Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Досвід поїздки до Італії з нашим COVID-сертифікатом.

Отже, з 31 вересня нашим громадянам,вакцинованим Астразенекою, Пфайзером та Модерною - дозволили їхати до Італії не сидячи там на 5-денному карантині. І ось я вирішив це випробувати, користуючись сертифікатом у Дії. Не буду тут описувати отримання сртифікату та прив'язку його до свого ID, через систему атунтефікації обличчя, це зайняло в мене дві доби крутіння головою перед смартфоном і довело до скаженої люті. Після цього я випив пів-пляшки білого вина і за 15 хвилин Дія моє обличчя схвалила.
Так от - сама поїздка. Сайт віззейр запропонував прокласти маршрут їх мапою, аби впевитися - які документи треба? Рейс Київ- Мілан був позначений як можливий з певними обмеженнями. а саме: ПЦР тест за 72 години, або антигенний тест за 48 годин до вильоту + карантинні заходи в Італії. Уникнення карантину - за умови ковід-сертифікату європейського зразка при умові вацинацією вакцинами, що я навів вище + Johnson&Johnson - але то таке, бо її в Україну не завозили. Але обов'язкова - тест, що не заразний, ковід-сертифікат доповнення до нього, але не замінник, якщо ви громадянин України. Отже, отримавши сертифікат в Дії, купив квиток, зробив у сінево тест, отримав про нього довідку англійською і сів заповнювати форму песенджер локейтор, яку мають запонити усі українці, що хочуть в'їхати до Італії. Бо ця онлайн-анкет видасть на вашу електронну адресу QR-код без якого ви не будете мати права сісти в літак. В цій анкеті треба написати свої дані, номер паспорту, звідки ви, яке громадянство, в ких країнах були останні 14 діб, до переліку яких країн відноситься Україна, система вам напише автоматично, тоді Україна було у переліку D. Де маєте намір проходити карантин, як будете їхати до місця призначеня, тощо. Кому цікаво - подивіться отут - https://app.euplf.eu/#/

Отримавши, від EU PLF!, QR-код,роздрукувавши його, зібрався, та поїхав до Жулян. У віззейру, аби мене зареєстрували, треба було оцей код показати, потім, як мені сказали - тест, АБО ковід сертифікат, хоча на їх сайті написано, що саме тест треба, а не те чи інше на вибір. Дав їм довідку про негативний тест-ПЦР, та полетів до Італії.

Останнє редагування: 26 вересня 2021 23:08:07 від St.John
   
полетів у Іспанію, де заповнили якусь медичну херь

посидів т ам, полетів у Венецію, нічого не перевіряли взагалі  :gigi:
   
Прилетів до Мальпензи і перший контроль, з яким зіткнувся, був саме медичний - сказали показати саме отой QR-код, від EU PLF!, Довідку про ПЦР-тест не подивились, ковід-сертифікат про вакцинацію -не вимагали. Я здивувався. Наступний був прикордонник, я його вже спитав - а які документи треба окрім паспорту? А він відповів, що йому - лише паспорт. Отжже поставивши мені штамп про в'їзд, більш нічого не вимагав. Довідок про ПЦР-тест  - не дивився, про вакцинацію не питав, після чого я був вільний їхати куди завгодно, і моїми вакцинаціями ніхто не цікавився. Чому? Я так і не зрозумів... Може італійський пофігізм? А можливо наші бази даних HELSI - доступні італійцям? Чи Віззейру, а ті передали інфу. Незрозуміло. Але два рази ковід сертифікат все ж знадобився. В Італії воно називається GreenPass, і мені довелося його показати, аби мене пустили в Міланський Собор. А ще в мене тест чи сертифікат вакцинації при поверненні вже спитала у Мальпензі працівниця віззейру, при реєстрації до Києва, ще й попросивши його развернути на повний розмір. бо в неї не було сканеру, а потім - наша прикордонниця  :laugh: Крім того про наявність грін-пассу мене питали у деяких кафе, але лише питали - не перевіряючи. Щоправда, я кілька разів бачив поліцаїв, що вешталися по кафешках і перевіряли у відвідувачів грін-пасси. Тому там краще не брехати про ці документи  ;)
 Отака х...ня малятка.  :-B  Любі хлопчики і дівчатка.
   
полетів у Іспанію, де заповнили якусь медичну херь

посидів т ам, полетів у Венецію, нічого не перевіряли взагалі  :gigi:

Бо ви прилетіли з Шенгену.
   
Досвід поїздки до Італії з нашим COVID-сертифікатом.
Повстання 35 тисяч водіїв-дальнобоїв проти вакцинації не застав ненароком?   :-)o
   
Повстання 35 тисяч водіїв-дальнобоїв проти вакцинації не застав ненароком?
З Віярою на чолі як Жанна д'Арк )))
   
Re: Досвід поїздки до Італії з нашим COVID-сертифікатом.
Via

З Віярою на чолі як Жанна д'Арк )))
Мене туди не пустять без сертифікату. А то б я ....
   
Re: Досвід поїздки до Італії з нашим COVID-сертифікатом.

Я ніфіга не зрозуміла...Так шо, до вакцинації ще й ПЦР потрібен ???
   
Я ніфіга не зрозуміла...Так шо, до вакцинації ще й ПЦР потрібен ???

 :weep:
   
Re: Досвід поїздки до Італії з нашим COVID-сертифікатом.

Отже, з 31 вересня нашим громадянам,вакцинованим Астразенекою, Пфайзером та Модерною - дозволили їхати до Італії не сидячи там на 5-денному карантині. І ось я вирішив це випробувати, користуючись сертифікатом у Дії. Не буду тут описувати отримання сртифікату та прив'язку його до свого ID, через систему атунтефікації обличчя, це зайняло в мене дві доби крутіння головою перед смартфоном і довело до скаженої люті. Після цього я випив пів-пляшки білого вина і за 15 хвилин Дія моє обличчя схвалила.
Так от - сама поїздка. Сайт віззейр запропонував прокласти маршрут їх мапою, аби впевитися - які документи треба? Рейс Київ- Мілан був позначений як можливий з певними обмеженнями. а саме: ПЦР тест за 72 години, або антигенний тест за 48 годин до вильоту + карантинні заходи в Італії. Уникнення карантину - за умови ковід-сертифікату європейського зразка при умові вацинацією вакцинами, що я навів вище + Johnson&Johnson - але то таке, бо її в Україну не завозили. Але обов'язкова - тест, що не заразний, ковід-сертифікат доповнення до нього, але не замінник, якщо ви громадянин України. Отже, отримавши сертифікат в Дії, купив квиток, зробив у сінево тест, отримав про нього довідку англійською і сів заповнювати форму песенджер локейтор, яку мають запонити усі українці, що хочуть в'їхати до Італії. Бо ця онлайн-анкет видасть на вашу електронну адресу QR-код без якого ви не будете мати права сісти в літак. В цій анкеті треба написати свої дані, номер паспорту, звідки ви, яке громадянство, в ких країнах були останні 14 діб, до переліку яких країн відноситься Україна, система вам напише автоматично, тоді Україна було у переліку D. Де маєте намір проходити карантин, як будете їхати до місця призначеня, тощо. Кому цікаво - подивіться отут - https://app.euplf.eu/#/

Отримавши, від EU PLF!, QR-код,роздрукувавши його, зібрався, та поїхав до Жулян. У віззейру, аби мене зареєстрували, треба було оцей код показати, потім, як мені сказали - тест, АБО ковід сертифікат, хоча на їх сайті написано, що саме тест треба, а не те чи інше на вибір. Дав їм довідку про негативний тест-ПЦР, та полетів до Італії.

чувак рєально  TL;DR,   візьми якісь курси чи що з public speeching
   
Не буду тут описувати отримання сртифікату та прив'язку його до свого ID, через систему атунтефікації обличчя, це зайняло в мене дві доби крутіння головою перед смартфоном і довело до скаженої люті.

Обычно, если внимательно прочитать инструкцию, то все получается с первого раза.

И сертификат в Дию.
И вот сейчас я прочитал, что можно на портале загрузить pdf - 5 минут и он прилетел на емейл мне.

   
Ще треба заїхати в Україну... :shuffle:
І до чого там було 31 вересня, якого і не існує?  :gigi:
   
Ще треба заїхати в Україну... :shuffle:
І до чого там було 31 вересня, якого і не існує?  :gigi:

Пробачте, серпня.
   
Я ніфіга не зрозуміла...Так шо, до вакцинації ще й ПЦР потрібен ???

Як каже сайт нашого МЗС та ВіззАйр - ПЦР - обов`язковий. А ось вакцинація - аби в Італії не сидіти на карантині. Це саме для Італії, в Іспанії інші вимоги, Німеччина - ставить свої вимоги. У Шенгена в цьому плані нема загальних правил, кожна країна, куди збираєтесь летіти - вимагає свій набор документів.
   
Пробачте, серпня.
На кордоні в Україну сертифікат перевіряють.
   
чувак рєально  TL;DR,   візьми якісь курси чи що з public speeching

По перше це не speeching, це writіng. По -друге, це не аби тобі було цікаво читати.  Кому треба їхати в Італію - переварять, кому важко, то мо вони їм і не трба, хай йдуть на гілки old-wood-а, на фотки жратви дивитись.
   
На кордоні в Україну сертифікат перевіряють.

Про це я писав. Питали ПЦР, чи сертифікат саме прикордонники. А ось італійці не перевіряли. Я так і не зрозумів - чого? В мене сертифікат про вацинацію був. Як я зрозумів, по кількості розгорнутих погранцями співвитчизників, багато ні хє..а не мали і розлючені топали робити тест на місці, в аеропорту.
   
Повстання 35 тисяч водіїв-дальнобоїв проти вакцинації не застав ненароком?   :-)o

Не помітив. Але по всіх телеканалах - грін-пасс усі обговорюють, купа "захисників прав та свобод" - верещать про нерівність і порушення їх права заражати кого захочуть... Я зрозумів одне - дебілів в Італії, якщо є менш ніж в Україні, то чути їх так само голосно. Мабуть вони гучніші і вміють організувати собі промоушн. Але здається - їх не менше.
   
Re: Досвід поїздки до Італії з нашим COVID-сертифікатом.

Отже, з 31 вересня нашим громадянам,вакцинованим Астразенекою, Пфайзером та Модерною - дозволили їхати до Італії не сидячи там на 5-денному карантині. І ось я вирішив це випробувати, користуючись сертифікатом у Дії. Не буду тут описувати отримання сртифікату та прив'язку його до свого ID, через систему атунтефікації обличчя, це зайняло в мене дві доби крутіння головою перед смартфоном і довело до скаженої люті. Після цього я випив пів-пляшки білого вина і за 15 хвилин Дія моє обличчя схвалила.
Так от - сама поїздка. Сайт віззейр запропонував прокласти маршрут їх мапою, аби впевитися - які документи треба? Рейс Київ- Мілан був позначений як можливий з певними обмеженнями. а саме: ПЦР тест за 72 години, або антигенний тест за 48 годин до вильоту + карантинні заходи в Італії. Уникнення карантину - за умови ковід-сертифікату європейського зразка при умові вацинацією вакцинами, що я навів вище + Johnson&Johnson - але то таке, бо її в Україну не завозили. Але обов'язкова - тест, що не заразний, ковід-сертифікат доповнення до нього, але не замінник, якщо ви громадянин України. Отже, отримавши сертифікат в Дії, купив квиток, зробив у сінево тест, отримав про нього довідку англійською і сів заповнювати форму песенджер локейтор, яку мають запонити усі українці, що хочуть в'їхати до Італії. Бо ця онлайн-анкет видасть на вашу електронну адресу QR-код без якого ви не будете мати права сісти в літак. В цій анкеті треба написати свої дані, номер паспорту, звідки ви, яке громадянство, в ких країнах були останні 14 діб, до переліку яких країн відноситься Україна, система вам напише автоматично, тоді Україна було у переліку D. Де маєте намір проходити карантин, як будете їхати до місця призначеня, тощо. Кому цікаво - подивіться отут - https://app.euplf.eu/#/

Отримавши, від EU PLF!, QR-код,роздрукувавши його, зібрався, та поїхав до Жулян. У віззейру, аби мене зареєстрували, треба було оцей код показати, потім, як мені сказали - тест, АБО ковід сертифікат, хоча на їх сайті написано, що саме тест треба, а не те чи інше на вибір. Дав їм довідку про негативний тест-ПЦР, та полетів до Італії.

Цікава інформація.
   
Re: Досвід поїздки до Італії з нашим COVID-сертифікатом.

Я ніфіга не зрозуміла...Так шо, до вакцинації ще й ПЦР потрібен ???

  :lol:

А что тарифы не будут снижать???

Вакциновані так само можуть бути заражені ,к і не вакциновані.
   
Re: Досвід поїздки до Італії з нашим COVID-сертифікатом.

Неділю назад був в Італіі
Для візду потрібен тест, вакцинація(грінпасс) і бомажка заповнена
В музеі пускають по qr коду - greenpass
   
Спасибо. Всё толково изложил.
   
Також дякую за інфу.
   
Спасибо, т.е. вакцинированным можно.
   
австралійські медичні команди ми вже бачили. Тепер італійські.

   
Re: Досвід поїздки до Італії з нашим COVID-сертифікатом.
Via

https://www.youtube.com/watch?v=iX9ZOEjGk2I
О! Viva Italia!
У мене вже три дні питають, де далекобійники. Дочекалися!
   
Спасибо, т.е. вакцинированным можно.

Можно і не вакцинованим в'їхати до Італії, лише з негативним ПЦР-тестом зробленим вчасно, але - 1) можуть змусити відсидіти карантин, 2) назад треба буде зробити знов тест. Бо в мене наша прикордонниця спитала - або паспорт вакцинації, або тест на корону. Бо відправлять робити тест прямо в аеропорту. І коли впустять -  не зрозуміло. Бо як вони тестують - я не знаю. А так - показав в Дії свою сторіночку з вакцинацією, та пішов собі.
 І що неприємно вразило - наші митники пропускають багаж скрізб рентгенівський сканер, а в Італії таким крохоборством ніхто не страждає. Митникам пофіг скільки ти пляшок бухла чи цигарок тягнеш. Бо апріорі - авіарейсом багато не натягаєш. А наші  - розпитують - а скільки лімончел, та якої міцності, та що у тих пляшках? Вдавитися згодні за кожен мілілітр спирту.
   
  :lol:

А что тарифы не будут снижать???

Вакциновані так само можуть бути заражені ,к і не вакциновані.

+1000500
Сьогодні читав спостереження одного українського клініциста. Так він каже, що дельта, бува - зустрічається у субклінічній формі саме у вакцинованих. Вони собі ходять, щось їм зле, але терпіти можна. І ось ходить такий, скаржиться на погане самопочуття, але судячи з усього - вірус в ньому розмножується і він його "успішно" засіває на невакцинованих. А щодо Італії, то як показує їх досвід тестуваннь - безсимптомників, чи людей зі слабовизначеними симптомами - повно! Чи не половина від інфікованих дельтою. А заразу вони розносять. Тому вимога негативного тесту - цілком обгрунтована.
   
Отже, з 31 вересня нашим громадянам,вакцинованим Астразенекою, Пфайзером та Модерною - дозволили їхати до Італії не сидячи там на 5-денному карантині. І ось я вирішив це випробувати, користуючись сертифікатом у Дії. Не буду тут описувати отримання сртифікату та прив'язку його до свого ID, через систему атунтефікації обличчя, це зайняло в мене дві доби крутіння головою перед смартфоном і довело до скаженої люті. Після цього я випив пів-пляшки білого вина і за 15 хвилин Дія моє обличчя схвалила.
Так от - сама поїздка. Сайт віззейр запропонував прокласти маршрут їх мапою, аби впевитися - які документи треба? Рейс Київ- Мілан був позначений як можливий з певними обмеженнями. а саме: ПЦР тест за 72 години, або антигенний тест за 48 годин до вильоту + карантинні заходи в Італії. Уникнення карантину - за умови ковід-сертифікату європейського зразка при умові вацинацією вакцинами, що я навів вище + Johnson&Johnson - але то таке, бо її в Україну не завозили. Але обов'язкова - тест, що не заразний, ковід-сертифікат доповнення до нього, але не замінник, якщо ви громадянин України. Отже, отримавши сертифікат в Дії, купив квиток, зробив у сінево тест, отримав про нього довідку англійською і сів заповнювати форму песенджер локейтор, яку мають запонити усі українці, що хочуть в'їхати до Італії. Бо ця онлайн-анкет видасть на вашу електронну адресу QR-код без якого ви не будете мати права сісти в літак. В цій анкеті треба написати свої дані, номер паспорту, звідки ви, яке громадянство, в ких країнах були останні 14 діб, до переліку яких країн відноситься Україна, система вам напише автоматично, тоді Україна було у переліку D. Де маєте намір проходити карантин, як будете їхати до місця призначеня, тощо. Кому цікаво - подивіться отут - https://app.euplf.eu/#/

Отримавши, від EU PLF!, QR-код,роздрукувавши його, зібрався, та поїхав до Жулян. У віззейру, аби мене зареєстрували, треба було оцей код показати, потім, як мені сказали - тест, АБО ковід сертифікат, хоча на їх сайті написано, що саме тест треба, а не те чи інше на вибір. Дав їм довідку про негативний тест-ПЦР, та полетів до Італії.

А міг би як Олєжко ) запертись через Хорватію і доводити що ти транзитник якому нічого не треба  :laugh:

Грін пас потрібен як іноземцям так і місцевим, щоб відвідувати музеї, ТРЦ і всьо такоє, ще для міжміського сполучення якщо хочете подорожувати автобусом чи потягом
Практично всі країни зараз вимагають заповнювати анкету на в'їзд, на пошту приходить QR  код, його зазвичай сканують
В Греції тягають наших туристів з тестами на повторне тестування, безкоштовне
Але якщо прилетіти годині так о 5 ранку, то ніхто нічого не перевіряє ) нема кому ))
   
На кордоні в Україну сертифікат перевіряють.

Тому що або сертифікат, або дія
   
А міг би як Олєжко ) запертись через Хорватію і доводити що ти транзитник якому нічого не треба  :laugh:

Грін пас потрібен як іноземцям так і місцевим, щоб відвідувати музеї, ТРЦ і всьо такоє, ще для міжміського сполучення якщо хочете подорожувати автобусом чи потягом
Практично всі країни зараз вимагають заповнювати анкету на в'їзд, на пошту приходить QR  код, його зазвичай сканують
В Греції тягають наших туристів з тестами на повторне тестування, безкоштовне
Але якщо прилетіти годині так о 5 ранку, то ніхто нічого не перевіряє ) нема кому ))

Міг би. Але навіщо стільки збоченнь, якщо є прямі рейси, а вакцинацію я пройшов ще з першою хвилею Астразенеки? Хорватія то окремо, як відпочинок, а Італія - окремо - бо там родичі.
   
Щось дочитала до кінця і зовсім заплуталась  :laugh:

Значить  так
1. Перед тим як бронювати квитки перевіряємо актуальну інформацію тут
https://tripadvisor.mfa.gov.ua/
Про Італію
Разом з тим, бажаючим відвідати Італію слід врахувати такі основні обов’язкові вимоги:

наявність довідки про негативний результат молекулярного або антигенного тестування на Covid-19, який має бути зроблений, як мінімум, за 72 години до приїзду;
заповнена он-лайн форма санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням https://app.euplf.eu/;
по прибуттю до Італії громадяни мають пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на Covid-19, який повинен підтвердити негативний результат.
Проходити самоізоляцію не потрібно, якщо громадянин має негативний результат молекулярного або антигенного тесту на Covid-19, а також надав перевізнику або будь-якій іншій уповноваженій особі відповідний «зелений» сертифікат (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації одною із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакциною (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca) (зелений паспорт надається завжди разом із негативним результатом тестування).
У разі відсутності зазначених вище сертифікатів, громадяни можуть в’їхати до Італії, але вони повинні: самоізолюватися протягом п’яти (5) днів, активуючи місцеві процедури нагляду за здоров’ям, повідомивши про це місцеві органи охорони здоров’я; пройти тест після завершення встановленої самоізоляції.
Діти віком до шести (6) років завжди звільняються від вимоги молекулярного або антигенного тесту, але все одно повинні самоізолюватися, за наявності такої необхідності.
Вищезазначені положення діють до 25 жовтня 2021 року.
Детальна інформація (англійською мовою) щодо актуальних правил в’їзду в Італійську Республіку, посилання на анкети особистої декларації, інформація щодо правил проходження самоізоляції та виключення з них міститься на офіційній вебсторінці Міністерства закордонних справ Італії за посиланням:

https://infocovid.viaggiaresicuri.it/index_en.html
   
Міг би. Але навіщо стільки збоченнь, якщо є прямі рейси, а вакцинацію я пройшов ще з першою хвилею Астразенеки? Хорватія то окремо, як відпочинок, а Італія - окремо - бо там родичі.

Він заїхав коли ще не пускали )
   
Щось дочитала до кінця і зовсім заплуталась  :laugh:

Значить  так
1. Перед тим як бронювати квитки перевіряємо актуальну інформацію тут
https://tripadvisor.mfa.gov.ua/
Про Італію
Разом з тим, бажаючим відвідати Італію слід врахувати такі основні обов’язкові вимоги:

наявність довідки про негативний результат молекулярного або антигенного тестування на Covid-19, який має бути зроблений, як мінімум, за 72 години до приїзду;
заповнена он-лайн форма санітарного контролю Passenger Locator Form, яка доступна за посиланням https://app.euplf.eu/;
по прибуттю до Італії громадяни мають пройти самоізоляцію тривалістю п’ять днів, після чого зробити повторний тест на Covid-19, який повинен підтвердити негативний результат.
Проходити самоізоляцію не потрібно, якщо громадянин має негативний результат молекулярного або антигенного тесту на Covid-19, а також надав перевізнику або будь-якій іншій уповноваженій особі відповідний «зелений» сертифікат (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації одною із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакциною (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca) (зелений паспорт надається завжди разом із негативним результатом тестування).
У разі відсутності зазначених вище сертифікатів, громадяни можуть в’їхати до Італії, але вони повинні: самоізолюватися протягом п’яти (5) днів, активуючи місцеві процедури нагляду за здоров’ям, повідомивши про це місцеві органи охорони здоров’я; пройти тест після завершення встановленої самоізоляції.
Діти віком до шести (6) років завжди звільняються від вимоги молекулярного або антигенного тесту, але все одно повинні самоізолюватися, за наявності такої необхідності.
Вищезазначені положення діють до 25 жовтня 2021 року.
Детальна інформація (англійською мовою) щодо актуальних правил в’їзду в Італійську Республіку, посилання на анкети особистої декларації, інформація щодо правил проходження самоізоляції та виключення з них міститься на офіційній вебсторінці Міністерства закордонних справ Італії за посиланням:

https://infocovid.viaggiaresicuri.it/index_en.html

В чому там можна заплутатись? Приїздить людина з негативним тестом, але без грін пасу, або по нашому - ковід сертифікату про вакцинацію?  - Таку людину запроторюють на карантин 5-дений, після якого вона проходить повторний тест і у випадку незараженності - випускається з карантину. А ось з паспортом вакцинації - європейського зразка, що містить QR код - така людина не проходить карантинної самоізоляції. Ось і вся премудрість.  Про взаємовизнання ковід-сертифікатів про вакцинацію ЄС та Україна домовились ще влітку.  Підсумовуємо: Аби пустили в Італію - потрібен негативний тест. Щоб пустили та не мали підстав саджати на карантин - Потрібен і тест, і паспорт вакцинації європейського зразка.
   
2. перед виїздом в аеропорт знову перевіряємо інфу бо все тече , все змінюється  :)
У німців навіть по країні якісь різні правила є
3. Сертифікатам звісно зелений коридор але це не означає без тесту, деякі вимагають і тест, і сертифікат, знову таки читаємо уважно правила на сайті МЗС, якщо є сумніви зв'язуйтесь ще й з авіакомпанією
4. Про анкети я вже писала, майже всі вимагають заповнити хоча б за добу, хоча більшість підтвердження присилає миттєво
5. В Україні на реєстрації у вас перевірять папери і коди з анкет, тому що в разі депортації авіакомпанія має повертати вас додому ще й на шарка  :)  а воно їм треба ?)
6. Якщо десь у вас не перевірили папери, це не означає що не перевіряють їх у всіх, просто перевіряють вибірково
7. При поверненні або сертифікат, або Дія, потім вже робите тест і вас знімають з самоізоляції
8. Якщо ви проскочили вже в Україні повз "кордон" що вимагає показати або встановлений додаток Вдома або сертифікат, не радійте, на паспортному все одно прийдеться показувати  :) так що краще скачайте той вдома зразу )

Щось згадаю, то допишу )
   
До речі, ЄС не кожну Астразенеку визнає, наскільки я пам'ятаю. Залежить від країни. Там взагалі дивна ситуація: деякі вакцини ЄС спонсорує для бідних країн, але не визнає їх одночасно  :gigi:
   
В чому там можна заплутатись? Приїздить людина з негативним тестом, але без грін пасу, або по нашому - ковід сертифікату про вакцинацію?  - Таку людину запроторюють на карантин 5-дений, після якого вона проходить повторний тест і у випадку незараженності - випускається з карантину. А ось з паспортом вакцинації - європейського зразка, що містить QR код - така людина не проходить карантинної самоізоляції. Ось і вся премудрість.  Про взаємовизнання ковід-сертифікатів про вакцинацію ЄС та Україна домовились ще влітку.  Підсумовуємо: Аби пустили в Італію - потрібен негативний тест. Щоб пустили та не мали підстав саджати на карантин - Потрібен і тест, і паспорт вакцинації європейського зразка.

Я заплуталась у ваших вимагали - не вимагали  :laugh: 
В Італії, в нас, всьо смєшалось в домє облонскіх  ))
   
До речі, ЄС не кожну Астразенеку визнає, наскільки я пам'ятаю. Залежить від країни. Там взагалі дивна ситуація: деякі вакцини ЄС спонсорує для бідних країн, але не визнає їх одночасно  :gigi:

О, так, до речі, треба прискіпливо вивчати повну назву

І взагалі цікавитися чи визнає країна в'їзду  вашу вакцину
   
Я заплуталась у ваших вимагали - не вимагали  :laugh: 
В Італії, в нас, всьо смєшалось в домє облонскіх  ))

Про це й річ. Ці вимоги опубліковані на офіційному сайті, але самі італійціці ці вимоги ПРОІГНОРУВАЛИ. Не дивились, а ні мої результати тестів, ані паспорт вакцинації. Хоча на своєму сайті  - вимагають їх
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія