Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

От таке питання секті ковідовакцинаторів

Хто ви за освітою?
   
Професійно-технічна + 9 класів середньої школи.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Професійно-технічна + 9 класів середньої школи.
=====================================
Оце таки освіта!!!! Відразу видно-працює у "ОХВІСІ!" Де мої 1000 фунтів? :D  X(
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Заочно чотири класи церковно-приходської.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

І знов і знов , хтось засіває і засіває уявлення за існування якихось двох протидіючих сект .

Воно ж і зрозуміло - що і - "розділяй та володарюй" і - "розподіляй та володарюй" - і тотожні і вічні , а тому і наполегливість у засіванні мабуть передбачуваною повинна бути .
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Вопрос, замечу... Поступил от якобы "ковидовакцинированн ого"... Каг плечо? Попустило?  :laugh:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

не було часу на навчання. працював з 5 років на фабриці...
навіть писати не вмію
добре що дружина початкову майже закінчила
пише під мою диктовку
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

тебе всеодно вакцинують))))
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Хто ви за освітою?

по відповідям ти зрозумієш що то є корифеї які не опустяться до такого неподобства як розповідати якомусь хлопу про свою видатну мегаосвіту.

окрім жартів. Ти потрапив у яблучко. Ці люди дійсно вважають що вони вже все знають про вакцинацію. І їх знання є істина в останній інстанції.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

І коли такій людині пробуєш щось розповісти, щось зі світу реальності, чого вона ще не знала...
уяви собі, це їх ображає. Як сміють корифея вчити. Та хто ти такий.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Заочно чотири класи церковно-приходської.
Те саме але дистанційно :)
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

І коли такій людині пробуєш щось розповісти, щось зі світу реальності, чого вона ще не знала
Ми маємо запроектовані лазівки, вразливості. Віруси в курсі. В долі. Іноді організм начебто хоче щоб людина заразилася - закладає ніс. Вони в змові.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Думаю, питання треба ставити так: чи є хтось з антиваксів тут на форумі з освітою в області вірусології чи хоча б мікробіології?
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

У мене особисто незавершена середня освіта  :shuffle: Лапы и хвост - вот мой диплом (с)
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Вопрос, замечу... Поступил от якобы "ковидовакцинированн ого"... Каг плечо? Попустило?  :laugh:

Яке плече? (с)  :gigi:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів


І коли, наприклад, вірус грипу проникає через подібну лазівку, то він зачиняє за собою двері, щоб інші не скористалися. Але це неможливо розповісти такому корифею. Я добросовісно пробував. Це неможливо.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

по відповідям ти зрозумієш що то є корифеї які не опустяться до такого неподобства як розповідати якомусь хлопу про свою видатну мегаосвіту.

окрім жартів. Ти потрапив у яблучко. Ці люди дійсно вважають що вони вже все знають про вакцинацію. І їх знання є істина в останній інстанції.

та без питань

МФТІ ФАКІ спеціальність - конструктор космічних апаратів
аспірантура Львівська політехніка

12 публікацій за межами України
6 патентів в Україні
2 в рашці
1 США

зараз на висоті 450 км літає залізяка за моїм патентом, спроектована і розроблена особисто мною

фоп за кведом інжинірингові послуги, займаюсь підготовкою та запуском виробництва.

пропоную всім свободу вибору, хоче вакцинуйся і отримуй безкоштовну медицину
не хочеш - не вакцинуйся, але тоді будьте послідовні до кінця, і якщо таки захворів на ту хворобу від якої була вакцинація, то за свої, все за свої

ту в рідному селі дитина піхопила правець бо була не щеплена, реанімація і бігали збирали кошти, дуже образились, що я дав всього 140 грн. і пояснив, що саме стільки коштувала французська вакцина для дитини, коли в поліклініці пропонували безкоштовно індійську, а я почитав дані про неї і вирішив, що краще французська.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

щоб ТС довго не мучився. Ось


https://news.usc.edu/182848/education-covid-19-vaccine-safety-risks-usc-study/
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

фоп

Пройдьомтє, товаріщ.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

щоб ТС довго не мучився. Ось
Показати зображення...
https://news.usc.edu/182848/education-covid-19-vaccine-safety-risks-usc-study/

Ну так, неосвічені несамовито вірять, що якраз до них КОВІД не причепиться  :gigi:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Яке плече? (с)  :gigi:

 :laugh:

Бум напоминать сектанту:


В мене після двох доз файзера загостився артроз і вже мысяць не проходить біль в плочовому суглобі.


   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Маю 2 повні освіти, які стосуються даного питання: медичну та біохімічну.
Молекулярна біологія (біохімія).
   
Хто ви за освітою?
Я орнієнтуюсь на спеціалістів що працюють в медичних і санітарних службах, і не тільки України, а й урядів Ізраїлю, німеччини и т.ін. Тому моя освіта не має значення, я сам нічого не видумую. А от ви, панове, чим доведете, що краще за академіків розбираєтесь?
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Я орнієнтуюсь на спеціалістів що працюють в медичних і санітарних службах, і не тільки України, а й урядів Ізраїлю, німеччини и т.ін. Тому моя освіта не має значення, я сам нічого не видумую. А от ви, панове, чим доведете, що краще за академіків розбираєтесь?

Власти скрывают (с)
   
Мені сьогодні моя перукарка на повному серйозі заявила, що мені не слід вакцинувтваися Pfizer, бо від нього буде безпліддя.  :facepalm1: Це їй так якась лікарка сказала.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Універ - автоматизація виробництва, комп інтегр. технології
Професійно-технічна  (контрольно вимірювальні прилади і автоматика)
9 класів середньої школи.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

ось vkhavr2 розповідає нам пропагандистську статтю про те як чудово вагітним щепитися. Про антитіла.
Він не медичний працівник. В нього явний брак знань. Він не може оцінити ступень пропагандоства статті.

Він не знає про великі антитіла М, які не проходять плаценту. Він не знає про маленькі антитіла G, які проходять. Він не знає що якщо В-клітина не пройшла в тіло малюка, то повноцінного захисту немає. Антитіла з часом зникнуть, а фабрики по відновленню кількості немає. А це знає будь-який медичний студент.
vkhavr2 не знає наскільки обережно раніше підходили до щеплень вагітних. І що роблять зараз.

Він начебто і з освітою, але не профільною. Як загіпнотизований, він дивиться на тут стату яку йому підсовують. Якщо йому почати казати є ще така, яку приховують, то він не буде дивитися.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Мені сьогодні моя перукарка на повному серйозі заявила, що мені не слід вакцинувтваися Pfizer, бо від нього буде безпліддя.  :facepalm1: Це їй так якась лікарка сказала.

вона частково права. Прикинь?
Запліднення ТИМЧАСОВО буде ускладнене. Вироблення сперми також.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

вона частково права. Прикинь?
Запліднення ТИМЧАСОВО буде ускладнене. Вироблення сперми також.

Шта?  Не стоит все валить на Пфайзер... батенька...  :lol:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Теща якій 74 чи 84 теж не вакцинувалась, бо боїться безпліддя  :weep:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Теща якій 74 чи 84 теж не вакцинувалась, бо боїться безпліддя  :weep:

 :lol:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

І коли, наприклад, вірус грипу проникає через подібну лазівку, то він зачиняє за собою двері, щоб інші не скористалися. Але це неможливо розповісти такому корифею. Я добросовісно пробував. Це неможливо.
Не викликає сумнівів, що ковід "розумний".
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

фішка в тому що спайк впливає на мембранний білок, який той спермогенез і регулює.
Спайк уходить. Все має відновитися.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Вопрос, замечу... Поступил от якобы "ковидовакцинированн ого"... Каг плечо? Попустило?  :laugh:

Антиваксерам дади нові методички, бо старі вже не діють.
Он коли консерва sergij відкрилась, також спочатку заявив, що "батько" попав у лікарню після вакцинації.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Антиваксерам дади нові методички, бо старі вже не діють.
Он коли консерва sergij відкрилась, також спочатку заявив, що "батько" попав у лікарню після вакцинації.

Так, я теж звернув увагу, що з часом методички коригуються.

А його віршик про Спутнік Фау став просто камінг-аутом  :gigi:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Тут показовим є, як кацапська пропагандонка ОТ активно виступає проти Файзера і Модерни, на розробку яких Трамп виділяв бюджетні гроші і за які він агітує зараз, і при цьому вона топить за кацапський Спутнік.
Кацапи не поляться зовсім.
А  корисні ідіоти їм допомагають. :fool:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

фішка в тому що спайк впливає на мембранний білок, який той спермогенез і регулює.

 :lol:

Прасцице, куды Вам той Пфайзер вкололи?

Или у тебя усе клетки сперму генерируют?   :lol:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів
Via

Тут показовим є, як кацапська пропагандонка ОТ активно виступає проти Файзера і Модерни, на розробку яких Трамп виділяв бюджетні гроші і за які він агітує зараз, і при цьому вона топить за кацапський Спутнік.
Кацапи не поляться зовсім.
А  корисні ідіоти їм допомагають. :fool:
Тут є показовим, що і трамповський Пфайзер, і кацапський Супутник є малодослідженим експериментальним лайном, яке українські громадяни не бажають випробовувати на власній шкурі. І ніякий адміністративний тиск їх до цього не змусить.
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Тут є показовим, що і трамповський Пфайзер, і кацапський Супутник є малодослідженим експериментальним лайном, яке українські громадяни не бажають випробовувати на власній шкурі. І ніякий адміністративний тиск їх до цього не змусить.

їж часник, воно захищає від вірусів, інфа 100% провірена :laugh:
   
Re: От таке питання секті ковідовакцинаторів

Тут є показовим, що і трамповський Пфайзер, і кацапський Супутник є малодослідженим експериментальним лайном, яке українські громадяни не бажають випробовувати на власній шкурі. І ніякий адміністративний тиск їх до цього не змусить.

Не патякай зайвого, за тиждень по 500000 вакцинують. Так що караван йде.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія