Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Представник ТРО Цюріх як модер ФУПу - повний неадекват

Кстацє, а шо це за прикол? Хочу забанюся, хочу розбанюся? Ладно, самозабанився НА РІК із дуже гучним грюканням дверима, бо у нього, бачте, нудота, ніби у вагітної, а це вже вихвицує тут, а ще ж і трьох місяців не минуло. Це шо за діла? За нього шо, хтось просив і заводив слєзніцу за його розбан? Ні? Назвався груздьом - полєзай у кузов. Тобто, не будь рівнішим за інших - хочу забанюся, хочу розбанюся, що тільки зайвий раз доводить Мирославину правоту, що Марсер, гучно грюкнувши дверима як пересічний юзер, нікуди від модерської кнопки не відходив ні на мить. Марсік, будь як всі інші пересічні. Чи ти чогось чи когось боїшся? Не бійся - в бані не страшно.  Це тобі кажу я, яку ти постійно банив за нізащо. Я знаю, про що кажу. Так що, гайда досиджувати ще 9 місяців, щоб тебе не даремно нудило.
   
Re: Представник ТРО Цюріх як модер ФУПу - повний неадекват

Кстацє, а шо це за прикол? Хочу забанюся, хочу розбанюся? Ладно, самозабанився НА РІК із дуже гучним грюканням дверима, бо у нього, бачте, нудота, ніби у вагітної, а це вже вихвицує тут, а ще ж і трьох місяців не минуло. Це шо за діла? За нього шо, хтось просив і заводив слєзніцу за його розбан? Ні? Назвався груздьом - полєзай у кузов. Тобто, не будь рівнішим за інших - хочу забанюся, хочу розбанюся, що тільки зайвий раз доводить Мирославину правоту, що Марсер, гучно грюкнувши дверима як пересічний юзер, нікуди від модерської кнопки не відходив ні на мить. Марсік, будь як всі інші пересічні. Чи ти чогось чи когось боїшся? Не бійся - в бані не страшно.  Це тобі кажу я, яку ти постійно банив за нізащо. Я знаю, про що кажу. Так що, гайда досиджувати ще 9 місяців, щоб тебе не даремно нудило.
То його право банитися і розбанюватися
хоча я вважаю що він даремно так зреагував
на ваш з Миросею тролінг і грубий булінг,
повинен був тулити нижче резинки ваші завивання,
і банив він вас цілком справедливо і заслужено,
але видать мало бо не зрозуміли нічого.
   
Re: Представник ТРО Цюріх як модер ФУПу - повний неадекват

Я вже давно не модератор, якщо це до мене. Жук, ти щось там привидом вже зовсім замахався. Ти правда думав, що можна піти у відпустку на три місяці за власним бажанням і потім повернутися? :)
Шукайте собі інших офірних цапів :)
   
То його право банитися і розбанюватися
хоча я вважаю що він даремно так зреагував
на ваш з Миросею тролінг і грубий булінг,
повинен був тулити нижче резинки ваші завивання,
і банив він вас цілком справедливо і заслужено,
але видать мало бо не зрозуміли нічого.
ніразунезабанена вирішила когось повчати. Бугагашечьки.. :lol:  :weep:
   
Re: Представник ТРО Цюріх як модер ФУПу - повний неадекват

ніразунезабанена вирішила когось повчати. Бугагашечьки.. :lol:  :weep:
забанена звичайно, і не раз,
але за що - модери не змогли пояснити,
а вам з Миросею сотні разів детально пояснювали і модери,
зокрема Марсер, і багато юзерів, зокрема я.
Але ви обидві таак нічого не зрозуміли. Шкода :sad:
   
Re: Представник ТРО Цюріх як модер ФУПу - повний неадекват

Я вже давно не модератор
дарма, хоч ти мене банив за юльківство,
але і тих неадекваток чорноротих хоч трохи ставив на місце
за їхні підлості - наклепи, агресивний бруд,
перехід на родичів інших юзерів та модерів.
   
Я вже давно не модератор, якщо це до мене. Жук, ти щось там привидом вже зовсім замахався. Ти правда думав, що можна піти у відпустку на три місяці за власним бажанням і потім повернутися? :)
Шукайте собі інших офірних цапів :)

ты очень вовремя ушел
   
Re: Представник ТРО Цюріх як модер ФУПу - повний неадекват

ты очень вовремя ушел
Там була купа причин, кілька вагомих особистих, кілька форумних, але мабуть так…
   
Я би все-таки хотів вибачень від Андрія. Називається, двадцять років знайомі і тут бац - ні сіло ні впало, кладе купку. Чи міну, як Карофка.
   
дарма, хоч ти мене банив за юльківство,
але і тих неадекваток чорноротих хоч трохи ставив на місце
за їхні підлості - наклепи, агресивний бруд,
перехід на родичів інших юзерів та модерів.

Приношу вибачення. Місяць обстрілів у Києві погано вплинув на психіку )
   
Re: Представник ТРО Цюріх як модер ФУПу - повний неадекват

Приношу вибачення. Місяць обстрілів у Києві погано вплинув на психіку )
Приймається, розумію  :drinks:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія