Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Підлих більше. :(

Re: Підлих більше. :(

пусть диссертацию напишет.... судя по всему  человек уровня фрейда, не ниже.... писал.

2TimmiApostolMS нафига такие сложности??? вы знаете как минимум с десяток человек которые голосовали за порошенко и столько же знаете которые голосовали за зеленского. я к примеру знаю и тех и тех. И одни и вторые известны мне много лет. И те и другие хорошие люди, с разными точками зрения.  И это все....
Не має точок зору...))) Признавайся за  кого голосував?
   
Re: Підлих більше. :(

Помиляєшся...

Из моих знакомых те, кто голосовал за Зеленского мотивировались тем что:

- все заебало
- пусть хоть что-то изменится
- может хоть тарифы снизятся
- может хоть какой-то просвет появится

и т.д.

То есть все это голоса тех, кто реально несчастлив в Украине по разным причинам, в основном, конечно из-за нехватки средств на полноценную жизнь.

Команда Порошенко очевидно провалила внутриукраинские направления, хотя и была очень успешна на внешнеполитической арене.
   
Re: Підлих більше. :(

Другого народа у меня для вас нет


Цитируйте уж с указанием автора!
   
Re: Підлих більше. :(

Из моих знакомых те, кто голосовал за Зеленского мотивировались тем что:

- все заебало
- пусть хоть что-то изменится
- может хоть тарифы снизятся
- может хоть какой-то просвет появится

и т.д.

То есть все это голоса тех, кто реально несчастлив в Украине по разным причинам, в основном, конечно из-за нехватки средств на полноценную жизнь.

Команда Порошенко очевидно провалила внутриукраинские направления, хотя и была очень успешна на внешнеполитической арене.
:lol: Як завжди мімо.
   
Re: Підлих більше. :(

:lol: Як завжди мімо.

Что мимо?
   
Re: Підлих більше. :(

- все заебало
- пусть хоть что-то изменится
- может хоть тарифы снизятся
- может хоть какой-то просвет появится


Що тут написано?  :facepalm1: Ну трошечки подумай...
   
Re: Підлих більше. :(

Що тут написано?  :facepalm1: Ну трошечки подумай...

Правильно написано, хотя, конечно, мотивов было много.
   
Re: Підлих більше. :(

Из моих знакомых те, кто голосовал за Зеленского мотивировались тем что:

- все заебало
- пусть хоть что-то изменится
- может хоть тарифы снизятся
- может хоть какой-то просвет появится

и т.д.

То есть все это голоса тех, кто реально несчастлив в Украине по разным причинам, в основном, конечно из-за нехватки средств на полноценную жизнь.

Команда Порошенко очевидно провалила внутриукраинские направления, хотя и была очень успешна на внешнеполитической арене.
Ну чо, справедливі зрозумілі людські бажання.  Незрозуміло і моторошно одне - чому така маса людей поклала надії на перечислене САМЕ от на цього пацючка-"голобородька" з пальцем ляльководів в сраці?
   
Re: Підлих більше. :(

Ну чо, справедливі зрозумілі людські бажання.  Незрозуміло і моторошно одне - чому така маса людей поклала надії на перечислене САМЕ от на цього пацючка-"голобородька" з пальцем ляльководів в сраці?

Потому что на конкретной личности проще сконцентрироваться, чем на непонятном Кабинете Министров или вообще туманной Верховной Раде.

Избиратель хочет видеть конкретного ответственного человека, а не "коллектив товарищей", который не отвечает ни за что персонально.
   
Re: Підлих більше. :(

Правильно написано, хотя, конечно, мотивов было много.
Логіка підганяються під вчинки, логіку під реальні мотиви, у цих словах якраз закладені реальні мотиви.

Читай між рядками.
   
Re: Підлих більше. :(

Потому что на конкретной личности проще сконцентрироваться, чем на непонятном Кабинете Министров или вообще туманной Верховной Раде.

Избиратель хочет видеть конкретного ответственного человека, а не "коллектив товарищей", который не отвечает ни за что персонально.
Це зрозуміло. Чому саме ця лічность? Не Гриценко, не смєшко, не ще хтось з чотирьох, нахх, десятків кандидатів?
   
Re: Підлих більше. :(

Це зрозуміло. Чому саме ця лічность? Не Гриценко, не смєшко, не ще хтось з чотирьох, нахх, десятків кандидатів?

Могу предположить, что нужно искать причину в отличиях личности Зеленского от личности Порошенко.

К примеру, юмор, молодость, напористость. То что называется "драйв" и "хайп".
   
Re: Підлих більше. :(

Могу предположить, что нужно искать причину в отличиях личности Зеленского от личности Порошенко.

К примеру, юмор, молодость, напористость. То что называется "драйв" и "хайп".
Наприклад він постійно виглядає, як ображений і сцикун.
   
Re: Підлих більше. :(

Наприклад він постійно виглядає, як ображений і сцикун.

С Вашей точки зрения возможно.

Но вот те, кто голосовал за Зеленского, по всей видимости, руководствовались другими соображениями.
   
Re: Підлих більше. :(

С Вашей точки зрения возможно.

Но вот те, кто голосовал за Зеленского, по всей видимости, руководствовались другими соображениями.
Ти мене як завжди радуєш... :facepalm1:


- все заебало --  Мені погано ви мене не чуєте.
- пусть хоть что-то изменится --  Мені погано ви мене не чуєте.
- может хоть тарифы снизятся --  Мені погано ви мене  не чуєте.
- может хоть какой-то просвет появится --  Мені погано ви мене  дуже не чуєте.

--  і взагалі я ображений на цілий світ треба найти кому я можу зробити фігому і тоді мені полегшає

Тепер читай.  Там немає Порошенка немає України, є егоїзм і є образа на невідомо що але вона є.
   
Re: Підлих більше. :(

Ти мене як завжди радуєш... :facepalm1:

Тепер читай.  Там немає Порошенка немає України, є егоїзм і є образа на невідомо що але вона є.

Довольно сложно найти людей, которые могут долго терпеть ухудшение своей конкретной жизни.

Все это голосование именно про это.
   
Re: Підлих більше. :(

Довольно сложно найти людей, которые могут долго терпеть ухудшение своей конкретной жизни.

Все это голосование именно про это


Те саме у кого стало краще))))  :facepalm1:
знову ниєш ...
   
Re: Підлих більше. :(

Почуття образи на весь світ немає відношення ніякого до добробуту.
   
Re: Підлих більше. :(

Почуття образи на весь світ немає відношення ніякого до добробуту.

Посмотрите на результаты голосования.

Чего стоят Ваши жизненные позиции по сравнению с мнением большинства избирателей?
   
Re: Підлих більше. :(

Посмотрите на результаты голосования.

Чего стоят Ваши жизненные позиции по сравнению с мнением большинства избирателей?
От стільки наших виборців керуються мотивом, образи на весь світ. ))))
   
Re: Підлих більше. :(

)))) тімі ти жалюгідний
   
Re: Підлих більше. :(

)))) тімі ти жалюгідний

Чекаю, коли почнеш перевзуватись і співати сумних пісень.
   
Re: Підлих більше. :(

Чувак поділився історіями, я ржу.

Заходять з скриньками, а там чоловік і жінка, чоловік не ходячий, а чоловік так відразу:
- а де дівчата? (При дружині   :facepalm1: , а в дружини єхидна "пратівна" посмішка, мол дома кушать будеш, він у тебе і так не стоїть) Короче сімя Адамсів.
потім цей же чувак каже:
- Так, за кого будем голосувати?  (з натяком що дай 100 гривень за голосування)
- Дядьку голосуєте за кого хочете. Це ваше демократичне право.
Запис на корішку, підпис у списку робить людина на корішку, підпис члена комісії на корішку. Відриєваться талон і відвертаються члени комісії щоб таємне голосування.
Він чекає явно що йому вкажуть за кого голосувати і дадуть 100 грн.  :facepalm1:
- Ну раз голосувати то За Зеленського ззаді голос, (щоб поститись тим що йому не дають 100 грн, щей дівчат не привели з собою) Хай цій владі покаже ...

=======

Продовження історій буде далі, він там їх куча розказав....



   
Re: Підлих більше. :(

Це зрозуміло. Чому саме ця лічность? Не Гриценко, не смєшко, не ще хтось з чотирьох, нахх, десятків кандидатів?

Бо він не є вихідцем з існуючої системи, на відміну від решти.
   
Re: Підлих більше. :(

Бо він не є вихідцем з існуючої системи, на відміну від решти.
Читай на один пост вище)))
   
Re: Підлих більше. :(

Читай на один пост вище)))

Про те, що народ знову не такий, бо повелителя Свинарчуків прокотили?
   
Re: Підлих більше. :(

Про те, що народ знову не такий, бо повелителя Свинарчуків прокотили?

Чого не такий? Він такий, він завжди був такий))))

Це його мотиви))) і чому Зеленській тепер має проблеми, маючи такий народ треба щось будувати з ним, а реально нема з кого))))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія