Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

США готові сприяти забезпеченню України зброєю, яку вона просить

Я ж теж щось трохи бачу. і лише думаю що у них більше інфи ніж у тебе з твого окопа.  Добре, побачимо.

мені в окопі на разі мозги не виключило...
Тому я наведу допис друга, з яким повністю погоджуюсь:
"Заокеанський колега каже:

--Ви гадаєте, що б'єтеся з Гітлером і дивуєтеся, чому вам не допомагають відповідно ? А тому, що Гітлер в Пекіні. А проти вас воює Муссоліні.

Зразка так 1940 року, ага."
   
Ні Татусь, мова давно про тебе. Ти абсолютно всіх замахав своїми "трампадзе" з любого приводу. Навіть молочна суміш для американських малюків у тебе зрада і люта ненависть до України. Фільтри у тебе абсолютно відсутні.

На питання відповідати будеш?

Ти проти допомоги Україні?
Тебе не хвилюють діти України?

А американські діти виживуть, бо та проблема чисто надумана, то просто відмазка, щоб не давати допомогу Україні.
   
багато, тому що там використано прикметник "оборонним"
У США сложная задача
нужно так вооружить Украину, чтоб она не проиграла.
Но чтоб и не победила
Вот и крутись, Джо!
   
Но чтоб и не победила

а то що?
   
Ти проти допомоги Україні?
Тебе не хвилюють діти України?

А американські діти виживуть, бо та проблема чисто надумана, то просто відмазка, щоб не давати допомогу Україні.

Браво Татусь. Як завжди "відповів" двома запитаннями і цинічною брехнею.
   
І ось власне точка зору військового керівництва країни


Цитувати
Україна отримала від Заходу лише 10% зброї за своїми заявками - Міноборони

Віолетта Орлова

22:17, 14.06.22
1 хв.
695
У відомстві зазначають, що без допомоги Заходу Україна не зможе виграти війну.
Україна отримала від західних країн всього 10% від заявленої допомоги.

Про це заявила заступник голови Міноборони Ганна Маляр.

"Скільки б зусиль не докладала Україна, але без допомоги Заходу ми не зможемо виграти війну. Від того, що заявляла Україна, з того, що нам потрібно, ми отримали тільки 10 відсотків", — зазначила Маляр.


Це надійсь закриває нашу невелику дискусію з шановним Левандовичем.

https://www.УНІАН/war/ukrajina-otrimala-vid-zahodu-lishe-10-zbroji-za-svojimi-zayavkami-minoboroni-novini-vtorgnennya-rosiji-v-ukrajinu-11866491.html
   
мені в окопі на разі мозги не виключило...
Тому я наведу допис друга, з яким повністю погоджуюсь:
"Заокеанський колега каже:

--Ви гадаєте, що б'єтеся з Гітлером і дивуєтеся, чому вам не допомагають відповідно ? А тому, що Гітлер в Пекіні. А проти вас воює Муссоліні.

Зразка так 1940 року, ага."
Не працюють ці аналогії. В Пекіні скоріше Сталін. Але навіть така аналогія погана. Ні Мусоліні, ні навіть Гітлер не мали змоги за 40 хвилин знищити людську цивілізацію. А ті після них, хто мали таку можливість, не вели агресивних воєн в Європі і обмежувались проксі-розборками в країнах третього світу. Тому те з чим ми з стикнулись, щось геть нове в історичному плані.
   
а то що?
а я знаю?
по мне, нормальный вариант :D
   
Тому те з чим ми з стикнулись, щось геть нове в історичному плані
согласна
Никогда еще один человек не имел в руках такой ресурс - военный, финансовый, человеческий
Путлер ведь единолично распоряжается и ядреной бомбой и финансами России
   
Браво Татусь. Як завжди "відповів" двома запитаннями і цинічною брехнею.

Брешеш тут лише ти і твоя бригада. :punish:

Тебе вже натовкли носом в твоє кацапське лайно.  :fuck:

А ти за те що українські немовлята вмирали?


Цікавий такий  "патріот"  :pleasantr:  України, так переймається долею американських немовлят, що закликає відмовитись від допомоги США під час війни з кацапстаном.  :weep:
   
Як я і казав напочатку, набігло зрадолюбів та кацапських пропагандонів і перетворили гілку на чергову зраду.  :weep:
   
я бачу хорошого артиста, котрий грамотно грає роль Президента. Напевно краще за будь кого іншого, хто міг би бути на тій посаді. Завдяки його грамотній грі суспільна думка половини світу є по наш бік. Саме тому нас підтримують і дають зброю . БРАВО йому за цю роль!!!
А т.зв. "політичне керівництво" (не військове!!!) - це розстрільний список за невеликими виключеннями. Виключенням просто треба публічно дати ременя по голій сраці...
В мене є добрий знайомий, равін, живе в Єрусалимі. Він набагато старше за мене, йому 80+ років. Серйозний математик, працював на ВПК в СССР (на цій ниві з ним і познайомились )) ), захистив дисертацію. З 90 року в Ізраїлю.
 Я його спитав в чом феномен зеленського. Він каже, дивись у нас евреів (я нажаль не еврей) є заповідь - плодіться та розмножуйтесь. Талмуд каже, еврей повинен мати два сина та доньку, тоді заповідь виконана. До мене приходять і питають, у нас мало грошей, які такі три а бо більше діти, ми хочемо щоб дитина жила в достатку, а якщо їх буде багато, то всі вони будуть бідні та нещасні.
Вони не вірять в себе та Бога, а хочуть найти простий спосіб для вирішення проблем. Ось Зеленський зробив те що написано, він повірив в народ, в те що написано в законі і Україна переможе ! А хитрожопі шукають легкі шляхи, їм здається що вони самі хитрі та можуть всіх обманути, а так не бува.
 Так що не все так просто))). Це дуже стислий переказ розмови, насправді все набагато цікавіше було, включаючи чому це не їх війна.
   

жёстко, но по-другому реально войну не остановить,  имно
Наконец-то кто-то озвучил
   
https://t.me/huevyi_nikolaev/7103
жёстко, но по-другому реально войну не остановить,  имно
Наконец-то кто-то озвучил
До этого ещё далеко
   
Як я і казав напочатку, набігло зрадолюбів та кацапських пропагандонів і перетворили гілку на чергову зраду.  :weep:

Ось диви Татусь, Міноборони каже що українські заявки на зброю виконуються на рівні в 10%. Тобто 90% або новини з майбутнього, або провалені чи проігноровані. І це повна ганьба. Думаю назвати міноборони кацапськими пропагандонами навіть у тебе язик не повернеться.

Ти власне свій вибір вже й зробив просто проігнорувавши цю новину спробою розпочати черговий раунд особистих образ і срача.

До речі, цю дитячу суміш ваша війсково-транспортна авіація тягає з Німеччини в Америку. Армія тягає. Незначна, надумана проблема кажеш?
   
Ось диви Татусь, Міноборони каже що українські заявки на зброю виконуються на рівні в 10%. Тобто 90% або новини з майбутнього, або провалені чи проігноровані. І це повна ганьба. Думаю назвати міноборони кацапськими пропагандонами навіть у тебе язик не повернеться.

Ти власне свій вибір вже й зробив просто проігнорувавши цю новину спробою розпочати черговий раунд особистих образ і срача.

До речі, цю дитячу суміш ваша війсково-транспортна авіація тягає з Німеччини в Америку. Армія тягає. Незначна, надумана проблема кажеш?

 :facepalm1:
Ти вже якось визначись, бо у тебе виходить, що допомоги мало дають, тому її треба взагалі відмінити.  :suicide2:
Такі викрутаси без кацапської методички сам не придумаєш.  :fuck:
   
До речі, цю дитячу суміш ваша війсково-транспортна авіація тягає з Німеччини в Америку. Армія тягає. Незначна, надумана проблема кажеш?

Якраз це і показує, що проблема надумана, суміш возять, діти не мруть, як ти тут заявляв, і при цьому допомогу Україні поставляють. :fuck:
А кацапська підстилка довбойоб Трамп пропонував не давати допомогу Україні. І ти разом з ним по кацапських методичках виступаєш проти допомоги Україні.  :punish:
Шукаєш будь-яку надуману причину, щоб відмовити Україні в допомозі.  (td)  [KA]

   
Знову цинічно брешеш Татусь. Тобі дали цифру - надано 10%  від потрібного. Це ганебно і це треба визнати. А ти ліпиш відмазки дитячою формулою, Трампом і ще бо-зна чим та обзивєшся.  Може ти і є сам той пропагандон якому реальність байдужа.
   
Цитувати
Співвідношення артилерії 10 до 1: у Зеленського закликали учасників "Рамштайну" пришвидшитись

Іван Бойко

12:57, 15.06.22
1 хв.
1304
Напередодні зустрічі міністрів оборони країн НАТО у Брюсселі у форматі "Рамштайн" радник керівника ОП закликав партнерів швидше відправляти озброєння до України.


Про це у Twitter повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Співвідношення російської та української артилерії на окремих ділянках – 10 до 1", - зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
За словами Подоляка, лінія фронту сягає понад 1000 км.

"Кожного дня отримую повідомлення від захисників: "Ми тримаємося, стоїмо, просто скажіть, коли чекати зброю?". Адресую це питання учасникам "Рамштайну". Брюссель, чекаємо на рішення", - наголосив радник очільника ОП.

Як відомо, у засіданні Контактної групи з питань оборони України ("Рамштайн-3"), яке заплановане на сьогодні, 15 червня, у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі, візьмуть участь міністри оборони близько 50 країн.

https://www.УНІАН/war/zbroya-dlya-ukrajini-uchasnikiv-ramshtaynu-zaklikali-prishvidshitis-cherez-perevagi-rf-na-fronti-novini-vtorgnennya-rosiji-v-ukrajinu-11867106.html
   
я бачу хорошого артиста, котрий грамотно грає роль Президента. Напевно краще за будь кого іншого, хто міг би бути на тій посаді. Завдяки його грамотній грі суспільна думка половини світу є по наш бік. Саме тому нас підтримують і дають зброю . БРАВО йому за цю роль!!!
А т.зв. "політичне керівництво" (не військове!!!) - це розстрільний список за невеликими виключеннями. Виключенням просто треба публічно дати ременя по голій сраці...


   



Про це у Twitter повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

"Співвідношення російської та української артилерії на окремих ділянках – 10 до 1", - зазначив він.


А недавно было 20:1… :)
   
Знову цинічно брешеш Татусь. Тобі дали цифру - надано 10%  від потрібного. Це ганебно і це треба визнати. А ти ліпиш відмазки дитячою формулою, Трампом і ще бо-зна чим та обзивєшся.  Може ти і є сам той пропагандон якому реальність байдужа.

Це ти пропонував відмінити допомогу Україні і закупати дитяче харчування за що тебе і натовкли мордою в твоє кацапське лайно.  :fuck:


Ти за те що б американські немовлята вмирали?

А ти за те що українські немовлята вмирали?


Останнє редагування: 15 червня 2022 17:00:24 від Tatus
   
Татусь, Україна отримала 10% від потреби.  Скоро війні буде пів року. Не флуди.
   
Татусь, Україна отримала 10% від потреби.  Скоро війні буде пів року. Не флуди.

І при цьому ти пропонуєш взагалі відмінити допомогу Україні і закупити дитячу формулу для немовлят в США.  :punish:

Тобі не шкода українських немовлят, українських дітей, підлітків, дорослих та людей похилого віку? Тобі не шкода українських міст, які руйнує кацапська наволоч?

Ти на кого працюєш? :punish:
   
Знову у "відповідь" одна цинічна брехня і купа запитань. Таки Татусь штабний. Забанити на хєр.
   
Знову у "відповідь" одна цинічна брехня і купа запитань.


І де ж тут брехня? Ось твій допис.  :punish:

Ти за те що б американські немовлята вмирали?


Брешеш тут виключнно ти.  :fuck:
   
До этого ещё далеко

этого, имно,  и не будет вообще никогда
но смысл этого высказанного экспертного мнения,  что надо хотя бы таки дать зброю.
может хоть дойдет до кое-кого, как среди "голубей", так и среди "ястребов"
   
Ось диви Татусь, Міноборони каже що українські заявки на зброю виконуються на рівні в 10%. Тобто 90% або новини з майбутнього, або провалені чи проігноровані. І це повна ганьба. Думаю назвати міноборони кацапськими пропагандонами навіть у тебе язик не повернеться.

Ти власне свій вибір вже й зробив просто проігнорувавши цю новину спробою розпочати черговий раунд особистих образ і срача.

До речі, цю дитячу суміш ваша війсково-транспортна авіація тягає з Німеччини в Америку. Армія тягає. Незначна, надумана проблема кажеш?
+========================================================+
І правильно робить! В один бік "дитячу суміш", а в зворотню - зброю.
Замовник "дитячої суміші" оплачує перельот з Європи в Америку.
   
Нова допомога з рамштайну - 18 гаубиць   :facepalm1:
   
Нова допомога з рамштайну - 18 гаубиць
Ща Татусь расскажет как это охуенно
   
Ща Татусь расскажет как это охуенно

Хочеш сказати, було б краще без них?  :shuffle:
Пропонуєш, як аутсайдер взагалі не давати допомоги Україні, а перенаправити гроші на внутрішні потреби країн?
   
Хочеш сказати, було б краще без них?  :shuffle:
Пропонуєш, як аутсайдер взагалі не давати допомоги Україні, а перенаправити гроші на внутрішні потреби країн?

З ними краще, особливо коли їх хоча б 500
   
18 гаубиць це сила. Хулє.
   
18 гаубиць це сила. Хулє.

А треба було накупити дитячого харчування на ці гроші і взагалі не давати Україні?  :fuck:
   
Хочеш сказати, було б краще без них?
Кончай с этими детскими закидонами сам же понимаешь что этого крайне мало
   
А треба було накупити дитячого харчування на ці гроші і взагалі не давати Україні?  :fuck:

Як же ти замахав цим дитячим харчуванням. Я розумію що старому хріну насрати на немовлят. Піди розкажи це любій мамі в своїй околиці. Може щось дійде як вона тобі по пиці влупить.
   
Кончай с этими детскими закидонами сам же понимаешь что этого крайне мало

А он аутсайдер каже, що взагалі не потрібно давати допомогу Україні, бо в США не вистачає дитячого харчування.
Він дуже переймається американськими немовлятами.
   
Як же ти замахав цим дитячим харчуванням. Я розумію що старому хріну насрати на немовлят. Піди розкажи це любій мамі в своїй околиці. Може щось дійде як вона тобі по пиці влупить.

Це ж ти так переймаєшся американськими немовлятами, що пропонуєш відмінити допомогу Україні.  :weep:

   
А он аутсайдер каже, що взагалі не потрібно давати допомогу Україні, бо в США не вистачає дитячого харчування.
Він дуже переймається американськими немовлятами.

 Брешеш, оббріхуєш і наполегливо переводиш тему на особистий срач.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія