Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Данілова (РНБО) звільнили :read:

Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

такої куйні навіть штати не можуть собі дозволити  :weep:

ми не знаєм що можуть а чого не можуть дозволити собі штати

ще раз повтроюю - китайці ВОРОГИ
в усіх сенсах
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Уволен человек, которого даже дебилы считают дебилом... Это - не шутка, а горькая правда! Его высказывание с аллюзиями на имя китайского спецпосланника дорогого стоит в дипломатическом мире.
Интересно, есть ли на Земле страна, которая примет послом дебила и хама? Даже интересно.

0 цілих нуль десятих вони коштували Україні. Бо Китай з кацапами... В тебе є інші факти?
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

А як же він при Порошенко всі роки був зам секретаря РНБО?
А при Порошенку мало кротів було в усіх державних інституціях?
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

0 цілих нуль десятих вони коштували Україні. Бо Китай з кацапами... В тебе є інші факти?

Нет смысла что-либо доказывать малообразованному дураку, да еще и с погонялом "СерОга". У тебя дружок случайно не "Толян"?))
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Почитал биографию этого Литвиненко
Мутный тип
Впрочем как и вся Зермаковская шобла
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Почитал биографию этого Литвиненко
Мутный тип
Впрочем как и вся Зермаковская шобла

в розвідці всі мають бути мутними  B-)
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Для того что бы оценить чиновника я всегда смотрю что он делал во времена правления Януковича
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

А также я всегда спрашиваю а где этот человек был 25 февраля 22-го года
и тогда все становится на свои места
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

справа ж не в тому що цього звільнили, а в тому що і цього звільнили. Як казав один сумнозвісний генсек "процес пашол", а казав він так бо жопою відчував що цей процес не зупинити і його скоро "підуть". Але молодим іронії Історії не зрозуміти...
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

А также я всегда спрашиваю а где этот человек был 25 февраля 22-го года
и тогда все становится на свои места

и был он у Горбуліна
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Політика -це як потяг, який рухається без зупинки.
=========
У Травні  закінчуються повноваження Президента у ЗЕ. І хоча придворні посіпаки та усілякі безуглі нам тилдичать, що він "залишається Президентом", але Конституція говорить прямо-НІ! Дурять народу голову про буцім-то заборону виборів під час війни, і так, це написано відносно Верховної Ради-прямісенько в Конституції написано,а про Президента ну ніяк не можна.
 Звісно, вибори зараз проводити важко і навіть відносно неможливо, але ЩО РОБИТИ? На це є Конституційний суд, куди слЮги обравшого їх "народу" звертатися сцють. Та й даю 100% , що КС відморозиться. Ну не може він ЗАПЕРЕЧИТИ цю конституційну норму. Вона доречі СПЕЦІАЛЬНО створювалась для запобігання узурпації влади в країни однією людиною, а зараз він не те щоб просто президент,а й узурпував владу так, що ні Уряд ні ВР вже ніхто і звати їх ніяк. Тобто КС дасть таку собі відповідь: ВР повинна вирішити питання приведення занодавчих норм до норм Конституції. На практиці ВР повинна вирішити, вносячи відповідні зміни в Закони про вибори,або про воєний стан, або про повноваження Президента.
  Тобто: якщо вибори, то яким чином їх проводити у час війни? І щоб були демократичні норми. Або, якщо не вибори, то хто й як буде виконувати ті чи інші обов'язки Президента, бо республіка у нас Парламентсько-президентська,а не навпаки. Щось візьме на себе Уряд,щось військові адміністрації, щось ВР, та й годі-усім всього вистачить,а ЗЕ нехай поспілкується з слідчими. Щоб усе по Закону та Конституції. Та й ще: якщо навіть ЗЕ залишиться ще деякий час президентом, то чи буде він мати ті ж самі обов'язки? Бо точно Верховним Головнокомандуючим він бути не може. Чи може висувати міністрів, чи силовий блок? На яких підставах? Ну може обмежитися сутто політичною функцією, ну їздити на зустрічи, ну приймати Голів держав чи урядів інших країн та читати написані подоляками промови. В обмеженому варіанті це як виключення-можливо. Тобто БЕЗ владних функцій.
  Але якщо бубочка та його ОП буде саботувати Конституцію, робити вигляд, що нічого не відбувається, то політичний потяг не зупинити. Влада швиденько буде просипатися мов пісок крізь пальци. Його все меньш будуть визнавати легітимним. І все це довго не протримається.
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

закінчуються повноваження Президента
і тут кацапа понесло....  :facepalm:

Влада швиденько буде просипатися мов пісок крізь пальци. Його все меньш будуть визнавати легітимним.
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

і тут кацапа понесло....  :facepalm:

=============================
Та ти зі своїм Єрмаком прокацапне тварюко! Ми ще трималися. Ну що, падли, докерувалися? "ПІРІМАГАЄМО"? І де? Було армія, Був Залужний, Марченко, Шаптало, був Кривоніс.... ви ж ублюдки можете тільки садити Червінського ні за що.... Ви вороги України. І можери тут такі ж... безуглі. Та нехай банять!  Кінчені п...дораси!
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Волька, провітрись...  :facepalm1:
тхне
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Ну ничего - когда нибудь Мячик все расскажет про эту шоблу
уверен он молчать не будет - не тот человек

Ничего он не расскажет.
Он и раньше не был особо разговорчивым.
А в СНБО, наверное, ему такую роль прописали.
Но начал переигрывать.
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

про Данілова в мене мішане враження.
багато від нього пафосного трьопу на теми, як ми могутньо розєбемо РФ на кавалки і заберемо в РФ ЯЗ, і т.д.
а що ця людина робить (робила) реально корисного?
не кажучи про те що в минулому це луганський бандюган.

+10000000
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Та ти зі своїм Єрмаком прокацапне тварюко! Ми ще трималися. Ну що, падли, докерувалися? "ПІРІМАГАЄМО"? І де? Було армія, Був Залужний, Марченко, Шаптало, був Кривоніс.... ви ж ублюдки можете тільки садити Червінського ні за що.... Ви вороги України. І можери тут такі ж... безуглі. Та нехай банять!  Кінчені п...дораси!

ЦеДзіп.
Прочитав і подумав, що вже п'ятниця.

Вольтеджіо, ти в яку Конституцію дивишся? Редакції 1978 року?
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Для того что бы оценить чиновника я всегда смотрю что он делал во времена правления Януковича

И чем занимался в те годы Петр Алексеевич Порошенко?
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Не пишіть куйні, ніколи Данілов не був бандюганом
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Я не знаю, соответствовал ли Данилов своей должности, не имею ни малейшего представления, за что еще Ющер поднимал данного персонажа, но на мой взгляд вряд ли имеет смысл держать бывшего бандюгана в госуправлении. Убрали и бог с ним, может хоть немного воздух чище станет. 
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

И чем занимался в те годы Петр Алексеевич Порошенко?
Про это достаточно прочитать мои дописи на ФУПе с 14 по 19 годы
Я не стеснительный, никого стороной не обхожу
НООООООООООО
Я в отличии от большинства Зермаковских ботов понимаю что всему свое время
И сегодняшний вечер это точно не о Порошенко
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Про это достаточно прочитать мои дописи

Для того что бы оценить чиновника я всегда смотрю что он делал во времена правления Януковича

Я не стеснительный никого стороной не обхожу
НООООООООООО

не відволікайся...
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

ми не знаєм що можуть а чого не можуть дозволити собі штати

ще раз повтроюю - китайці ВОРОГИ
в усіх сенсах
Абсолютно згоден, але з суттєвим уточненням - не якісь там загальні китайці, а КНР.
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Я не знаю, соответствовал ли Данилов своей должности, не имею ни малейшего представления, за что еще Ющер поднимал данного персонажа, но на мой взгляд вряд ли имеет смысл держать бывшего бандюгана в госуправлении. Убрали и бог с ним, может хоть немного воздух чище станет. 
Сняаши голову, по волосам не плачут. Эт я про тех, кто остался в госуправлкнии.
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Я не знаю, соответствовал ли Данилов своей должности, не имею ни малейшего представления, за что еще Ющер поднимал данного персонажа, но на мой взгляд вряд ли имеет смысл держать бывшего бандюгана в госуправлении. Убрали и бог с ним, может хоть немного воздух чище станет. 
Щось російська фантастика по 12 рублів почав різати правду матку про Данілова лише після звільнення B-)
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:
PAL

Почитал биографию этого Литвиненко
Мутный тип
Впрочем как и вся Зермаковская шобла

но позвольтє, как жє он служіл в ачістке? (с)

З 5 квітня 2014 року по 13 серпня 2019 року — заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.


PS. ні у якому разі не даю оцінку цьому призначенню чи цій людині
Просто вказую на хвакт у біографії

   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Зеленський погодив призначення Данілова послом у Молдові (Pravda.com.ua) 
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Зеленський погодив призначення Данілова послом у Молдові (Pravda.com.ua) 
Знову ця профанація з послом.
 Цікаво куди зермак послом поїде?
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

і знову оголошення про призначення послом без погодження агреману з боку Молдови,
знову плювок на адресу країни, куди призначається посол,

до речі, від Лондону погодження агреману на Залужного досі немає...
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Знову ця профанація з послом.
 Цікаво куди зермак послом поїде?



В еміграцію він побіжить. До Ізраїлю скоріш за все.:))
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Кажуть, що з призначенням Данілова "в посли" виникла неочікувана проблема - він не знає англійської мови  :lol:

Тому терміново відкликали посла в Молдові, щоб призначити туди Данілова. Оскільки там англійської мови не треба. І китайців там нема.  :weep:
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Волька, провітрись...  :facepalm1:
тхне

Опять перегаром?
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Зеленський погодив призначення Данілова послом у Молдові (Pravda.com.ua) 
из ветеринара в послы  :beach:
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

я не знаю, яким буде новий секретар РНБО, але Данілов був поганим,
тому підтримую його звільнення з цієї посади,
на Данілові, який палко розповідав, що раша не буде нападати на Україну, також лежить велика провина за неготовність України до війни,
правда, за це треба судити, а не відправляти послом, ну але це не при цій владі
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

який палко розповідав, що раша не буде нападати на Україну, також лежить велика провина за неготовність України до війни,
правда, за це треба судити
Це Ви про Зе?
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Послом в Молдову?...
Ну таке... Даже важко назвати "почесним вигнанням"....
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Щось російська фантастика по 12 рублів почав різати правду матку про Данілова лише після звільнення B-)
А тут кто-то ранее его обсуждал? Я не высказывал своего мнения по поводу многих политиков и различных деятелей, попадающих в телевизор.
   
Re: Данілова (РНБО) звільнили  :read:

Звільнення Данілова - поганий діагноз щодо напрямку політики Зе.
Гірший, ніж звільнення Залужного.
Адже Данілов - єдиний в команді Зе, в кого була проукраїнська позиція.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія