Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенко про те як бубочка до загострення 2 роки готувавсь

https://twitter.com/view/status/1382239830592139264

звісно не мали б,
мали б повну імплементацію мінських угод які підписав сивочолиj,

до речі a шо він там підписав?
 B-)
   
Ах ти ж падло.
Обікрали країну й з того хизуєтеся. Так, я мало заробляю. Але в житті нічого не вкрав, не так як ти, скотино.
И я ничего не украл, и со всего заработанного налоги заплатил.  А ты долбоеб, который сам не жил и не живёт, ещё и мне Зе выбрал.
   
звісно не мали б,
мали б повну імплементацію мінських угод які підписав сивочолиj,

до речі a шо він там підписав?
 B-)
По сей день великий секрет. B-)
 Додатки. Секретні додатки. Протоколи.
 Нам кажуть, що не можна розсекретити, бо перед "партнерами" зобов'язання. :weep:
   
интересно, кто первый из полтавских нищебродов откликнется.

апд. пока писал, абырвалг уже успел отреагировать :lol: хотел бы я вживую увидеть это существо.
А я вот именно вживую тебя бы и не хотел видеть. :beach:

Останнє редагування: 15 квітня 2021 05:51:26 від б_а_р_с
   
Певною мірою Порошенко правий.

Якби Зеленський так само вилизував Медведчука, як це робив Порошенко, то тоді можливо Ху@ло би не розізлилося. А то схоже що Ху@ло розгнівався на те як Зеленський опустив його кума. За Порошенка і не було потреби бо Медведчук усе поступово пригрібав своїми руками при старанній підтримці сивочолого гетьмана.
   
НI ОДИН ИЗ КОЛИШНIX ПРЕЗИДЕНТIВ  не намагається насрати на голову діючому президенту України. А Петя їсти не може...

От що значить відірвати від корита.
   
И я ничего не украл, и со всего заработанного налоги заплатил.  А ты долбоеб, который сам не жил и не живёт, ещё и мне Зе выбрал.


интересная логиика. получается за зелю гоосовали те, кто не платит налоги???


волька, ты тут? у меня к тебе вопрос  :lol:
   
розкажи кнуроська в якому саме місці ти це побачила

- Вовочка, а про що ти думаєш, коли дивишся на це полотно?
- Про баб.
- А чому про баб?
- А я тільки про них і думаю.
   
И пох будет на эти патроны,когда вся техника встанет
анінадабілокуманагібіть...  :K
   
звісно не мали б,
мали б повну імплементацію мінських угод які підписав сивочолиj,

до речі a шо він там підписав?
 B-)

   
А от чим займається найвеличніший президент сучасності.

https://www.radiosvoboda.org/a/shumy-nasosna-stantsiya/31201942.html

Заборонив українцям боронити свою Україну.
   
А от чим займається найвеличніший президент сучасності.

https://www.radiosvoboda.org/a/shumy-nasosna-stantsiya/31201942.html

Заборонив українцям боронити свою Україну.

 :fool:

Але у ситуації біля Шумів вперше мова йде про розміщення позицій та ведення бойових дій саме з насосної станції.

Справа у тому, що ведення вогню у відповідь по ній може позбавити водопостачання велику кількість населення регіону. Це буде прямим порушення звичаїв ведення війни.
   
А я вот именно вживую тебя бы и не хотел видеть. :beach:

И тебе не хворать.
   
ІДИ В Х.У,Й падло свиняче разом з цим сиволобковим


  (tu)
   
Петя забыл как он с Садовым и Саакой воевал, вместо Медведчука например ))
   
свынячий цинизм не может не бесить  :X
   
Певною мірою Порошенко правий.

Якби Зеленський так само вилизував Медведчука, як це робив Порошенко, то тоді можливо Ху@ло би не розізлилося. А то схоже що Ху@ло розгнівався на те як Зеленський опустив його кума. За Порошенка і не було потреби бо Медведчук усе поступово пригрібав своїми руками при старанній підтримці сивочолого гетьмана.
!!!
те ж саме стосовно і численних закидів ПЄСдючат на кшталт "при петро вся ПРдонська нечисть сиділа тихо під плінтусом"
Та тому й сиділа, що петро сам з усім чудово справлявся - нащо було зайвого відсвічувати!
   
НI ОДИН ИЗ КОЛИШНIX ПРЕЗИДЕНТIВ  не намагається насрати на голову діючому президенту України. А Петя їсти не може...

От що значить відірвати від корита.
Ну скажи?! ПаРаша нарощує сили навколо кордонів, весь світ волає, застерігає, діпконсйорни і прочєє, а сивочоле виповзло і виявляється це Зе винен у напрузі!
   
ЖМУРУКУ АБНІМАЮ!   :-)o

Показати зображення...
ПЄСдюки побачили у цьому фото нечувану ненависть до Хуйла в очах петро, який буквально спопелив Хуйла поглядом
   
ПЄСдюки побачили у цьому фото нечувану ненависть до Хуйла в очах петро, який буквально спопелив Хуйла поглядом

А потім - КРИЧАВ на засіданні!
   
Певною мірою Порошенко правий.

Якби Зеленський так само вилизував Медведчука, як це робив Порошенко, то тоді можливо Ху@ло би не розізлилося. А то схоже що Ху@ло розгнівався на те як Зеленський опустив його кума. За Порошенка і не було потреби бо Медведчук усе поступово пригрібав своїми руками при старанній підтримці сивочолого гетьмана.
Проплаченный или просто д-б ? Именно поэтому Мордор - "кто угодно кроме Порошенко" ю
   
Именно поэтому Мордор - "кто угодно кроме Порошенко"
:facepalm1:
так на те й розрахунок був (доречі, дуже примітивний), що українці проукраїнського налаштування проголосують за ЧІТКО ОКРЕСЛЕНОГО ХУЙЛОМ СВОГО ВОРОГА!!!
   
Мордор - "кто угодно кроме Порошенко"
який мордор.... Венедіктов...  :facepalm1:
   
Проплаченный или просто д-б ? Именно поэтому Мордор - "кто угодно кроме Порошенко" ю

 :facepalm1:  :lol:

Потому что кума хуйла нах послали и больше некому за просто так сдавать украинские территории и организовывать "зелёные" коридоры  :X  как это делал вылупок?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія