Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

Щойно дзвінок. Номер на 099. Дослівно:
Бот: Шановний клієнт. Увага ваша карта (?!) заблокована. Для розблокування пройдіть авторизацію, натиснувши 1.
(цікаво, що буде далі))) Тисну. Бот-музичка, парам, парам...
На тому кінці:
- Служба бєзопасності Банка! (не більше не менше! :lol: )  (Російською :weep: ) Слушаю Вас.  :weep:
Кажу:
- Це я Вас "слушаю", що треба?

Повісив слухавку.

Певно я не пройшов авторизацію.  :(

Підозрюю, що зараз москалі, отримавши купу наших номерів почнуть бомбити довірливих громадян різними способами. 

Будьте уважні!  :rotate:
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

это было всегда
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

зеки розважаються  :-)o
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

Питайте якого банка, відповідь вас здивує.
Мені сказав "нацбанк"  :D
Була зла вирішила поприколюватись питаю в мене 5 карток, яка з них заблокована? Відпвідь "всі" :)
   
это было всегда

Звісно. Проте зараз багато телефонів опинилося у москалів. Тож гадаю пильність не зайва  ;)
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

зараз в тренді шахрайство з паливом
   
зараз в тренді шахрайство з паливом

А що там придумали?
- Вітаю, Ви виграли 1000л бензину. Для отримання переведіть гроші та чекайте під будинком бензовоз?  :S
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

А що там придумали?
- Вітаю, Ви виграли 1000л бензину. Для отримання переведіть гроші та чекайте під будинком бензовоз?  :S

Чорний ринок паливних карток.
Іноді намальованих самостійно як Попандопуло в Весіллі в Малинівці
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

вчора висвітлюється вікно, на екрані трикутник з червоним знаком оклику і надписом "термінове повідомлення президента", і натиснути ок. не тисну. вмикається голосове повідомлення: "це київстар. терміново прослухати президента". прибрати немає можливості чи вийти на меню. перезавантажила телефон, все ок. в смсках від київстара нічого.
   
вчора висвітлюється вікно, на екрані трикутник з червоним знаком оклику і надписом "термінове повідомлення президента", і натиснути ок. не тисну. вмикається голосове повідомлення: "це київстар. терміново прослухати президента". прибрати немає можливості чи вийти на меню. перезавантажила телефон, все ок. в смсках від київстара нічого.

А чого не натиснула? Може він хотів пояснити про Херсон та перешийок  :(
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

А чого не натиснула? Може він хотів пояснити про Херсон та перешийок  :(
відразу думка була, що вірусняк запущу.
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

А не можна якось зекам роздати кацапські сімки й базу телефонів і хай обдзвонюють кацапІв
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

Мені теж нещодавно був такий дзвінок
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

вчора висвітлюється вікно, на екрані трикутник з червоним знаком оклику і надписом "термінове повідомлення президента", і натиснути ок. не тисну. вмикається голосове повідомлення: "це київстар. терміново прослухати президента". прибрати немає можливості чи вийти на меню. перезавантажила телефон, все ок. в смсках від київстара нічого.

Через таку функціональність по київстару приходять системні повідомлення про повітряні тривоги.
Це не смс, це якась вбудована функція
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

Через таку функціональність по київстару приходять системні повідомлення про повітряні тривоги.
Це не смс, це якась вбудована функція
мені ніколи нічого такого не приходило, це вперше. і що за "термінове повідомлення/чи звернення президента"? наче нічого вчора не було.
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

мені ніколи нічого такого не приходило, це вперше. і що за "термінове повідомлення/чи звернення президента"? наче нічого вчора не було.
Це залежить від регіону, бо реалізується на стороні оператора. У нас (захід) уже більше місяці всі повітряні тривоги дублюються таким повідомленням.
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

Я сказал что у меня карта банка Открытие и зэк завис
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

Тю в мене зараз веселіше

За пару днів напишу
   
А не можна якось зекам роздати кацапські сімки й базу телефонів і хай обдзвонюють кацапІв

Ха! Бомблять ще й як!  :rotate:
І грошей там стрижуть чимало!
Але там не зеки. Цілі офісні центри цим займаються. Про один у Дніпрі навіть якусь передачу бачив. Москалі скиглили - "каравул граблять!"  :weep: 
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

Ну якщо в 2022 трапляються ті хто не знає, що банк НІКОЛИ не дзвонить з приводу блокування карток, то хто їм суддя...
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.
nik

А що там придумали?
- Вітаю, Ви виграли 1000л бензину. Для отримання переведіть гроші та чекайте під будинком бензовоз?  :S

 :laugh:  :facepalm:
   
гуманітарку крадуть, - ОТО шахраї :X
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

Питайте якого банка, відповідь вас здивує.


так вполне могут назвать и ваш банк. приват недавно рекламировал сервис переводов денег по всему миру. там для перевода в украину нужен номер телефона к которому привязан банкинг, номер карты и ФИО.
такой набор данных - мечта мошенника.
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

А що там придумали?
- Вітаю, Ви виграли 1000л бензину. Для отримання переведіть гроші та чекайте під будинком бензовоз?  :S

Ще БОНУС :) Можете тількі зараз придбати в нас 50 шт каністр із знижкою 70%  :lol:
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

Ще БОНУС :) Можете тількі зараз придбати в нас 50 шт каністр із знижкою 70%  :lol:

ну це вже занадто неправдоподібно
50 каністр в наш час можуть перевозити хіба що в інкасаторських бусах, з парою БТР охорони
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

А що там придумали?
- Вітаю, Ви виграли 1000л бензину. Для отримання переведіть гроші та чекайте під будинком бензовоз?  :S

 :lol:

Тільки прийшло

❗️Увага❗️Сьогодні, 19 травня, вийшов список заправок по всій Україні з геолокацією, де можна отримати ПАЛИВО!  ⛽️

 Список оновлюється щохвилини.

Для перегляду списку оберіть вашу область
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.
PAL

:lol:

Тільки прийшло

❗️Увага❗️Сьогодні, 19 травня, вийшов список заправок по всій Україні з геолокацією, де можна отримати ПАЛИВО!  ⛽️

 Список оновлюється щохвилини.

Для перегляду списку оберіть вашу область

а-а-а, то звичайна клікбейт реклама телеграм каналів
дебіли, бля(с)
особливо дратує на стрічках новин
   
Re: Увага! Нова хвиля "банківських" шахраїв.

ну це вже занадто неправдоподібно
50 каністр в наш час можуть перевозити хіба що в інкасаторських бусах, з парою БТР охорони
:pooh_lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія