Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Беспорядки в Minneapolis

Re: Беспорядки в Minneapolis

О чем вообще думали когда, черножопы обезьянам права на равне с белыми давали вот вчем вопрос.
:dopovid: за расизм.
Як й очікувано - кацап й підработ в одному "флаконі".
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

и минесота очень белый штат, там черных почти нет.
Я был в Минеаполисе, первое шо отмечаешь практически нет черных
Коли ти там був в останній раз?
Місто-сателіт St.Paul - повно чорних
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

:dopovid: за расизм.
Як й очікувано - кацап й підработ в одному "флаконі".

А ты че черножопый? И я не кацап, я даже не славянин. Вот такая загагулина.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Немає значення, що одна людина біла, а інша чорна.
Немає значення, що негр раніше був засуджений на п'ять років, а коп "під формою" - тендітний джентльмен.
Немає значення, що було перед тим, як відбулося вбивство - хто вийожувався, як і навіщо.
Немає значення, що після вбивства були вандали та погроми.
Немає акторів, ідіотизму поведінки і т.і.

Цього нічого немає. Все це було або до, або після, або з іншими людьми.

Є лише озброєний примат, яка вбив іншого, скутого примата.
Вбив тому, що має особливі штани та бляху, яких немає в іншого.
Тому, що в той момент цей озброєний примат більш за все прагнув довести собі та світу, що він сильніший, крутіший, сміліший за іншого примата.

Все інше - суцільна демагогія, яка лише породжує безліч безпонтових "якби" та наводить тінь на плетінь.

Тут нужно быть осторожным с обвинениями.
Почему произошло то что произошло не понятно.
Полицейские вызвали скорую до того как коп сел на покойного.
Нужны записи с их камер что бы понять ситуацию.
Ясно одно - покойник никакой угрозы полицейским не представлял.
И ясно что прокуратура и руководство полиции обосрались не начав дело об убийстве а просто уволив этих копов.
Это и привело к протестам
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

А ты че черножопый? И я не кацап, я даже не славянин. Вот такая загагулина.

Та не важно кто ты этнически.
Как человек ты мудак. Вот такая загогулина
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Пишуть, що поліцейський-азіат це брат його дружини.
Тобто у них "сімейний підряд" - душити затриманих на службі? 8-:
А це видно, як цей вузько-окий кидався захищати свого напарника, відчувається, що вони не одного "чорно-шкірого" так придушили, як "бультер'єри".
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Та не важно кто ты этнически.
Как человек ты мудак. Вот такая загогулина

Бгг… кто бы говорил.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Та не важно кто ты этнически.
Как человек ты мудак. Вот такая загогулина
Ой кто бы говорил.  :weep:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Бгг… кто бы говорил.
+1 опередили.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Произошла грамотная мобилизация черного избирателя против трампа,который канешно введет нацгвардию.
Потом будет трагэдия с латиносом и ближе к выборам что нибуть ужасное для феминисток.
Муж садист республиканец расчленил жену. Общественность с изменившимся летцом бежит на участки....
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Я не погоджуюсь. Цей конкретно неодноразово бував у ситуаціях, коли озброєні бандюки кидалися на нього. Або вони тебе, або ти їх. Не дай Боже мати таку роботку. Я б не змогла.
А й не треба.
Це робота для людей з "особливостями". Які полюбляють чинити насильство над іншими та нічого за це не отримувати.
Он наша "мусарня" що за Сабакова що до нього - така сама, один в один.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Ясен пень, шо их отпустили... за шо их закрывать-то? Но факт ареста в прямом эфире... журналистов в США... это оригинально...

Полиция утверждает что их арестовали за отказ покинуть опасное место. В факте такого ареста, нет ничего экстраординарного, это уже происходило неоднократно и с разными СМИ.

Другой вопрос, зачем журналистам такие провокации. Но тут ответ очевиден. Горячая тема, расисты полицейские душат свободу слова в это не простое время для страны.

А вот например другой журналист с другого канала считает, что все происходящее это просто "мирный" протест. Особенно мирно этот протест выглядит на фоне горящих зданий.


Они же утверждают, что во время мирных протестов пожары начались просто сами по себе.

Вот так бывает, мирный протест, а тут на тебе и шо-то загорелось. Какая досада.


   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Я більше ніж впевнений, що у всіх інструкціях це прямо ЗАБОРОНЕНО, і той поліціянт напевне був на обов'язкових трейнінгах, де казали, що так не можна робити.
Я вчора спецом гуглив. В Мінесоті дозволено, щоб виключити людей які пручаються.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Врадиевка.
Полиция везде одинакова.
Скоріше Майдан.
Мусарня розстріляла більше 100 людей серед біла дня. Під камери. В центрі міста. Жодного засудженого за 5 років :facepalm1:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

А как черножопые вообще могут быть в одних правах с белыми?
Ну кроме Египтян.
68 - це рівень твого IQ, пастор Шлаг?
Бо дуже на це схоже.
Ти кацабський расіст чи як?
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

А ты че черножопый? И я не кацап, я даже не славянин. Вот такая загагулина.
А хто ти? Піндос-грек недодєланий? :lol:  [M]
Але патерн поведінки чисто як у "москаля-чорносотенця". [M]
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Та не важно кто ты этнически.
Как человек ты мудак. Вот такая загогулина

Він цього не зрозуміє.
Коли людина мудак по життю з обмеженими розумовими здібностями, то абсолютно неважливо який у нього "цвіт шкіри".
   
Re: Беспорядки в Minneapolis


по мотивам МЕТРО, но без артобстрела.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Вооружённые граждане защищают свою проперти от "мирных протестантов".

Обратите внимание на объявление на дверях магазина. "Black owned" . Даже не знаю как прокомментировать. Если не owned by black то можно грабить?



Останнє редагування: 29 травня 2020 17:01:33 від Valentyn
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Вооружённые граждане защищают свою проперти от "мирных протестантов".

Обратите внимание на объявление на дверях магазина. "Black owned"

https://twitter.com/view/status/1266333902249046019
Бачимо.
Я згоден що "вектор" прикладання у тих темношкірих не той.
От якби вирізали всю "сімейку" того копа наглого який душив, щоб решта копів та їх "скво" подумали?
Може краще треба себе на роботі поводити, нє?
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Бачимо.
Я згоден що "вектор" прикладання у тих темношкірих не той.
От якби вирізали всю "сімейку" того копа наглого який душив, щоб решта копів та їх "скво" подумали?
Може краще треба себе на роботі поводити, нє?

Re: Беспорядки в Minneapolis Нове
Michigan [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 16:40
IP/Host: 109.251.102.---
Inanna, cьогодні в 09:40
Розгорнути попередні цитати...
Я не погоджуюсь. Цей конкретно неодноразово бував у ситуаціях, коли озброєні бандюки кидалися на нього. Або вони тебе, або ти їх. Не дай Боже мати таку роботку. Я б не змогла.
А й не треба.
Це робота для людей з "особливостями". Які полюбляють чинити насильство над іншими та нічого за це не отримувати.

 :facepalm1:

воно ше і москаль - "нічого за це не отримувати" - це гуглтранслейт?

українською буде - "котрим за це нічого не буде", отак кацап і попалився  (td)
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

деми тупо чинять безлад щоб було що Трампу закидати - типу не контролює ситуацію

вони вже договорилися що економіку треба валити до листопада 2020 бо будь-яке покращення буде приписано Трампу і цього вистачить йому виграти вибори  :(
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

«Деми чинять безлад» (один дебильный Мацковский Ванька) :facepalm:

Вчера ещё был протест в Луисвилле, во время которого было подстрелено 7 человек - у 5х легкие ранения, 2х доставили в больницу.
Причём стреляли не полицейские а сами протестующие ;o

Протест был по поводу убийства Бреоны Тэйлор, чёрной работницы скорой помощи.
Она была убита у себя дома, после того как трое полицейских из отдела наркотиков вломились туда с обыском и ее бойфренд начал стрелять приняв их за грабителей.
Они утверждают что обозначили себя, как было на самом деле не понятно, так как камер нательных у них не было.
Руководство полиции объявило о новых правилах когда каждый полицейский обязан носить на себе камеру.
И отменило “no knockout” ордеры на обыск, когда полицейским разрешали выбивать двери без предупреждения.

Оба решения довольно противоречивые, не понятно как это отразится на борьбу с преступниками.

Кстати, наркотиков в доме не нашли...


Останнє редагування: 29 травня 2020 17:20:45 від SlavRedko
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Бгг… кто бы говорил.

Оля відверта расистка і підтримує расиста pastor68.
Чомусь я не здивований.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

На забороні наркоти і процвітає цей мусарський бєспрєдєл. Підтримуваний їбанутими моралістами.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

На забороні наркоти і процвітає цей мусарський бєспрєдєл. Підтримуваний їбанутими моралістами.

Это ещё и бизнес с которого многие полицейские кормятся.
100 лет назад кормились с запрета алкоголя
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Это ещё и бизнес с которого многие полицейские кормятся.
100 лет назад кормились с запрета алкоголя

Ну а я про шо. Відбудували мусарську Державу заборонами. Все по Айн Ранд.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Оля відверта расистка і підтримує расиста pastor68.
Чомусь я не здивований.

мамусь нашёл свою тему. Громко пропердеть что он не расист))) Смотрите осторожней там, у профессиональных борцов с расизмом жесточайшая внутривидовая конкуренция. Вас с вашей врождённой глупостью легко затопчут. 
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Читаю дописи в цій гілці і вчергове впевнююся, що Оля, іван, валентин - це проплачена бригада трампоботів, які хочуть будь-яку подію виставити як навмисну провокацію проти Трампа. :suicide2:
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Камуняцкий зоопарк выруе.
Гавно полезло из всех щелей.
Это все будет усиливаться к выборам.
На повестке дня приказ товарища Xi недопустить переизбрания Трампа.
Если при этом развалят Америку - товарищ Xi будет только рад
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Читаю дописи в цій гілці і вчергове впевнююся, що Оля, іван, валентин - це проплачена бригада трампоботів, які хочуть будь-яку подію виставити як навмисну провокацію проти Трампа. :suicide2:

25 процентний педріла, як ти вважаєш слав котрйи з арканзо рідкий , він не " проплачена бригада " ?
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Камуняцкий зоопарк выруе.
Гавно полезло из всех щелей.
Это все будет усиливаться к выборам.
На повестке дня приказ товарища Xi недопустить переизбрания Трампа.
Если при этом развалят Америку - товарищ Xi будет только рад

там вже в курсі що погроми чинять не місцеві
місцеві, включно з чорними, зеленими і так далі відстрілюють "гастролерів" всяких антіфа та прочих "професійних" лутерів тобто борців за "права трудящіхся"  :D
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Іван знову глючити починає. Терміново викликайте амірана для перезагрузки.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Интересно что в ветке про твитты трампа эта братия кричит «пусть трамп обращается в суд».
Здесь же наоборот, подстрекает грабить и не ждать суда
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

На забороні наркоти і процвітає цей мусарський бєспрєдєл. Підтримуваний їбанутими моралістами.

то наркотики це благо і ведуть до добра?
я розумію, коли негри протестують, бо є десь перегинання палиці, але коли негри виправдовуються, шо білих за наркоту не так наказують як чорних...  :facepalm1:
шо тут порадити
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

Читаю дописи в цій гілці і вчергове впевнююся, що Оля, іван, валентин - це проплачена бригада трампоботів, які хочуть будь-яку подію виставити як навмисну провокацію проти Трампа. :suicide2:

Я вас очень вежливо спрашиваю,  на основании каких моих дописів в этой ветке вы сделали вывод , что я член бригады ботів, да еще и проплаченный?
   
Re: Беспорядки в Minneapolis

мамусь нашёл свою тему. Громко пропердеть что он не расист))) Смотрите осторожней там, у профессиональных борцов с расизмом жесточайшая внутривидовая конкуренция. Вас с вашей врождённой глупостью легко затопчут.

Куда ему тягаться с клоунами с CNN. Вчера они все объяснили. Все проблемы от белых. Не от конкретного белого человека, а от всей расы.

А кто у них Трамп? Сторонник белого расизма. Бинго!

Вектор борьбы задан. Задачи поставлены, Антифа приступила к исполнению.

Другой вопрос, что этот чернокожий ведущий CNN сосёт член у белого сожителя. Но это конечно же к делу борьбы с расизмом не относится.

С 10.25 мин. А вообще-то весь выпуск очень интересный.



   
Re: Беспорядки в Minneapolis

ви хоч розумієте, шо ВЛАДА була неправа
там все решта, шо витворяють люди, а в основному гопота і бандюки під шумок протесту є лише реакція
першопричина невмотивоване вбивство, а це все таки було вбивство, по тупості звичайно, але таки так, присів полісмен на шию неакуратно і задовго і замість того, шоб йому вказати на те всі напарники захищали його право сидіти в того бичка на шиї, трохи тупо
Так, прекрасно розумію. Перше речення.
А от по виділеному - просто фейспалм. Гопота і бандюки, обурившись діями влади, торблять магазини і грабують ближніх своїх. Логіка.
ЗІ. А якщо перечитає ще раз процитоване вами моє повідомлення, то звернете увагу, що там я вів мову про інше.
   
Re: Беспорядки в Minneapolis
Пшениця

Подав у відставку міністр внутрішніх справ:

- Туреччини, у квітні 2020 року, після того, як впровадження комендантської години спричинило черги до супермаркетів. Президент відставку не прийняв;

- Румунії, у липні 2019 року, через повільну реакцію поліції на зґвалтування та вбивство неповнолітньої. Міністр пробув на посаді лише 6 днів (не років, як Аваков);

- Албанії, у жовтні 2018 року, після арешту більше двох десятків членів організованих злочинних груп, в тому числі двох колишніх депутатів правлячої партії;

- Великобританії, у квітні 2018 року, через розкриті пресою факти, що влада встановила "показники" щодо видворення нелегальних мігрантів;

- Словаччини, у березні 2018 року, через гучне убивство журналіста-розслідувача Яна Куціака;

- Румунії, у січні 2018 року, через гучну справу поліцейського-педофіла;

- Португалії, у жовтні 2017 року, після того, як внаслідок лісових пожеж загинуло понад 100 людей;

- Швеції, у липні 2017 року, через скандал довкола витоку інформації з бази персональних даних громадян;

- Франції, у березні 2017 року, через те, що незаконно працевлаштував двох неповнолітніх доньок на роботу до парламенту;

- Румунії, у вересні 2016 року, через корупційний скандал, пов'язаний із привласненням підлеглими десятків тисяч доларів;

- Бельгії, у березні 2016 року, у зв'язку з терактами в Брюсселі, але відставку не прийняв прем'єр-міністр;

- Ізраїлю, у грудні 2015 року, через звинувачення у сексуальних домаганнях;

- Португалії, у листопаді 2014 року, через скандал з "золотими" візами. Міністр заявив, що не має стосунку до справи, але має залишити посаду, аби захистити владу та авторитет держави (нечувана для України річ);

- Литви, у жовтні 2014 року, через підозри у корупції, а саме торгівлі впливом під час публічних закупівель;

- Грузії, у вересні 2012 року, через скандал навколо опублікованих відеозаписів катувань в одній із в'язниць;

- Болгарії, у квітні 2008 року, через те, що підлеглі повідомляли конфіденційну інформацію наркомафії;

- Президент України, травень 2020 року: "Аваков - потужний міністр".
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія