Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

по гілці видно що агресивні антиваксерив першу чергу.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

:weep:

CNN: "Інформація від CDC перевертає важливі речі, які нам сказали про Covid з ніг на голову ... вакциновані так само ймовірно поширюють Covid, як і невакциновані".

Це повністю розсіює аргументи щодо паспортів на вакцини.

https://twitter.com/view/status/1440991376259309572

гамнусі та різні австралійські кєнґуру реднекс в розпачі
не можна так жорстко поводитися з психічно хворими та ше на CNN

це реально може спричинити психоз  і незворотний злам  :super:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

---
На першій сторінці є гілочка прикріплена.
Про збір грошей.
І сума там... :facepalm1:
Ні на які думки вас це не наводить?
Ну,типу про безкоштовну медицину,чи про щось подібне.
Я не для сварки питаю... :shuffle:
і я не для сварки. мова була виключно про кисень, а не лікування вцілому.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

це здоровий глузд

боїшся корони, пздуй на хутір і там сиди

Порушення логіки детектед. Серуться якраз т.з. ваксьори. Хоча це дивно . Вони ж захищені.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Показати зображення...

Ось це логічно. Але в чому сенс?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

:fuck:

Ідея з особливими місцями для невакцинованих, вже зависла у повітрі.
Звичайно, ще не в Україні. Запізнення дуже велике. Але рух у потрібному напрямку.
Локдауни та карантини задовбали цілий світ.

Вакциновані не розносять заразу?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

----
 :-X

Це ще один ідіотський штам. Грип має дуже небезпечні наслідки аж до летальних. Я багато років вакцинувався проти сезонного грипу. Але чомусь тоді ніхто не пояснював небезпеку таких вірусних захворювань.
Зате зараз л'ється з кожного чайника і очі ' новообращених' відкрилися. Зненацька.

Останнє редагування: 24 вересня 2021 08:07:05 від Людас
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ось це логічно. Але в чому сенс?
---------------------
Тут якраз в їх діях все логічно- я ж пояснив вже- ваксерів найїпали,розказували казочки про
 чудодійні вакцини,які врятують ну і таке інше.
Ті, хто найїпав, зрозуміли, що попадуть під вогонь критики та ще й до відповідальності можуть
притягнути, то вони вказали на типу винуватців- он,антиваксери заразу розносять, ця пандемія-через них, ату їх!
Що зараз і спостерігаємо.
А ще ваксам дуже хочецця типу відновити справедливість- щоб і інших теж нагнути на ширку.
І тут якраз їх вологі мрії співпадають і з фарммафією,щоб вона отримала суперприбутки і з бажанням урядів прорідити
людське поголівя.

"Отака фуйня,малята!"(ц)   :X
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Це ще один ідіотський штам. Грип має дуже небезпечні наслідки аж до летальних. Я багато років вакцинуаався проти сезонного грипу. Але чомусь тоді ніхто не пояснював небезпеку таких вірусних захворювань.
Зате зараз л'ється з кожного чайника і очі ' новообращених' відкрилися. Зненацька.
=================
Ну,ти можеш пригадати пандемії пташиного грипу,атипової пневмонії,свинячого грипу.
Тоді люди мерли тисячами і мільйонами ,але ніхто пландемію не проводив. :(
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Це ще один ідіотський штам. Грип має дуже небезпечні наслідки аж до летальних. Я багато років вакцинувався проти сезонного грипу. Але чомусь тоді ніхто не пояснював небезпеку таких вірусних захворювань.
Зате зараз л'ється з кожного чайника і очі ' новообращених' відкрилися. Зненацька.
=========================
Тут є ще одна суттєва різниця- ця пандемія це війна проти людства. :(
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

=========================
Тут є ще одна суттєва різниця- ця пандемія це війна проти людства. :(
гінацид от сораса гейтса і ріптілоїдів, люба перукарка і таксист підтаердить  :weep:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

DFMB [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
cьогодні в 08:12
IP/Host: 37.73.56.---
Автор ігнорується
 :good:

Пшло,набридливе та беззмістовне!
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

=================
Ну,ти можеш пригадати пандемії пташиного грипу,атипової пневмонії,свинячого грипу.
Тоді люди мерли тисячами і мільйонами ,але ніхто пландемію не проводив. :(

Так в тому ж і справа.  Я, навіть, пам'ятаю, коли ВІЛ ще був небезпечним вірусним захворюванням.
Але тепер схоже все змінилось.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

DFMB [ Відповісти в приват ] [Не ігнорувати]
cьогодні в 08:12
IP/Host: 37.73.56.---
Автор ігнорується
 :good:

Пшло,набридливе та беззмістовне!

Давно треба було. Я цього  істерика заігнорив ще раніше. Жалко людину. Там  мізків і до цього особливо не було, а тепер зовсім кукуха поїхала.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Давно треба було. Я цього  істерика заігнорив ще раніше. Жалко людину. Там  мізків і до цього особливо не було, а тепер зовсім кукуха поїхала.
==================
Другий Костя Дзю,тьфу ти, КостяШу. :weep:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

==================
Другий Костя Дзю,тьфу ти, КостяШу. :weep:

Схоже заразні не тільки вірусні захворювання. Психічні теж. Не жартую. І це зрозуміло. Як слабка психіка може перенести таку навалу з усіх радіо точок.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Так в тому ж і справа.  Я, навіть, пам'ятаю, коли ВІЛ ще був небезпечним вірусним захворюванням.
Але тепер схоже все змінилось.

А не хочеш заразитися ВІЛ, щоб довести, що це вже не небезпечне вірусне захворювання?  :laugh:
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

:lol: банда обіссяних антивакцинаторів

ні колотись
ні заражатись

сидять і ссють  :weep:

Та ні, просто хитрозроблені: хочуть сховатися за колективним імунітетом, тіпа хай ті колються, а я почекаю та не захворію, буду найрозумнішим. Це як і з кором було: кожна мамця намагалася врятувати свою дитинку від "страшної вакцини", а як результат, почався спалах, і швиденько ті самі мамці побігли вставати в чергу до кабінету вакцинації...
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

А не хочеш заразитися ВІЛ, щоб довести, що це вже не небезпечне вірусне захворювання?  :laugh:
======================

А ти не хочеш до свого свого ковідного ветпаспорта ще й паспорт на вакцини від ВІЛ- по дві-три раз на півроку??? ;)
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Схоже заразні не тільки вірусні захворювання. Психічні теж.

Доказом є те, що деякі твої однодумці настільки перелякані, що ховають свій ІР за проксі.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Вакциновані не розносять заразу?
=================================
Практично не разносять.  Хіба що якщо отримають величезне вірусне навантаження від НЕВАКЦИНОВАНИХ довб...йбів, таких як ти, і захворіють в легкий формі. Ви, тупорилі,в усьому винні, антиваксери.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Доказом є те, що деякі твої однодумці настільки перелякані, що ховають свій ІР за проксі.
Скажіть парадокс, ні?
Маски не носимо. Щеплень не робимо. Кондоми не користуймо. І т.д.
Але проксі треба, бо ж жидорептилоїди хуїзити будуть.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Доказом є те, що деякі твої однодумці настільки перелякані, що ховають свій ІР за проксі.

Досить конспірології.

Тепер про однодумців.

Скільки років пан вакцинувався проти сезонного грипу?
Це лише одна вакцинація на рік перед початком сезону  ГРВі восени.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Досить конспірології.

Тепер про однодумців.

Скільки років пан вакцинувався проти сезонного грипу?
Це лише одна вакцинація на рік перед початком сезону  ГРВі восени.

Якщо тебе цікавлять класичні вакцини, то чому б тобі не вколотися Коронаваком? Він якраз зроблений за класичною технологією, без усіх тих новомодних розробок...
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

А не хочеш заразитися ВІЛ, щоб довести, що це вже не небезпечне вірусне захворювання?  :laugh:

Соромлюсь спитати, у пана теж поїхала кукуха?
Мій пост якраз до таких як ви, пане. Які крім ковіду інших хвороб вже не помічають.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Якщо тебе цікавлять класичні вакцини, то чому б тобі не вколотися Коронаваком? Він якраз зроблений за класичною технологією, без усіх тих новомодних розробок...
І про побочку від нього практично не чути.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Якщо тебе цікавлять класичні вакцини, то чому б тобі не вколотися Коронаваком? Він якраз зроблений за класичною технологією, без усіх тих новомодних розробок...

Це так.  Але ж ви довели світ до абсурду, поділивши безсенсовно людей не тільки на т.з ваксьорів та антиваксьорів, хоча  заразу розносять всі як з*ясувалося.
Але ще всередині т.з. ваксьорів ви наробили різні касти.  Якась світова  кольорова диференціація штанів , в якій важко розібратись нормальній  людині
Ось історія одного мого земляка , який вкловся короноваком спочатку. Фантасмагоричнва  історія  цього ідиотизму, який ви накоїли,  з фото документів. Мій теж земляк Гоголь з його "Мертвими душами" нервово палить в кутку. Сюжет захоплює подих.




Українці масово купують фейкові COVID-сертифікати: історія вже щепленого полтавця, який це зробив з безвиході




https://poltava.to/news/62674/



   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

І про побочку від нього практично не чути.

Практично немає. За принципом дії він нічим не відрізняється від вакцин проти грипу. Людас, чому не хочеш цією вакциною захиститися? Правда, ефективність у неї не так щоб дуже висока, але понад 50% точно.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Практично немає. За принципом дії він нічим не відрізняється від вакцин проти грипу. Людас, чому не хочеш цією вакциною захиститися? Правда, ефективність у неї не так щоб дуже висока, але понад 50% точно.

Читай вище.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Соромлюсь спитати, у пана теж поїхала кукуха?
Мій пост якраз до таких як ви, пане. Які крім ковіду інших хвороб вже не помічають.

Тобто у тебе є якесь визнання наукових даних, що ВІЛ - це небезпечна хвороба. Чомусь щодо коронавірусу в тебе є сумніви.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Читай вище.

Ти не написав, чому не хочеш вколотися класичною вакциною від коронавірусу (до речі, у мене саме Коронавак). Вона така сама, як проти грипу.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ти не написав, чому не хочеш вколотися класичною вакциною від коронавірусу (до речі, у мене саме Коронавак). Вона така сама, як проти грипу.

Ти прочитав?  Схоже ні. .Тут одна сторінка.

https://poltava.to/news/62674/
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Тобто плануєш кудись за кордон і не хочеш колотися Коронаваком?
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ти прочитав?  Схоже ні. .Тут одна сторінка.

https://poltava.to/news/62674/

П'ЯТНИЦЯ, 12 БЕРЕЗНЯ 2021, 19:49

На цей час у ЄС затверджені чотири вакцини - Pfizer/BioNtech, AstraZeneca, Moderna та Johnson&Johnson (Janssen).

----

якийсь далбайоб вколовся уже після 3х місяців інфи від Європи, а тепер не знає шо робити ?  :S
При тому що йому залежало саме на Європі ?

може поїхати :

Нагадаємо, дві країни-члени ЄС самостійно закупили й інші вакцини - Угорщина використовує також китайську та російську "Спутник V". Нещодавно "Спутник V" закупила Словаччина, що призвело до глибокої політичної кризи.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Тобто плануєш кудись за кордон і не хочеш колотися Коронаваком?

І це теж. Крім того , я дуже не люблю коли правила гри змінюються у ході гри. Сьогодні з короноваком тебе не пускають до Європи,
завтра коли ще треба буде фаучі там і ляшкам тут щось придумати , щоб виправдати свою імпотентність у боротьбі з заразою скажуть, що треба шмалити ще й
експериментальні вакцини 10 бустерами бо з дому заборонять виходити.   І ти будеш робити це після короноваку ?   

==========================
Згодом полтавець вирішив, що хоче повторно щепитися вакциною, яку визнає Європейський Союз та отримати про це сертифікат. Зокрема й для того, щоб вільно здійснювати робочі поїздки. Першу дозу вакцини Spikevax від Moderna чоловік отримав без проблем — звернувся до центру вакцинації в ТРЦ «Київ», де отримав щеплення.

Через місяць Віктор приїхав до центру вакцинації, щоб отримати другу дозу щеплення — йому відмовили, пояснивши це тим, що «від другого щеплення взагалі може померти».

Після відмови Віктор Убийвовк тричі звертався на «гарячу лінію» Міністерства охорони здоров’я України, де йому сказали, що він має право отримати щеплення усіма вакцинами, які зареєстровані та наявні в Україні. Чоловіку пообіцяли зателефонувати та повідомити, коли та де саме він зможе отримати другу дозу вакцини Spikevax від Moderna.

Але за три дні після останнього спілкування зі співробітниками «гарячої лінії» Віктору зателефонували із полтавського центру вакцинації та попросили ще раз розповісти його історію. Після чого йому повідомили, що не знають, що із ним робити, бо неможливо ввести більше трьох доз вакцин. І взагалі, українським медикам невідомо — чи можна робити щеплення різними вакцинами. Крім того, медики не мають інструкції, що робити із людьми, які вакцинувалися різними вакцинами, а також не має інструкції щодо охочих вакцинуватися різними вакцинами, особливо щодо тих, хто хоче отримати 4 дози вакцин.

https://poltava.to/news/62674/
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

П'ЯТНИЦЯ, 12 БЕРЕЗНЯ 2021, 19:49

На цей час у ЄС затверджені чотири вакцини - Pfizer/BioNtech, AstraZeneca, Moderna та Johnson&Johnson (Janssen).

----

якийсь далбайоб вколовся уже після 3х місяців інфи від Європи, а тепер не знає шо робити ?  :S
При тому що йому залежало саме на Європі ?

може поїхати :

Нагадаємо, дві країни-члени ЄС самостійно закупили й інші вакцини - Угорщина використовує також китайську та російську "Спутник V". Нещодавно "Спутник V" закупила Словаччина, що призвело до глибокої політичної кризи.

Ну я особисто не став чекати інших вакцин, бо був лише Коронавак (хто ж його знав, що через 2 тижні завезуть Модерну і вона буде доступною за записом). По факту відрізав собі з тих країн, куди хотів поїхати, лише Польщу.

Коронавак зараз у них на розгляді, але, підозрюю, доки масова вакцинація не завершиться, хер вони визнають той Коронавак, бо це шалені гроші.
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ну я особисто не став чекати інших вакцин, бо був лише Коронавак (хто ж його знав, що через 2 тижні завезуть Модерну і вона буде доступною за записом). По факту відрізав собі з тих країн, куди хотів поїхати, лише Польщу.

Коронавак зараз у них на розгляді, але, підозрюю, доки масова вакцинація не завершиться, хер вони визнають той Коронавак, бо це шалені гроші.


Мудро. На відміну від деяких політиків. Які ще більше заганяють ситуацію в глухий кут.





   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

Ну я особисто не став чекати інших вакцин, бо був лише Коронавак (хто ж його знав, що через 2 тижні завезуть Модерну і вона буде доступною за записом). По факту відрізав собі з тих країн, куди хотів поїхати, лише Польщу.

Коронавак зараз у них на розгляді, але, підозрюю, доки масова вакцинація не завершиться, хер вони визнають той Коронавак, бо це шалені гроші.

тут троха різні ситуації, тобі не залежало на роботі в Європі, тому зробив для себе

а йому залезало і він вколов то, що не визнають - питання для чого
   
Re: Чому т.з ваксьори такі агресивні ?

=================================
Практично не разносять.  Хіба що якщо отримають величезне вірусне навантаження від НЕВАКЦИНОВАНИХ довб...йбів, таких як ти, і захворіють в легкий формі. Ви, тупорилі,в усьому винні, антиваксери.
   Це як ?
   Сотня невакцинованих оточила вакцинованого, і чихає на нього?
   А хто не дочихує, той бере у руки трембіту і таки дочихує?

   "Ох уж еті сказачнікі"(ц)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія