Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

повертаючись до редагування гілок

повертаючись до редагування гілок

навіть у часи найбільш ангажованої і самодурської модерації завжди із гордістю модератори повідомляли, що з ФУПу не зникає жодна буква. Максимум, це перенесення в інший підфорум чи смітник

я не знаю, яка була мета нововведення із правом на редагування власних гілок у деяких обраних дописувачів, але ідея відверто провалилась

пости труть абсолютно необгрунтовано, підганяючи гілки під власну політичну ангажованість. І це досить принизливо для тих, кого труть.

для чого ви це робите?

як приклад

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1058572.0

автор Финикс потер мої пости, котрі нмд не містять нічого схожого на порушення правил. Більше того, я навіть не відповідав на потоки хамства із його боку.

для чого взагалі ця політика білої кості з особливими правами, і чумазих баранів для генерації контенту?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Як ржачно, хтось зв ашої братії з дурдома і запропонував таку політику, Фенік це ксперемент, тут же це обговорювали коли вводи цю ідею.

Точно помню що підкинули її цуговець і хтось з дурдома ....

 А взагалі ти не помічаєш, як виливаєш лайно на людей.  Для тебе нормальна це поведінка.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

треба б увідомляти, коли мої пости труть.
І бажато щоб трущий повідомляв причину чому стирає пост.
   
Re: повертаючись до редагування гілок



для чого взагалі ця політика білої кості з особливими правами, і чумазих баранів для генерації контенту?



Це був такий експеримет. Таке право надавала сама Правда тим, хто, на її думку, писав тут змістовно і був цікавим. Окрім того, кожен юзер мав змогу попрохати Правду надати йому таке право.

Тут була велика гілка з цього приводу і її досить жваво обговорювали. Там же був список тих, у кого є те право.

З часом у декого, хто не виправдав довіри і дістав своїми склоками та приватними розбірками, таке право забрали. наприклад, у Ольги Тейлор.

Дехто, наприклад, Микроба, обов'язалась не користатися таким правом і не терти нічого, окрім порнухи  та матюків, якщо хтось притащить це в її гілку.

Решта тих, хто може модерути свої гілки, робить це на свій розсуд, бо вони ж таки мають таке право.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Тут була велика гілка з цього приводу і її досить жваво обговорювали. Там же був список тих, у кого є те право.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1017996.0
   
Re: повертаючись до редагування гілок

навіть у часи найбільш ангажованої і самодурської модерації завжди із гордістю модератори повідомляли, що з ФУПу не зникає жодна буква. Максимум, це перенесення в інший підфорум чи смітник

я не знаю, яка була мета нововведення із правом на редагування власних гілок у деяких обраних дописувачів, але ідея відверто провалилась

пости труть абсолютно необгрунтовано, підганяючи гілки під власну політичну ангажованість. І це досить принизливо для тих, кого труть.

для чого ви це робите?

як приклад

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1058572.0

автор Финикс потер мої пости, котрі нмд не містять нічого схожого на порушення правил. Більше того, я навіть не відповідав на потоки хамства із його боку.

для чого взагалі ця політика білої кості з особливими правами, і чумазих баранів для генерації контенту?
а де ти був раніше, коли за протести я схопив нехілий бан? зрештою, мої прогнози справдились... B-)
   
Re: повертаючись до редагування гілок

а де ти був раніше, коли за протести я схопив нехілий бан? зрештою, мої прогнози справдились... B-)
Він надіявся що саме йому дадуть такі права. )))
   
Re: повертаючись до редагування гілок

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1017996.0
Не ця, вона пізніше, спочатку була одна гілка не помню, а потім була гілка пробуємо... І там писали кому дали право. А це ще одна гілка.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Не ця, вона пізніше, спочатку була одна гілка не помню, а потім була гілка пробуємо... І там писали кому дали право. А це ще одна гілка.

Ось гілка "Попробуем"


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1013224.0
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Ось гілка "Попробуем"


https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1013224.0
воно
   
Re: повертаючись до редагування гілок

воно
Ні. Ще були до неї, вона як наслідок обговорення.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Растіч місяць цим розбирався... Ще до цієї гілки були інші, де обговорювалось що погана ідея. Ця гілка уже після проробленої роботи растічом і обговоренням.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Ні. Ще були до неї, вона як наслідок обговорення.
це апофеоз
   
Re: повертаючись до редагування гілок

А я с самого начала говорил, что идея эта не просто плохая, а гнилая.
К тому же право это получили достаточно одиозные и спорные личности,
что раздражает втройне. Или всем открыть это право, но что гораздо
лучше, всем закрыть. Кому не нравится чужое мнение, гоу в фейсбук и
веселитесь там досхочу. А вообще желание удалять чужие посты это
признак психического расстройства. Мир реальный от этого не становится
другим, тогда зачем это и что это как не выпячивание собственного эгоцентризма.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

як виливаєш лайно на людей.

Іноді для боротьби з лайном це корисно.
Якщо на лайно накласти лайно, воно смердітиме
сильніше і більше людей зрозуміють що воно було лайно
з самого початку. ;)
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Іноді для боротьби з лайном це корисно.
Якщо на лайно накласти лайно, воно смердітиме
сильніше і більше людей зрозуміють що воно було лайно
з самого початку. ;)
:facepalm1:

Олді дійсно ватна людина і не помічає за собою що є всьоголиш ватним рупором.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

:facepalm1:

Олді дійсно ватна людина і не помічає за собою що є всьоголиш ватним рупором.

Десь рік тому я припинив ділити людей на вату і не вату.
Бажаю і тобі прозріння і мудрості.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Десь рік тому я припинив ділити людей на вату і не вату.
Бажаю і тобі прозріння і мудрості.
Тому що в одному напрямку почав з ватою рухатись ...

От і все прозріння.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Що для тебе ВАТА?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Що для тебе ВАТА?
все шо шипить. Ось ти зара шипиш - до тебе піднеси сірник під назвою "Зеля - наш президент!" - ти із шипінням зітлієш.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

гілка черона від тимкових судом  :laugh:

я ніколи не просив собі якісь особливі права і не хочу їх мати щоб терти навіть таку мачню, як пише той неповносправний тимко

я просто не розумію, навіщо принижувати одних юзерів в угоду іншим?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

гілка черона від тимкових судом  :laugh:

я ніколи не просив собі якісь особливі права і не хочу їх мати щоб терти навіть таку мачню, як пише той неповносправний тимко

я просто не розумію, навіщо принижувати одних юзерів в угоду іншим?

Який обманщик. Зараз пробуєш мене образити, і пишеш я цього не розумію взагалі))))  :lol:
   
Re: повертаючись до редагування гілок


все шо шипить. Ось ти зара шипиш - до тебе піднеси сірник під назвою "Зеля - наш президент!" - ти із шипінням зітлієш.
Раз він ВАШ, то чого я маю шипіти?  :lol:

А взагалі не повага до солдат у Зеленські дуже характерна для малоросів))))  :tongue:  :tease:  :king2:
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Раз він ВАШ, то чого я маю шипіти?  :lol:

А взагалі не повага до солдат у Зеленські дуже характерна для малоросів))))  :tongue:  :tease:  :king2:

А включити мізки не пробував?

Там була непокора вищому керівництву. Щоб не віддавати команду про гауптвахту йому і його безпосередньому керівникові, Зеля, як ні разу не військовий, намагався в тому ж самому ключеві (тобто, почав грати за чужими правилами)вирішити конфлікт. Хлопці знімали. Зеля це не врахував на емоціях. І все.

Ніякої там неповаги до солдата не було. Там просто були нестатутні відносини із підлеглим - не більше.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Який обманщик. Зараз пробуєш мене образити, і пишеш я цього не розумію взагалі))))  :lol:

Ти себе принизив вже не один раз цитуючи сам себе під ніком Божевільний. :rotate:
Який обманщік :laugh:
Звідки тобі знати в якому напрямку я розмірковую?
Як моїй родині вигідно і мені особисто, так я і думаю.
До чого тут вата чи не вата?
Алезкі перевзуваються на льоту, але ніби-то покаялись
і ти як останній лошара їх пробачив і сприйняв, і байдуже
що вони як вовки в ліс дивляться і досі прислужують xyйлу найвищої
готівки - Ахмєтову. А Барс висловив особисті думки, що до реальності
і от він вже вата :facepalm1:
Каша в тебе в голові. :-G

Останнє редагування: 27 жовтня 2019 21:57:37 від б_а_р_с
   
Re: повертаючись до редагування гілок

А включити мізки не пробував?

Там була непокора вищому керівництву. Щоб не віддавати команду про гауптвахту йому і його безпосередньому керівникові, Зеля, як ні разу не військовий, намагався в тому ж самому ключеві (тобто, почав грати за чужими правилами)вирішити конфлікт. Хлопці знімали. Зеля це не врахував на емоціях. І все.

Ніякої там неповаги до солдата не було. Там просто були нестатутні відносини із підлеглим - не більше.

Кому, кому не покора ? Як ти легко виправдовуєш дурість свого кумира.

Людина яка уникала повістки в РФ, ким командує? А забув, він командує втечею Української армії до Києва.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Ти себе принизив вже не один раз цитуючи сам себе під ніком Божевільний. :rotate:
Який обманщік :laugh:
Звідки тобі знати в якому напрямку я розмірковую?
Як моїй родині вигідно і мені особисто, так я і думаю.
До чого тут вата чи не вата?
Алезкі перевзуваються на льоту, але ніби-то покаялись
і ти як останній лошара їх пробачив і сприйняв, і байдуже
що вони як вовки в ліс дивляться і досі прислужують xyйлу найвищої
готівки - Ахмєтову. А Барс висловив особисті думки, що до реальності
і от він вже вата :facepalm1:
Каша в тебе в голові. :-G
Ретранслятор думки РФ і є вата. А ти її ретранслюєш.  :facepalm1:
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Кому, кому не покора ? Як ти легко виправдовуєш дурість свого кумира.

Людина яка уникала повістки в РФ, ким командує? А забув, він командує втечею Української армії до Києва.
:facepalm: шо ти нісьош?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

шо ти нісьош?

Зеленський від повісти в армію ховався в РФ на конценртах. Звикай до правда, президент дезертир командує брехнею ВСУ, тими хлопцями яких захищаєш.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Кому, кому не покора ? Як ти легко виправдовуєш дурість свого кумира.

Людина яка уникала повістки в РФ, ким командує? А забув, він командує втечею Української армії до Києва.
Тіииі, а тобі надходили повістки з військомату?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Тіииі, а тобі надходили повістки з військомату?
Не надходила, я сам пішов оновити данні. А чо?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Не надходила, я сам пішов оновити данні. А чо?
То чому не надходила? Чому Зеленському - пацан приблизно твого віку! - надходила, а тобі - ні? І ще сотням, якщо не мільйонам, не надходили повістки, а надходили виключно "обраним"? І після такого у тебе ще рот відкривається для гавкоту якихось претензій у бік "обраних"? Розуму не вистачає хоча би скромно промовчати?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

То чому не надходила? Чому Зеленському - пацан приблизно твого віку! - надходила, а тобі - ні? І ще сотням, якщо не мільйонам, не надходили повістки, а надходили виключно "обраним"? І після такого у тебе ще рот відкривається для гавкоту якихось претензій у бік "обраних"? Розуму не вистачає хоча би скромно промовчати?
Ти читаєш що я сам оновляв данні?

Чому життя життя не справедливе... Господи, яке ти юлькануте.  :facepalm1:

Я б спробував пояснити, але коли в голові Юлька. Це діагноз.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Особенно смешными выглядят "ветки" аффторства и редактуры нашего запойного хфилозофа - срет, матюкается,  несет бред и дискутирует неизвестно с кем - все трет. :lol: 
   
Re: повертаючись до редагування гілок

То чому не надходила? Чому Зеленському - пацан приблизно твого віку! - надходила, а тобі - ні? І ще сотням, якщо не мільйонам, не надходили повістки, а надходили виключно "обраним"? І після такого у тебе ще рот відкривається для гавкоту якихось претензій у бік "обраних"? Розуму не вистачає хоча би скромно промовчати?

Оце просто свято і пір духа!

Це хто там торочить про "скромно промовчати"? Хто це там вчить Тіммі бути чемності?

А чому сама собі пащеку не прикрила, коли лізла з розпитуваннями, де гроші, до юзерки, що збирала гроші та ліки для АТОшників, хоча ти сама і гудзика поламаного їй не дала?

І після такого у тебе ще рот відкривається для гавкоту якихось претензій до людей? Ще й намагаєшся Тіммі повчати? Просто жесть.

З себе не хочеш почати?

   
Re: повертаючись до редагування гілок

А чому сама собі пащеку не прикрила, коли лізла з розпитуваннями, де гроші, до юзерки, що збирала гроші та ліки для АТОшників
ти що, зовсім прибацана?
чи просто п"яна ?
про які ГРОШІ і кого я розпитувала, пришелепкувата прихильники певної політсили?
найгірше те, що я знаю : ти ЗНАЄШ, що ні про які гроші я нікого не розпитувала, навіть віддалено. Ти цілком СВІДОМО, чисто по-вашому, по-педроцькому пускаєш хвилю, щоб форумом розійшлася саме твоя, маніпуляційно-брехлива версія.
Але тепер я вже не опущу це запитання.
Давай, ганебна пліткарко, лінк на мій пост, де я " лізла з розпитуваннями, де гроші, до юзерки". Чекаю.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Ти читаєш що я сам оновляв данні?

Чому життя життя не справедливе... Господи, яке ти юлькануте.  :facepalm1:

Я б спробував пояснити, але коли в голові Юлька. Це діагноз.
Плювати, що, коли і де ти оновлював.
ЧОМУ ТОБІ НЕ НАДІСЛАЛИ ПОВІСТКУ?
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Плювати, що, коли і де ти оновлював.
ЧОМУ ТОБІ НЕ НАДІСЛАЛИ ПОВІСТКУ?
Якби ти хотіла слухати і питання мало сенс і відповідь, тоді можна було дискутувати. Але твоє питання просто балаканина.  :suicide2: Для того балаканина щоб Виправдовувати  свій рожевий світ.
   
Re: повертаючись до редагування гілок

ти що, зовсім прибацана?
чи просто п"яна ?
про які ГРОШІ і кого я розпитувала, пришелепкувата прихильники певної політсили?
найгірше те, що я знаю : ти ЗНАЄШ, що ні про які гроші я нікого не розпитувала, навіть віддалено. Ти цілком СВІДОМО, чисто по-вашому, по-педроцькому пускаєш хвилю, щоб форумом розійшлася саме твоя, маніпуляційно-брехлива версія.
Але тепер я вже не опущу це запитання.
Давай, ганебна пліткарко, лінк на мій пост, де я " лізла з розпитуваннями, де гроші, до юзерки". Чекаю.
:facepalm: Рожевий закритий світ, де є ідеальна люля або ідеальний Моніка, яких всі ображають, і тим руйнують закритий світ комнату. Доречі таке ховання є трошки психічним розладом коли людина ховається від реально у вигаданий рожевий світ.  :(
   
Re: повертаючись до редагування гілок

Що за нова мода у дописувачів щось вимагати, відповісти про волонтерство, повістки тощо? Хто надавав такого права? Що за маразм?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія