Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому Зеленський має піти...

Re: Як це було…

Дякую. Зять на війні.

Нехай Бог його береже.

Останнє редагування: 19 серпня 2022 17:41:44 від alex_kyiv
   
Re: Як це було…

Так і було. Багато хто не вірив, що Київ встоїть, коли рашистькі БТР заїхали на Оболонь. Навіть до нападу на ФУПі були ті мразоти, хто створював гілкі скільки годин встоїть Україна.

Я ніколи нічого доброго про ЗЕ не говорив, але його бараняча впертість і сміливість зробили великий внесок у те, що Україна залишилася вільною країною.  Якби він побіг, то вся лівобережна Україна впала під рашистів
Багато хто не вірив що війна повномасштабна почнеться, а не про чи встоїть Київ. Але ж хтось населенню активно втовкмачував що війни не буде. Люди вірили.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ого, а цю неоднозначну (Як це було..) гілку об'єднали з іншою (Чому Зеленський має піти..), також далеко неоднозначною....
Я думав, що як у нас заведено з початком війни, незручну для влади гілку просто знесли в нікуди.

Сьогодні чергує розумний, проукраїнський модератор!!!  (tu)
Дякую за позицію!
   
Re: Як це було…

Щодо допису автора, вірю, що все саме так і було його очима, але робити якісь узагальнюючі висновки з цього я б не поспішав.

 Зрадойобам не подобається зараз як ЗСУ їх захистили в лютому-березні? Скільки яких бригад і звідки треба було зняти, щоб поставити їх на північ від Києва? Зняти з Чернігова, Харкова?

Щось дуже дивно поєднані теми в одну :)

Модератор так бачить?  ;o
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ого, а цю неоднозначну (Як це було..) гілку об'єднали з іншою (Чому Зеленський має піти..), також далеко неоднозначною....
Я думав, що як у нас заведено з початком війни, незручну для влади гілку просто знесли в нікуди.

Сьогодні чергує розумний, проукраїнський модератор!!!  (tu)
Дякую за позицію!

Ну ті дві гілки трохи про різне, але якщо модеру здається, що про одне й те саме, то най буде!
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Ну ті дві гілки трохи про різне, але якщо модеру здається, що про одне й те саме, то най буде!

ну друга гілка пішла по дуже гарячій для влади стежці, ще трошки і її б знесли.
 
Можливо модератор таким чином замаскував її від смотрящіх від влади... :gigi: 
   
Re: Чому Зеленський має піти...

ну друга гілка пішла по дуже гарячій для влади стежці, ще трошки і її б знесли.
 
Можливо модератор таким чином замаскував її від смотрящіх від влади... :gigi: 

Кто о чем,а "патриот" о том чтоб насрать владе
   
Re: Чому Зеленський має піти...

ну що тут, випердолили вже зєлю?  :-)o
   
Re: Чому Зеленський має піти...

ну що тут, випердолили вже зєлю?  :-)o
в козині все добре, але давайте не будемо говорити про гроші
   
Re: Чому Зеленський має піти...

ну що тут, випердолили вже зєлю?  :-)o

зеля то фуйня, от на єрмака управи нема...
хитьор сволачь (с)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Чому Зеленський має піти на второй президентский срок? Да потому, что большинство здравомыслящих украинцев, не смотря на  ряд проёбов  перед войной,видят,что  теперь Зеленский и его команда явно ведут Украину к победе над агрессором- парашей.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Зеленский и его команда явно ведут Украину к победе над агрессором- парашей.

приведуть до перемоги і потрібно буде далі вести
   
Re: Чому Зеленський має піти...

зеля то фуйня, от на єрмака управи нема...
хитьор сволачь (с)

 :weep:
   
Re: Чому Зеленський має піти...

хитьор сволачь (с)
залупився з тузом в рукаві (с)
   
Re: Як це було…

+100000

А ще, якби наша підготовка до війни була б краща чи помітніша, кацапи могли б не йти на Київ колонами, які ми розстрілювали.
А натомість розвідати і накрити в першу ж ніч усі розгорнуті на півночі позиції з арти, ракет і авіацією.
І поклали б ми під Києвом пару своїх бригад ще до того, як кацапи свої війська посунули.
Не було на півночі ніяких арт. Артилерію на захист Києва задіяли, коли рашисти були вже в 15 км від Города. Перші дні працювало тільки ПВО і трохи авіація.
   
ну що тут, випердолили вже зєлю?  :-)o

Зі всіх боків пробують. Не получається. Вся надія на Кремль, може підкине ще пару ідей, які корисні ідіоти жваво підхоплять. Кантора там працює, аналізує ці можливості деяких наших "криголамів" і "патріотів".
   
Re: Як це було…

И еще один вопрос к таким как Геращенко,Гончаренко и прочих,которые говорят что они предупреждали,а Зеленский ничего не делал.А что делали вы?Ну если вы знали?Почему не закупали дроны,автомобили и прочее,что сейчас закупаете с волонтерами?Вы же тогда были такие умные,так почему ждали когда нападут кацапы?Как то одно с другим не клеится
Да всі не вірили. І Зеленський не вірив. Якби він так сказав ніхто б і не обурювався. Але він сказав, що він знав, вірив, а людям не казав щоб вони не готувалися, а то б повтікали і не було кого йому в бій вести. Тобто взяв так і плюнув і всіх героїв що загинули стримуючи ворога. Невже ви цього не розумієте?
   
Re: Як це було…

Щодо допису автора, вірю, що все саме так і було його очима, але робити якісь узагальнюючі висновки з цього я б не поспішав.

 Зрадойобам не подобається зараз як ЗСУ їх захистили в лютому-березні? Скільки яких бригад і звідки треба було зняти, щоб поставити їх на північ від Києва? Зняти з Чернігова, Харкова?
До чого тут ЗСУ? ЗСУ зробила все що могла. Вони герої і рятівники. Тут взагалі не про ЗСУ
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Зі всіх боків пробують. Не получається. Вся надія на Кремль, може підкине ще пару ідей, які корисні ідіоти жваво підхоплять. Кантора там працює, аналізує ці можливості деяких наших "криголамів" і "патріотів".
А так це Кремль Зеленському інтерв’ю в ВП замутив?
   
Re: Як це було…

Да всі не вірили. І Зеленський не вірив. Якби він так сказав ніхто б і не обурювався. Але він сказав, що він знав, вірив, а людям не казав щоб вони не готувалися, а то б повтікали і не було кого йому в бій вести. Тобто взяв так і плюнув і всіх героїв що загинули стримуючи ворога. Невже ви цього не розумієте?

Божевильни в тему к Тимми.Так кучкуйтесь со своей альтернативной логикой
   
Re: Чому Зеленський має піти...

За Перл Харбор кто то ответил?Я вас спрашиваю!
   
Re: Як це було…

Божевильни в тему к Тимми.Так кучкуйтесь со своей альтернативной логикой

Слушно  (tu)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Синій  труп 

   
Re: Як це було…

Да всі не вірили. І Зеленський не вірив. Якби він так сказав ніхто б і не обурювався. Але він сказав, що він знав, вірив, а людям не казав щоб вони не готувалися, а то б повтікали і не було кого йому в бій вести. Тобто взяв так і плюнув і всіх героїв що загинули стримуючи ворога. Невже ви цього не розумієте?
Так, це виглядає дуже негарно, саме говорити про це в такому контексті
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Так, це виглядає дуже негарно, саме говорити про це в такому контексті
Та годі уже...
То все адаптовано для читачів з іншим світоглядом.
Написане "для нас" ім просто "не зайде" і може мати зворотній ефект.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Зеленский всех обманул.Бомбит Крым с Белгородом и не признаётся
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Чому Зеленський має піти на второй президентский срок? Да потому, что большинство здравомыслящих украинцев, не смотря на  ряд проёбов  перед войной,видят,что  теперь Зеленский и его команда явно ведут Украину к победе над агрессором- парашей.
==========================
Знатно! Аж зачавкало. Но я отношусь к ситуации прагматично- как бы я не относился к Величайшему и его Неназываемому- сейчас как бы у всех одни цели: победить. Для Величайшего победа- вариант, ну соскочить, хотя навряд ли победить. Снимут ВП, начнется подготовка к выборам-вылезет все и зашкваров будет еще море. Ну а для украинцев- победа вопрос выживания.

 Так ша пока спокойнее, прогнозы дело неблагодарное и следствие разберется.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

==========================
Знатно! Аж зачавкало. Но я отношусь к ситуации прагматично- как бы я не относился к Величайшему и его Неназываемому- сейчас как бы у всех одни цели: победить. Для Величайшего победа- вариант, ну соскочить, хотя навряд ли победить. Снимут ВП, начнется подготовка к выборам-вылезет все и зашкваров будет еще море. Ну а для украинцев- победа вопрос выживания.

 Так ша пока спокойнее, прогнозы дело неблагодарное и следствие разберется.


Новости из будущего как у кацапов .Если бы мы …Сейчас я вам покажу откуда на Петра готовилось нападение
   
Re: Як це було…

До чого тут ЗСУ? ЗСУ зробила все що могла. Вони герої і рятівники. Тут взагалі не про ЗСУ

ЗСУ не існує у вакуумі, під час війни у нас єдине військово-політичне керівництво. Але корисні ідіоти постійно намагаються розділити владу підіграючи ворогу. Вся політика почнеться тільки після перемоги. Зараз ви проводите диверсійну роботу по підриву обороноздатності країни.
   
Re: Чому Зеленський має піти...

там не следствию, а наркологу уже пора разбираться.. ;)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

==========================
Знатно! Аж зачавкало. Но я отношусь к ситуации прагматично- как бы я не относился к Величайшему и его Неназываемому- сейчас как бы у всех одни цели: победить. Для Величайшего победа- вариант, ну соскочить, хотя навряд ли победить. Снимут ВП, начнется подготовка к выборам-вылезет все и зашкваров будет еще море. Ну а для украинцев- победа вопрос выживания.

 Так ша пока спокойнее, прогнозы дело неблагодарное и следствие разберется.

Зе зібрав немалу коаліцію проти хуйла. Майже пів-світу. Це запорука нашої Перемоги, пан Вольтер.  [ua]
   
Re: Як це було…

ЗСУ не існує у вакуумі, під час війни у нас єдине військово-політичне керівництво. Але корисні ідіоти постійно намагаються розділити владу підіграючи ворогу. Вся політика почнеться тільки після перемоги. Зараз ви проводите диверсійну роботу по підриву обороноздатності країни.


Полезные идиоты ,которые считают себя патриотами .Это страшно на самом деле
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Новости из будущего как у кацапов .Если бы мы …Сейчас я вам покажу откуда на Петра готовилось нападение
==============================
Органы не ошибаюЦЦа! B-)
   
Re: Чому Зеленський має піти...

==========================
Знатно! Аж зачавкало. Но я отношусь к ситуации прагматично- как бы я не относился к Величайшему и его Неназываемому- сейчас как бы у всех одни цели: победить. Для Величайшего победа- вариант, ну соскочить, хотя навряд ли победить. Снимут ВП, начнется подготовка к выборам-вылезет все и зашкваров будет еще море. Ну а для украинцев- победа вопрос выживания.

 Так ша пока спокойнее, прогнозы дело неблагодарное и следствие разберется.

 :-)o:-B  (tu)
   
Re: Як це було…

ЗСУ не існує у вакуумі, під час війни у нас єдине військово-політичне керівництво. Але корисні ідіоти постійно намагаються розділити владу підіграючи ворогу. Вся політика почнеться тільки після перемоги. Зараз ви проводите диверсійну роботу по підриву обороноздатності країни.

+100500

Тут хоч банять. А в соцмережах то взагалі мрак. Хоча як тролеферми позакривали, то вже чистіше трохи.

   
Re: Чому Зеленський має піти...

Посбегались! Та не труситесь вы. Он еще почитает Подоляка на суфлере. Я ж грю: для ентого есть компетентные органы-они разберуться. А пока не труситесь.
   
Re: Як це було…

Божевильни в тему к Тимми.Так кучкуйтесь со своей альтернативной логикой
Так ты что не согласен, если бы зе сейчас извинился и сказал "простити я не верил в масшабный напад, мы проипали", вместо "я знал все, но обманул вас, чтобы вы не сипались с Украины" к нему было бы больше уважения.
   
Re: Як це було…

Так ты что не согласен, если бы зе сейчас извинился и сказал "простити я не верил в масшабный напад, мы проипали", вместо "я знал все, но обманул вас, чтобы вы не сипались с Украины" к нему было бы больше уважения.

А може він то сказав з якоюсь метою? Яка нам невідома ну бо, наприклад, цілком таємна. Чи бажаєто, щоб в країні не було цілком таємних документів і справ?
   
Re: Чому Зеленський має піти...

 Идет подмена понятий. Я, к примеру, не имею претензий к Величайшему из-за того, что тот не начал кричать за месяц до нападения или за 3 дня даже: ТИКАЙТЕ КТО МОЖЕТ!!! Наверное и многие тоже. А "прое...али" по Арестовичу-это не прикрытие Юга, это не выдвижение войск, это не подготовка планов эвакуации, по-сути, не подготовка к нападению.  А вся эта лабода про : Тикайте усе!!! -спецом подготовленный для дураков вкид. Кто-то поведется, другие же скажут: бред! Войны еще нет, какая она будет-не знали, а людям кричать: Тикайте? И люди соглашаются, что это как-то не то. И Величайший вроде бы даже прав.  А все дело в том, что НЕ ОБ ЭТОМ ВООБЩЕ РЕЧЬ!

 А так это типичный пропагандонский приемчик подмены понятий. Это как поймали вора: ты обокрал магазин? А он- я что, должен был кого-то изнасиловать? А бараны: и вправду: а что он должен был кого-то изнасиловать? B-)

Останнє редагування: 19 серпня 2022 23:30:39 від Wolter
   
Re: Чому Зеленський має піти...

Идет подмена понятий. Я, к примеру, не имею претензий к Величайшему из-за того, что тот не начал кричать за месяц до нападения или за 3 дня даже: ТИКАЙТЕ КТО МОЖЕТ!!! Наверное и многие тоже. А "прое...али" по Арестовичу-это не прикрытие Юга, это не выдвижение войск, это не подготовка планов эвакуации, по-сути, не подготовка к нападению.  А вся эта лабода про : Тикайте усе!!! -спецом подготовленный для дураков вкид. Кто-то поведется, другие же скажут: бред! Войны еще нет, какая она будет-не знали, а людям кричать: Тикайте?  А все дело в том, что НЕ ОБ ЭТОМ ВООБЩЕ РЕЧЬ!

Тебе у генштабі не вистачало, тоді б не "проєбали". Як варіант, ти міг би відстрілювати з парабеллума  зрадників на півдні.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія