Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

масква мріє про зміну влади в Україні, НАТО закликає зберегти курс

цеж треба так єбанутись..що б переобрання влади...МОЖЛИВЕ...н азивати знищенням
   
повторюю: порошенка треба буде засудити - після вступу до НАТО. як ото відбуваєтсья з південнокорейськими президентами. але до того часу треба протриматися

мені важко собі уявити як Україну під керівництвом Порошенка, який просто тупо кидає західних партнерів України і не виконує зобов'язань по боротьбі з корупцією
приймають в НАТО
   
Крутой антикризисное менеджмент був продемонстрированны й зовсім іншими людьми
"Олег Ленисенко
#письмоКоломойскому

                          Люди ,  вы люди ?

Разве можно так быстро терять совесть ? Когда весной 2014 - го  у всех дымилась задница от страха , когда вражина попер на Киев как дурной , вам было в радость , что Коломойский встал на защиту рубежей .Когда он тратил бабло миллионами  , и тупо заменил собой министерство обороны , вам это тоже нравилось . Когда он поставил агрессора раком , вы спокойно спали по своим норкам , прожигая жизнь . А сегодня  прям уже истерика , мол он олигарх , мол нечего ему делать в политике , мол у него свои интересы .Кто вам вдувает эту бредятину ? Какой шоколадный гандон вам диктует эти тексты ? Коломойский раз и навсегда доказал , если Родине надо , он всегда поможет , в отличии от всей остальной п***а .в общем извините за прямоту , но я считаю что те кто сегодня поднимает протестную волну против Коломойского , сами уроды , причем как моральные так и в социальном плане . не нравится человек , лучше промолчите , чем поливаете грязью того , кто спас ваши вонючие рты !"

1) ДЕ у мене про Коломойського???
2) якщо чудак образився настільки, що перестав мертвечука називати г*ндоном і почав гру на знищення існуючої влади при співпадінні інтесерів с х'йлом, то що всім іншим думати про цього заслуженого 4,5 років тому пана?
   
повторюю: порошенка треба буде засудити - після вступу до НАТО. як ото відбуваєтсья з південнокорейськими президентами. але до того часу треба протриматися

після вступу до НАТО я б Порошенка засудив і тут же б амністував. Негоже, щоб Президент, який навічно увійшов в історію (Томос і НАТО), сидів разом з кремлівськими агентами юлькою. медведчуком, рабіновичем і іншими.....
   
після вступу до НАТО я б Порошенка засудив і тут же б амністував. Негоже, щоб Президент, який навічно увійшов в історію (Томос і НАТО), сидів разом з кремлівськими агентами юлькою. медведчуком, рабіновичем і іншими.....

 :weep:
кремлівські агенти прекрасно себе почувають при порошенко
деякі як труханов наприклад підтримують його
   
дебильный манипулятивный опрос. ----> .i.
(tu)

согласен..

я от тоже за ес и нато...
но без  вышеперечисленных и москвы.
   
мені важко собі уявити як Україну під керівництвом Порошенка, який просто тупо кидає західних партнерів України і не виконує зобов'язань по боротьбі з корупцією приймають в НАТО

можете глянути мої дописи рік тому.
я так само погано думав про нинішню владу.

але реальний результат діяльності і думка західних справжніх друзів України мене примусила замислитися над тим що ж насправді відбувається.
результат розуміння - у мене в першому тексті
   
для чого зніматись?
сенс виборів в тому щоб кандидати змагались між собою
от хай і змагаються

якщо б у списку кандидатів не було б відверто проросійських (юлька, вовка-термос, бойко і ще декілька калібром поменше) то можна було б і залишатись і позмагатись.
   
 За збереження курсу, але без Порошенка. Більш того, я б в Україні законодавчо заборонив навіть дві президентські каденціі поспіль, бо дуже швидко в нас президенти псуються ))
   
:weep:
кремлівські агенти прекрасно себе почувають при порошенко
деякі як труханов наприклад підтримують його

якщо діло дойде до того, шо будуть судити Петра, але не за проукраїнську діяльність, а за темні дєлішкі,  то і тих також засудять.......
   
За збереження курсу, але без Порошенка. Більш того, я б в Україні законодавчо заборонив навіть дві президентські каденціі поспіль, бо дуже швидко в нас президенти псуються ))

наш не зіпсувався. за рік моя думка про нього покращилася, очікую від 2-го терміну реальний поступ до НАТО.
занадто грандіозні виклики стоять перед президентом на 1 термін для країни після баньдюковича, та ще й поряд з московією

Останнє редагування: 11 лютого 2019 01:03:21 від капітан Басаргін
   
повторюю: порошенка треба буде засудити - після вступу до НАТО. як ото відбуваєтсья з південнокорейськими президентами. але до того часу треба протриматися
я вас не те питаю, дайте відповідь про уроки історії для заможних українців
   
можете глянути мої дописи рік тому.
я так само погано думав про нинішню владу.

але реальний результат діяльності і думка західних справжніх друзів України мене примусила замислитися над тим що ж насправді відбувається.
результат розуміння - у мене в першому тексті

хто ці справжні західні друзі?
і як їх відрзінити від несправжніх?
   
наш не зіпсувався
Зіпсувався. Так само, як Кучма. Любі друзі, оборудки, залежність. Кучмі свого часу вистачило розуму саботувати операцію "наступник", за що його навіть поважаю. Цей не зможе.
   
я вас не те питаю, дайте відповідь про уроки історії для заможних українців
Виговський, Мазепа, Скоропадський, ....
   
хто ці справжні західні друзі?
і як їх відрзінити від несправжніх?

ще раз:
слухайте Волкера, панове, СЛУХАЙТЕ УВАЖНО: особливо з 13.01 секунди, і з 16.01 секунди, і з 22.01 секунди, особливо з 23.30 сек, з 25.30 , особливо - з 31.30 до кінця! 


[ Invalid YouTube link ]
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1733&v=0uupTW7uw4k

Останнє редагування: 11 лютого 2019 01:07:40 від капітан Басаргін
   
Виговський, Мазепа, Скоропадський, ....
так вивчили чи ні? У вас що, пальці паралізує дати відповідь?
   
так вивчили чи ні? У вас що, пальці паралізує дати відповідь?

українці?
подивимось. сподіваюся, що так.
опитування показує що на ФУПі - точно вивчили: 76%
   
Зіпсувався. Так само, як Кучма. Любі друзі, оборудки, залежність. Кучмі свого часу вистачило розуму саботувати операцію "наступник", за що його навіть поважаю. Цей не зможе.

ви його історію не знаєте, чи що? щоб зіпсуватися з того що було, йому треба було стати януковичем, не менше...  :weep:
   
українці?
подивимось. сподіваюся, що так.
опитування показує що на ФУПі - точно вивчили: 76%
то фуп це ті заможні українці? ))
   
З одного боку - доьре. що закріпили в конституції курс на НАТО та ЕС, з іншого боку, як можжна було бачити з досвіду Янучари та КС - конституцію за великим бажанням можна згвалтувати. І Навіть не маючи2/3 у Парламенті.
   
 Старттопік - шоколадна маніпуляшка.
   
кеп, добре, хай навіть так, фуп. Що саме вони взяли з уроків історії, можете сказати? Нищити пенсів, сміятись з зубожіння, відправляти вчити пітона в Польщу? Щось ще?
   
а, згадав! Обмежити право виборця майновим цензом :lol:
   
повторюю: порошенка треба буде засудити - після вступу до НАТО. як ото відбуваєтсья з південнокорейськими президентами. але до того часу треба протриматися
Тут медицина безсильна.
   
яке видатне дикунство
   
ще раз:
слухайте Волкера, панове, СЛУХАЙТЕ УВАЖНО: особливо з 13.01 секунди, і з 16.01 секунди, і з 22.01 секунди, особливо з 23.30 сек, з 25.30 , особливо - з 31.30 до кінця! 


https://www.youtube.com/watch?time_continue=1733&v=0uupTW7uw4k
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1733&v=0uupTW7uw4k

якби я був Волкером я б теж підтримував Порошенка
   
якби я був Волкером я б теж підтримував Порошенка

І знаєте чому?
   
кеп, добре, хай навіть так, фуп. Що саме вони взяли з уроків історії, можете сказати? Нищити пенсів, сміятись з зубожіння, відправляти вчити пітона в Польщу? Щось ще?

В  німеччині знаєте чому пенсів не нищать? Здогадайтеся з одного разу :shuffle:
   
І знаєте чому?

тому що волкер працює над своєю задачею
   
тому що волкер працює над своєю задачею

Так, і задача співпадає зі стратегічною задачею будь-якого українця-виговця/мазепинця/петлюрівця/бандерівця
   
В  німеччині знаєте чому пенсів не нищать? Здогадайтеся з одного разу :shuffle:
ну то як ви збираєтесь "легковірну напівграмотну довірливу і ласу до бруду від конкурентних змі масу" обдурювати? Будете вмовляти їх потерпіти? Пугати хуйлом? Може хочете знищити ту кляту конкурентність?
   
Так, і задача співпадає зі стратегічною задачею будь-якого українця-виговця/мазепинця/петлюрівця/бандерівця
підтримати заможних українців? :lol:
   
слухайте Волкера, панове, СЛУХАЙТЕ УВАЖНО: особливо з 13.01 секунди, і з 16.01 секунди, і з 22.01 секунди, особливо з 23.30 сек, з 25.30 , особливо - з 31.30 до кінця! 

https://www.youtube.com/watch?v=0uupTW7uw4k&feature=youtu.be

Послушал Волкера. Говорит, что президент  хуйло очень умный. Его забанить надо .
   
масква мріє про зміну влади в Україні, НАТО закликає зберегти курс

ще раз:
слухайте Волкера, панове, СЛУХАЙТЕ УВАЖНО: особливо з 13.01 секунди, і з 16.01 секунди, і з 22.01 секунди, особливо з 23.30 сек, з 25.30 , особливо - з 31.30 до кінця! 


 
https://www.youtube.com/watch?time_continue=1733&v=0uupTW7uw4k

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1733&v=0uupTW7uw4k
пане капітан, офіційно представник НАТО в Україні застерігає, що відсутність реформ у СБУ унеможливлює будь яку співпрацю з НАТО. про що у старттопіку йдеться? що за маячню ви подаєте?
до речі, про парубія можете запитати будь кого з сотників Самооборони Майдану  B-)
   
голосування більш ніж красномовне. але  ж суко де ці всі розумні люди в коментарях????? чому одна штабна пездота на юльку працює і форум перетворює на гівно. Причому і колишні ригі і всіх мастей кацапи в єдиному екстазі виконують антипорошенківськую арію.
   
НАТО закликає зберегти курс

Курс гривні, чи курс долара?
   
Для одних Сурков безумовний авторитет - його тре слухати і виконувати,
для інших Волкер є таким пастирем.
Що прикольно, в обох випадках вони впевнені, що відрізняються одні від других.
   
нелюбимий багатьма Парубій - найкращий Голова Верховної Ради України за всю її історію. Реальні реформаторські закони і маса надкорисних для України концептуальних змін проведена саме цією Видатною в історії України людиною в умовах гібридної війни і недолугості населення, що не бачить далі свого носа що взагалі відбувається
Гарні речі не робляться у нелегальний спосіб. Сидіти твоєму Парубію в буцегарні за фальшування багатьох голосувань - він знищив саме розуміння виборноі демократіі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія