Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

К подавлению Варшавского восстания имеют отношение солдаты, впоследствии служившие в дивизии СС «Галичина», но само подразделение в подавлении восстания не участвовало.

Далі цей висер можна навіть не читати
   
реально?

а як на тему доступу циганів до судового захисту?

реально?
а який судовий захист надавали надзвичайні трійки?
   
Далі цей висер можна навіть не читати

все що пише совок, який прикидається жидом
можна не читати
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

:facepalm1:  :weep:

Мільйони загиблих. "еталон законності"
Звідки ви бля такі тупі беретесь?  (td)

ОК..
скільки років в ссср була можливість позасудового переслідування в кримінальному порядку і чи була взагалі можливість ув"язнення без інкримінування статті кримінального кодексу?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

реально?
а який судовий захист надавали надзвичайні трійки?

які діяли на протязі невеликого проміжку часу.
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

ніхто не говорить що позасудова юстиція в ссср була правильню, але ж німеччина ставила поза законом цілі категорії осіб.
   
які діяли на протязі невеликого проміжку часу.

третій рейх діяв протягом невеличкого проміжку часу всього 12 років
а історія про Стуса і його доступу до судового захисту найяскравіша і наймедійніша
ілюстрація законності в СРСР
але це не історія часів третього рейху


   
ніхто не говорить що позасудова юстиція в ссср була правильню, але ж німеччина ставила поза законом цілі категорії осіб.

ти говориш, ти тупо брешеш
ніби тут дурники сидять
яким нічого не відомо про те за якими категоріями і коли СРСР винищував людей

   
ніхто не говорить що позасудова юстиція в ссср була правильню, але ж німеччина ставила поза законом цілі категорії осіб.

Це ти розкажи тим,кого загони ОГПУ не випускали з охопленим голодом районів в 1933.тим,кого виселяли цілими селами до Сибіру. тим,кого розстріляли без суда і слідства в червні 1941, під час відступу твоїх комуняк
   
ти говориш, ти тупо брешеш
ніби тут дурники сидять
яким нічого не відомо про те за якими категоріями і коли СРСР винищував людей

Та воно в повному невменозі,якщо намагається розказувати про "законність" в СРСР
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Це ти розкажи тим,кого загони ОГПУ не випускали з охопленим голодом районів в 1933.тим,кого виселяли цілими селами до Сибіру. тим,кого розстріляли без суда і слідства в червні 1941, під час відступу твоїх комуняк

я того нічого не виправдовую, особливо період голоду, але ж тому періоду досі на надано відповідну оцінку, окрім політичних волань. чому не надано? хтось відповість? хтось дослідить кожен епізод?
виселяли цілими селами? знову ж таки оцінки не надано і ситуацію не досліджено. і ті, кого виселяли, були виселені в порядку кримінальної юстиції і були обмежені на рівні закону? пиши про то, що знаєш. я про то не знаю і відповідно своє судження не виставляю на огляд
про розстрілів без суду...  хауважу що місцевий контингент за кожної зручної нагоди тулить розстріляти за законами воєнного часу незважаючи на те, що воєнного часу немає, і навіть за його наявності розстріли були б безпределом
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

оцінку подіям в німеччині було дано.
оцінку подіям в ссср --ні. ЧОМУ?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина
a49

Це ти розкажи тим,кого загони ОГПУ не випускали з охопленим голодом районів в 1933.тим,кого виселяли цілими селами до Сибіру. тим,кого розстріляли без суда і слідства в червні 1941, під час відступу твоїх комуняк
Мне отец рассказывал, как он в угольном ящике под вагоном сбежал от красноармейского быдла. Привёз мешок зерна. Но не успел. Умерли  брат и сестра от голода. Остались он и 2 сестры.
 Ненавижу это кацапофашистское быдло!  Потомки этого быдла сейчас вокруг границ Украины.
Пусть только сунутся! Жду, чтобы мстить и убивать и казнить!
Мені батько розповідав, як він у вугільному ящику під вагоном втік з такого района від червоноармійського бидла. Привіз мішок зерна. Але не встиг. Померли брат і сестра від голоду. Залишилися він і 2 сестри.
  Ненавиджу це кацапофашістское бидло! Нащадки цього бидла зараз навколо кордонів України.
Нехай тільки сунуться! Чекаю, щоб мстити і вбивати і стратити!


Останнє редагування: 8 травня 2021 09:29:28 від a49
   
оцінку подіям в німеччині було дано.
оцінку подіям в ссср --ні. ЧОМУ?

тому що СРСР не було розгромлено і окуповано, як Німеччину,
а місцеві знавці законності мислили як ти -  у порівнянні з третім рейхом ссср був еталоном законності(С)
хто мав тобі дати оцінку подій, аби ти не писав маячні?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

хейтери

купа хейтерів

і хтось думає що це конструктивно?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

тому що СРСР не було розгромлено і окуповано, як Німеччину,
а місцеві знавці законності мислили як ти -  у порівнянні з третім рейхом ссср був еталоном законності(С)
хто мав тобі дати оцінку подій, аби ти не писав маячні?

міжнародна юрисдикція. інакше то тільки слова... просто воплі, які не ведуть за собою ніяких наслідків. і провокують людей до емоційних та необдуманих можливо безпідставних дій.
   
хейтери

купа хейтерів

і хтось думає що це конструктивно?

ти чомусь вирішив, що писати брехню і дурниці це конструктивно
хто тобі таке сказав?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

українцям не можна давати прав суддів в цьому питанні, оскільки вони зацікавлені і будуть прагнути помсти.
   
міжнародна юрисдикція. інакше то тільки слова... просто воплі, які не ведуть за собою ніяких наслідків. і провокують людей до емоційних та необдуманих можливо безпідставних дій.

оце "міжнародна юрисдикція" і є тільки слова, просто дурня породжена твоїм мозком
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

тому що СРСР не було розгромлено і окуповано, як Німеччину,...
Угу, в 1991- му не добили гадину
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

оце "міжнародна юрисдикція" і є тільки слова, просто дурня породжена твоїм мозком

а чого?

нюрнберг була міжнарожна юрисдикція...
гаага--міжнародна юрисдикці

ющенко в свій час пропонував створити міжнародну юрисдикцію по цьому питанню...і де та міжнародна юрисдикція?

ти дуже емоційний. щоб робити якісь висновки необхідно подивитись на то з сторони
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

а чого?

нюрнберг була міжнарожна юрисдикція...
гаага--міжнародна юрисдикці

ющенко в свій час пропонував створити міжнародну юрисдикцію по цьому питанню...і де та міжнародна юрисдикція?

ти дуже емоційний. щоб робити якісь висновки необхідно подивитись на то з сторони
ваше Хуйло має міжнародну юрисдикцію глибоко в...ну Ви в курсі
   
а чого?

нюрнберг була міжнарожна юрисдикція...
гаага--міжнародна юрисдикці

ющенко в свій час пропонував створити міжнародну юрисдикцію по цьому питанню...і де та міжнародна юрисдикція?

ти дуже емоційний. щоб робити якісь висновки необхідно подивитись на то з сторони

в Нюрнбергу був суд переможців над переможеними
припиняй вже маячню писати 
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

оцінку подіям в німеччині було дано.
оцінку подіям в ссср --ні. ЧОМУ?
це ти маєш відповісти!  :punish:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

в Нюрнбергу був суд переможців над переможеними
припиняй вже маячню писати 

але там були  дослідженні факти і їм буда надана оцінка. і не безпредельна.
оцінка ж  голодомору ж проводилася здебільшого емоційно і пафосно. і не на тому рівні, на якому необхідно, щоб встановити вину чи невинуватість тіх чи інших осіб чи структур
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

це ти маєш відповісти!  :punish:

ну не знаю...чому то я? я ж не волаю
   
але там були  дослідженні факти і їм буда надана оцінка. і не безпредельна.
оцінка ж  голодомору ж проводилася здебільшого емоційно і пафосно. і не на тому рівні, на якому необхідно, щоб встановити вину чи невинуватість тіх чи інших осіб чи структур

знов брехня, та скільки ж можна накидати цього лайна

тобі подобається зображувати довбойоба?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

ну не знаю...чому то я? я ж не волаю
тому!  :punish:
ти намагаєшся глорифікувати злочиниий більшовицький режим, який, на жаль не було засуджено в належній мірі
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

тому!  :punish:
ти намагаєшся глорифікувати злочиниий більшовицький режим, який, на жаль не було засуджено в належній мірі

абсолютно не так

я більше хочу, щоб співрозмовники без достатніх підстав не кидалися необдуманими фразами

   
абсолютно не так

я більше хочу, щоб співрозмовники без достатніх підстав не кидалися необдуманими фразами

Так виходить взагалі цікаво:загинули мільйони людей від комуністичного режиму,а ти тут зараз намагєшся вдавати з себе ідіота(а можливо ти ним і є),для якого все неочевидно,які ваші докази та решта маячні :facepalm1:
   
знов брехня, та скільки ж можна накидати цього лайна

тобі подобається зображувати довбойоба?

Тут один з двох варіантів:або він ним і є,або він-ще та мразота,яка намагається паплюжити пам"ять мільйонів загиблих українців
   
я того нічого не виправдовую, особливо період голоду, але ж тому періоду досі на надано відповідну оцінку, окрім політичних волань. чому не надано? хтось відповість? хтось дослідить кожен епізод?
виселяли цілими селами? знову ж таки оцінки не надано і ситуацію не досліджено. і ті, кого виселяли, були виселені в порядку кримінальної юстиції і були обмежені на рівні закону? пиши про то, що знаєш. я про то не знаю і відповідно своє судження не виставляю на огляд
про розстрілів без суду...  хауважу що місцевий контингент за кожної зручної нагоди тулить розстріляти за законами воєнного часу незважаючи на те, що воєнного часу немає, і навіть за його наявності розстріли були б безпределом

А хто має давати таку юридичну оцінку і як би це мало б виглядати?
   
Тут один з двох варіантів:або він ним і є,або він-ще та мразота,яка намагається паплюжити пам"ять мільйонів загиблих українців

дописувач
який дозволяє собі писати нічим необґрунтовані твердження
на зразок " у порівнянні з третім рейхом ссср був еталоном законності"
"оцінка ж  голодомору ж проводилася здебільшого емоційно і пафосно"
а потім розповідає що
я більше хочу, щоб співрозмовники без достатніх підстав не кидалися необдуманими фразами

просто кінчене мудило, яке вирішило, що право кидатись необдуманими фразами у нього ексклюзивне на цьому форумі
   
дописувач
який дозволяє собі писати нічим необґрунтовані твердження
на зразок " у порівнянні з третім рейхом ссср був еталоном законності"
"оцінка ж  голодомору ж проводилася здебільшого емоційно і пафосно"
а потім розповідає що
я більше хочу, щоб співрозмовники без достатніх підстав не кидалися необдуманими фразами

просто кінчене мудило, яке вирішило, що право кидатись необдуманими фразами у нього ексклюзивне на цьому форумі

 (tu)
Тактика олдбоїв та аелітів на початковому етапі.це вже потім з них полізло ватно-кацапське лайно
Хоча тут юзер форсує події: нквс не такий вже поганий і т.д.  :weep:  :facepalm1:
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Тут один з двох варіантів:або він ним і є,або він-ще та мразота,яка намагається паплюжити пам"ять мільйонів загиблих українців

базар фільтрувати не пробував?

і поняття розрізняти?

Я ЩОСЬ ПАПЛЮЖИВ?

ТИМ БІЛЬШЕ ПАМ"ЯТЬ ЗАГИБЛИХ?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

(tu)
Тактика олдбоїв та аелітів на початковому етапі.це вже потім з них полізло ватно-кацапське лайно
Хоча тут юзер форсує події: нквс не такий вже поганий і т.д.  :weep:  :facepalm1:

угу...

АСАВ вилазить?
   
(tu)
Тактика олдбоїв та аелітів на початковому етапі.це вже потім з них полізло ватно-кацапське лайно
Хоча тут юзер форсує події: нквс не такий вже поганий і т.д.  :weep:  :facepalm1:

Тому, що його діди і батьки були в нквс !
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

дописувач
який дозволяє собі писати нічим необґрунтовані твердження
на зразок " у порівнянні з третім рейхом ссср був еталоном законності"
"оцінка ж  голодомору ж проводилася здебільшого емоційно і пафосно"
а потім розповідає що
я більше хочу, щоб співрозмовники без достатніх підстав не кидалися необдуманими фразами

просто кінчене мудило, яке вирішило, що право кидатись необдуманими фразами у нього ексклюзивне на цьому форумі

ну не знаю.
пропозиції повісити, розстріляти, знищити і тому подібні я більше бачу в дописах стурбованих українофілів
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

Тому, що його діди і батьки були в нквс !

ще один АСАВ?
   
Re: В Києві пройшов марш дивізії СС Галичина

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія