Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порох таки наколядує собі вадінтур)

Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

петро вже єпископ?
чи може доктор богослов"я?

Отєц Рошеній
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)
van

Якби була можливість я б заборонив християнство в будь якому вигляді.. Це хвороба, така сама як діабет або ДЦП, і те що держава опікують віруючими душевно хворими, це підреслює лише іі левел.
 

Хари Кришна  ... курить  меньше надо  по утрам. Не удивительно что у порохоботов как и коммуняк одно на уме закрыть   или уничтожить или провести 154 реформы .
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Русскій, назови хоч одну церкву,
яка постала без участі держави.
В Конституции сказанно, что Украина светское государство. То-есть дела церковные государству похер.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Мне кажется, что пиарщики гэтьмана обманывают его. Тема томоса не добавит ему рейтинга. А возможно даже наоборот-убавит. Абсолютное большинство тема ПЦУ просто не интересует, а особо верующие даже злы на него за за этот церковный раздрай. ИМХО.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

От шо не кажи а він роботяга.
Зараз з гастролями колядує у Вінниці, презентує томос. Збирає людей спілкується фактично впливає на обєднавчі процеси ПЦУ. Красава.
Зрозуміло шо піар, зрозуміло шо використовує свою посаду, але відносно гандонів які проацюєть конкретно проти нього, ВІН ПРАЦЮЄ ВИКЛЮЧНО НА СЕБЕ і нікого брудом не поливає.
Народ це оцінить.  Бєнін маланець з гастролями Кварталу не матиме такого успіху.
Я офігєваю від обєму роботи який на себе нагрузив Порох. Його тепер фіг зупиниш.
Пєтя давай давай!!!

Жалкое и мерзское зрелище этот Петя. Использует админ ресурс, все грязные технологии, еще и попов подмял под себя. Птьху мерзость  :bueee:
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Я не думаю. Народ оценит тарифы и пенсии скорей.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Мне кажется, что пиарщики гэтьмана обманывают его. Тема томоса не добавит ему рейтинга. А возможно даже наоборот-убавит. Абсолютное большинство тема ПЦУ просто не интересует, а особо верующие даже злы на него за за этот церковный раздрай. ИМХО.

Он сам себе пиарщик. Похоже все его действия идут из его глупой головы.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Отєц Рошеній
А прикольний міг би бути ритуал: причастя цукеркою "Стріла". :laugh:
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Зараз з гастролями колядує у Вінниці, презентує томос.
Гастрольор.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Мне кажется, что пиарщики гэтьмана обманывают его. Тема томоса не добавит ему рейтинга. А возможно даже наоборот-убавит. Абсолютное большинство тема ПЦУ просто не интересует, а особо верующие даже злы на него за за этот церковный раздрай. ИМХО.

Томос - главное, что произшло в Украине за 830 лет!
Я в IT работаю, так для всех Томос стал предметом гордости, єто собітие казалось невозможным, но благодаря Порошенко это произошло.
И в моем окружении  (IT-ники, профессора, ученые) после Томоса рейтинг Петра поднялся с 20 до 95%. Так что не убавится рейтинг и 31 марта все ограничится первым туром.
Разве это не прекрасно - уничтожить недонацию русских фашистов, стереть с лица земли выродков-недолюдей? Томос это сделает, скоро...
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Головне не те, що він працює, а ЯК!!!!!
Як зараз країна підіймається в економічному плані, скільки КОЖЕН день відкривається нових підприємств.
Навіть я, людина, яка не помічає зрад, а бачить лише перемоги, в шоці від такого прориву моєї країни!
Тому тільки один буде... тому що Україна понад усе. Я так живу, і бачу, що так намагається, вчиться жити й Порошенко.

Жить, учицца и работать как завещал вєлікій лєнін!

Останнє редагування: 13 січня 2019 12:19:04 від alex_kiev
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Сподіваюся, що цього разу Бог вбереже Україну від остаточного знищення
і 5 років шоколадного пограбування були дані нам як останнє випробування злої долі
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Пусть еще расскажет, как томасом платить за газ и - дело в шляпе... :laugh:
А у Вас не вистачає грошей платити за Газ?
Колись у 70-х мене малого возили у мандри по Кавказу на машині.
Загубили ковпак на колесо.
Батько зайшов у магазин, не пам'ятаю  вже де, ковпак коштував десь три рублі,  подав продавцю п'ять рублів і чекав здачі.
Відповідь від продавця я, малий хлопчисько, запам'ятав на все життя:
- Ти что бєдний? Єсли ти бєдний восьми ковпак бесплатно.
Ми забрали мовчки ковпак і пішли.
Запитаю у радетеля за дешевий газ:
- Ти Бідний?  Якщо бідний отримай субсидію і не скиглити,  а якщо не бідний то звикай платити за все стільки скільки воно коштує.
І свою працю продавати за стільки скільки вона коштує, або працювати самому на себе.
Ми не бідні,  ми не зубожілі.  Забудьте про ці дурниці. 
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Як завили кацапи і юльки.. :lol: любо слухати
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Тобто, ти вважаєш,
що підтримка і становлення Української Церкви
то не є обов'язком держави?

Больше того. Конституция так вважає

   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)
van

Русскій, назови хоч одну церкву,
яка постала без участі держави.


      Если хочешь знать  у нас не 12-13 век чтобы говорить о помощи государства в становлении церкви или тебе привести примеры как в средние века государство  боролось с еретиками ?   Или тебе рассказать  как в средние века при помощи церкви народ превратили в рабов ?  Обтекай  сотрудничек из Рязани ..
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Народ це оцінить.  Бєнін маланець з гастролями Кварталу не матиме такого успіху.

навпаки бидлоти що дивиться квартал і рже з нього набагато більше ніж вірунської бидлоти що лоба б*є при першій нагоді

томос цікавий лише старим і то не всім, а лише ПГМнутим на всю голову
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

навпаки бидлоти що дивиться квартал і рже з нього набагато більше ніж вірунської бидлоти що лоба б*є при першій нагоді

томос цікавий лише старим і то не всім, а лише ПГМнутим на всю голову
странное представление у вас о христианстве!
Христианство это прежде всего 10 заповедей
Не убий,не укради,не давай ложных свидетельств.....
Юлькобесов корчит от христианских заповедей!
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Томос - главное, что произшло в Украине за 830 лет!
Я в IT работаю, так для всех Томос стал предметом гордости, єто собітие казалось невозможным, но благодаря Порошенко это произошло.
И в моем окружении  (IT-ники, профессора, ученые) после Томоса рейтинг Петра поднялся с 20 до 95%. Так что не убавится рейтинг и 31 марта все ограничится первым туром.
Разве это не прекрасно - уничтожить недонацию русских фашистов, стереть с лица земли выродков-недолюдей? Томос это сделает, скоро...
  Вам про айтишников и профессоров виднее-возможно они живут в параллельном мире и для них томос очень важен. Я общаюсь с обычными смертными и за последние полгода ещё не встречал человека, кот.бы вообще интересовал этот вопрос.Полное безразличие и даже отрицание-ведь это новое стравливание людей по вере наряду с языком, НАТО, ЕС...А уж фанатики-верующие,оставшиеся в МП, так они гэтьмана просто ненавидяти и уж точно придут на выборы и проголосуют проТив него. С точки зрения политтехнологии карта томоса очень спорная и ещё неизвестно на чью руку сыграет. ИМХО.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Бесы в будку! :lol:
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Бесы в будку ко мне! :lol:
(tu)
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Конкретно Пеця таки реально хорош в международных отношениях.
з якою країною?
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

і нікого брудом не поливає.

 :lol:
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

А уж фанатики-верующие,оставшиеся в МП, так они гэтьмана просто ненавидяти и уж точно придут на выборы и проголосуют проТив него.
ніби без Томосу вони б за нього проголосували.  :-o
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

з якою країною?

Везде! Лучшего оратора, чем Порошенко, в мире нет (Кастро умер). Я всегда внимательно слушаю все его выступления, и ни разу не находил ни одной неискренной ноты, ни одного подлога. Все четко, грамотно и за Украину.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Конкретно Пеця таки реально хорош в международных отношениях.
бездумна порожня мантра, яка спирається виключно на Петіне володіння англійською
і це вже навіть не смішно
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Везде! Лучшего оратора, чем Порошенко, в мире нет (Кастро умер). Я всегда внимательно слушаю все его выступления, и ни разу не находил ни одной неискренной ноты, ни одного подлога. Все четко, грамотно и за Украину.
:facepalm1:  :facepalm: по кожному слову
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Лучшего оратора, чем Порошенко, в мире нет (Кастро умер).
точніше, балабола. Як і Кастро
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

ніби без Томосу вони б за нього проголосували.  :-o
аж бігом, наввипередки
досить згадати неперевершену АЙ
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)
van

Мне кажется, что пиарщики гэтьмана обманывают его. Тема томоса не добавит ему рейтинга. А возможно даже наоборот-убавит. Абсолютное большинство тема ПЦУ просто не интересует, а особо верующие даже злы на него за за этот церковный раздрай. ИМХО.
У нас большинство граждан не склонны бегать по разным  церквям не склонны к предательству и изменам у так нас воспитывали в детстве  .   Знал священника которому предлагали возглавить церковь  КП  после гонений со стороны митрополита  МП это мне рассказал священник КП   ,  он отказался  служил в простом приходе там и похоронен но о нем помнят  все и отзываются  по доброму..Он  не был связан с политиками  ни братвой но его знали все  и все уважали .. Как быть  в такой случае предать того с кем дружил , с кем встречался на религиозных праздниках , кто отпевал  проводил в последний путь близких и друзей ...это нужно быть последним негодяям в жизни .
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Я всегда внимательно слушаю все его выступления,
Конспектуєш? А то можуть спитати.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Я офігєваю від обєму роботи який на себе нагрузив Порох. Його тепер фіг зупиниш.

Це про реформи? Про жити по-новому?

Ааааааа........ - про томос-гастролі.......  :lol:
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Це про реформи? Про жити по-новому?

Ааааааа........ - про томос-гастролі.......  :lol:

Жити по новому мали б українці.
Але вони так само крадуть, беруть і дають хабарі.
Якщо підвищити відповідальність і ввести судові трійки, тоді  знову ці органи отримають гору доносів, і розстрілювати знову можна буде будь кого.
Тому для України лишається лише не дуже швидкий еволюційний шлях.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)
MAG

От шо не кажи а він роботяга.
Зараз з гастролями колядує у Вінниці, презентує томос. Збирає людей спілкується фактично впливає на обєднавчі процеси ПЦУ. Красава.
Зрозуміло шо піар, зрозуміло шо використовує свою посаду, але відносно гандонів які проацюєть конкретно проти нього, ВІН ПРАЦЮЄ ВИКЛЮЧНО НА СЕБЕ і нікого брудом не поливає.
Народ це оцінить.  Бєнін маланець з гастролями Кварталу не матиме такого успіху.
Я офігєваю від обєму роботи який на себе нагрузив Порох. Його тепер фіг зупиниш.
Пєтя давай давай!!!
Взагалі, я не схвалюю часті згадки людини про власні "перемоги", але...
Мушу визнати, що дивитись репортаж з Вінниці було приємно.
От "синонім до нечистий" - язик у нього підвішений гарно!
"... нехай ті тепер розберуться... де їх Томос?.. Сталіним підписаний?... з цього все і почалось..."
Все викладає без помий на опонентів. Інтелегентно.

Але йому краще: зробити турне, допомогти в розбудові структури ПЦУ, і оголосити про неучасть у виборах президента.
Тоді він на віки стане в один ряд з найвидатнішими титанами України.
Якщо ж піде на другий термін і виграє - втратить все! І авторитет, і бабло, і... (може) голову...

Останнє редагування: 13 січня 2019 12:44:04 від MAG
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

(tu)
доповидь за редактирование чужих постов
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Нащо Томос найбідніший країни Європи ? Бальцерович хіба з цього починав? Тому барига разом з турне йде в одне місце.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

А прикольний міг би бути ритуал: причастя цукеркою "Стріла". :laugh:
Тузик...
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Нащо Томос найбідніший країни Європи ?
Томос хай буде. А от томос-тур - то є відволікання народу від читання платіжок.
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Везде! Лучшего оратора, чем Порошенко, в мире нет (Кастро умер).
Тут вопрос - по времени или по сути. Если  по времени - то в пр. году рекорд поставил Лукашенко. 7 часов без перерыва на отлить... ;)
   
Re: Порох таки наколядує собі вадінтур)

Нащо Томос найбідніший країни Європи ? Бальцерович хіба з цього починав? Тому барига разом з турне йде в одне місце.
ну если ты понимаешь только денежные отношения,то должен понимать что половина приходов рпц была в Украине
Отсюда выкачивались миллионы доходов от продажи золота, икон, свечей,литературы,услуг и просто аренды и безналоговой торговли водкой сигаретами
Тебе не нужны огромные деньги? Ты работаешь на выкачку украинских денег в москву?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія