Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Громадський транспорт вмре? :idea:

Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

реальные цифры - 50 сидячих мест, 5 минут интервал.
ты можешь придумать любые цифры, но это будет подгонка под твой готовый вывод.

Три автомобіля на 50 метрів (безперервно!) це реальні цифри?

Тоді бери 400 пасажирів на трамвай і період - 1 хвилина.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Питання не правильно поставлене. Треба питати чи вдасться державам зубожіти власне населення рабів до рівня вимушеного користання веліків та рабовозиків (так званий громадський транспорт).
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Питання не правильно поставлене. Треба питати чи вдасться державам зубожіти власне населення рабів до рівня вимушеного користання веліків та рабовозиків (так званий громадський транспорт).
тут вот совсем неверно. Когда вы начнёте зарабатывать чуть более, чем достаточно, то вам захочется жить подольше, потому вы сами пересядете на лисапед и будете добровольно ходить несколько км в день и вас начнёт волновать чем вы дышите и чем питалась курица до того, как попала на стол, а там уже марафоны, айронмэны и т.д. Все эти урбанисты от этого появились, а не от бедности.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Хитрозроблена голосувала.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

давайте займёмся арифметикой.
сколько людей перевозит трамвай? предположим, в среднем человек 50.
сколько метров занимает один трамвай на дороге? половина дистанции до впереди идущего трамвая, плюс половина дистанции до трамвая который едет следом.
если средняя скорость трамвая 30 км/ч, это 500 метров в минуту, и интервал движения 5 минут, один трамвай занимает на дороге 2500 метров, а один пассажир трамвая занимает 50 метров дороги.
на 50 метрах при плотном трафике на полосе движения легко помещаются 5 легковых автомобилей. но, предположим, трафик неплотный - 3 легковых автомобиля на 50 метрах.
если допустить худший случай, когда в легковом автомобиле едет только один пассажир, и он же водитель, всё равно получается, что легковыми автомобилями перемещается ВТРОЕ больше людей, чем трамваями.
получается, что общественный транспорт перевозит меньше пасажиров чем личный автомобиль.
добавим, что любой общественный транспорт перемещается по маршруту и по расписанию, а не туда куда надо, и не тогда когда надо.

 :facepalm: зачетная трава, где брал?  :lol:
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Це компенсується кількістю народу, яку везе трамвай.
У Вінниці конкретно впорядкували це питання.
На деяких зупинках навіть екрани з розкладом, де написано через скільки хвилин під'їде трамвай.
Якшо нема якогось форс-мажору, то трамвай в робочий час катається з інтервалом 5 хвилин.

При швидкості, наприклад, 24 км/год. інтервал між трамваями дорівнює 2 км.
Якщо вважати, що машина займає навіть 20 м шляху, то 2 км - це 100 машин.
Ти стільки людей впихнеш у трамвай?
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

:facepalm: зачетная трава, где брал?  :lol:
это не трава, это математика, проконсультируйтесь у школьников младших классов, в жизни пригодится.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Але з огляду на епідеміологічну небезпеку
Люди будуть залишати мегаполіси
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Питання не правильно поставлене. Треба питати чи вдасться державам зубожіти власне населення рабів до рівня вимушеного користання веліків та рабовозиків (так званий громадський транспорт).
откуда такая ненависть к автомобилям, причём не ко всем, а только к личным автомобилям граждан?
я давно понял - они (рептилоиды) хотят сами ездить на членовозах-мерседесах, но хотят чтобы у них були пустые дороги, и свободные парковки. поэтому они хотят простой народ загнать на велики и в скотовозы. нанимают для этого говноурбанистов, чтобы боролись с личным транспортом, перекрывали для простых людей улицы, запрещали парковки...
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

это не трава, это математика, проконсультируйтесь у школьников младших классов, в жизни пригодится.

 :facepalm: манипуляция это, а не математика  :weep:
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

:facepalm: манипуляция это, а не математика  :weep:
от гуманиста слышу.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Громадський транспорт вмре?
А  це  залежить  від  розвитку  нашої  цивілізації.
Важко  уявити  гром.транспорт в  часи  після  апокаліпсісу,   важко  уявити ВІДСУТНІСТЬ   громадського  транспорту  якщо  людство  в  кількості  зростатиме такими  темпами.


Чи  може  Київ  забезпечити  ВСІХ   зручним громтранспортом -  ні. Але  корки вже  проблема.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

от гуманиста слышу.

 :facepalm:  :lol: не позорься  :weep:
   
откуда такая ненависть к автомобилям, причём не ко всем, а только к личным автомобилям граждан?
я давно понял - они (рептилоиды) хотят сами ездить на членовозах-мерседесах, но хотят чтобы у них були пустые дороги, и свободные парковки. поэтому они хотят простой народ загнать на велики и в скотовозы. нанимают для этого говноурбанистов, чтобы боролись с личным транспортом, перекрывали для простых людей улицы, запрещали парковки...

Точно курнув. Мізки через сраку. Ти це діло кидай.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Блін,  народ,  та переставайте сперечатися про очевидні речі,  почитайте профільну літературу, шолі
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:
U2

:X  прихильник СРСР  :butcher:
.    Ты не Слепой, ты - Дибил. Куча народу по медицинским показаниям вынуждены пользоваться общественным транспортом.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Блін,  народ,  та переставайте сперечатися про очевидні речі,  почитайте профільну літературу, шолі
:facepalm1:
Знову цей вафльониш варламовський як попугай урбаністичні пятілєтки нахвалює.

На читай.
Цитата: Sonia Hirt
DEAN AND HUGHES PROFESSOR IN LANDSCAPE ARCHITECTURE AND PLANNING
DEAN AND HUGHES PROFESSOR IN LANDSCAPE ARCHITECTURE AND PLANNING]S. A. Hirt  observes that New Urbanism, as an approach referring to the principles of premodern urban planning, can only be superficially associated with the postmodern paradigm. In-depth analysis shows that the ideas of New Urbanism can only be implemented by utilisation of strongly centralised regulatory mech-anisms, which refer back to modernist planning, and oppose the postmodernist ideals of pluralism and variety. ‘An inherent challenge for the new urbanist planners is how to create premodern-looking urban forms within current economic and technological conditions. This challenge is resolved by embracing modernist-type con-trols’ . R. G. Holcombe  claims that the rules of spatial planning proposed by New Urbanism are similar to the Soviet-style central planning rules
Premodern towns (in medieval Europe or in the ear-ly stages of the development of the United States) de-veloped spontaneously, in an organic way, long before 19th-century modernist planning. ‘The admired features of “old towns” – compactness, density, walkability, mix-ture, unique aesthetics – were the result of economic and technological inevitability. They existed out of necessity: not because the “old-town” residents found them charm-ing or ecologically responsible, but because this is how they could build’ . Lively community life which had its sources in traditional, premodern urban forms was to some extent enforced by certain shortages: lack of financial resources and cars led to the necessity of social encounters, recreation, and entertainment within a neighbourhood. Only the creation of surplus wealth made it possible to build suburbs, spreading further and further away from cities.
професорка університету Джорджії з профільною що до вашої "ноуки" освітою.
https://sciendo.com/article/10.2478/udi-2018-0025

Урбаніст ти краще запитай Задового ,чому міст на Сяйво в аварійному стані.І що буде коли він завалиться( з жертвами бо там завжди пробка), а це питання лише часу.
Якою стежкою  будуть велодятли їхати.По рейках?
Урбанізм= соціалізм= комунізм= пролетаріат...атнят ь і подєліть.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Нормального варіанту нема. Камон, шо за шлакове опитування?)
Комуно-урбаніст,ти маску на завтра виправ?
Що таке? не такий він урбаністичний рай ,як у роликах в інтернеті?
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Европа его зачем то развивает
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

.    Ты не Слепой, ты - Дибил. Куча народу по медицинским показаниям вынуждены пользоваться общественным транспортом.

Та я ж кажу - хитра голосувала. У ТС питання поставлені так, що немає за що голосувати.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Та дуже ж вже хочеться рейки та вагони в міталалом, тєма жиж. А тут не дають, от пукани й горять . Правда ж, зєльоноє прівідєніє ?
Громадський транспорт був є і буде, це опція цівілізації, а не для країн Африки та дурнуватої Азії. Наприклад та сама Росія активно нищить громадський транспорт по містах доводячи його до зубожіння. Наші мавпи повністю копіюють їх. Мені нагадати, що всі зачинені транспортні системи України були саме на Донбасі ? Ото й думайте, хто справді друг України. Додам , до речі, що проти громадського транспорту як такого виступає вся російська верхівка і оці наратив що є у цій гілці- це типово російське мичання" нє нада нам етава тралєцбуса, ніщітаив пазікє пусть єздієт". Дивіться на це саме з цієї точки зору.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

.    Ты не Слепой, ты - Дибил. Куча народу по медицинским показаниям вынуждены пользоваться общественным транспортом.
Дибіл це ти, до того ж  агресивний. А це   ":X  прихильник СРСР  :butcher:" сарказм щоб показати ідіотизм пунктів голосування :-)o 
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

давайте займёмся арифметикой.
сколько людей перевозит трамвай? предположим, в среднем человек 50.
сколько метров занимает один трамвай на дороге? половина дистанции до впереди идущего трамвая, плюс половина дистанции до трамвая который едет следом.
если средняя скорость трамвая 30 км/ч, это 500 метров в минуту, и интервал движения 5 минут, один трамвай занимает на дороге 2500 метров, а один пассажир трамвая занимает 50 метров дороги.
на 50 метрах при плотном трафике на полосе движения легко помещаются 5 легковых автомобилей. но, предположим, трафик неплотный - 3 легковых автомобиля на 50 метрах.
если допустить худший случай, когда в легковом автомобиле едет только один пассажир, и он же водитель, всё равно получается, что легковыми автомобилями перемещается ВТРОЕ больше людей, чем трамваями.
получается, что общественный транспорт перевозит меньше пасажиров чем личный автомобиль.
добавим, что любой общественный транспорт перемещается по маршруту и по расписанию, а не туда куда надо, и не тогда когда надо.

Навіть якщо проінорувати дурнуваті припущення щодо щільності легкових машин залишаеться ще одне питаннячко...

А скільки бензини чи співпідставних ресурсів витрачає трамвай і скільки легковий автомобільний транспорт? Ресурси вони не безмежні і ніколи не будуть безмежними. Витрачати їх на те, щоб переміщати тонну металлу для комфорту одніє тушки кілограм на сто - марнотратство.

Я вже не кажу про витрати металлу і інших матеріалів, забрудненя повітря, шумове забруднення та інші гарні речі які несуть з собой автомобілі.


Останнє редагування: 13 травня 2021 08:54:08 від Мрійник
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Ще згадав,не так давно жінка каже їдемо тролейбусом в центр . Дочка(1.5р) дуже любить автобуси великі ,тобто дивитися на них.
Ну  добре кажу,дивно але нахай ,їдемо,субота після обіду,повинно бути норм.(хоча усі подібні тріпи ми на авто робимо навіть на короткі дист. по місту)
Ну що ж ,малу в коляску  і на зупинку ГТ.
Чекаємо  довго  ,за відчуттями десь до  хв.20, їде ...ні не воно
чекаємо ще 5 їде ... ні не воно
ще чекаємо...їде воно ,але зупинилося на кінцевій і стоїть.
Жінка вже нервово в додаток дивиться, там дві штуки на кінцевій , спиною відчуває  що я в цей момент думаю і косо на мене поглядає.
Мовчу як риба , з цікавістю спостерігаю обпершись на возик, мала нервує і смикається , бо стояти на місці не любить.
Повз нас їдуть  різні бидловозки,пердячі  чорним димом  маршрутки,якісь білоруські мази,хуязи...
а цього що нам треба 32 го немає  .
Жінка кожен раз каже до дочки,дивись то вже наш автобус... він підїжджає і мала починає кричати бо ми не сідаємо
і так по колу.
А  тут якраз брат дзонить,  вже з Рудно до центру доїхав і питає де ми.
Кажу  на зупинці ГТ. Він  не вірить я пояснюю - у  нас експеримент.
І тут сталося те на що я чекав :laugh:
Відгадайте на чому ми поїхали в результаті.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

І далі всякі дивні особистості виписують дурниці) цікаво, чого народ такий впертий?)
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

І далі всякі дивні особистості виписують дурниці) цікаво, чого народ такий впертий?)
Якраз про тебе я тоді подумав,щоб ти проходив повз...
і я дав би команду ФАС ,лови урбаніста.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Якраз про тебе я тоді подумав,щоб ти проходив повз...
і я дав би команду ФАС ,лови урбаніста.
:weep:
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Навіть якщо проінорувати дурнуваті припущення щодо щільності легкових машин залишаеться ще одне питаннячко...

А скільки бензини чи співпідставних ресурсів витрачає трамвай і скільки легковий автомобільний транспорт? Ресурси вони не безмежні і ніколи не будуть безмежними. Витрачати їх на те, щоб переміщати тонну металлу для комфорту одніє тушки кілограм на сто - марнотратство.

Я вже не кажу про витрати металлу і інших матеріалів, забрудненя повітря, шумове забруднення та інші гарні речі які несуть з собой автомобілі.
какое твоё дело на что я трачу свои деньги?
хочу тратить на бензин - буду тратить на бензин.
иди лучше строй коммунизм, маши лопатой.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

какое твоё дело на что я трачу свои деньги?
хочу тратить на бензин - буду тратить на бензин.
иди лучше строй коммунизм, маши лопатой.
Комуняки ,хоч якось( як шпроти в банках)  пролетаріат доставляли на заводи і фабрики.
А цим молодим уєбаністам хисту вистачить тільки на половину "реформи". Це ж видно по їхніх смиканнях.
Заборонити і зробити максимум незручним приватний транспорт.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

І далі всякі дивні особистості виписують дурниці) цікаво, чого народ такий впертий?)
вот и я удивляюсь.
обращаюсь к апологетам общественного транспорта - вы уже определитесь, или ваши трамваи перевозят больше людей чем легковые автомобили, но по 400 ковидных разносчиков на вагон, как шпроты в банке.
или ваши трамваи везут с комфортом, только сидя, относительно безопасно, но не больше 50 пассажиров на вагон, и легковые автомобили далеко уходят вперёд по пассажиропотоку :)
но, как я уже понял, урбанисты далеки от точных наук :(
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Ще згадав,не так давно жінка каже їдемо тролейбусом в центр . Дочка(1.5р) дуже любить автобуси великі ,тобто дивитися на них.
Ну  добре кажу,дивно але нахай ,їдемо,субота після обіду,повинно бути норм.(хоча усі подібні тріпи ми на авто робимо навіть на короткі дист. по місту)
Ну що ж ,малу в коляску  і на зупинку ГТ.
Чекаємо  довго  ,за відчуттями десь до  хв.20, їде ...ні не воно
чекаємо ще 5 їде ... ні не воно
ще чекаємо...їде воно ,але зупинилося на кінцевій і стоїть.
Жінка вже нервово в додаток дивиться, там дві штуки на кінцевій , спиною відчуває  що я в цей момент думаю і косо на мене поглядає.
Мовчу як риба , з цікавістю спостерігаю обпершись на возик, мала нервує і смикається , бо стояти на місці не любить.
Повз нас їдуть  різні бидловозки,пердячі  чорним димом  маршрутки,якісь білоруські мази,хуязи...
а цього що нам треба 32 го немає  .
Жінка кожен раз каже до дочки,дивись то вже наш автобус... він підїжджає і мала починає кричати бо ми не сідаємо
і так по колу.
А  тут якраз брат дзонить,  вже з Рудно до центру доїхав і питає де ми.
Кажу  на зупинці ГТ. Він  не вірить я пояснюю - у  нас експеримент.
І тут сталося те на що я чекав :laugh:
Відгадайте на чому ми поїхали в результаті.
вывод - общественный транспорт едет не туда куда нам надо, не тогда когда нам надо, или вообще не едет :)
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

вот и я удивляюсь.
обращаюсь к апологетам общественного транспорта - вы уже определитесь, или ваши трамваи перевозят больше людей чем легковые автомобили, но по 400 ковидных разносчиков на вагон, как шпроты в банке.
или ваши трамваи везут с комфортом, только сидя, относительно безопасно, но не больше 50 пассажиров на вагон, и легковые автомобили далеко уходят вперёд по пассажиропотоку :)
но, как я уже понял, урбанисты далеки от точных наук :(
Ну,  коли є альтернатива - їхати в гт або стояти авто,  притомна людина вибере перший варіант.

Знову ж таки таки, нема сенсу розказувати давно відомі і досліджені речі тим хто апріорі їх не сприймає.

Просто дивно, що досі про це якісь суперечки точаться,  навіщо час тратити?
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Ну офігєть.
Спочатку отаке бидло як блекаут, грінгост та ТС зробили все аби розвалити ГТ, нищили вагони, виривали проводи, тіпа робили все аби було добре приватним машинам, розвели бардак з маршрутками , а тепер ще й гонять на те що поганий у нас транспорт. Так ,поганий. Бо такі підари як ви його й убили. Бо у вашому селі главноє щоб в чєловєка МАШІНА БИЛА, а хто без машини той чьмо.
Ну потуій схемі вбили купу трамвайного сполучення в Києві, а тепер хпапються за голову - ой давайте лінію відновимо...а давайте краще підараса омелю розкукрулимо, який все це зробив. Та й Космос туди гехіло вклався.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Ще раз кажу. В нормальній Європі для людей є  ГТ, а машини в міста пускаються дозовано. Є перехоплюючи паркінги, є нормальна інфраструктура, що дозволяє комбінувати авто та ГТ.  А з таким бидлом та скотами як отут владєльці тазіков в нас хіба срана Африка буде
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Ну офігєть.
Спочатку отаке бидло як блекаут, грінгост та ТС зробили все аби розвалити ГТ, нищили вагони, виривали проводи, тіпа робили все аби було добре приватним машинам, розвели бардак з маршрутками , а тепер ще й гонять на те що поганий у нас транспорт. Так ,поганий. Бо такі підари як ви його й убили. Бо у вашому селі главноє щоб в чєловєка МАШІНА БИЛА, а хто без машини той чьмо.
Ну потуій схемі вбили купу трамвайного сполучення в Києві, а тепер хпапються за голову - ой давайте лінію відновимо...а давайте краще підараса омелю розкукрулимо, який все це зробив. Та й Космос туди гехіло вклався.
Ну це не вони зробили, звісно,  вони ж просто обивателі,  як і ми. Але от те, що не чують аргументацію - це проблема.

Втім, групи людей з подібною позицією маргіналізуються все більше.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Більше цікаво, чого питання оптимізації логістики і мобільності в містах прив'язують до лівачизму і комунізму. Це реально дивно.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

в сінгапурі хтось був?
мита на авто шалені, щорічний транспортний збір шалений, приватне авто коштує шалені гроші і мають його ну дууууууже багаті люди.
зате потяги метро без водіїв, повністю роботизовані. бусів та таксі повно.

а на манхеттені хтось був?
дуже схожа ситуація - купи бусів, таксі, метро на кожному кроці. а низькі ціни на авто компенсують шаленими цінами на паркінги та камерами на кожному кроці. безкарно порушити правила не вийде. тому навіть тим, хто живе на манхеттені, простіше пересуватися на гт, ніж на власному авто.

висновок: у великих містах з високою щільністю населення без розвиненого комунального гт існувати неможливо. в маленьких містах та селах гт не дуже критичний, його можна віддати приватникам
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

Більше цікаво, чого питання оптимізації логістики і мобільності в містах прив'язують до лівачизму і комунізму. Це реально дивно.
Бо там хитрують. На металоломі з колишнього ГТ не один пузатий мер підняв гроші . І маршрутки теж тягнуть в кишеню гнид гроші, от вони й стоять насмерть , бо з Африки мають прибутки.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

в сінгапурі хтось був?
мита на авто шалені, щорічний транспортний збір шалений, приватне авто коштує шалені гроші і мають його ну дууууууже багаті люди.
зате потяги метро без водіїв, повністю роботизовані. бусів та таксі повно.

а на манхеттені хтось був?
дуже схожа ситуація - купи бусів, таксі, метро на кожному кроці. а низькі ціни на авто компенсують шаленими цінами на паркінги та камерами на кожному кроці. безкарно порушити правила не вийде. тому навіть тим, хто живе на манхеттені, простіше пересуватися на гт, ніж на власному авто.

висновок: у великих містах з високою щільністю населення без розвиненого комунального гт існувати неможливо. в маленьких містах та селах гт не дуже критичний, його можна віддати приватникам
Саме так. Але з одним доповненням - жорстко контролювати приватників.
   
Re: Громадський транспорт вмре? :idea:

вот и я удивляюсь.
обращаюсь к апологетам общественного транспорта - вы уже определитесь, или ваши трамваи перевозят больше людей чем легковые автомобили, но по 400 ковидных разносчиков на вагон, как шпроты в банке.
или ваши трамваи везут с комфортом, только сидя, относительно безопасно, но не больше 50 пассажиров на вагон, и легковые автомобили далеко уходят вперёд по пассажиропотоку :)
но, как я уже понял, урбанисты далеки от точных наук :(
То ти сам визначись: порівнювати теоретичний пасажиропотік чи реальний трафік. Вийди на дорогу і подивись скільки реально авто проїздить за 1 хвилину а не тиринди про якісь три машини на 50 метрів дороги.

ЗІ Крім меншого пасажиропотока авто має ще три вади
дороговизна
марнування часу
марнування місця
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія