Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знову про безперебійне живлення е/е

Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Еуофлоу чи аналог на залізофосфат

Альтернатива - інвестор на сонячні панелі (300+ баксів ) + аккуми ті самі залізофосфат  на 2- 3 кВт год  ( вистачить з головою на 8 годин холодильника насосу і техніки )

Перевага 2 методу - автоматично модна перемикати на батареї

Хоча нові екофлоу теж таке вміють вже


під те що пише ТС... підтримаю Екофлоу ( або від іншого виробника, наприклад в мене Блюетті).  Бомбезна тема, як на мене. Дійсно літом коштувало копійки деяки моделі.

Але в якості лайфхаку: В мене є ще 2 акб , які є можливість додати .  Як що 24 вольта ( два послідовно з стандартних 12 в, або є і 24 вольтові) , то мій Блюетті заряджається від них з дуже великим током . Тоб то станція живить користувачів, а акб своєю ємністю заряджається саму станцію. Тоб то це дає можливість масштабувати ... як би підручними засобами. В мене наприклад були 2 акб, та вони досить добре додали час праці.  Ну а коли є електика, то є можливість зараджати що станцію ( блюетті, екофлоу або іншу), та акб. Та ще.... в мене нема (планую все одно колись купляти), але ті екофлоу та інші мають можливість підключення сонячних панелей, більшисть мають таку для себе в продажу. Ціна не мала, але.... коли світить сонце, станція підзаряджається від сонця... та там також досить великий зарядний ток, та швидка зарядка станції. Більшисть пенелей це невеликі, разкладні... та  універсальні по суті. сьогодні є потреба дома, завтра поїхав за місто.... та будь де підключив., 

В мене мій блюетті тягне те що перерахував ТС, та ще в зимку  ( не було потреби, але перевіряв ... ще й газовий котел з насосами).

Останнє редагування: 7 квітня 2024 09:36:55 від olegan
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Поговорив з людиною, яка вже декілька років експериментує з автономним забезпеченням.

Рекомендує таке:
- інвертор від 5кВт на 48в з можливістю потім навісить сонячні панелі
- ак. літієві від 5кВт/год (банки від Ліфа)

Він починав з інвертора 2кВт і автомобільних ак.

   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Поговорив з людиною, яка вже декілька років експериментує з автономним забезпеченням.

Рекомендує таке:
- інвертор від 5кВт на 48в з можливістю потім навісить сонячні панелі
- ак. літієві від 5кВт/год (банки від Ліфа)

Він починав з інвертора 2кВт і автомобільних ак.

ну... тобто ти мабуть мав казати що тобі потрібно  більше, чим ти описав в першому пості( роутори, шмоутори)  :lol: , тоді тобі б накидали з тисячу різних вариантів і без той людини- експерементатора. В принципі як формулюється питання, такі відповіді  я даються...

Останнє редагування: 7 квітня 2024 12:16:17 від olegan
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
PAL

А яка ємність в них і скільки вартували?

поліз до інету
на сьогодні б/в LG CHEM 6s2p 132A-год коштує 8000

але це дуже сумнозвісні акуми
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

ну... тобто ти мабуть мав казати що тобі потрібно  більше, чим ти описав в першому пості( роутори, шмоутори)  :lol: , тоді тобі б накидали з тисячу різних вариантів і без той людини- експерементатора. В принципі як формулюється питання, такі відповіді  я даються...

Холодильник і насосна станція там було.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Купляйте одного генератора на кожен місяць блекауту і м'яку ємність на 5 кубів, бо буде ваша кумуляторна реальність сумною
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Купляйте одного генератора на кожен місяць блекауту і м'яку ємність на 5 кубів, бо буде ваша кумуляторна реальність сумною

0.6 * 53 = 33грн. за 1 квт + амортизація генера
Ну дуже дорого виходить
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Генератор треба купувати суто для підзарядки станцій.
Всі споживачі вигідніше живити інвертором через акум, чим напряму з гени.

Кіловатної портативної хонди генератора більш ніж достатньо.
Як є гроші і нема знань то станції це гарно і зручно.
Як є якісь  знання і малувато грошей то треба робити збірку аля акум lifepo4, інвертор і зарядка.
Я таку в кінці 2022 зробив, 24в, щоправда гелеві.
Норм відпрацювала і досі працює в квартирі.

Але невелику bluetti все ж прикупив в запас бо швидка зарядка і мобільна.

Доречі bluetti завдяки зовнішнім блокам живлення менш капризне до якості напруги і синуса чим екофло. Моя eb55 добре працює від 100 до 240в, і з модифікованим синусом теж.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Я таку в кінці 2022 зробив, 24в, щоправда гелеві.
У випадку свинцю заряджати його від генератора 10 годин? Якось дуже витратно. При такій схемі лише LiFePo4.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

А у кого є досвід роботи з генераторами з паливом газ?
є заощадження коштів?
   
Генератор треба купувати суто для підзарядки станцій.
Всі споживачі вигідніше живити інвертором через акум, чим напряму з гени.

Кіловатної портативної хонди генератора більш ніж достатньо.
Як є гроші і нема знань то станції це гарно і зручно.
Як є якісь  знання і малувато грошей то треба робити збірку аля акум lifepo4, інвертор і зарядка.
Я таку в кінці 2022 зробив, 24в, щоправда гелеві.
Норм відпрацювала і досі працює в квартирі.

Але невелику bluetti все ж прикупив в запас бо швидка зарядка і мобільна.

Доречі bluetti завдяки зовнішнім блокам живлення менш капризне до якості напруги і синуса чим екофло. Моя eb55 добре працює від 100 до 240в, і з модифікованим синусом теж.

Ну і як ти насосну станцію запустиш?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
den

По генераторах
Не забувайте що там є регулярно ТО
Та невеликий ( в побутових) ресурс до капіталки ( купівлі нового )

В дизельних промислових звісно більше але там ціни космос і місця трета дофвга і жеруть вони огого

   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Ну і як ти насосну станцію запустиш?
Насосна працює від інверторів але з нюансами потрібен або пристрій плавного пуску або частотний перетворювач для насосу і задати час розкручування десь більше секунди.

Але я не про це.

Всі вперто ігнорують нову реальність що електрики зимою не буде і торочать якусь дичину чим будуть заряджати мобілки.

Агов не буде електрики і зв'язку теж не буде.

Маєте кошти купляйте старлінк та генератори десь по ресурсу побутових це один генератор на місяць.

В кого гроші немає вже можна починати копати землянки
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Насосна працює від інверторів але з нюансами потрібен або пристрій плавного пуску або частотний перетворювач для насосу і задати час розкручування десь більше секунди.

Але я не про це.

Всі вперто ігнорують нову реальність що електрики зимою не буде і торочать якусь дичину чим будуть заряджати мобілки.

Агов не буде електрики і зв'язку теж не буде.

Маєте кошти купляйте старлінк та генератори десь по ресурсу побутових це один генератор на місяць.

В кого гроші немає вже можна починати копати землянки

Прогнозуєте повний блекаут?

Атомні також зупиняться?

   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
den

Прогнозуєте повний блекаут?

Атомні також зупиняться?

 було  таке в жовтні 22

   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Прогнозуєте повний блекаут?

Атомні також зупиняться?
Вже немає балансуючи з потужностей і ще не чіпали розподіл
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

було  таке в жовтні 22

Але повного блекауту не було. Були хаотичні відключення.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
den

Але повного блекауту не було. Були хаотичні відключення.

Здається блоки АЕС зупинені були ( чи всі - не впевнений )

   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Вже немає балансуючи з потужностей і ще не чіпали розподіл

Може Європа з балансуванням трохи допоможе?

А розподіл позаминулої осені нормально так "чіпали"...
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Здається блоки АЕС зупинені були ( чи всі - не впевнений )

Ну якщо енергосистема розвалюється і енергія з АЕС не забирається то і потрібно зупинити... Як варіант можна водосховище гріти...

Там пара що контактує з ТВЕЛами йде зразу на турбіни? Чи є два контури?
Ті реактори де в першому контурі теплоносій рідкий натрій я так розумію зараз не використовуються.

Останнє редагування: 9 квітня 2024 17:12:21 від WASQ
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Дочитався, є два контури.
Можна огрівати навколишнє середовище не забруднюючи його в разі недовантаження.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Можна огрівати навколишнє середовище не забруднюючи його в разі недовантаження.
Воно і так нагрівається. Для того і є охолоджувальні ставки. В стані зупину нагрівається сильно менше.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
den

Зупинені були блоки восени 22

Повністю

Повний блекаут був
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Воно і так нагрівається. Для того і є охолоджувальні ставки. В стані зупину нагрівається сильно менше.

Так проблема в тому власне і є що їх дуууже небажано зупиняти-запускати. Там є нюанси, всякі ксенонові ями і тп.
Потужність віддачі має бути плюс-мінус стала.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

А у кого є досвід роботи з генераторами з паливом газ?
є заощадження коштів?
Потужність падає...
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Всі вперто ігнорують нову реальність що електрики зимою не буде і торочать якусь дичину чим будуть заряджати мобілки.

Агов не буде електрики і зв'язку теж не буде.
Ну, з точки зору харківських реалій - все вірно...
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
PAL

Прогнозуєте повний блекаут?

Атомні також зупиняться?

усе це нам прогнозували на зиму 2023-2024
повний блекаут, все вимкнеться, Україна вимре від холоду та голоду
й усі під це готувалися
а воно он як вийшло!

   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

усе це нам прогнозували на зиму 2023-2024
повний блекаут, все вимкнеться, Україна вимре від холоду та голоду
й усі під це готувалися
а воно он як вийшло!

Так вийшло бо кацапи восени не рухали енергетику а не через якусь її феноменальну стійкість...
Дай Боже щоб і далі було хоча б не гірше!
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Потужність падає...

То хай собі падає. Менше навантаження на тендітні китайські залізячки - довше прокалатає.
Можна взяти потужність з запасом.

До речі прочитав про генератор на місяць - в місяці 720 годин, генератор нехай працює половину часу.
Там що, реально ресурс 400 мотогодин?  ;o
Це якась іграшка...
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Так вийшло бо кацапи восени не рухали енергетику а не через якусь її феноменальну стійкість...
Дай Боже щоб і далі було хоча б не гірше!
Енергосистема при совку проектувалася на випадок ядерного удару.Тільки тому витримала.Так говорять диспетчери ЛЕП 110.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Енергосистема при совку проектувалася на випадок ядерного удару.Тільки тому витримала.Так говорять диспетчери ЛЕП 110.

Так ядерний удар по стратегічних об'єктах це одне, а систематичні цільові удати по електростанціях і трансформаторах то дещо інше.
Сумніваюся що на Бурштин наприклад були націлені ядерні ракети за совкових часів... За трансформаторні підстанції взагалі мова не йде.

Те що система робилася зі значним запасом міцності а не як міст в Балтіморі то безперечно. Але і цей запас не безкінечний...

Ще питання - тут пишуть що балансових потужностей вже майже немає. А мережа ніби як стабільна - принаймні на в західних областях проблем не помічено. Як так?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Так ядерний удар по стратегічних об'єктах це одне, а систематичні цільові удати по електростанціях і трансформаторах то дещо інше.
Сумніваюся що на Бурштин наприклад були націлені ядерні ракети за совкових часів... За трансформаторні підстанції взагалі мова не йде.

Те що система робилася зі значним запасом міцності а не як міст в Балтіморі то безперечно. Але і цей запас не безкінечний...

Ще питання - тут пишуть що балансових потужностей вже майже немає. А мережа ніби як стабільна - принаймні на в західних областях проблем не помічено. Як так?

Да, давайте напишемо за рахунок чого,  щоб кацапи роботу над помилками зробили.
І щоб проблеми таки почалися
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Так ядерний удар по стратегічних об'єктах це одне, а систематичні цільові удати по електростанціях і трансформаторах то дещо інше.
Сумніваюся що на Бурштин наприклад були націлені ядерні ракети за совкових часів... За трансформаторні підстанції взагалі мова не йде.

Те що система робилася зі значним запасом міцності а не як міст в Балтіморі то безперечно. Але і цей запас не безкінечний...

Ще питання - тут пишуть що балансових потужностей вже майже немає. А мережа ніби як стабільна - принаймні на в західних областях проблем не помічено. Як так?
Балансують аварійними відключеннями.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Балансують аварійними відключеннями.

В нас ні разу не відключали.
Тьфу-тьфу.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Так проблема в тому власне і є що їх дуууже небажано зупиняти-запускати. Там є нюанси, всякі ксенонові ями і тп.
Потужність віддачі має бути плюс-мінус стала.
Ти не менш, при суттєвому зменшенні навантаження автоматика зменшує потужність реактора. І цей процес доволі швидкий.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

А який генератор від 3,5квт краще всього брати?
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
Ale

Генератор треба купувати суто для підзарядки станцій.
Всі споживачі вигідніше живити інвертором через акум, чим напряму з гени.

Кіловатної портативної хонди генератора більш ніж достатньо.
Як є гроші і нема знань то станції це гарно і зручно.
Як є якісь  знання і малувато грошей то треба робити збірку аля акум lifepo4, інвертор і зарядка.
Я таку в кінці 2022 зробив, 24в, щоправда гелеві.
Норм відпрацювала і досі працює в квартирі.

Але невелику bluetti все ж прикупив в запас бо швидка зарядка і мобільна.

Доречі bluetti завдяки зовнішнім блокам живлення менш капризне до якості напруги і синуса чим екофло. Моя eb55 добре працює від 100 до 240в, і з модифікованим синусом теж.
Так - генератор заряджає акум потім акум без торохтіння все живить
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е
Ale

А який генератор від 3,5квт краще всього брати?

Вони зараз всі китайські)
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Ти не менш, при суттєвому зменшенні навантаження автоматика зменшує потужність реактора. І цей процес доволі швидкий.

Зменшити не проблема. Проблема потім збільшити наскільки знаю, треба якийсь час чекати.
   
Re: Знову про безперебійне живлення е/е

Зменшити не проблема.
Не для всіх реакторів. У славнозвісного РБМК з цим також були проблеми.
Проблема потім збільшити наскільки знаю, треба якийсь час чекати.
Так.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія