Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Поздравляем Сергея Лещенко

Re: Поздравляем Сергея Лещенко

цікаво, через який проміжок часу Настюха виштовхає Кончіту за двері заробленої непосильною працею квартирки  :shuffle:

Думаєш вона б трусєлями своїми стільки наколядувала?  :pooh_lol:
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко
smx

диджей уровня Насти Топольской минимум 2000 евро до пандемии за несколько часовой сет, максимум думаю 4-5к было. Сейчас хз с этими локдаунами
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Сірожа, якій ще два рокі тому мав якійсь авторітет, сьогодні - зелене лайно. Кожен сам вибирає для себе, що в що конвертувати.
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

:weep:

   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

:weep:

   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

:weep:

   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

:weep:

   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

:weep:

   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

:weep:

   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Після того як кухарки і домогосподарки освоїли інтернет, ФУП деградував і стара ФУПiвська рекомендація втратила весь сенс.   :shuffle:
+100500, навіть базовими цифрами УЗ не володіють та пишуть отаку нісенітницю:

   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Як це англійською та посада? "Вотчінг дік"?
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

https://t.me/BerezaJuice/7464
спеціальний "вотчінг дік", його не треба рекомендувати, він все довів.
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко
smx

вчера Сергей говорил на стирме что уже 3 недели не работает в наб совете железной дор.

хз кому верить
хотя может еще не оформили назад
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко
LSD

Кацаподірка Настя, у тебе траур чи радість з цього приводу?  :shuffle:

П.С. Не одна наглядова радa в УЗ не може навіть зрівнятися з тими обсягами бабла, які отримала УЗ завдяки Лещенко&Ко(P)
:D
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко
LSD

(tu)
Показати зображення...
(tu)
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

:D

Що хрюкнути то хотів? :S Є що заперечити? Чи як завжди: щось треба рошенити, а нічим  :weep:
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко
LSD

Що хрюкнути то хотів? :S Є що заперечити? Чи як завжди: щось треба рошенити, а нічим  :weep:
Наглядова рада, за своєю функцією, наглядає за діяльністю виконавчого органу організації, підприємства і викриває  або попереджує неефективні дії керівництва. Хто і яку відповідальність поніс в Укрзалізниці за неефективні дії, що дало змогу..."Не одна наглядова радa в УЗ не може навіть зрівнятися з тими обсягами бабла, які отримала УЗ завдяки Лещенко&Ко".?
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Жоден журналіст в Україні не може навіть зрівнятися з тими обсягами бабла, які викачує з УЗ пан Лещенко
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко
LSD

Жоден журналіст в Україні не може навіть зрівнятися з тими обсягами бабла, які викачує з УЗ пан Лещенко
(tu)  :D
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Наглядова рада, за своєю функцією, наглядає за діяльністю виконавчого органу організації, підприємства і викриває  або попереджує неефективні дії керівництва. Хто і яку відповідальність поніс в Укрзалізниці за неефективні дії, що дало змогу..."Не одна наглядова радa в УЗ не може навіть зрівнятися з тими обсягами бабла, які отримала УЗ завдяки Лещенко&Ко".?

"Та хоч горщиком назови"
Як не крути, а Лещенко був один ініціаторів того, щоб олігархи платили справедливу ціну за перевезення. ;)   І ця діяльність вже принесла свої плоди (tu)
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Жоден журналіст в Україні не може навіть зрівнятися з тими обсягами бабла, які викачує з УЗ пан Лещенко

Щодо зарплат, це ти вилупку скажи. Саме він свого часу доклав до цього руку. До речі, пам'ятаєш Новака, за якого свиноферма тут рвала... (не будемо уточнювати що саме)? Напевно тоді і тебе в цей хор запрягли. Так сидить той свинячий кадр зараз в Польщі за шахрайство. :gigi:
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко


"Та хоч горщиком назови"
Як не крути, а Лещенко був один ініціаторів того, щоб олігархи платили справедливу ціну за перевезення. ;)   І ця діяльність вже принесла свої плоди (tu)
да, рекордная прибыль сменилась рекордными же убытками :lol: сука, Спермен деревянный, я не могу
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

да, рекордная прибыль сменилась рекордными же убытками :lol: сука, Спермен деревянный, я не могу

Кацапка, ти вже злізла з того, що люди називають вазою, а ти з Шаріем використовуєш для інших цілей?  :facepalm1:  :pooh_lol:
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

В США такой персонаж как Лещ, был бы посажен в тюрьму на пожизненный срок за шпионаж и государственную измену.
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

В США такой персонаж как Лещ, был бы посажен в тюрьму на пожизненный срок за шпионаж и государственную измену.

Кацапка, так ти злізла чи ні? :weep:
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

шо робиться! Ціла гілка поливалова Сірожі. А колись мене втемну забанили назавжди за те що криві слова в бік Сірожі написав тут. Причому навіть нематюкливі.
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Кацапка, ти вже злізла з того, що люди називають вазою, а ти з Шаріем використовуєш для інших цілей?  :facepalm1:  :pooh_lol:

действительно, как же еще прокомментировать 12 ярдов убытков :facepalm1:
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

шо робиться! Ціла гілка поливалова Сірожі. А колись мене втемну забанили назавжди за те що криві слова в бік Сірожі написав тут. Причому навіть нематюкливі.
Куколд стал токсичным и презираемым существом даже в среде соросят  :laugh:
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Вернее так, соросята ведут системную войну за доступ к тушке Бубочки и влиянии на него. Именно результат этой войны недавний фильм про оффшоры. А вот Куколд де факто откололся от соросячего логова, став придворным лизоблюдом Бубочки, задача которого парировать даже удары соросят.
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Вернее так, соросята ведут системную войну за доступ к тушке Бубочки и влиянии на него. Именно результат этой войны недавний фильм про оффшоры. А вот Куколд де факто откололся от соросячего логова, став придворным лизоблюдом Бубочки, задача которого парировать даже удары соросят.

Ага, підхуйльонок, саме так! :gigi:
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

А хуйлятко, що за гроши, всіх підхуйльонками зве. Нуно, спермен, надай поста, де медведчука гнобив? Завжди кумівкумакума хуйла лише.
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

А хуйлятко, що за гроши, всіх підхуйльонками зве. Нуно, спермен, надай поста, де медведчука гнобив? Завжди кумівкумакума хуйла лише.

 :lol:

Зайвохромосомна тваринка, ти тут на ФУПi тільки среш? :S  Навіть своїх братиків, що за партію хуйла не знаєш? :facepalm1:

П.С. Втім, сектантська тваринка з заповідника, ти в зайвий раз підтвердила народнy прикмету: якщо хуйлята і свинята срут цеглиною верещать  - значить "харошіє сапагі!" :good:

Останнє редагування: 11 жовтня 2021 20:08:14 від _Semen
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Вернее так, соросята ведут системную войну за доступ к тушке Бубочки и влиянии на него. Именно результат этой войны недавний фильм про оффшоры. А вот Куколд де факто откололся от соросячего логова, став придворным лизоблюдом Бубочки, задача которого парировать даже удары соросят.

Придворний смоктунець  :K
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко
LSD


"Та хоч горщиком назови"
Як не крути, а Лещенко був один ініціаторів того, щоб олігархи платили справедливу ціну за перевезення. ;)   І ця діяльність вже принесла свої плоди (tu)
І що уже немає пільг на вантажні перевезення для не олігархів. Сируню, коли перестанеш пи з діти?  Кого посадили, звільнили... за перемоги Лещенко?
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

:lol:

Зайвохромосомна тваринка, ти тут на ФУПi тільки среш? :S  Навіть своїх братиків, що за партію хуйла не знаєш? :facepalm1:

П.С. Втім, сектантська тваринка з заповідника, ти в зайвий раз підтвердила народнy прикмету: якщо хуйлята і свинята срут цеглиною верещать  - значить "харошіє сапагі!" :good:
всі свої хвороби перепісав мені. Браво!
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко
LSD

шо робиться! Ціла гілка поливалова Сірожі. А колись мене втемну забанили назавжди за те що криві слова в бік Сірожі написав тут. Причому навіть нематюкливі.
(tu) Було і у мене таке ж... :D
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

(tu) Було і у мене таке ж... :D
всі ми колись знаходимо силу в собі не надто матюкатися.
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

Мені здаєцця Лєщенко просто пєдік, нє?
   
Re: Поздравляем Сергея Лещенко

всі свої хвороби перепісав мені. Браво!

 8-:

Тваринкo, ти рошену об'їлася? Чи чолом сильно вдарилася, коли молилася на бозю-вилупка? Про які ще хвороби ти ще мариш? Дефект, який у тебе і твоїх таких ж "патріотичних" братиків за поребриком, якось і хворобою називати по-блюзнірськи  :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія