Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тандем Зеленського та Тімошенко

Тандем Зеленського та Тімошенко

Думаю для ФУПу не секрет, що штаби обох кандидатів працюють разом.

В мене запитання.

Чи можемо ми припустити, що є і реальні дії по розхитуванню ситуації перед виборами та можливою публічною підтримкою програвшого члена цього "тандему" того, хто пройде у 2-ий тур?
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Юлька вже мала тандем з хряком, а той її посадив.
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Юлька вже мала тандем з хряком, а той її посадив.

Питання поки що не про наслідки а про події.
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Думаю для ФУПу не секрет, що штаби обох кандидатів працюють разом.

В мене запитання.

Чи можемо ми припустити, що є і реальні дії по розхитуванню ситуації перед виборами та можливою публічною підтримкою програвшого члена цього "тандему" того, хто пройде у 2-ий тур?
Полагаете Юля будет призывать избирателей отдать во 2-м туре голос за ЗЕ?
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Полагаете Юля будет призывать избирателей отдать во 2-м туре голос за ЗЕ?

Або навпаки.

Думка така, що злигання " дописувачів" на форумі форумі це відображення подій в реалі.
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Радий, що мої думки знайшли своє відображення в інщих темах  :-B  це доводить правоту моїх припущень.

Дякую всім  (tu)
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Тренд на марші, всі юльки та ольгінскі топлять Зеленського
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко
Via

Моя версія, що Зеленський зніметься, і Юля в дамках
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Моя версія, що Зеленський зніметься, і Юля в дамках
Аби Юлі не прийшлося зніматися.  :)
Бєня швидше поставить на того, в кого вищий рейтинг. А це саме клоун.)
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Тренд на марші, всі юльки та ольгінскі топлять Зеленського
приклад
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Тренд на марші, всі юльки та ольгінскі топлять Зеленського

Та що ви кажете??   ;o
Наче ж Зеленського топлять порошки, то це вони ольгінські??  ;o   ;o
І шо, серед порошків є навіть юльки???  ;o  ;o   ;o
А, ну так, є, бувші. Нарешті у бувших викрилось ольгінське нутро :laugh:
писи пане Листок, "ольгінські" пишеться з м'яким знаком.
Без м' якого знака пишуть недонавчені ольгінскі.
Вкажіть на це своїм кураторам, хай вас краще вчать українському правопису  :weep:

Останнє редагування: 21 лютого 2019 20:26:03 від steol
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Думаю для ФУПу не секрет, що штаби обох кандидатів працюють разом.

В мене запитання.

Чи можемо ми припустити, що є і реальні дії по розхитуванню ситуації перед виборами та можливою публічною підтримкою програвшого члена цього "тандему" того, хто пройде у 2-ий тур?
пруфи будуть?
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Шо це було?) Любой пост ветки - театр абсурда) Я в дурдоме?
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

 :facepalm1:


Тот случай,когда  сказать что то надо,а нечего.Вот ТС и мычит
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Бєня Юльку купив посадою прем'єра. Тому юльки такі смирні щодо Зеленського.
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Бєня Юльку купив посадою прем'єра. Тому юльки такі смирні щодо Зеленського.
можна вам задати одне питання про Тимошенко?
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Питання поки що не про наслідки а про події.
А дарма. Наслідки значно цікавіші. Думаю Петро вже чемодани пакує і у гелікоптери заносить. Тепер зрозуміло , нафіга він стільки їх у жабоїдів накупляв.
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Думаю для ФУПу не секрет, що штаби обох кандидатів працюють разом.

В мене запитання.

Чи можемо ми припустити, що є і реальні дії по розхитуванню ситуації перед виборами та можливою публічною підтримкою програвшого члена цього "тандему" того, хто пройде у 2-ий тур?

Пачки памперсів  хоч на день вистачає?  :bueee:
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

:facepalm1:


Тот случай,когда  сказать что то надо,а нечего.Вот ТС и мычит

Розумієш, дімон, іноді краще жуйку їсти, а я оказався
таки правий


Савченко гордону:
Коломойский обиграєт Порошенко в два прійома. Он сдєлаєт Голобородько прєзідєнтом а тімошенко канцлєром


https://m.гордон/news/politics/savchenko-gordonu-kolomoyskiy-obygraet-poroshenko-v-dva-priema-on-sdelaet-goloborodko-prezidentom-a-timoshenko-kak-ona-i-mechtala-kanclerom-766958.html
Підправив посилання

Останнє редагування: 26 лютого 2019 08:10:29 від Листоk
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Мат в два ходи. Це вам не конхвети завертати  :D
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

От хто її за язика тягнув,а гондора за вухє?


25 февраля во время заседания Верховного Суда Украины внефракционный депутат Надежда Савченко заявила основателю интернет-издания "ГОРДОН" Дмитрию Гордону, что бизнесмен Игорь Коломойский сделает президентом Украины Владимира Зеленского вместо Петра Порошенко, а лидер "Батьківщини" Юлия Тимошенко станет премьер-министром.  :lol:
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Если президент Украины Петр Порошенко при помощи административного ресурса сможет победить на выборах, страну ожидает война. Такое мнение высказала внефракционный депутат Надежда Савченко в интервью основателю интернет-издания "ГОРДОН" Дмитрию Гордону, которое она дала 25 февраля во время заседания Верховного Суда Украины.
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Надія смалить:

Я думаю, [бизнесмен Игорь] Коломойский обыграет Порошенко в два приема. Он сделает Голобородько – хорошего, честного, доброго парня – президентом Украины (Василий Голобородько – главный персонаж сериала "Слуга народа", которого играет актер, кандидат в президенты Владимир Зеленский. По сюжету, учитель истории Голобородько выдвигает свою кандидатуру на выборах президента Украины и побеждает. – "ГОРДОН"). Люди выберут Зеленского. А Юлию Владимировну [Тимошенко], как она и мечтала, сделает канцлером, который будет рулить страной, грабить, точно так же, как все [делали] до этого, как и она [делала] до этого", – заявила она.
 :weep:
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Савченко отметила что в этом случае в стране ничего особо не изменится.

 :lol:  :weep:  я щас упісяюся...одне інтерв'ю, вся многоходовочка собаці під хвіст...
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Моя версія: Зеленський зніметься, більша частка його лохторату буде за Бойка, менша за Юлю. До того ж Юрій Тимошенко відкусить 2-3% від Юлі (як показують опитування). В результаті в другому турі Порошенко і Бойко.
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

"Мне почему-то кажется, что сейчас такой вариант наиболее вероятен. Или Порошенко будет админресурсом давить все, внаглую брать власть, как [предыдущий президент Виктор] Янукович, тогда у нас будет война. Третья мировая", – подытожила она.

Я не зрозумів вона про СІЗО СБУ чи пр кого " у нас"?  :lol: який слог подЫтожила...
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Ну юльки населяющие ФУП уже высказались по ентому поводу .... им по хуй та бабка, абы не петро ... поэтому бабка во втором туре они топят за бабку, клоун, за клоуна ....
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Моя версія: Зеленський зніметься, більша частка його лохторату буде за Бойка, менша за Юлю. До того ж Юрій Тимошенко відкусить 2-3% від Юлі (як показують опитування). В результаті в другому турі Порошенко і Бойко.

Почекайте, ще не все.... :laugh:
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Согласно обнародованному 20 февраля опросу Центра Разумкова, Зеленский является лидером президентского рейтинга. За шоумена проголосовали бы 19% из тех опрошенных, кто будет участвовать в выборах. Затем идут действующий президент Петр Порошенко с 16,8% голосов респондентов и лидер партии "Батьківщина" Юлия Тимошенко с 13,8%.
 :lol:  :weep:

Все, коментуйте, я більше не можу...живот болить
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Steol, Мамай, costashu, Знак, didus, dimec (в банє),  Dimka, Топа  :-B ви в мене вірили, підійдіть, обнімося браття... :weep: ,

Останнє редагування: 26 лютого 2019 09:30:38 від Листоk
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Тандемщики тм
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Хлопці, ну що, зовсім-зовсім нецікаво?  :laugh:
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Моя версія: Зеленський зніметься, більша частка його лохторату буде за Бойка, менша за Юлю. До того ж Юрій Тимошенко відкусить 2-3% від Юлі (як показують опитування). В результаті в другому турі Порошенко і Бойко.

ЗЕ хоче 53% у першому турі.
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

  ППП вже відверту маячню несуть.
  Притомні аргументи закінчилися. :D
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

  ППП вже відверту маячню несуть.
  Притомні аргументи закінчилися. :D

Ви, расплющте очі, зніміть окуляри, сходіть за посиланням, почитайте, потім пишіть, тандемщик  :=V
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Моя версія, що Зеленський зніметься, і Юля в дамках

Або Зеленський таки переможе і Юля буде прем'єром у нього. Чом ні? Всі пристроєні, всі при справі.

По суті, Бєнє все одно, хто з них переможе. Аби перемогли.

Вважаю,що  Зеленський, мабуть, для Коломойского ще більш комфортніший, ніж Юля, у якої є дуже багато забаганок та "своїх думок" і навряд чи вона буде такою пластичною та договороспроможною, як Зеленський.

А Зеленський-президент буде  чудовою ширмою, за якою можна буде обтяпати дуже багато корисних для Бєні речей під правильні спічі Голобородько та лікованіє натовпу.

Мабуть, Зеленський таки став для Коломойського таким собі Берлагою, коли Бэня побачив, що рейтінг Юлі почав трохи буксувати. А Бєнє перемога треба любою ціною - чи то Юлею, чи то Вовою.

Вони пасуться на одному електоральному полі і навряд чи будуть робити корриду один з одним, бо ж добре знають, що, у разі перемоги одного і другий не залишиться без свого кусня державного пирога.

   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Ви, расплющте очі, зніміть окулярт, сходіть за посиланням на Гордна, та почиьайте, тандемщик  :=V
  А Ви підете за посиланням?
  За тим посиланням, яким народ послав усю синячу банду? ;)
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Ось як об"єднаємося З Зеленським, п і   ста вам, порошочькі.
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко

Або Зеленський таки переможе і Юля буде прем'єром у нього. Чом ні? Всі пристроєні, всі при справі.

А як же українці, я їх не бачу в цій схемі... [ua]  ну в бєніной кумєдії мав на увазі
   
Re: Тандем Зеленського та Тімошенко
van

Мое мнение не должно быть тандемов , Юля сама об этом заявляла .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія