Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А тут точно модерація існує ?

А тут точно модерація існує ?

Те що поросята біжать в мою гілку навипередки флудити, то вже таке
Цікаво що їм в принципі правила не писані, доповідь я вчора тисла, реакції - 0
Сьогодні , порохобрати і порохосестри дивлячись на бездіяльність модераторів, пустилися берега всім кодлом,  немає сенсу скрінити , там все однакове
Мало того, самий обдарований намагався ще й приплести pravda до своїх шмарклів
Вам подобаються такі маніпуляції  :S
Я розумію багато чого, сама не свята, але хоч видимість порядку має ж бути, чи для кого тут правила ? Га ?







   
Re: А тут точно модерація існує ?

Сьогодні , порохобрати і порохосестри дивлячись на бездіяльність модераторів, пустилися берега всім кодлом,  немає сенсу скрінити , там все однакове
А включить игнор для хамов(ок) и рвани подзаборной ?
Зато видно кто есть кто по этим постам и темам подцюцюрников .
НАверно нет денег на модераторов, поскольку форум вряд ли приносит прибыль . А стоп-слова не входят в движок форума, хотя некоторый функционал видно- например маркер- порохобот .
   
Re: А тут точно модерація існує ?

А включить игнор для хамов(ок) и рвани подзаборной ?
(tu) таке треба просто обминати і відноситись адекватно.

Зато видно кто есть кто по этим постам и темам .
(tu) ну є люди які себе не поважають, і поводяться негідно.
то їх проблема, не варто брати до душі їхню "творчість",
але з іншого боку - вони своїм брудом потужно засмічують форум
і він стає нечитабельним, саме з цього почалася загибель ДД,
тому таки варто тиснути доповідь в таких випадках.

НАверно нет денег на модераторов, поскольку форум вряд ли приносит прибыль .
Мабуть модератор заходить раз на декілька днів чи навіть на тиждень,
це видно у бан-листі.
   
Re: А тут точно модерація існує ?

А включить игнор для хамов(ок) и рвани подзаборной ?
Зато видно кто есть кто по этим постам и темам подцюцюрников .
НАверно нет денег на модераторов, поскольку форум вряд ли приносит прибыль . А стоп-слова не входят в движок форума, хотя некоторый функционал видно- например маркер- порохобот .

Чоловік 10 самих "пустих" які крім хамства нічого не генерують, або шизіки як Тимко,  в мене є в ігнорі, але це теж не вихід
Дивлячись на бан лист, модератори наче як і працюють, але по яким правилам і де вже є край, я х.з. :S
Які ж стоп слова ? Якщо я тисну  :dopovid:  на конкретний коментар і ніякої реакції, зовсім
   
Re: А тут точно модерація існує ?

(tu) таке треба просто обминати і відноситись адекватно.

(tu) ну є люди які себе не поважають, і поводяться негідно.
то їх проблема, не варто брати до душі їхню "творчість",
але з іншого боку - вони своїм брудом потужно засмічують форум
і він стає нечитабельним, саме з цього почалася загибель ДД,
тому таки варто тиснути доповідь в таких випадках.

Мабуть модератор заходить раз на декілька днів чи навіть на тиждень,
це видно у бан-листі.

Ну коли з 6 сторінок гілки 5 з половиною то обзивання і флуд, як його читати  :weep:
А оця маніпуція з приплітанням власниці ресурсу, то взагалі  :facepalm1: я б лупанула місяць бану, щоб трохи в бошці щось прояснилося
Це як жмурук без дозволу вліз в колону під прикриттям своїх холуїв, за таке треба бити нещадно
Зразу, бо таким даси мізинець, відхватять руку

Останнє редагування: 21 вересня 2020 14:35:44 від SvitLana
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Які ж стоп слова ?
Это может быть в функционале движка форума, т.е. стоп-слова не выводятся или не принимаются из поста в базу данных форума.
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Это может быть в функционале движка форума, т.е. стоп-слова не выводятся или не принимаются из поста в базу данных форума.
Коли я тисну  :dopovid: модератор має бачити весь коментар на який поскаржилися
   
Re: А тут точно модерація існує ?

штабні самі із собою спілкуються...
це вже клінічно небезпечно :)))
   
Re: А тут точно модерація існує ?


Це ж треба мати таку вдачу - майже після кожної гілки, яку відкриває Світлана, вона мчить плакатися до адмінки.


   
Re: А тут точно модерація існує ?

Nulldev, cьогодні в 14:37

    Розгорнути попередні цитати...
    Это может быть в функционале движка форума, т.е. стоп-слова не выводятся или не принимаются из поста в базу данных форума.

Коли я тисну  :dopovid: модератор має бачити весь коментар на який поскаржилися
Еще раз повторю- это зависит от функционала движка форума.
 Кстати вижу здесь носятся с игнором. А ничего что если не заходить в аккаунт, то видно все посты, без игнора .
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Еще раз повторю- это зависит от функционала движка форума.
 Кстати вижу здесь носятся с игнором. А ничего что если не заходить в аккаунт, то видно все посты, без игнора .

Ігнор зроблений, щоб конкретний дописувач міг ігнорувати іншого конкретного дописувача. Чи Ви думали, що, якщо хтось на когось натисне ігнор, то ніхто вже не побачить дописів того заігнореного? і для цього не треба навіть заходити в свій акаунт?

То тут читати було б нічого, суцільні ігнори. :gigi:
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Чи Ви думали, що, якщо хтось на когось натисне ігнор, то ніхто вже не побачить дописів того заігнореного?
Я не думаю  , я знаю, уже проверил.Это вы путаете модераторский бан.т.е. пост не будет виден обычным юзерам, с игнором .
   
Re: А тут точно модерація існує ?

доповідь я вчора тисла
а не треба було.
Я вот ні разу за весь час на цьому форумі не натиснув :D
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Еще раз повторю- это зависит от функционала движка форума.
 Кстати вижу здесь носятся с игнором. А ничего что если не заходить в аккаунт, то видно все посты, без игнора .

І коли в бані - теж  :D
   
Re: А тут точно модерація існує ?

а не треба було.
Я вот ні разу за весь час на цьому форумі не натиснув :D

Знаєш, спочатку я не тисла , потім коли поросята тупо почали мене банити по вигаданим причинам, а бичка брехала що нічого на форумі не тре  :gigi:  якось передумала  :laugh:
Я - за  :dopovid: на нєвмєняшок, але відкрито, от я попереджаю , не ховаюсь як деякі
І шо характєрно, реакції 0, зато пєтярасти тіхушніки працюють і по їх тіхостуку банять
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Ігнор зроблений, щоб конкретний дописувач міг ігнорувати іншого конкретного дописувача. Чи Ви думали, що, якщо хтось на когось натисне ігнор, то ніхто вже не побачить дописів того заігнореного? і для цього не треба навіть заходити в свій акаунт?

То тут читати було б нічого, суцільні ігнори. :gigi:
В фб ігнор повний, і ніяких тобі цитувань не видко  ;)
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Здається, модерації на форумі вже не існує.
Педріли взагалі пишуть що завгодно й їм за це вже нічого не буде




   
Re: А тут точно модерація існує ?

а не треба було.
Я вот ні разу за весь час на цьому форумі не натиснув :D
я теж не маю такої звички але зараз не впевнена що це правильно.
   
Re: А тут точно модерація існує ?


Це ж треба мати таку вдачу - майже після кожної гілки, яку відкриває Світлана, вона мчить плакатися до адмінки.

Шуша, ти як завжди збрехавши ) можна ж переглянути статистику і гілки в адмінці  8-)
Ну таке, а гілки відкриваю щоб  видніше було )) як працює модерація  ;)
Навіть одного відсотку не дала б , що твоїх калєг побанять після такої помітної доповіді
Просто зафіксуємо позиції  :)
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Шпкойно. Поросята оголосылы бойкот. Будут типа игнорировать жулькозаленоскот. Тоись всех, кто не из хлева.  :weep: Поглядим на результат.
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Знаєш, спочатку я не тисла , потім коли поросята тупо почали мене банити по вигаданим причинам, а бичка брехала що нічого на форумі не тре  :gigi:  якось передумала  :laugh:
Я - за  :dopovid: на нєвмєняшок, але відкрито, от я попереджаю , не ховаюсь як деякі
І шо характєрно, реакції 0, зато пєтярасти тіхушніки працюють і по їх тіхостуку банять
ну от. Ну його нах, в общем.

Якшо уже вам реально так пече, створіть тут тему, шоб у неї скидувати висери невміняшок, які заслуговують на бан.
Ну і потім дивитися, чи буде реакція модера.

Механізм, наступний: якшо якесь поросеботне йопнуте (або якесь інше) шось насрало, тиснете доповідь, і закидуєте той пост у цю тему. Ну і потім просто буде цікаво подивитися, чи була реакція, а якшо була, то яка.
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Поросята оголосылы бойкот. Будут типа игнорировать жулькозаленоскот. Тоись всех, кто не из хлева.  :weep: Поглядим на результат.
Ну вы наивный, как и я .
Я их спрашивал- будут определять свои темы маркерами, в ответ тишина . Да некоторые перестали писать, но основная масса подцюцюрников, так и продолжает бегать по всем темам, да еще и один неадекват написал, что зеленые не могут без них  .
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1085216.msg24523615#msg24523615
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Шпкойно. Поросята оголосылы бойкот. Будут типа игнорировать жулькозаленоскот. Тоись всех, кто не из хлева.  :weep: Поглядим на результат.

Та якось актівнєнько вони вчора бойкотіровали  :gigi:
   
Re: А тут точно модерація існує ?

ну от. Ну його нах, в общем.

Якшо уже вам реально так пече, створіть тут тему, шоб у неї скидувати висери невміняшок, які заслуговують на бан.
Ну і потім дивитися, чи буде реакція модера.

Механізм, наступний: якшо якесь поросеботне йопнуте (або якесь інше) шось насрало, тиснете доповідь, і закидуєте той пост у цю тему. Ну і потім просто буде цікаво подивитися, чи була реакція, а якшо була, то яка.

Ну он, я кинула ) і шо ?)) Нічо )
Особливо не розраховувала, як я вже писала, просто зафіксуємо позиції, як з бичкиним "нічого не витирають на форумі"  :laugh:
Час іде, люди забувають
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Шпкойно. Поросята оголосылы бойкот. Будут типа игнорировать жулькозаленоскот. Тоись всех, кто не из хлева.  :weep: Поглядим на результат.
не втримаються.
Їм з порохоштабу гроші платять не за те, щоб вони ігнорували всіх притомних дописувачів а за те, щоб вони свій порохо-понос в маси доносили.
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Ну вы наивный, как и я .
Я их спрашивал- будут определять свои темы маркерами, в ответ тишина . Да некоторые перестали писать, но основная масса подцюцюрников, так и продолжает бегать по всем темам, да еще и один неадекват написал, что зеленые не могут без них  .
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1085216.msg24523615#msg24523615
А що їм ще робити? тут тримають ботву в розмірі 70-80 порохо-рил не для того, щоб вони "всіх ігнорували".
   
Re: А тут точно модерація існує ?

походу, модерації ща нема.
уже давно нікого не банили.
прикільно
   
Re: А тут точно модерація існує ?

походу, модерації ща нема.
уже давно нікого не банили.
прикільно

Pravda нет уже десять дней, бессмысленно взывать.
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Pravda нет уже десять дней, бессмысленно взывать.
Померла ?
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Померла ?

На форуме нет.
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Пані, ви особисто у мене в ігнорі з першого ж разу, як надибав ваш недолугий допис. Щоправда, ви клінічну дебілку мироську ще не переплюнули. :not_i:
   
Re: А тут точно модерація існує ?

а тебе, смердючого ушльопка, хтось питав?  ;o
Ти, брудна тварюко, впевнений, що Світлані небайдуже саме твоє, форумного смердючки, ставлення?  :facepalm:
   
Re: А тут точно модерація існує ?

  ;o шось Мирослава сьогодні сердита  :facepalm:
перехвалила я її... :sad: чи то вона розперезалась бо модератор давно на форум не заходив :umnik2:
   
Re: А тут точно модерація існує ?

а тебе, смердючого ушльопка, хтось питав?  ;o
Ти, брудна тварюко, впевнений, що Світлані небайдуже саме твоє, форумного смердючки, ставлення?  :facepalm:
Der Gestank haut einen um! :lol:
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Пані, ви особисто у мене в ігнорі з першого ж разу, як надибав ваш недолугий допис. Щоправда, ви клінічну дебілку мироську ще не переплюнули. :not_i:
Та я бачу, ви з магістром навипередки мене ігнорите
   
Re: А тут точно модерація існує ?

а тебе, смердючого ушльопка, хтось питав?  ;o
Ти, брудна тварюко, впевнений, що Світлані небайдуже саме твоє, форумного смердючки, ставлення?  :facepalm:
Поросята чомусь впевнені, що без їх чорноротості страждає від нудьги форум і дописувачі
Тому створюючи теми про бойкот, вони бігають по гілках тих кого бойкотують , і серуть, серуть , серуть

   
Re: А тут точно модерація існує ?

Але я зайшла сьогодні з іншого приводу
Аеліт з Вєлєсовим, вибачте, але це ніяка не демократія

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1085447.200
   
Re: А тут точно модерація існує ?

Але я зайшла сьогодні з іншого приводу
Аеліт з Вєлєсовим, вибачте, але це ніяка не демократія

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1085447.200

I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it)))


не європейці ви  [ua]
ще

все ще москалі)) суржикомовні :gigi:
   
Re: А тут точно модерація існує ?

А знаєте, по ходу модерацію вирішили прибрати )) і мені скажу чесно, навіть подобається  8-)
Я чого доповідь тисла ? Бо поросята постійно кодлом стукали і людей банили, а самі робили що хотіли
А тепер, все чесно  (tu)  :shuffle:
   
Re: А тут точно модерація існує ?

I disapprove of what you say, but I will defend to the death your right to say it)))


не європейці ви  [ua]
ще

все ще москалі)) суржикомовні :gigi:

Тобе твоє патякання колись наздожене, прикладе так, фіг встанеш, згадаєш тоді , я попереджала  ;)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія