровень специалиста, когда он сам выбирает на каком языке ему общаться.

 :facepalm1:
   
Аналогічно до вас питання. Закон будь-ласка.

Стаття 10:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80
   
стаття 10 закону про права споживачів.

Договір ми з вами не бачили, нє?
   
Стаття 10:

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80
Ну і де там російська має більшу свферу застосування ніж кримсько-тараська чи алеутська?
   
Договір ми з вами не бачили, нє?

Якби там був такий договір, справи не було б :)
   
Договір ми з вами не бачили, нє?
Якщо в договорі є російська мова викладання, то подавання до суду немає ніякого змісту, правда?

Доречі. https://www.sportlife.ua/uk/19292 - де тут хоч мінімальна згадка, що мовою викладання буде не державна? Очевидне введення споживача в оману. Туда ж просто так не прийдеш, заплатили батьки 4000 гривень за 12 місяців абонементу. Швидше всього відмовились від можливості піти в інший аналогічний клуб. Прийшли на перше заняття, не отримали оплаченої послуги, а їм кажуть ваші проблеми, походіть по ринку.
   
Нє.

Конституція гарантує вільний розвиток, використання і захист російської мови.

То тре вносити зміни до Конституції, законів про мови і права споживачів, та до адмінкодексу.
А хтось заважає розвиватися? Гляньте навкруги....  Запитання чи маю я право отримати послугу українською мовою не там куди мене пошлють або куди змушений піти а там де я хочу, і чи це суперечить виділеному вами, зауважую, в УКРАЇНІ?
   
:facepalm1:

чому, я згоден... якшо то його особистий заклад і всі знають, шо саме вам прийдеться вчити японську, якшо ви хочете чогось навчитися
але якшо він найманий працівник, то мова спілкування з клієнтами це політика клубу...
якшо не прописано, шо клюб не для широких мас, а лише обраних, основа яких узькоговорящі і ті, шо і так паймут, то відповідно най надають послугу на державній мові
   
Якщо в договорі є російська мова викладання, то подавання до суду немає ніякого змісту, правда?

Доречі. https://www.sportlife.ua/uk/19292 - де тут хоч мінімальна згадка, що мовою викладання буде не державна? Очевидне введення споживача в оману. Туда ж просто так не прийдеш, заплатили батьки 4000 гривень за 12 місяців абонементу. Швидше всього відмовились від можливості піти в інший аналогічний клуб. Прийшли на перше заняття, не отримали оплаченої послуги, а їм кажуть ваші проблеми, походіть по ринку.

Ото і почекаємо на вирок суду. Там все буде розписано  :)
   
В правовій державі, то дого клубу би вже черга стояла з людей певної професії, щоб купити абонемент і потім трохи заробити на тому клубі.
   
А хтось заважає розвиватися? Гляньте навкруги....  Запитання чи маю я право отримати послугу українською мовою не там куди мене пошлють або куди змушений піти а там де я хочу, і чи це суперечить виділеному вами, зауважую, в УКРАЇНІ?

Маєте повне право, в державних закладах. А далі тре міняти Конституцію, як я і написав.
   
В правовій державі, то дого клубу би вже черга стояла з людей певної професії, щоб купити абонемент і потім трохи заробити на тому клубі.

і це правильно
або най платять, або най чітко повідомлять яку місію... російський бізнес веде на території України
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія