Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как выглядеть в 45 лет

Re: Как выглядеть в 45 лет

Якщо чесно, то для мене критерієм є не вага, а то як я себе почуваю.
Це я три місяці не займався. Впали м'язи, а отже і впала вага. Тепер почав знову займатися і з ростом м'язів може почати рости вага.

Як наразі, почуваю себе добре .
Почне рости вага, трагедії для мене не буде. Головне, щоб мені було комфортно з такою вагою, тобто, щоб міг пробігти з пару кілометрів, проплисти під водою до 50 метрів, винести дитину на руках на 20-й поверх.
Бажаю, щоб так було і надалі, а донечку щоб на її весіллі доніс до нареченого і передав з рук у руки  :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Паркет.
178.
как-то многовато 113 кг.. это мой рост, но вешу 82.
каждый день прохожу по 10-15 км пешком. 44 годика :)
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

как-то многовато 113 кг.. это мой рост, но вешу 82.
каждый день прохожу по 10-15 км пешком. 44 годика :)

Вибачаюсь, щось пропустив  :(

Ріст 178 і вага 113 ?

Я правильно зрозумів ?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

как-то многовато 113 кг.. это мой рост, но вешу 82.
каждый день прохожу по 10-15 км пешком. 44 годика :)

3600 м це просто стандарт  + 1500-2000 м це будні
у вихідні або 0000  :D або 15 - 20 км
це із Білим, Білий - це чорний ретрівер , не мій, сина
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Заболталі тєму про сауну, парну і джакузі. Так добре воно все для росту м"язів, чи так собі?
Де Стравинский, де ескулапи? Тепло відіграє велику роль у балансі речовин тушки тіла...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Заболталі тєму про сауну, парну і джакузі. Так добре воно все для росту м"язів, чи так собі?
Де Стравинский, де ескулапи? Тепло відіграє велику роль у балансі речовин тушки тіла...


как парилка поможет росту мышц? воду выгнать ты можешь. подсушиться получится. мышцы от бани не растут...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

как парилка поможет росту мышц? воду выгнать ты можешь. подсушиться получится. мышцы от бани не растут...

Нє, ну то зрозуміло, що від бані м"язи не ростуть.
Я в парілку йду відразу після спортзалу. Тому хотілося б якоїсь поради від матьорих качків, чи варто це робити, чи може зробити окремий банний день, а після залу просто душ і в люлю.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Нє, ну то зрозуміло, що від бані м"язи не ростуть.
Я в парілку йду відразу після спортзалу. Тому хотілося б якоїсь поради від матьорих качків, чи варто це робити, чи може зробити окремий банний день, а після залу просто душ і в люлю.

я не качок, але після басейну( є такий недостаток у мене  :)  ) , в душ і в люлю автоматом
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Нє, ну то зрозуміло, що від бані м"язи не ростуть.
Я в парілку йду відразу після спортзалу. Тому хотілося б якоїсь поради від матьорих качків, чи варто це робити, чи може зробити окремий банний день, а після залу просто душ і в люлю.

я после зала тоже иду в парилку. правда долго не сижу. один заход, потом сразу в душ и домой. воду сгоняет...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет




 :super:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вітати Вас?  Перша медалька чи ні?
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вітати Вас?  Перша медалька чи ні?

Принц не добіжить))
Це доньки його мідалька.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Поздравляю дочку, Князь тишині.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вітати Вас?  Перша медалька чи ні?

Друга. Доньчина  :super:

Щойно приїхав з міста левів коцапів. Там і пам'ятник коцапу є, яким його уявляють місцеві аборигени.  :pooh_lol:


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бабусі-коцапці привезли онука на вихідні  :facepalm:


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Ночував у гніздищі коцапів на вул.Д.Донцова  :weep:


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Поздравляю дочку, Князь тишині.

А чё не меня?  :rotate:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Вітаю доньку! Най Бог допомагає в подальшому!!!
А що то за барельєф? На заздрість тим, хто качає ноги?  :laugh:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Бабусі-коцапці привезли онука на вихідні  :facepalm:


Показати зображення...

не тре номера авто засвічувати !

Львів мені подобається, хоч на пів-дня, але зупинимось
Є любиме кафе - "Рудий кіт"
Не знаю чому, але нам там подобається
Є свій столик
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не тре номера авто засвічувати !

чому? це ж не моє авто.  :snoozer1:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

 (P)

суха фінська сауна з високою температурою допомагає відновленню і виведенню продуктів розпаду з організму.

а в баню здебільшого бігуни ходять.
їх то приколює. раз у тиждень парна баня.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

раз у тиждень парна баня.

набралися звичок в коцапів  :facepalm:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

набралися звичок в коцапів  :facepalm:

або у турків.
турецька лазня дуже в пошані у бігунів.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

(P)

суха фінська сауна з високою температурою допомагає відновленню і виведенню продуктів розпаду з організму.

а в баню здебільшого бігуни ходять.
їх то приколює. раз у тиждень парна баня.

я розганяю температуру до 100 і перших два раза на суху -- тобто сауна. На третій заход як раз падає до 80 і починається баня. На четвертий з віником. Баня все ж таки прикольніша за сауну. Є класні пічки з мілкодисперсійним паром. Це самий смак -- пару не видно, але пливе зображення в очах. Придумали кацапи. Не знаю як зараз, але раніше фіни хотіли купити патент на виробництво, і нічого не вийшло -- кацапи не продають. Правильно роблять -- підтримують свого виробника. В мене така піч. Це типу парового удару, який з'являється в закритій перегрітій камері, коли туди додаєш воду. Класна штука
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

або у турків.
турецька лазня дуже в пошані у бігунів.

Центр Львова - суцільне коцапське гетто. Здають хази подобово. Я до неї українською - вона відповідає російською. Молодша за мене років на 15. :facepalm1:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Центр Львова - суцільне коцапське гетто. Здають хази подобово. Я до неї українською - вона відповідає російською. Молодша за мене років на 15. :facepalm1:

наслідки нашого "визволення" у 1939 році.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

я розганяю температуру до 100 і перших два раза на суху -- тобто сауна. На третій заход як раз падає до 80 і починається баня. На четвертий з віником. Баня все ж таки прикольніша за сауну. Є класні пічки з мілкодисперсійним паром. Це самий смак -- пару не видно, але пливе зображення в очах. Придумали кацапи. Не знаю як зараз, але раніше фіни хотіли купити патент на виробництво, і нічого не вийшло -- кацапи не продають. Правильно роблять -- підтримують свого виробника. В мене така піч. Це типу парового удару, який з'являється в закритій перегрітій камері, коли туди додаєш воду. Класна штука

класна.

тільки я не стягую з паром - задихатись починаю...
а суху норм. навіть дуже гарячу.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

класна.

тільки я не стягую з паром - задихатись починаю...
а суху норм. навіть дуже гарячу.

то тебе не правильно парили  :D
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Херрушка жжот  :pooh_lol:


   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Центр Львова - суцільне коцапське гетто. Здають хази подобово. Я до неї українською - вона відповідає російською. Молодша за мене років на 15. :facepalm1:
Щоб на звернення українською відповідали російською? У Львові?
Не вірю.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

фатера забанили. а его за что? 8-:

Сам в шоке. Вроде не писал ничего.
Наверное моводрочеры настучали.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Щоб на звернення українською відповідали російською? У Львові?
Не вірю.

Бігме...

Ще й на вул. Донцова.  :rotate:

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Сам в шоке. Вроде не писал ничего.
Наверное моводрочеры настучали.

а мене за шо ?

просто сидять якісь кловуни штабні і тиснуть доповіді на усіх живих юзерів. тебе за мову мене за язік пох за що але банять  :D
останній покіс це вже підтверджує.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

(P)

суха фінська сауна з високою температурою допомагає відновленню і виведенню продуктів розпаду з організму.

а в баню здебільшого бігуни ходять.
їх то приколює. раз у тиждень парна баня.

Наш тренер (легка) нас бігунів застерігав перед змаганнями принаймні тиждень не ходити в баню. А ми пацани 19-20 років, на його поради не дуже зважали. Бо наша общага Пілітеху була біля Тургенєва (Привокзальна) і не ходити в парну хоч раз у тиждень тоді у нас був мовєтон.
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Асти, давай новые фотки. Как успехи?
Порви старых жоп))
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

не ходити в парну хоч раз у тиждень тоді у нас був мовєтон.

Зимой 84-85 наш батальон перебросили из ЗабВО в САВО.  Пока собирались, пока ехали в воинском эшелоне, пока на новом месте строили казармы - завшивел весь батальон. Кроме, может быть, старших офицеров.

И вот, власти города Экибастуза выделили нам отдельный день - среду для помывки. Пришли войска, поснимали свои вшивники, повесили их в шкафчики, там мандавошки поразбегались по всем щёлкам, а когда в четверг в эти же шкафчики повесили одежду гражданские, все мандавошки перебежали на свежак. У них такой инстинкт. Ну и в Экибасе начались проблемы с педикулёзом.  :pooh_lol:
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

У нас в залі коасна суха сауна.
Фоток не дам бо вона змішана чоловіки жінки...
   
Re: Как выглядеть в 45 лет

   
Re: Как выглядеть в 45 лет

Наш тренер (легка) нас бігунів застерігав перед змаганнями принаймні тиждень не ходити в баню. А ми пацани 19-20 років, на його поради не дуже зважали. Бо наша общага Пілітеху була біля Тургенєва (Привокзальна) і не ходити в парну хоч раз у тиждень тоді у нас був мовєтон.

Вона і далі там є і дуже популярна.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 9 гостей
 
Повна версія