Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

За Шмот))

За Шмот))

Скорше всього немає тут серед "старпьорів ФУПа(с)" аж таких Шопоголіків((
Але може діти або жінки?))
Час від часу потрапляю на кацапські ролики такого плану.
І завжди дивуюся тій різниці між російськими та украінськими відосиками такими.——
Все ж таки Москва до сих пір незважаючи на санкціі залишається одним з центрів Світовоі Моди((——
Принаймні так вважають дизайнери з світовим ім"ям і модні бренди.
Дивлюсь —— і дивуюся як школярі— студенти носять дорогі речі))
Я наприклад багато чого собі дозволити не зможу в такому плані(((
Хоча звичайно середньостатистични й ФУПівець— олігарх тільки посміхнеться)))
пс. Цікаво що в Кьольні я не можу знайти великоі частини цих всіх брендів, які представлені у Москві(((
   
Re: За Шмот))

А я все не можу оговтатися(((
Ще один відосік.
Це Арбат.
Цікаво по Хрещатику теж таких можна назнімати?( щось в мене сумніви(((

   
Re: За Шмот))

напевно, всі в ахуї й не знають -що написати
бо в нас  такого  нема й навряд чи колись буде
   
Re: За Шмот))

напевно, всі в ахуї й не знають -що написати
бо в нас  такого  нема й навряд чи колись буде
Що цьому ватніку писати. Він тільки і живе на кацапських ресурсах і думає, що там весь світ.
   
Re: За Шмот))

НМД майже всі п***а , на ринкє Лужнікі купують і Гуссі І Армянє ...
   
Re: За Шмот))

напевно, всі в ахуї й не знають -що написати
бо в нас  такого  нема й навряд чи колись буде

Я вийшов на роботку——йду по вулиці, розглядаю оточуючих німців(((
Оцінив свій лук сьогодняшній у 500 евро( годинник 250)(((
Іду і відчуваю і себе і німців цих ніщєбродами(((
Якесь неправильне почуття—— треба щось робити((
   
Re: За Шмот))

НМД майже всі п***а , на ринкє Лужнікі купують і Гуссі І Армянє ...

Вони біля ЦУМа знімають—— а там стільки бутиків модних що у всьому Кьольні стільки немає(((
пс. На якомусь відосику дєвочка з ювєліркою разом на 200 000 баксів прикинута(((
Я розумію що ФУПівські олігархі можуть посміхнутися, але мене це напрягло(((
   
Re: За Шмот))

ти блят заі. в. яких тоьі речей не вистачає ? знов надивився говнорепепів і вирішив що як не вирядишся так то вже старий ?
   
Re: За Шмот))

( годинник 250)(((

електронний?
   
Re: За Шмот))

Якесь неправильне почуття—— треба щось робити((
Шуруй до Москви працювати, може будеш на лісах вправно стрибати  як таджик, та й назбираєш собі на лук )))
Тим паче що ментально ти давно упоротий кацапюра. [KA]
   
Re: За Шмот))

ТС а нах тебе дорогая одежда ))))?!
Твой круг общения априори не предполагает чуваков в штиблетах за пару штук баксов или серьгу в ухе с бриллиантов. Даже если ты нашкребешь бабла и купишь шотопыздэць модное и дорогое то это выброшеные деньги.
 Точка сиденья определяет мировозрение )))
   
Re: За Шмот))

електронний?
Самсунг Gesr s3 frontier
250 e
   
Re: За Шмот))

Самсунг Gesr s3 frontier
250 e
Хороший выбор
   
Re: За Шмот))

ТС а нах тебе дорогая одежда ))))?!
Твой круг общения априори не предполагает чуваков в штиблетах за пару штук баксов или серьгу в ухе с бриллиантов. Даже если ты нашкребешь бабла и купишь шотопыздэць модное и дорогое то это выброшеные деньги.
 Точка сиденья определяет мировозрение )))
С чего ты определил мой круг общения?
На работке——да—— я вполне обхожусь обычными шмутками.
А в Черновцах у меня очень разнообразный круг общения))—— включая достаточно обеспеченную публику))
   
Re: За Шмот))

Вони біля ЦУМа знімають—— а там стільки бутиків модних що у всьому Кьольні стільки немає(((
пс. На якомусь відосику дєвочка з ювєліркою разом на 200 000 баксів прикинута(((
Я розумію що ФУПівські олігархі можуть посміхнутися, але мене це напрягло(((

Я знаю шо таке ЦУМ і шо там є. На базарі купив - І до ЦУМ а попіздив шаритися ))
   
Re: За Шмот))

Шуруй до Москви працювати, може будеш на лісах вправно стрибати  як таджик, та й назбираєш собі на лук )))
Тим паче що ментально ти давно упоротий кацапюра. [KA]

Ще мені череп не заміряли на рахунок ментальності))
пс. Якщо б мені запропонували би в Москві від 5 000 евро—— я би поіхав.——Було б цікаво.
   
Re: За Шмот))

С чего ты определил мой круг общения?
На работке——да—— я вполне обхожусь обычными шмутками.
А в Черновцах у меня очень разнообразный круг общения))—— включая достаточно обеспеченную публику))
Знаю я областную обеспеченную публику  :gigi: . Их во что не день колхозное происхождение (без обид) за километр видно )))). Такие себе "аристократы местного разлива" .
   
Re: За Шмот))

Я знаю шо таке ЦУМ і шо там є. На базарі купив - І до ЦУМ а попіздив шаритися ))

Ти відосики переглянь—— на базарі Шопарда або Булгарі немає скорш за все.
А про сумочки від Ерме жінка нещодавно розповіла цікаву історію——
Навіть за наявності бабла ти не зайдеш з вулиці в Ерме і не купиш те що тобі до вподоби(((
   
Re: За Шмот))

Знаю я областную обеспеченную публику  :gigi: . Их во что не день колхозное происхождение (без обид) за километр видно )))). Такие себе "аристократы местного разлива" .

Разные есть.
Вот у нас в школе мама одноклассника дочки ходит с верту з 8 штук например.
И все остальное соответствует.
Они в Лондоне больше чем в Черновцах.
   
Re: За Шмот))

Разные есть.
Вот у нас в школе мама одноклассника дочки ходит с верту з 8 штук например.
И все остальное соответствует.
Они в Лондоне больше чем в Черновцах.
:gigi:  :facepalm1:
 Та хоть в парыжИ )))). Знаешь что такое порода))))? Это когда в грязных джинсах и порванном свитере у дамы повадки королевские. Есть второй типаж, это средний класс (запад) или шото типа старины Джобса которые с мозгами и деньгами но которым насрать на имидж...
 А есть третий типаж  :D ... это наши ))) колхозники в дорогих тухлях и на лехсусе....
   
Re: За Шмот))

Так вот твои черновцы это третий типаж с большим минусом, и никакими деньгами, одеждой и машиной это не исправить. Так что не парься и ходи в ливайсах )))).
   
Re: За Шмот))

Бував я в їхньму ГУМі в їх кращі роки, някого лука я там не зустрів.
Кацапи одягаються убого і без смаку. У нас на порядок одягнені краще.
   
Re: За Шмот))

Навіщо ви годуєте цього кацапського троля?
   
Re: За Шмот))

Вони біля ЦУМа знімають—— а там стільки бутиків модних що у всьому Кьольні стільки немає(((
пс. На якомусь відосику дєвочка з ювєліркою разом на 200 000 баксів прикинута(((
Я розумію що ФУПівські олігархі можуть посміхнутися, але мене це напрягло(((

Мої діти цікавляться шмотками постільки поскільки...   сину взагалі начхати на марки...    дочка є дочка, дівчина все ж таки,  за  модою трохи слідкує, але....   ось вже який тиждень кличу її на шопінг- нема часy, каже: " мама, ну маю ж вчити... потім, можливо, ближе до літа, виберeмося якось"...   сміюся і називаю її жартома занудою  ;)   (tu)
   
Re: За Шмот))

Навіщо ви годуєте цього кацапського троля?

Він не троль, просто такий є...   вчора під час голосування для Євробачення просунувся вже нижче планки  (td)
   
Re: За Шмот))

Бував я в їхньму ГУМі в їх кращі роки, някого лука я там не зустрів.
Кацапи одягаються убого і без смаку. У нас на порядок одягнені краще.
Щось я дивлячись на відосіки в афуі трошки.
А з Крещатика подіьного немає((
пс. Я уявляю як нащі зажиточні вдягаються—— я буваю час від часу на різних показах мод та благодійних балах.
На мій погляд дуже далеко до кацапів нам в цьому сенсі(((
Мене трошки це зачепило(((
   
Re: За Шмот))

Вони біля ЦУМа знімають—— а там стільки бутиків модних що у всьому Кьольні стільки немає(((
пс. На якомусь відосику дєвочка з ювєліркою разом на 200 000 баксів прикинута(((
Я розумію що ФУПівські олігархі можуть посміхнутися, але мене це напрягло(((

Я зрозуміла, хто ти. Ти - жліб, напевне. Ватний жліб.
   
Re: За Шмот))

Щось я дивлячись на відосіки в афуі трошки.
А з Крещатика подіьного немає((
пс. Я уявляю як нащі зажиточні вдягаються—— я буваю час від часу на різних показах мод та благодійних балах.
На мій погляд дуже далеко до кацапів нам в цьому сенсі(((
Мене трошки це зачепило(((

Українці ближче до Європи ментально...   ну а  кацапи є кацапи,  що ото мавпи...
   
Re: За Шмот))

Він не троль, просто такий є...   вчора під час голосування для Євробачення просунувся вже нижче планки  (td)
Це Ви вважаєте так.
А я вважаю що в мене є своя думка на ці подіі( Євробачення) і я маю право іі висказати в демократичній державі))
   
Re: За Шмот))

Це Ви вважаєте так.
А я вважаю що в мене є своя думка на ці подіі( Євробачення) і я маю право іі висказати в демократичній державі))

Твоя думка нав'язана тобі дружиною ватницею... погано, якщо і дочку так виховує ( а схоже на те)....    :(    симпатична дівчинка, але...

Останнє редагування: 24 лютого 2019 13:55:52 від ценительница алей
   
Re: За Шмот))

Я зрозуміла, хто ти. Ти - жліб, напевне. Ватний жліб.

Жліб—жліб( заспокійливо)
Прийми пігулку якусь і заспокойся.——
Все одно ця тема навряд чи до тебе має відношення))
   
Re: За Шмот))

Твоя думка нав'язана тобі дружиною ватницею...

Навіщо щось вигадувати про мене і про мою дружину?——
Запитайте——я відповім))
пс. Дружина моя досить аполітична в цьому плані і тим більше не може мені чогось нав"язати))
ппс. А донька виховується в сучасному украінському суспільстві((—— і я часом жалкую що повз неі проходить великий пласт тієі ж російськоі культури наприклад((——
Але маємо що маємо((

Останнє редагування: 24 лютого 2019 13:58:50 від sergey1974007
   
Re: За Шмот))

Навіщо щось вигадувати про мене і про мою дружину?——
Запитайте——я відповім))
пс. Дружина моя досить аполітична в цьому плані і тим більше не може мені чогось нав"язати))

Тут досить одного слова - аполітична ....       ;) що значить ватна ...
Я ж також не перший рік  їх тут спостерігаю....      знаю і директорів " російських домів"  в Німеччині і іншу хрєнотінь..  ото як вони іншою думки,  але  не хотять тобою  стосутки втрачати, то розповідають про  свою аполітичність...   а в  своєму кублі аж  на ніщо сходять від злоби на Україну
   
Re: За Шмот))

Зачепила мене ця тема(((
Відосік——
На ньому——Анна Калашнікова( в кінці)
На ній—— біля 200 000 баксів(((
В мене все моє майно(Включаючи Шикарну Квартиру(с)) так не коштує напевно(((


пс. І ладно——я.
Але мені зараз якось ніяково за німців оточуючих))
   
Re: За Шмот))

Каци з баблом  в цивілізованому світі виглядають жлобами, як цигани з їх золотом чи ти з своїм рожевим птахом надувним.

Ти і з малинових пінджАків напрягався і золоті цепури тебе вражали?

Не тратьте куме сили - ти настільки яскраво виражене мілке страшкувате понтовите чмо особа, що ніякі шмотки не зроблять ні тебе ні твою жінку привабливими.

Ти дивишся на ординців-дикунів в пір'ї, що аж верещать "У міня єсть дєєєєєньгіііі!!!" і зазбриш їм, бо ви однієї дешевої холопсько-кримінальної породи



   
Re: За Шмот))

Козаченьки не любят показной лоск - у каждого под матрасом до миллиона баксов + 10-20 квартир в Киеве и обл. центрах
   
Re: За Шмот))

Навіщо щось вигадувати про мене і про мою дружину?——
Запитайте——я відповім))
пс. Дружина моя досить аполітична в цьому плані і тим більше не може мені чогось нав"язати))
ппс. А донька виховується в сучасному украінському суспільстві((—— і я часом жалкую що повз неі проходить великий пласт тієі ж російськоі культури наприклад((——
Але
маємо що маємо((


І ото її щастя, повір, що ви може ще не встигли їй мозги повністю засрати тією кацапською " мишурою"
   
Re: За Шмот))

Тут досить одного слова - аполітична ....       ;) що значить ватна ...
Я ж також не перший рік  їх тут спостерігаю....      знаю і директорів " російських домів"  в Німеччині і іншу хрєнотінь..  ото як вони іншою думки,  але  не хотять тобою  стосутки втрачати, то розповідають про  свою аполітичність...   а в  своєму кублі аж  на ніщо сходять від злоби на Україну

У Вас хибне уявлення і про мене і про мою дружину((
Ви начиталися якихось хибних звинувачень в мою сторону, підкріпили іх своєю уявою——і намалювали картинку в голові ,яка взагалі не відповідає дійсності((
Ні я ні моя дружина не маємо абсолютно ніякого відношення до росіян тут в Німеччині.
Ні в мене,ні в неі навіть знайомих немає росіян тут.( за виключенням однієі єврейськоі сім"і де вона прибирає)
Не слухайте пропаганду((—— живіть власним розумом))
   
Re: За Шмот))

Щось я дивлячись на відосіки в афуі трошки.
А з Крещатика подіьного немає((
пс. Я уявляю як нащі зажиточні вдягаються—— я буваю час від часу на різних показах мод та благодійних балах.
На мій погляд дуже далеко до кацапів нам в цьому сенсі(((
Мене трошки це зачепило(((
Від чого ти офуїваєш, може від тієї соски з першого відео що наперла шубу під спортивні штани і кросівки?
Там одиниці одягаються зі смаком. Це кацапи нехай повчаться у нас як зі смаком одягатися.
   
Re: За Шмот))

Каци з баблом  в цивілізованому світі виглядають жлобами, як цигани з їх золотом чи ти з своїм рожевим птахом надувним.

Ти і з малинових пінджАків напрягався і золоті цепури тебе вражали?

Не тратьте куме сили - ти настільки яскраво виражене мілке страшкувате понтовите чмо особа, що ніякі шмотки не зроблять ні тебе ні твою жінку привабливими.

Ти дивишся на ординців-дикунів в пір'ї, що аж верещать "У міня єсть дєєєєєньгіііі!!!" і зазбриш їм, бо ви однієї дешевої холопсько-кримінальної породи

Бабцю, Вам би вже про вічне думати, а Ви тут лаєтесь)))
Прийміть теж пігулку якусь))
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія