Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Венгерская демографическая политика

Re: Венгерская демографическая политика

;o

Статистика розлучень - 50 відсотків, у всіх популяціях. І що, не одружуватися чи не виходити заміж?

Ви дуже помиляєтеся щодо "норми у 50%"
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Divorce_demography

Мати родину треба вміти, над цим треба працювати.
Звісно, це може бути і єдиною стратегією виживання.
Але не так і в Україні, і у протестантів.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ви дуже помиляєтеся щодо "норми у 50%"
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Divorce_demography

Мати родину треба вміти, над цим треба працювати.
Звісно, це може бути і єдиною стратегією виживання.
Але не так і в Україні, і у протестантів.

Ну не у всіх популяціях, але в середньому 50 по просунутих країнах.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Ну не у всіх популяціях, але в середньому 50 по просунутих країнах.

Ну ок, не будемо сперечатися щодо Сингапуру, Китаю чи ПАР, бо тенденція на збільшення відсотку розлучень є очевидною.
А чи не Здається дивним, що не можна стати сантехніком без навчання, чи інженером, чи біологом, а родину "якось там зробите", ще й фактично не маючи наочних прикладів успішних родин?
   
Re: Венгерская демографическая политика

Фігове суспільство вимирає, продукуючи людей, яким "не цікаво" мати родини.
хто вимирає? "Європеоїдна раса – найбільш численна. До неї належать близько 45 % населення Землі." чисто білих(в нашому розумінні), десь напевно міліарда півтора.
головне не кількість, а якість. і проблема не в народжуванності білого населення, а в полегшеній міграції в наші часи. і стабільним успішним країнам достатньо звернути імігр. програми, ускладнити отримання віз(що не сподобається українцям, полякам тощо) і посилити кордони, і проблему вони вирішать легко.

   
Re: Венгерская демографическая политика

Мати родину треба вміти, над цим треба працювати.

от ніколи цього не розуміла, що родина/шлюб, то складні речі і "над ними треба працювати". що це? навіщо воно треба, якщо для когось це тяжка праця? все життя в стресі і на нервах бути?
чому це тяжка праця? хіба що конфліктним, неуживчивим людям, чи індивідуалістам/аутистам. щоб спокійно і комфортно з кимось жити достатньо тільки не намагатися переробляти інші особистості "під себе".
   
Re: Венгерская демографическая политика

хто вимирає? "Європеоїдна раса – найбільш численна. До неї належать близько 45 % населення Землі." чисто білих(в нашому розумінні), десь напевно міліарда півтора.
головне не кількість, а якість. і проблема не в народжуванності білого населення, а в полегшеній міграції в наші часи. і стабільним успішним країнам достатньо звернути імігр. програми, ускладнити отримання віз(що не сподобається українцям, полякам тощо) і посилити кордони, і проблему вони вирішать легко.

Вимирають окремі родини, а разом з ними і ті суспільства, де є проблеми не лише з родинами, а й державними інституціями.
І ми фактично на початку цього шляху, бо лише 100 років тому класична родина була єдиним прийнятним варіантом.
Зараз проблеми так чи інакше вирішуються емігрантами, але важко робити прогноз на тривалий час вперед. Наприклад важко уявити, якими стануть сша, в яких латиноси та азіати складатимуть більшість населення? Які принципи сповідуватиме така країна?
   
Re: Венгерская демографическая политика

от ніколи цього не розуміла, що родина/шлюб, то складні речі і "над ними треба працювати". що це? навіщо воно треба, якщо для когось це тяжка праця? все життя в стресі і на нервах бути?
чому це тяжка праця? хіба що конфліктним, неуживчивим людям, чи індивідуалістам/аутистам. щоб спокійно і комфортно з кимось жити достатньо тільки не намагатися переробляти інші особистості "під себе".

Для когось і в офісі сидіти - "складна справа", і дні до уікенду рахують, починаючи з понеділка.

Люди так вже влаштовані, що особистий досвід має визначальне значення для наступних дій.
Тому, "вміння розлучатися" поширюється зараз значно швидше та впевнено перемагає "вміння жити разом".
   
Re: Венгерская демографическая политика

Вимирають окремі родини, а разом з ними і ті суспільства, де є проблеми не лише з родинами, а й державними інституціями.
І ми фактично на початку цього шляху, бо лише 100 років тому класична родина була єдиним прийнятним варіантом.
Зараз проблеми так чи інакше вирішуються емігрантами, але важко робити прогноз на тривалий час вперед. Наприклад важко уявити, якими стануть сша, в яких латиноси та азіати складатимуть більшість населення? Які принципи сповідуватиме така країна?
дивлячись хто при владі буде і які стратегічні задачі перед окремою державою ставитиме.
якщо буде потреба в блакитноокоих блондах, то через пару десятків років, підозрюю, не проблема буде їх напродукувати і без жінок.
   
Re: Венгерская демографическая политика

дивлячись хто при владі буде і які стратегічні задачі перед окремою державою ставитиме.
якщо буде потреба в блакитноокоих блондах, то через пару десятків років, підозрюю, не проблема буде їх напродукувати і без жінок.

Колір очей тут другорядний.
У першу чергу має значення світогляд.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Тому, "вміння розлучатися" поширюється зараз значно швидше та впевнено перемагає "вміння жити разом".

тому що зараз побутові повсякденні роботи полегшені, як ніколи. завдяки розшаруванню суспільства і мігрантам, і для ручної фізичної праці не проблема за копійки виконавців знайти.
проблему браку спілкування і відчуття самотності успішно вирішує поголовна інтернетизація населення. раніше, щоб знайти когось для міжстатевого короткочасного спілкування, потрібен був час і зусилля. зараз тільки зайди на сайт сидячи на свому дивані, і декілька годин посьорфи на дейтинг сайтах.
якось так..
   
Re: Венгерская демографическая политика

Колір очей тут другорядний.
У першу чергу має значення світогляд.
отут якраз і треба буде зменшення впливу сімей, батьків, їх споконвічних традицій на дітей. держава має задавати моральні і цінностні принципи для більшості свого населення. маю на увазі в на сьогодні дуже мультикультурних країнах.
   
Re: Венгерская демографическая политика

тому що зараз побутові повсякденні роботи полегшені, як ніколи. завдяки розшаруванню суспільства і мігрантам, і для ручної фізичної праці не проблема за копійки виконавців знайти.
проблему браку спілкування і відчуття самотності успішно вирішує поголовна інтернетизація населення. раніше, щоб знайти когось для міжстатевого короткочасного спілкування, потрібен був час і зусилля. зараз тільки зайди на сайт сидячи на свому дивані, і декілька годин посьорфи на дейтинг сайтах.
якось так..

Я знаю про причини.
Дивно, що всі ці "вдосконалення" не роблять людей щасливішими за їхньою ж самооцінкою.
   
Re: Венгерская демографическая политика

отут якраз і треба буде зменшення впливу сімей, батьків, їх споконвічних традицій на дітей. держава має задавати моральні і цінностні принципи для більшості свого населення. маю на увазі в на сьогодні дуже мультикультурних країнах.

Це так, але хто знає, як воно буде насправді.
Азія не подарувала світу жодної демократичної країни.
Що тут первинне важко сказати.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Це так, але хто знає, як воно буде насправді.
Азія не подарувала світу жодної демократичної країни.
Що тут первинне важко сказати.
я завжди думаю, що керівництво передових країн не дурніше за мене і знає, що робить. проблеми з муслімами в основному в європі. в країнах півн. америки більшість успішно асимілюється. принаймні друге покоління.
   
Re: Венгерская демографическая политика

і ще, потрібно зменшувати релігійність населення. наприклад всю контрпродуктивну хрінь, муслімська молода поросль винoсить не з сімей, а з мечетей і від релігійників(в Великобританії). там були накрили прямо цілу організацію з свяшенниками їхніми на чолі.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Я в принципі могла і ще можу мати дітей, але НЕ ХОЧУ!

З усією повагою.
Якщо б Ви жили 150 тому нікого Ваша точка зору б не цікавила. Зважаючи на відсутність контрацептивів, чоловіку Ви б перестали ( зважаючи на Вашу психологічну установку ) уділяти увагу. Чоловік би Вас бив, або вигнав. Церква і громада підтримала його і осудила Вас.
   
Re: Венгерская демографическая политика

я завжди думаю, що керівництво передових країн не дурніше за мене і знає, що робить. проблеми з муслімами в основному в європі. в країнах півн. америки більшість успішно асимілюється. принаймні друге покоління.

Не переоцінюйте керівництва.
У Америках асиміляція йде краще, бо це країни емігрантів.
Поки "білі" асимілюють "не білих" - це одна справа, а як буде за іншого балансу - невідомо.
   
от ніколи цього не розуміла, що родина/шлюб, то складні речі і "над ними треба працювати". що це? навіщо воно треба, якщо для когось це тяжка праця? все життя в стресі і на нервах бути?
чому це тяжка праця? хіба що конфліктним, неуживчивим людям, чи індивідуалістам/аутистам. щоб спокійно і комфортно з кимось жити достатньо тільки не намагатися переробляти інші особистості "під себе".

Будь-яка робота є складною ЯКЩО не вміти її робити.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Не переоцінюйте керівництва.
У Америках асиміляція йде краще, бо це країни емігрантів.
Поки "білі" асимілюють "не білих" - це одна справа, а як буде за іншого балансу - невідомо.
подивимося. і це якби не нагальні проблеми українців. поки в найвпливовіших країнах світу верхівка буде закритим клубом еліт
 без карколомних соціальних ліфтів, думаю можна не хвилюватися(українцям). для тамошнього місцевого манюпаса так, буде побутовий дискомфорт і проблеми пов"язані з інвазіями чужородців.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Будь-яка робота є складною ЯКЩО не вміти її робити.
співжиття з родиною це робота, яку ще треба вміти робити? ну не знаю, в мене таких проблем ніколи не було.
   
Re: Венгерская демографическая политика

поки в найвпливовіших країнах світу верхівка буде закритим клубом еліт
 без карколомних соціальних ліфтів, думаю можна не хвилюватися(українцям)

ще думаю, що результати і наслідки наших през. і парл. виборів будуть ретельно спостерігати світові еліти.
це,якби Ліндсі Лохан стала президентом, а більшість в парламенті - голівудська тусовка і інші хіпстери.
   
Re: Венгерская демографическая политика

У нас, наприклад, державні школи в основному поганої якості, багато дітей, деякі діти до третього класу не вміють читати, з математикою взагалі повний завал.

Наша мала ходить в приватну школу і на її позашкільні заняття (два види спорту, танці, приватні уроки малювання і піаніно) ми витрачаємо більше півтори штуки на місяць.

А садочок на одну дитину коштує від 700 доларів за старшу дитину і від 1.500 до 2.500 доларів на місяць на маленьку.

На 300 доларів на місяць ледве на памперси вистачить. А нам держава на дитину взагалі нічого не виплачує, бо у нас вищий рівень доходів.

Виїзд на природу не безкоштовний, треба купувати абонементи у національний парк плюс бензин. Одяг нормальної якості теж не копійчаний. А давати четвертій дитині морально і фізично застарілі речі від першої - знущання над її психікою  :gigi:

Дітьми треба займатися. Багато. Ти що не знала?


Замість памперсів до трьох років напружся і привчи до горщика.  Зроби разом з нею книжку-розмальовку, зіграй в Монополію. Розберись що таке покемони. Спробуй замість зависання на ФУПі сісти і зайнятися ввечері з дитиною математикою, прочитати з нею книгу, сходити в бібліотеку. Переглянути документальний фільм з фізики. Забабахай на бекярді невеличку майстерню де вону зможуть пиляти, свердлити, стукати молотками.

Привчи застилати ліжко, мити посуд, прати і складати білизну, прибирати в хаті, готувати собі просту їжу .

І раптом і школа піде нормально, і дорогущий монтесорі стане не потрібно. І дитина виростатиме самостійною і готовою до життя.

Одяг і їжа - копійчані. Це факт. Дитині нах не потрібні повзунки від Версаче і шоденні походи в ресторан.

Якось так, а то враження що ти просто хочеш відкупитися.
   
Re: Венгерская демографическая политика

Дітьми треба займатися. Багато. Ти що не знала?


Замість памперсів до трьох років напружся і привчи до горщика.  Зроби разом з нею книжку-розмальовку, зіграй в Монополію. Розберись що таке покемони. Спробуй замість зависання на ФУПі сісти і зайнятися ввечері з дитиною математикою, прочитати з нею книгу, сходити в бібліотеку. Переглянути документальний фільм з фізики. Забабахай на бекярді невеличку майстерню де вону зможуть пиляти, свердлити, стукати молотками.

Привчи застилати ліжко, мити посуд, прати і складати білизну, прибирати в хаті, готувати собі просту їжу .

І раптом і школа піде нормально, і дорогущий монтесорі стане не потрібно. І дитина виростатиме самостійною і готовою до життя.

Одяг і їжа - копійчані. Це факт. Дитині нах не потрібні повзунки від Версаче і шоденні походи в ресторан.

Якось так, а то враження що ти просто хочеш відкупитися.

Це якого віку дитина, щоб з нею одночасно робити книжку-розмальовку (3 роки) і зіграти в Монополію? Я навіть у дорослому віці не вмію у неї грати, це заскладно  :gigi:

Нащо мені займатися з дитиною математикою і діставати її у 10 вечора? Вона займається нею з професіоналами.

Нащо іти в бібліотеку, якщо всі книжки можна скачати з тої ж бібліотеки на планшет?

Документальні наукові фільми (Bill Nye the Science Guy) вона дивилася з 4 років. А з трьох років вимагала показати на ютубі трепанацію черепа і кесаревий розтин. Я не жартую!

Школа в неї іде нормально - вчиться добре.  Монтесорі - це для маленьких, а приватна школа із правильними цінностями - для нормальних дітей.

Копійчано коштує лайно. Нормальні кросівки Скечерс, наприклад, 50 доларів (хоча я купую у Віннерсі за 25). А популярний для її віку бранд Джастіс - штани від 25 доларів, кофти від 35 доларів і т.п. Набрав 4 речі - і вже 100 доларів.

Які нафіг памперси від Версаче? Ти взагалі в курсі, скільки коштує Версаче?


   
Re: Венгерская демографическая политика

З усією повагою.
Якщо б Ви жили 150 тому нікого Ваша точка зору б не цікавила. Зважаючи на відсутність контрацептивів, чоловіку Ви б перестали ( зважаючи на Вашу психологічну установку ) уділяти увагу. Чоловік би Вас бив, або вигнав. Церква і громада підтримала його і осудила Вас.

А ніхто не замислювався, що може, чоловік теж не хоче другу дитину? чи у вас норма, щоб жінка чоловіка обманювала і ставила перед фактом?

Щоб ви знали, можна не вагітніти і без контрацептивів і можна займатися сексом, не вагітніючи. Насмішили про чоловіка, який буде бити або вижене  :gigi: Нормальні чоловіки цінують і поважають своїх жінок.

А 150 років назад, я б, скоріше всього, не дожила б до своїх років. Бо багато хвороб, які у мене були, не вміли лікувати.
   
Re: Венгерская демографическая политика

А 150 років назад, я б, скоріше всього, не дожила б до своїх років. Бо багато хвороб, які у мене були, не вміли лікувати.

Ваша правда. І це саме головне. Жінки мали народжувати дітей, не бути кволими і не дохнути. За таких придане не давали.

В ті часи були прості нрави і як пишуть в староєврейських книгах " гріх проливання сім'я на землю" в родинах не практикувалося. При такій пропозиції в ліжку дружина могла б отримати по хлебалу від чоловіка, бо справу треба доводити до її кінця. І іржати як кінь.

А дітки, що народжувалися, були від Бога, а саме головне, робочі руки в важкому, на той час, домашньому господарстві. А зараз діти - "бусінки" , майбутні виродки.
   
Re: Венгерская демографическая политика

35 000 поділили на 36 місяців і вийшло у Вас 100 доларів? Ви завжди так рахуєте чи я може щось не так зрозумів?
Да, умник, именно так. "35 штук хватает на троих до 10 лет растить" - я именно это утверждение и опровергаю. 35000/3ребенка/10лет/12месяцеввгоду≈100 баксов !!!  в месяц на ребенка. (Которых хватит лишь на памперсы)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія