Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ТП запарковалась, а выехать не может (оновлюється) :rotate:

:facepalm1: даааа, здогадувалка у вас не ахті

Тому й запитую. Якщо чогось не знаєш - не соромно запитати.
   
мусаров
а чо в  тебе такий блатний жаргон? ти шо, бандюк?
   
за паркування на протилежній стороні - вбив би!

В населеному пункті дозволяється.
   
Re: ТП запарковалась, а выехать не может (оновлюється)  :rotate:

Цікаво, а за законом може та жінка засудити топікстартера за те шо ТС публікує її фотки без дозволу та ще й з коментарями?
   
Зато замашки вполне в духе времени - вызвать мусаров. Реформированных.  :weep:

Откуда такая жажда крови? Вот мне, лично, похую - кто там чего нарушает. Я к обочине прижмусь, остановлюсь, если надо. Заповедь есть: "не суди".

А на кого вони сміттярів викликали?... На "вішньовую дєв'ятку"? ;o
   
Re: ТП запарковалась, а выехать не может (оновлюється)  :rotate:

Тому й запитую. Якщо чогось не знаєш - не соромно запитати.

Б л е ц к Х е т
B l  a c k H a t

Searcher
   
за паркування на протилежній стороні - вбив би!
я честно не понимаю в чем проблема
   
Цікаво, а за законом може та жінка засудити топікстартера за те шо ТС публікує її фотки без дозволу та ще й з коментарями?

Я був би вдячний, якби ТС ще й номер телефончика тієї жіночки кинув в приват. :)
   
Б л е ц к Х е т
B l  a c k H a t

Searcher

То пойнятно, але чому такі дивні хвамілії у Чернівцях? ;o
   
а чо в  тебе такий блатний жаргон? ти шо, бандюк?

З чого ти взяв? Це професійний сленг. Оті митники, яких усі бояться та дають хабарі, в начальства називаються презирливо - "на торбах".  Трусити торби на митниці - це найнижчий рівень. Так само у поліції. Оці патрульні - нанижча каста, мусора. А їх начальник управління, полковник, - не мусор, а шанована людина.
   
я честно не понимаю в чем проблема

Проблема в тім, що виїжджати прийдеться "проти шерсті", а це створює небезпеку для інших учасників руху.
   
Цікаво, а за законом може та жінка засудити топікстартера за те шо ТС публікує її фотки без дозволу та ще й з коментарями?

Не може. Це публічне місце, камери не приховані.
   
Re: ТП запарковалась, а выехать не может (оновлюється)  :rotate:

Я був би вдячний, якби ТС ще й номер телефончика тієї жіночки кинув в приват. :)

Номер поліцейського авто 0110. Він їх також без дозволу публікує. Так шо можеш кинути лінк в поліцію і спитати у них чи може та жінка та поліцейські судитись з ним? А також чи можуть вони цей лінк передати тій жінці? У них же напевне вже є інформація про неї.
   
В населеному пункті дозволяється.
От за населений пункт і вбив би - ібо свинство екстра-класу.
   
Проблема в тім, що виїжджати прийдеться "проти шерсті", а це створює небезпеку для інших учасників руху.
убить меня за то что я не нарушаю правила? Хуясе
   
З чого ти взяв? Це професійний сленг. Оті митники, яких усі бояться та дають хабарі, в начальства називаються презирливо - "на торбах".  Трусити торби на митниці - це найнижчий рівень. Так само у поліції. Оці патрульні - нанижча каста, мусора. А їх начальник управління, полковник, - не мусор, а шанована людина.
ну не знаю.. одне діло митники зі скляними очима

а інше - оці молоді патрульні
   
Re: ТП запарковалась, а выехать не может (оновлюється)  :rotate:

То пойнятно, але чому такі дивні хвамілії у Чернівцях? ;o

не в чернівцях, а в цугундері
   
убить меня за то что я не нарушаю правила? Хуясе
ну.... закон не забороняє нікому з нас пхати пальці в розетку.
Але результат такої "дозволеності", сподіваюсь, відомий.
   
Re: ТП запарковалась, а выехать не может (оновлюється)  :rotate:

Не може. Це публічне місце, камери не приховані.

До зйомки питань нема. Мова про публікацію та принизливі коменти
   
убить меня за то что я не нарушаю правила? Хуясе

 ;o
   
ну.... закон не забороняє нікому з нас пхати пальці в розетку.
Але результат такої "дозволеності", сподіваюсь, відомий.
в моем крохотном городке 2 км длиной почти на всех дорогах удобно парковаться только с одной стороны. Или даже так - принято с одной стороны бо дороги узкие
   
Я був би вдячний, якби ТС ще й номер телефончика тієї жіночки кинув в приват. :)

Там нічого доброго нема, самі проблеми. Тому вона така зла. Або навпаки: у злих людей життя важке і б'є постійно.
   
Предлагаю следующие темы для ТС:

"Воробей сел и чирикает"

"Чувак пьет кофе и курит сигарету - давайте комменты"

"Нашел классную порнуху в нете - зацените"

"Сходил в магазин куда дел 500 грн. не знаю - зрада зрадная"

100% из разряда лошья, типа "насасала".

Ебаные виртуозы
   
Номер поліцейського авто 0110. Він їх також без дозволу публікує. Так шо можеш кинути лінк в поліцію і спитати у них чи може та жінка та поліцейські судитись з ним? А також чи можуть вони цей лінк передати тій жінці? У них же напевне вже є інформація про неї.

Для чого мусорів кидати під танк? Там на відео купа порушень, на які вони не зреагували відповідно до закону. Не склали протоколи і на ТП, і на її дружка в "адідасі". А ТП взагалі права отримала хз як. Не може годину виїхати з парковки. Кидай лінк.  :laugh:
   
в моем крохотном городке 2 км длиной почти на всех дорогах удобно парковаться только с одной стороны. Или даже так - принято с одной стороны бо дороги узкие
ноу проблем - розвертайтесь і паркуйтесь.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія