Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Україна отримала безвізовий режим з ЄС. Кріпацтво скасовано.





Як козаки дороги будували. Будівництво доріг в Україні 2016, 2017, 2018.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=908765.msg19886130#msg19886130
   
Показати зображення...
:-B Так і буде, а коли люди роздупляться, як тут гарно, то треба буде взагалі до кордону міські маршрутки пускати. Приїхав вийшов перейшов два кордони за 8 хв. і сів в Європейський автобус до міста. Моїм дуже сподобалося по Свіноустью гуляти, до Німеччини в день, а в вечорі до Польщі.



 

   



С 12 июля 7 пассажирских поездов будут останавливаться в историческом центре Львова на новой остановке Подзамче. Об этом сообщает пресс-служба ПАО Укрзализныця.

“В соответствии с пожеланиями пассажиров железнодорожники установили в историческом центре Львова новую остановку на станции Подзамче для таких поездов: № 86/85 Львов - Новоалексеевка, № 96/95 Черкассы - Львов, № 41/42 Днипро – Трускавец, № 131/132 Харьков - Львов, № 111/112-на карте Харьков - Львов, № 26/25 Львов - Одесса, №141/142 Киев - Львов.



P.S.

Кілька тижнів тому, купував квитки знайомим на цей потяг,  їздили в Польшу з Києва через Львів. У вихідні квитки трошки дорожче.
   
МАУ открыла прямое регулярное воздушное сообщение между Киевом и итальянским Бергамо.

Таким образом, сеть МАУ в Италии включает пять пунктов: Рим, Милан (Мальпенса), Бергамо, Болонью и Венецию, сообщает пресс-служба авиакомпании.

Новые рейсы МАУ выполняются на самолетах Boeing 737-800 с двумя классами обслуживания - бизнес и эконом - шесть раз в неделю (кроме воскресенья), а начиная с 27 мая - ежедневно.

Цена билета эконом-класса в одном направлении с учетом всех сборов и налогов составляет: из Киева от 3146 грн (цена может меняться в зависимости от колебаний курса гривны к доллару США), из Бергамо - от 176 евро.

При условии бронирования на сайте МАУ www.flyuia.com за 10 месяцев до вылета авиакомпания предлагает лоукост цены на билеты из Киева в Бергамо от 821 грн, из Бергамо в Киев - от 30 евро.

Из Харькова запускают "Интерсити" к Азовскому морю
Украинские железные дороги запускают новый поезд "Интерсити" к Азовскому морю из Харькова до Геническ.



Поезд "Интерсити" № 729/730 сообщением Харьков-Геническ будет ежедневно курсировать с  15 июня по 31 сентября. Билеты на поезд Харьков-Геническ уже в продаже. Об этом сообщает пресс-служба Приднепровской железной дороги.

Напомним, маршруты нескольких поездов дальнего следования будут продлены от Одессы до Белгорода-Днестровского. Теперь пассажиры смогут путешествовать непосредственно в куротные регионы области: Затоку и Каролино-Бугаз.

Ранее был запущен поезд Киев-Измаил , который пользуется популярностью у пассажиров. Напомним, что на данный момент сообщение между Одессой и Белгородом-Днестровским осуществляется, в основном, пригородными поездами. Поэтому пассажиры, прибывающие из других областей, вынуждены делать пересадку на Одесском вокзале.


Промисловість України. АПК. Нові розробки та поставки. Об'єкти.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=965626.450
   
ФЗВ: Прага та Відень  :drinks:

Знову звертаюся до колективного розуму форуму.
Я знаю, що багато народу тут мандрівники що мама не горюй, а деякі навіть живуть за кордоном саме в означених містах.
Я сам в Європі буду вперше, тому не знаю ніхуя від слова "зовсім".
Читати всілякі сайти про подорожі марно- бо багато з них є фактично прихованою (або і не дуже і прихованою) рекламою готелів/барів/ресторанів, тому правди там хуй дошукаєш
Тому спитаюся краще у живих людей, яких знаю більш-менш особисто, і декого- багато років.

У червні планую на 1,5-2 дня заскочити у Прагу, там має бути один захід, але він пізно ввечері і часа на три-чотири, і за можливості того дня і наступного маю намір полазити Прагою.
Також на день (з ранку до пізнього вечору) планую заскочити у Відень, по центру повештатися.

В інторнетах читав, що в центрі все як правило несамовито дорого в плані того, що б погризти, але є місця, де ціни притомні, треба їх тільки знати.

З огляду на це прошу рекомендацій з приводу того, де в Празі та Відні можна погризти за притомними цінами, місце розташування плюс/мінус центр міста, в Празі ще район Прага-9, поблизу ст. м. Českomoravská.  В Празі насамперед  цікавить де можна погризти якогось смаженого мняса (печене вепрево колено, оце ось все) та випити пару келихів смачного пива, у Відні- де смачна кава та штруделі всілякі.  Власне, буду щиро вдячний за будь-які рекомендації будь-яких закладів харчування, хоч вуличної їжи та іншої там шаурми, аби тіко смачно та не за вирвиглазними цінами.

Всім заздалегідь дякую за відгуки.

P.S.

Проїзний на 24 години. Прогі на телефон і вуаля. Спортивне орієнтування, це мій коньок. Ви самі більше знайдете ніж Вам підкажуть. Вже 2017 рік на дворі. В мене більше ніж пів сотні міст в телефоні забито і це на все життя. Не забуваємо про супермаркети в Празі, там взагалі низькі ціни. Якщо ще в Відень їхати, можна в Празі дозаправитись. Ми так робимо коли до Італії їдемо. Зайшов до супермаркету в Угорщині і забив багажник по смішній ціні.

P.S.
Пам'ятаю дощ пішов в Празі, я зупинився і забукав готель в самому центрі.



Квитки (єзденки) можно купувати не тільки у автоматах. На деяких станціях метро щє залишилися каси з живими продавчинями, тож там візьмуть купюри. 
Також треба шукати зором вивіски з написом "Траффіка"
Я собі зазвичай купую квитка на добу, дорогувато (110 крон), але дуже зручно.
  :-B Приємно мати справу з розумною людиною.

ФЗВ: Прага та Відень  :drinks:
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=968205.0
   
Помнишь такого дегенерата ватного RSP, ебалн такой из Винницы, топил за Хуйла, русский Крым и ннавидел Майдаунов? Теперь вот перевоспитался, уважает господина Фольксмана, безвизовый режим, ненавидит Россию и ватников, считает что место Украины в ЕС, от России нужно держаться как от чумы. Более того, побежал за биометрикой, собирается в Европушку и воодушевлен подвигами господина Фольксмана.

Обижают его там на цужике за это, чмырят, козлят. Откроем ему доступ на ФУП, патриоты - то нам нужны, куда же мы без них, тем более таких

P.S.

А знаете что произошло? Этот уебень просто прокатался в Польшу и все понял.  :laugh:

Человек кроме РФ и Украины нигде за свою конечнную жизнь не был. И тут вдруг.....

А вы говорите безвиз это только 35 Евро. Безвиз - это демонстрация другого образа жизни, который на порядок лучше. Поэтому чем больше наших граждан туда съездят, тем меньше идиотской ваты в голове
   (tu)  :-)o

Слав, есть вопросец.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=968224.0

   
   
Неплохо. Попробую первого купить билет в Брюссель (в Вильнюс не хочу - был там еще со школой). О результатах - отпишусь ;)
   
Неплохо. Попробую первого купить билет в Брюссель (в Вильнюс не хочу - был там еще со школой). О результатах - отпишусь ;)

Ех, трошки не встигаю з зарплатою )))
   
Неплохо. Попробую первого купить билет в Брюссель (в Вильнюс не хочу - был там еще со школой). О результатах - отпишусь ;)
  :-B Шатли з аеропорту до міста ходять до 24 години.

P.S.

В дитинстві брат батька, який на кораблі обійшов навколо світу 3 рази, подарував нам графин з пісяючим хлопчиком на батарейках, ми в нього лимонад, пиво наливали. Я завжди думав, що це велика статуя, а оказалося він маленький.  ;) Зараз в Брюсселі часто буваю, дуже зручне розташування в нього.
   
Бригади дрібних злодюжок і хуліганів,
котрі будуть створювати імідж Україні, вже
пройшли вишкіл і на старті.
Оплата гарантована.
   
Ех, трошки не встигаю з зарплатою )))
Квитки вартістю 1390 грн в обидві сторони на спеціальні рейси для здійснення одноденної поїздки 11 червня (з Києва до Брюсселя чи Вільнюса) можна буде придбати 1 червня. У вартість квитка включено трансфер з і в аеропорти в Брюсселі і Вільнюсі, а також екскурсія в містах.

P.S.
Це шара, треба брати. Ще й екскурсія. Хоча б до Вільнюса візьміть. Там взагалі не далеко від аеропорту, я пішки ходив з аеропорту до автовокзалу. Зараз там по 5 євро з автовокзалу до Ригі автобуси ходят.



P.P.S.
А який в мене день народження був в замку в Вільнюсі.  X(

P.P.P.S.
Сьогодні зустрічав друзів в Жулянах, вчора по Риму пройшли 30 тисяч кроків, наче виснажені, а от щастя аж розпирає, лімончеллу мені привезли.

Останнє редагування: 30 травня 2017 01:16:42 від Свідок
   
цікаво, чим обумовлено саме такий вибір напрямків...
Два хаби.
   
Вільнюсі
65 центов поезд до ЖД  вокзала в прошлом году был
   
Re: Польский шенген фсьо!

Польский шенген тово...  :suicide2:

"Починаючи з 31 травня 2017 - ППВА до Польщі, а також Консульства Польщі в Україні не прийматимуть до розгляду візові заяви на отримання Шенгенських віз від власників біометричних паспортів, якщо термін дії візи повинен бути пізнішим ніж 10 червня 2017 р. Візові заяви для отримання Національних віз – прийматимуться у звичайному порядку, від власників усіх типів паспортів."




Так что у любителей собирать бумажки, справки, выписки, делать скриншоты, копировать все страницы паспортов и сидеть сутками в надежде поймать дату записи в ВЦ остался всего 1 день!
   
Re: Польский шенген фсьо!

Польский шенген тово...  :suicide2:

"Починаючи з 31 травня 2017 - ППВА до Польщі, а також Консульства Польщі в Україні не прийматимуть до розгляду візові заяви на отримання Шенгенських віз від власників біометричних паспортів, якщо термін дії візи повинен бути пізнішим ніж 10 червня 2017 р. Візові заяви для отримання Національних віз – прийматимуться у звичайному порядку, від власників усіх типів паспортів."

Показати зображення...
Так что у любителей собирать бумажки, справки, выписки, делать скриншоты, копировать все страницы паспортов и сидеть сутками в надежде поймать дату записи в ВЦ остался всего 1 день!

Навіть у цій гілці знаходилися ідіоти, які стверджували, що все одно ліпше буде отримувати візи навіть у біометричний паспорт ))))
   
у любителей собирать бумажки, справки, выписки, делать скриншоты, копировать все страницы паспортов и сидеть сутками в надежде поймать дату записи в ВЦ остался всего 1 день!
:D  (tu)
   





http://www.ukrferry.com


2-х местная каюта (наружная с душем и туалетом)
(№ 320, 321, 322, 324, 326, 327, 331, 332, 333, 334, 336, 338, 340, 342, 344, 346, 345, 347, 351, 353, 366, 368, 370, 372, 373, 375, 381, 383, 384, 386)
C (двухместный проезд)
95 у.о.
http://www.ukrferry.com/tariffs/tariffs-pass-chernomorsk-haydarpasa

Каждый пассажир, занимающий отдельное место, имеет право на бесплатный провоз

100 кг
либо 0.5 куб.м. каютного багажа (ручной клади).



   
Розвішано по трасі з кримнашу на Херсон і біля ДМС в Херсоні

   
Розвішано по трасі з кримнашу на Херсон і біля ДМС в Херсоні

Показати зображення...
(tu)  :weep:
   
Розвішано по трасі з кримнашу на Херсон і біля ДМС в Херсоні

Показати зображення...

 (tu)
   
В Черновцах запускают авиарейс в Турцию



Авиакомпания Bravo Airways начинает выполнение чартерных рейсов из Междунарного аэропорта "Черновцы" в Турцию. Первый вылет запланирован на среду, 31 мая, сообщает ЦТС. Отмечается, что полеты, как и другие чартеры авиакомпании, будут организованы совместно с туроператором TPG.

Также перевозчик планирует запустить чартеры из аэропорта Херсона. Кроме того, рассматривает возможность запуска рейса из Ривного в польский Люблин и в Грузию.

Напомним, ранее авиакомпания Bravo Airways начала выполнять чартерные рейсы из Запорожья. Первый самолет в турецкую Анталию отправился 18 мая.
   
У день відкриття безвізу, 11 червня, МАУ розпродаватиме 30 тисяч квитків в ЄС за ціною 763 грн в один бік. Такий переліт можна буде здйснити у період з 12 до 30 червня.




http://www.flyuia.com/ua/main-ukraine.html?&_ga=2.125222220.719885523.1496299471-1156147681.1493567600
 :dirol:

Останнє редагування: 1 червня 2017 09:50:33 від Свідок
   

   
ФЗВ: Куди краще на сімейний відпочинок з дітьми ?



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=968614.30
   
Порекомендуйте тур по Испании, кто ездил?

Так чтоб перелет был включен. Должны быть барса и мадрид с нормальными экскурсоводами. Дней на 7 на июль. Желательно до 500евро

аккорд и феерию не предлагать

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=968600.0



Barcelona street market, all kinds of fruits stacked together
   
   
Суперовий сервіс для кримнашів, українцям так не можна
Можна інтернет-магазин українських загранів відкривати

   

Пишут что до безвиза готовы.
Сделали отдельные полосы для украинских машин и машин с иностранной, регистрацией якими керують іноземні громодяни.
А куда же бляхарей денут, в какую очередь?

   
С трещиной на лобовом стекле пропустят машину в Европу? ))
   
С трещиной на лобовом стекле пропустят машину в Европу? ))

Можуть не пустити, але не факт.
   
Маю 9 вихідних в липні, хочу влаштувати бомж-тур на авто по східній європі
Типу мотелі - ейрбнб, поспав, погуляв і далі за кермо
Краків - будапешт - відень і додому (основні пункти)
Куди ще зарулити?
   
С трещиной на лобовом стекле пропустят машину в Европу? ))
Дивлячись яка тріщина. Взагалі народ пише, що особливої уваги на це не звертають.
А взагалі краще замінити. Це з для вашої безпеки.

Останнє редагування: 4 червня 2017 17:52:54 від Влад
   
С трещиной на лобовом стекле пропустят машину в Европу? ))
Трудно сказать, может и пропустят, на кого попадёшь... Но на техосмотр здесь можно не ехать, зря потратишь время. А так - до первого полицейского если остановят. Деньги на штраф приготовь сразу и нету "помилуйте" или "может договоримся", со вторым вообще можна попасть в большую халэпу.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія