Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Венгерская демографическая политика

Re: Венгерская демографическая политика
den

Народу і так до чорта, вже дихати нічим, скоро нам всім звіздєц буде через перенаселеність.

Хіба що в великих містах
В нашому селі все більше кинутих будинків
   
Re: Венгерская демографическая политика

в жінок і так обмежена кількість яйцеклітин, на відміну від сперматозоїдів в чоловіків.

Менопауза настає не від нестачі яйцеклітин  :)
   
Re: Венгерская демографическая политика

а чого не чоловіків? з математичної точки зору виглядає краще. в жінок і так обмежена кількість яйцеклітин, на відміну від сперматозоїдів в чоловіків. скільки їх там в порції? і потім - де ви візьмете такі "інкубатори", як жіночі організми для продукції нових людей?  :pofig:
Тільки показник фертильності жінок вплиаає на демографічну ситуацію.
Тому самий дієвий спосіб впливати на демографію це регулювати саме цей показник.
Ось чому стерилізувати треба саме жінок, до того ж це покращить якість потомства.
Бо жінки будуть старатися народити від кращого чоловіка.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Населений пункт не перебудовували, він той же що в часи коли тисняви не було.

Моє дитинство також пройшло у Франківську.
І він був іншим.
Розбудовувалися околиці.
Люди в робочий час були десь на роботі.
Приватних автівок було значно менше, ніж зараз.

Якщо містобудівні плани допускають утиснення будівництва, не передбачають створення нових робочих місць на околицях, не відводять транспорт з центру - з"являється тиснява
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ну що вам сказати мадами. Сидіть всє жтиття в канторі сраними інженерами. Нахєра чоловікам оце ліниве, інфертільне і нагле яке нормальних жінок свиноматками назива.  :)
   
Re: Венгерская демографическая политика

Відчуття тисняви у мене виникає коли я дивлюся карту Сполучених штатів або західної Європи.

Штати мають у двічи меншу за Україну густину заселення
На Заході добре те, що можна добре жити майже усюди

Тож відчуття напевно має джерело у радянському минулому та загниваючому Заході
   
Re: Венгерская демографическая политика

З моєї простої точки зору баба яка полінувалася народити бодай трьох просто хвора, дуже хвора і дуже тупа. Теж мені бізнесвуменші, виробники стажу...
   
Re: Венгерская демографическая политика

Чоловіки вже не ті. І жінки вже такими, як були не будуть. Ти її дитину за ноги і об стовп, а вона все одно тобі буде торочити про свою точку зору, не зважаючи на загрозу життя її дитині. Часто дітей як щит вперед штовхають, типу ти дитину не вдариш, чи там образш.

Все котиться, і цьому ради немає.

Для прикладу. В Ірані зараз Мекка для  пластичних хирургів. Ні Коран, ні Іслам, на імам не допомогають, баби хочуть бути багінями і всьо. І насрати на вікові традиції та уклад.
А доповнена реальність дуже скоро дозволить мати як 16, так і 60 річному чоловіку любу жінку, любої раси (ельфійок в тому числі) і любого віку. Забесплатно. Без венеричних хвороб, подарунків, розборок і вагітностей.

Тому, лише Велика Війна, всепереможний БП. Да прискоримо його час.

доповідь за пропаганду війн і насильства над жінками. 
   
Re: Венгерская демографическая политика

З моєї простої точки зору баба яка полінувалася народити бодай трьох просто хвора, дуже хвора і дуже тупа.

доповідь.
   
Re: Венгерская демографическая политика

доповідь.

Твоя людиноненависницька ідеологія ні для кого давно не секрет.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Тільки показник фертильності жінок вплиаає на демографічну ситуацію.
Тому самий дієвий спосіб впливати на демографію це регулювати саме цей показник.
Ось чому стерилізувати треба саме жінок, до того ж це покращить якість потомства.
Бо жінки будуть старатися народити від кращого чоловіка.

 :lol:

в індії вже так і робили - вбивали ембріони жіночої статі. тепер там чоловіків дуже багато наплодилося, жінок на всіх не вистачає, тому вони просто їх відловлюють і насилують гуртом. потім ще зачасту вбивають, або жінка помирає від травм після групового згвалтування.
явшоці, які індівідууми заполонили цей форум.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Тридзять п`ять тисяч доларів це між іншим можна трійню десять років утримувати. Але ж зажерливим все малувато буде  :facepalm1:
   
Re: Венгерская демографическая политика

:lol:

в індії вже так і робили - вбивали ембріони жіночої статі. тепер там чоловіків дуже багато наплодилося, жінок на всіх не вистачає, тому вони просто їх відловлюють і насилують гуртом. потім ще зачасту вбивають, або жінка помирає від травм після групового згвалтування.
явшоці, які індівідууми заполонили цей форум.

Доповідь за расизм і брехню. 
   
Re: Венгерская демографическая политика

Штати мають у двічи меншу за Україну густину заселення
На Заході добре те, що можна добре жити майже усюди

Тож відчуття напевно має джерело у радянському минулому та загниваючому Заході
Зате там споживають у п‘ять разів більше життєвого простору ніж в Україні.
Американська мрія про будиночок з газончиком, бекярдом і басейном при тій кількості населення яке там зараз проживає виглядає ідіотично, достаньо поглянути на карти.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Мене що шокує. Що ні одна тьолка хфупа не сказала що шкодує за тим що у неї дітей нема або мало. Виключно скиглять що і одне це сильно тяжко.   :-G
   
Re: Венгерская демографическая политика

Зате там споживають у п‘ять разів більше життєвого простору ніж в Україні.
Американська мрія про будиночок з газончиком, бекярдом і басейном при тій кількості населення яке там зараз проживає виглядає ідіотично, достаньо поглянути на карти.

Ти якийсь хворий. Землі повно. Було б бажання.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Моє дитинство також пройшло у Франківську.
І він був іншим.
Розбудовувалися околиці.
Люди в робочий час були десь на роботі.
Приватних автівок було значно менше, ніж зараз.

Якщо містобудівні плани допускають утиснення будівництва, не передбачають створення нових робочих місць на околицях, не відводять транспорт з центру - з"являється тиснява

Але ж населення зменшилося!

От якраз приватні автівки - один з факторів що збільшують потребу в життєвому просторі і тисняву.
   
Re: Венгерская демографическая политика

З моєї простої точки зору баба яка полінувалася народити бодай трьох просто хвора, дуже хвора і дуже тупа. Теж мені бізнесвуменші, виробники стажу...
а бажання чоловіків треба враховувати? знаєте скільки таких, що попри бажання їхніх чоловіків народили?
   
Re: Венгерская демографическая политика

Але ж населення зменшилося!

От якраз приватні автівки - один з факторів що збільшують потребу в життєвому просторі і тисняву.

1. рахують виключно зареєстрованих
2. населення все більше у центрі
   
Re: Венгерская демографическая политика

а бажання чоловіків треба враховувати? знаєте скільки таких, що попри бажання їхніх чоловіків народили?

тож не для родини, а заради "прив"язування"
   
Re: Венгерская демографическая политика

Тридзять п`ять тисяч доларів це між іншим можна трійню десять років утримувати.  :facepalm1:
хіба шо десь в Уганді.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Зате там споживають у п‘ять разів більше життєвого простору ніж в Україні.
Американська мрія про будиночок з газончиком, бекярдом і басейном при тій кількості населення яке там зараз проживає виглядає ідіотично, достаньо поглянути на карти.
у Штатах повно вільних територій за межами агломерацій
   
Re: Венгерская демографическая политика

а бажання чоловіків треба враховувати? знаєте скільки таких, що попри бажання їхніх чоловіків народили?

Я вже сказав. Я від вас мадами ФУПа в шоці. Ні одна не сказала що шкодує за тим що робила аборти замість народжувати і суцільні скраги що навіть одне це не підйомно. Тупикова гілка еволюції. І нема чого на мужиків все звалювати.
   
Re: Венгерская демографическая политика

тож не для родини, а заради "прив"язування"
ну вони вважають, що ціль продовження родини виправдовує засоби :D
одна моя подруга з старшою дитиною два роки вмовляли тата на другу дитину. сім"я добре матаріально забезпечена.
   
Re: Венгерская демографическая политика

хіба шо десь в Уганді.

Та ну. Я практик. Весь цей дитячий одяг, їжа і іграшки це пару сотень доларів в місяць. Плюс від старших переходить молодшим.
   
Ти якийсь хворий. Землі повно. Було б бажання.
Придатної для комфортного проживання землі не так вже і повно, а навіть є певний дефіцит.
До того ж достаньо буде здорожчати бензину в америці у двічі і настане повна дупа всьому.
Бо без машини під дупою жити в тому будиночку за три 3.14зди від усього неможливо.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Я вже сказав. Я від вас мадами ФУПа в шоці. Ні одна не сказала що шкодує за тим що робила аборти замість народжувати і суцільні скраги що навіть одне це не підйомно. Тупикова гілка еволюції. І нема чого на мужиків все звалювати.
ну я скажу, що хотіла 10 дітей, але не знайшлося чоловіка який би теж захотів. і?
   
Re: Венгерская демографическая политика

Та ну. Я практик. Весь цей дитячий одяг, їжа і іграшки це пару сотень доларів в місяць. Плюс від старших переходить молодшим.
товариші гамериканці писали тут, щоб якісно виростити дитину, потрібно десь порядка 100К.
   
Re: Венгерская демографическая политика

ну я скажу, що хотіла 10 дітей, але не знайшлося чоловіка який би теж захотів. і?

Ну як це не знайшлося. На таку добру справу завжди знайдеться.
   
Re: Венгерская демографическая политика

ну вони вважають, що ціль продовження родини виправдовує засоби :D
одна моя подруга з старшою дитиною два роки вмовляли тата на другу дитину. сім"я добре матаріально забезпечена.

вони помиляються
   
Re: Венгерская демографическая политика

товариші гамериканці писали тут, щоб якісно виростити дитину, потрібно десь порядка 100К.

то гроші дають угорці, а не американці
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ну як це не знайшлося. На таку добру справу завжди знайдеться.
сходіть на матч.ком - найбільший американський дейтинг сайт. подивіться на профайли гарних гетеро мужчин 35-45 років, з верхньою планкою доходів: 150К+, і подивіться скільки там позначено "дітей немає, і не хочу".
самій дивно, що це таке відбувається?
   
Re: Венгерская демографическая политика

товариші гамериканці писали тут, щоб якісно виростити дитину, потрібно десь порядка 100К.

Я сам американець. Звідки у них такі суми я - хз. Хіба що вони для дітей виключно на п`ятій Авеню скупаються. 
   
ну вони вважають, що ціль продовження родини виправдовує засоби :D
одна моя подруга з старшою дитиною два роки вмовляли тата на другу дитину. сім"я добре матаріально забезпечена.
Мабуть та подруга навіть з однією дитиною так виносила мізки своєму чоловікові, що той подумав що другу дитину він просто не переживе.

Останнє редагування: 31 липня 2019 12:55:14 від Аналітик
   
Re: Венгерская демографическая политика

вони помиляються
не завжди. оця історія, що вмовили тата - зараз він другу дитину(доньку) обожнює. більше увагу їй приділяє ніж старшому сину.
   
Re: Венгерская демографическая политика

сходіть на матч.ком - найбільший американський дейтинг сайт. подивіться на профайли гарних гетеро мужчин 35-45 років, з верхньою планкою доходів: 150К+, і подивіться скільки там позначено "дітей немає, і не хочу".
самій дивно, що це таке відбувається?

Це що б жінкам сподобатися. Шукають знайомства на одну ніч.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Мабуть та подруга навіть з однією дитиною так виносила мізки своєму чоловікові, що той подумав що другу дитину він не переживе.
ні, він перфекціонист. до цієї пори не дозволяє собаку чи кота завести.
   
Re: Венгерская демографическая политика

не завжди. оця історія, що вмовили тата - зараз він другу дитину(доньку) обожнює. більше увагу їй приділяє ніж старшому сину.

то як плацебо: комусь - допомагає, а переважно - ні
   
Re: Венгерская демографическая политика

ні, він перфекціонист. до цієї пори не дозволяє собаку чи кота завести.

то повна дупа
раніше чи пізніше
   
Re: Венгерская демографическая политика

Я сам американець. Звідки у них такі суми я - хз. Хіба що вони для дітей виключно на п`ятій Авеню скупаються.
Значит ты считаешь неправильно. Даже у меня в Украине ребенок до конца института обходится тысяч в 100, если включить лишнюю комнату в квартиру и 20ку на минимальный ВУЗ. Что уж говорить про американцев, с их ценами на жилье и обучение и медстраховку. Когда-то в молодости я посчитал, что каждый ребенок - это минус один рамный внедорожник в семью.
ПС Минимальный зарубежный ВУЗ, есс-но, в Украине ВУЗов нет

Останнє редагування: 31 липня 2019 13:07:47 від kurt
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія