Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бесплатное жильё в СССР

Re: Бесплатное жильё в СССР

Не хотел говорить, но так и быть... У меня было право получить хазу вне очереди. Как у нынешних атовцив. Ещё будут вопросы?

Ага.

На основании чего право?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ага.

На основании чего право?

Чернобылец же
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ганс, а вторую квартиру , которую от налоговой ты как получил? Тоже как служебную
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Щойно відкрив цю гілку теж хотів про це написати. Квартири давали в користування а не у власність.
І ті хто за совком тужить з темою "квартири давали" якось забувають, що у справжню власність вони ті квартири отримали вже під час приватизації в незалежній Україні.

Д
Це так, але трохи не так :) Після смерті отримувача квартири вона залишалася тому, хто був там прописаний. Держава забирала тільки ті квартири, де на момент смерті ніхто не був прописаний.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Слухай, ти такий розумний, зараз, напевне, можеш собі дозволити 5* на мальдівах?
Так я тобі скажу, що ті ж самі бараки і Затоці і інших курортах, бази відпочинку біля річок і т.д. до сих пір використовують для відпочинку, тільки за гроші і "по блату", бо місць немає.
Тому не треба триндіти. В совку теж були вої плюси, наприклад, кожного року всі мали можливість майже безкоштовно поїхати у відпустку в санаторій або на море, відправити дітей в табір і т.д. Були безкоштовні гуртки для дітей (Будинки піонерів) абсолютно безкоштовні, причому дітям там було цікаво і багато хто обирав професію саме завдяки цим гурткам.
Колись мені в Канаді один наш еміг сказав: "Канада - це той соціалізм, який ми думали, що будуємо у совку".  :)
:facepalm: і хто зара по тіх бараках затоки "відпочивае"? не цеж тупе бидло що приїхало нажратися з своею свиноматкою і кагалом отроків, що не здатне собі вийняти поряд нормальне житло? я вже некажу що після безвізу й забув що таке совкове курортне свинство як зі сторони відпочиваючих, так і з сторони "хазяїв" що вимагали за гнилий сарай шаленні гроші... всі ваші кириловки, затоки ідуть у сраку :K є румунія,болгарія,грузія,туретчина - для економ туризму, а якщо ти не безрукий імбіцил - при бажанні зможеш і на нормальний курорт раз в рік зьїздити .

ти совкові гуртки згадуешь? :facepalm1:  де бухий "трудовик" "задарма"(нічого в совку задарма не було, трудовику платила держава з твоїхж заробітків, і більшість кружків не були безкоштовними - ти башляв щоб твою дитину туди записали, бо до нормальних гуртків була величезна черга і платив за розхідники...)  вчив діточок якомусь лайну... так ось просвіщу тебе - нікуди ці кружки не ділися, більшість з них досі працюе, але розвиток тв і компів зробив їх нецікавим дітям і молоді... і зараз повідкривалося багато нових закладів де за досить скромню плату твоєю дитиною будуть займатися справжні професіонали.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Квартири давали в користування а не у власність.

Ну и кого это ипло? Користуйся все життя на здоровье. Бесплатно же дали.

А купить можно было кооперативную, если бабло имелось. Или дом. Или построить тот дом ваще на шару.

Когда я свою получал, то передо мной был один долбоёб, который отказался, за что ему большое спасибо.  :-B  Район ему не нравился.  :rotate:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

я вже некажу що після безвізу й забув що таке совкове курортне свинство

А до безвизга никуда не ездил, бедненький?  :weep:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ганс, а вторую квартиру , которую от налоговой ты как получил? Тоже как служебную

От налоговой я получил только звание, квартиры не получал. Дома и хазы покупал за свои, налоги заплачены.  B-)
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

При чём тут фронт, мозговитый ты наш? Я пошёл добровольцем на ЧАЭС в самый разгар ликвидации аварии. В июле 86-го.

А ты, кстати, хоть в армии служил? Щас откуда пишешь? Из окопа? Или так.. теоретик?
разгар в июле :laugh:
кому ти писдиш - за хатою ти поїхало і за повишенним окладом, і бо тупий - повівся на совкову пропаганду, захотіло стати хероєм через 3 місяця після аварії...


   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Меня в 79-м не приняли в школе.
Рахуємо на пальцях:
1. 1979-14= 1965 р.н.
2. 1965 + 27 = 1992 рік отримання квартири. Тобто в незалежній Україні, а не в СРСР.
Я правильно порахував?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

:facepalm: і хто зара по тіх бараках затоки "відпочивае"? не цеж тупе бидло що приїхало нажратися з своею свиноматкою і кагалом отроків, що не здатне собі вийняти поряд нормальне житло? я вже некажу що після безвізу й забув що таке совкове курортне свинство як зі сторони відпочиваючих, так і з сторони "хазяїв" що вимагали за гнилий сарай шаленні гроші... всі ваші кириловки, затоки ідуть у сраку :K є румунія,болгарія,грузія,туретчина - для економ туризму, а якщо ти не безрукий імбіцил - при бажанні зможеш і на нормальний курорт раз в рік зьїздити .

ти совкові гуртки згадуешь? :facepalm1:  де бухий "трудовик" "задарма"(нічого в совку задарма не було, трудовику платила держава з твоїхж заробітків, і більшість кружків не були безкоштовними - ти башляв щоб твою дитину туди записали, бо до нормальних гуртків була величезна черга і платив за розхідники...)  вчив діточок якомусь лайну... так ось просвіщу тебе - нікуди ці кружки не ділися, більшість з них досі працюе, але розвиток тв і компів зробив їх нецікавим дітям і молоді... і зараз повідкривалося багато нових закладів де за досить скромню плату твоєю дитиною будуть займатися справжні професіонали.
Ти знаєш, з того, що ти пишеш я ясно бачу, що ти і є те совкове бидло. Якому, щоб відпочивати якісно, держава повинна зробити безвіз, бо саме воно не в змозі візу зробити. Це випадково не тебе з колегами звозять бусами в Угорщину? Я там відпочивала багато років, але після безвізу, коли приїздять наші на відпочинок бусами, знімають одну квартиру на всіх і потім займають чергу один для одного на всі СПА-процедури, що решті відпочиваючих не пробитися? :)
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

От налоговой я получил только звание, квартиры не получал. Дома и хазы покупал за свои, налоги заплачены.  B-)
і якеж ти звання заробив ? прапора? я дуже добре знаю чернівецьку налогову (як, неяк півсімьї там прослужило), а твоеї плешивої харі там хоч убий не памьятаю ... хоч старшого інспектора дали? :shuffle:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

разгар в июле :laugh:
кому ти писдиш - за хатою ти поїхало і за повишенним окладом, і бо тупий - повівся на совкову пропаганду, захотіло стати хероєм через 3 місяця після аварії...

за гимном...
потруди свой мозжечок на тему - когда издали нормативку с пильгами. А в июле 86-го нам заплатили по 4 оклада и больше ни копейки. Мало того, в табеле написали 8-ки в будний день, и по нулям в субботы и воскресенья, хотя мы по 18 часов там ишачили, чтобы поскорее убраться.

А ты хочешь щас стать хероем и получить хазу, землю и пр. ништяки?  ;)
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Рахуємо на пальцях:
1. 1979-14= 1965 р.н.
2. 1965 + 27 = 1992 рік отримання квартири. Тобто в незалежній Україні, а не в СРСР.
Я правильно порахував?
1992... хм начало беспредела
за красивые глаза квартир не давали...
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Киев с довоеных 500 тысяч вырос до 2 с половиной миллионов. Так шо давали в совке квартиры.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ти знаєш, з того, що ти пишеш я ясно бачу, що ти і є те совкове бидло. Якому, щоб відпочивати якісно, держава повинна зробити безвіз, бо саме воно не в змозі візу зробити. Це випадково не тебе з колегами звозять бусами в Угорщину? Я там відпочивала багато років, але після безвізу, коли приїздять наші на відпочинок бусами, знімають одну квартиру на всіх і потім займають чергу один для одного на всі СПА-процедури, що решті відпочиваючих не пробитися? :)
я не знаю де ти там по помийках угорських лазишь, а якщо ти такий тупий то поясню - мені тепер не потрібно робити візи, а можно просто, в любий час сісти в машину і перетнути кордон і подорожувати по всьому середзеньоморью... а не як совкове бидло бігати по профсоюзам, клянчити путівку на нормальнечисло, до якоїсь засраного бараку  :K
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

1992... хм начало беспредела
Ні.
1992-1994 закінчення будівництва житла часів перебудови, МЖК, кооперативи, та ін.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

за гимном...
потруди свой мозжечок на тему - когда издали нормативку с пильгами. А в июле 86-го нам заплатили по 4 оклада и больше ни копейки. Мало того, в табеле написали 8-ки в будний день, и по нулям в субботы и воскресенья, хотя мы по 18 часов там ишачили, чтобы поскорее убраться.

А ты хочешь щас стать хероем и получить хазу, землю и пр. ништяки?  ;)
во лох  :laugh: повівся на пропаганду, а потім ішачів по 18 годин шоб дозволили поїхати
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Давали житло за совка.

Ліжкомісце в гуртожитку або кімнату в комуналці (сімейним).
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

моим родителям не повезло 3 года стояли в очереди, а очереди всё не продвигалась и концов кому дать сверху не было
купили по тем временам в Одессе первый кооператив
двухкомнатную квартиру 1974г 5 тысяч + 5 тысяч рассрочки на 20 лет
аналогічно.
батьки у львові (інтеліхенція)
10+ років жили по орендованих квартирах.
квартирна черга була на десятки років

купили кооперативну в 1986р. панелька на окраїні
понапозичали грошей в усіх родичів-друзів.
але потім пішла інфляція в 1990-91р(?) і залишок суми виплатили фактично за одну зарлпату.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

За получение квартиры для проживания в ней, работник платил многими  годами недоплат ( сверхэксплуатация!!!) за свою работу.
 Особенно сверхвысокой эксплуатацией был труд  у работников ИТР, а также умственного труда.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

своє житло (без йопаних іпотек і кредитів) - це величезний ПЛЮС,
яке б воно не було.

завжди і всюди, в усіх юрисдикціях і суспільних системах
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Так шо давали в совке квартиры.
Але ти не був власником квартири.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

За получение квартиры для проживания в ней, работник платил многими  годами недоплат ( сверхэксплуатация!!!) за свою работу.
 Особенно сверхвысокой эксплуатацией был труд  у работников ИТР, а также умственного труда.
ой та прямо. Потом сходили ІТР і науковці від тяжкої праці :gigi:
сиділи в теплих інститутах і чаї ганяли.

ясне діло, за квартири платило суспільство в цілому.
фактично, податок (не монетизований), еге ж
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Але ти не був власником квартири.
а яка різниця.
якщо продажу-купівлі не існувало. Тоді і смисл "власності" зникає.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР



і якеж ти звання заробив ? прапора? я дуже добре знаю чернівецьку налогову

Прапора в налоговой?  :laugh:

півсімьї там прослужило

прапорами?  :lol:

а твоеї плешивої харі там хоч убий не памьятаю

И я твоей хари не помню. Таких безграмотных ослов в налоговую не брали, так шо не ври.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ні.
1992-1994 закінчення будівництва житла часів перебудови, МЖК, кооперативи, та ін.
1992год я служил в только созданной НГУ в Симферопольской бригаде
звание капитан, должность Начальник разведки, в 1994 году я уволился - основная причина отсутствие жилья
даже служебного, я знаю что такое заходишь к чиновнику говоришь - мне же положено я первый в очереди
а он - 1000 долларов... и всё будет хорошо, а денег нет
так что именно начало беспредела
1994 полный беспредел где-то до 2000
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

а яка різниця.
якщо продажу-купівлі не існувало. Тоді і смисл "власності" зникає.

Кооперативные имел право продать. Социальную продавали по схеме обмен с доплатой.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

а яка різниця.
якщо продажу-купівлі не існувало. Тоді і смисл "власності" зникає.
Ріниця велика.
Ти помер, квартиру забрали у власність держави.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Кооперативные имел право продать.
Ні, тільки обмін.
Продавати/купувати можна було тільки будинки.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Данные 2014 года

лишь 7.5% жилого фонда построено с момента обретения Украиной независимости (с 1991 года);
небольшой процент — 10.75% — составляют также дома «застойного» периода советской власти (1981-1990 гг.);
уже сравнительно больший процент — 16.2% — дома 1971-1980 годов;
львиная доля — 24.07% и 25.12% (в сумме около половины всей жилой недвижимости Украины на данный момент) — дома 1961-1970 и 1946-1960 годов постройки соответственно;
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Непогано я авіатора прижучив, у гілці про сірожину квартирку, припекло, став відомий ганс, слухняно виправдовуеться за квартирку, щочки дує.  Ганс, твій статус полковника   у запасі - брехня. У совку ти нічого не отримував, отримав в уКраїні. більше того, ти з астрахані приперся в Україну щоби хоч щосьм ати. В Астрахані тобі пекло життя, тут рай в еміграції, тому будь добр не забувайся, ти тут гостарбайтер, по 18 годин корячився на аваріях радянських ідіотів. І це, в рашке ти не зміг нічого мати, яким треба бути безталанним щоби їхати за 9000 км щоби хоч їжу мати та наді, що в Україні тобі буде житло та їжа і робота. Тут ти канешно зачепився, але так рівним і не став місцевим, можливо ти і за свободу і за ВАЮ був, за те повага, але оті намагання місцевим довести що ти аристократ а не гавно в адьоже - вони смішні ті потуги. Маеш житло в еміграції, пенсію маеш, ок, на росію тобі страшно там ти голий васер був і був би сьогодні. так шо....
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Рахуємо на пальцях:
1. 1979-14= 1965 р.н.
2. 1965 + 27 = 1992 рік отримання квартири. Тобто в незалежній Україні, а не в СРСР.
Я правильно порахував?

При чём тут Украина вообще? Завод был Минприборовский, союзного подчинения. Москва давала бабло, дома строили. Мы по всему Союзу ездили по пусконаладке. А опытные (я не успел до развала) - по загранкам были объекты.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ні, тільки обмін.
Продавати/купувати можна було тільки будинки.

Хуебмин. Обмен с доплатой это называлось.
Когда трёшку в центре меняли на комнату в коммуналке плюс 50 тысяч
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ріниця велика.
Ти помер, квартиру забрали у власність держави.
якщо в тебе були діти чи ін. близькі родичі яких ти прописав, то квартира преходила їм.
Суть була в прописці. Прописка визначала право умовної "власності".

а якщо ти один зовсім один помер, ну то яка тобі різниця, зрештою
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Ганс, твій статус полковника   у запасі - брехня.

В отставке, а не в запасе, Миколайовичу. На этом и закончим, пожалуй.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Пане Андрій, шалом!

Не буду довго писати, але підсумую: Ганс - ватний пiдaрас (про шо інформував Турч).
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

При чём тут Украина вообще? Завод был Минприборовский, союзного подчинения. Москва давала бабло, дома строили. Мы по всему Союзу ездили по пусконаладке. А опытные (я не успел до развала) - по загранкам были объекты.
Який Союз в 1992р.?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

якщо в тебе були діти чи ін. близькі родичі яких ти прописав, то квартира преходила їм.
Суть була в прописці. Прописка визначала право умовної "власності".
САме так.
А якщо родичі були , а прописати не можливо, тоді великого тобі прутня від радянської влади.

Згоден?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Слухай, ти такий розумний, зараз, напевне, можеш собі дозволити 5* на мальдівах?
Так я тобі скажу, що ті ж самі бараки і Затоці і інших курортах, бази відпочинку біля річок і т.д. до сих пір використовують для відпочинку, тільки за гроші і "по блату", бо місць немає.
Тому не треба триндіти. В совку теж були вої плюси, наприклад, кожного року всі мали можливість майже безкоштовно поїхати у відпустку в санаторій або на море, відправити дітей в табір і т.д. Були безкоштовні гуртки для дітей (Будинки піонерів) абсолютно безкоштовні, причому дітям там було цікаво і багато хто обирав професію саме завдяки цим гурткам.
Колись мені в Канаді один наш еміг сказав: "Канада - це той соціалізм, який ми думали, що будуємо у совку".  :)

Может скорее совок копировал Италию и францию с программой социального жилья. Панельки жбк это французские заводы купили
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія