Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

И еще немного про современную школу...

Re: И еще немного про  современную школу...

Та ні, в нас же були і домашні завдання, як мінімум на годину, в школі  займалися, а не байдики били.
Навантаження не порівняти.
Пане Пшениця, 3 клас, які завдання???
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Ось, аби було зрозуміло, на якому ми рівні і як вивчаємо.
Це було рік тому, вона була в 2 класі

   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Теж рік назад:

   
Re: И еще немного про  современную школу...

Ось, аби було зрозуміло, на якому ми рівні і як вивчаємо.
Ну ололо, одразу видно шо батько має час і натхнення задротити + бабло на ферреро рошер.

Я своїх теж навчив у стовпчик складати  :weep:
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Теж рік тому:

   
Re: И еще немного про  современную школу...

Ось, аби було зрозуміло, на якому ми рівні і як вивчаємо.
Це було рік тому, вона була в 2 класі

Показати зображення...
Можна і так... до 6-7 класу вивчити усю шкільну математику. Але що ж вона тоді у школі буде робити?
   
Re: И еще немного про  современную школу...

О, кашерна задача:

Торчок Сем хоче вмазатись. Йому треба грам чистої дурі. На районі він купив лише 0.7 грам але домішок крейди - 25%. Ділер Алі має в продажу, але чистота 60%.  Скільки грам дурі треба закупити у Алі щоб упоротись?
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

О, кашерна задача:

Торчок Сем хоче вмазатись. Йому треба грам чистої дурі. На районі він купив лише 0.7 грам але домішок крейди - 25%. Ділер Алі має в продажу, але чистота 60%.  Скільки грам дурі треба закупити у Алі щоб упоротись?

Завтра починаємо організовувати знання "пропорції", до речі  :gigi:
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Можна і так... до 6-7 класу вивчити усю шкільну математику. Але що ж вона тоді у школі буде робити?
Те, що вони в школі роблять і зараз щодня: нічого.
Моє навчання ніяк не впливає на її шкільну активність, чи рівень знань, отриманих в школі. Рівень знань зі школи практично 0
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Те, що вони в школі роблять і зараз щодня: нічого.
Моє навчання ніяк не впливає на її шкільну активність
Але це не проблема Канадської школи.
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Але це не проблема Канадської школи.
Не зрозумів.
А чиєї школи це проблема? Мексиканської?
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Те, що вони в школі роблять і зараз щодня: нічого.
Моє навчання ніяк не впливає на її шкільну активність, чи рівень знань, отриманих в школі. Рівень знань зі школи практично 0
:lol:  Точно. Поки вони до цього дійдуть у школі вона благополучно усе забуде.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Не зрозумів.
А чиєї школи це проблема? Мексиканської?
Школа розрахована на пересічного. Те, шо ви впихуєте у доньку в 3 класі не вчать ніде.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Не зрозумів.
А чиєї школи це проблема? Мексиканської?
похоже, что это проблемы родителей, к-е получили среднее образование в совке. они уверены, что школа должна затрахать мозги ребенка. так?
одним здесь нагрузки детям мало, другим - там детей ничему не учат. а вырастут зарабатывать будут побольше нашего. и , дай бог, жизнь их будет более насыщенная и интересная.
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

:lol:  Точно. Поки вони до цього дійдуть у школі вона благополучно усе забуде.

похоже, что это проблемы родителей, к-е получили среднее образование в совке. они уверены, что школа должна затрахать мозги ребенка. так?
одним здесь нагрузки детям мало, другим - там детей ничему не учат. а вырастут зарабатывать будут побольше нашего. и , дай бог, жизнь их будет более насыщенная и интересная.

Ви неуважно прочитатли мій пост про те, як я вважаю за потрібне НАВЧАТИ дитину. Не механічно заучувати таблиці множення і прочу фігню, а РОЗВИВАТИ ЗДАТНІСТЬ ДУМАТИ.
2.5 роки - сказати "політ чудовий" - це нічого не сказати. Знає окремі положення фізики вже краще, ніж її вчителька. (Можу навести приклади з доказами на папері, якщо цікаво. )) )
Ніколи не хниче і САМА просить наступний урок. Все весело і з прикладною демонстрацією.
"Затрахувати" - це саме те, що я намагаюся НІКОЛИ не робити

Нічого вона не забуває. А як я бачу, що десь підзабуде - повертаємося наступного дня на 2-3 хвилини повторити



Останнє редагування: 30 листопада 2019 20:08:15 від Пшениця
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Ви неуважно прочитатли мій пост про те, як я вважаю за потрібне НАВЧАТИ дитину. Не механічно заучувати таблиці множення і прочу фігню, а РОЗВИВАТИ ЗДАТНІСТЬ ДУМАТИ.
Так про що і мова. Якщо є задатки в дитини, то математиці можна навчити набагато раніше. Але це не можна зробити у класі з 30 дітей, 90% батьків яких головне шоб дитина не була дома.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Ви неуважно прочитатли мій пост про те, як я вважаю за потрібне НАВЧАТИ дитину. Не механічно заучувати таблиці множення і прочу фігню, а РОЗВИВАТИ ЗДАТНІСТЬ ДУМАТИ.
2.5 роки - політ чудовий. Знає окремі положення фізики вже краще, ніж її вчителька. (Можу навести приклади з доказами на папері, якщо цікаво. )) )

Нічого вона не забуває. А як я бачу, що десь підзабуде - повертаємося наступного дня на 2-3 хвилини повторити
Зараз якраз треба механічно вивчити напам'ять табличку множення (так, щоб вночі прокинутись і усе пам'ятати), а не забивати голову степенями.
і перед степенями бажано усе таки розібратись з дробами, простими числами... Хочете дресерувати дитину? Наздоров'я, але візьміть якусь систему, а не те що у голову збреде впарюйте.
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Школа розрахована на пересічного. Те, шо ви впихуєте у доньку в 3 класі не вчать ніде.

Групове навчання, окрім розвитку соціальних навичок - це дурниця.
В школі навчають в розрахунку на найтупішого в класі. Тим, хто розумніший стає нудно і вони починають біситися.
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Зараз якраз треба механічно вивчити напам'ять табличку множення (так, щоб вночі прокинутись і усе пам'ятати), а не забивати голову степенями.
і перед степенями бажано усе таки розібратись з дробами, простими числами... Хочете дресерувати дитину? Наздоров'я, але візьміть якусь систему, а не те що у голову збреде впарюйте.

Who says?  :gigi:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Who says?  :gigi:
Я кажу. Я професійно займаюсь математикою і вчу інших, також професійно.
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Я кажу. Я професійно займаюсь математикою і вчу інших, також професійно.

О, боже... професійний ДОРОСЛИЙ, з точки хору професійного дорослого вчить... дитину  :facepalm: ВИ СЕБЕ ЧУЄТЕ?

Ви професійно пам"ятаєте, як це бути дитиною? Б"юся об заклад - ні.
Я навчаю свою дитину з точки зору, що вона дитина.

ПС. А таблицю множення, до речі, на якій я не зациклювався, вона вивчила по ходу діла.  Я підхід до ТМ навів просто як приклад: аби не занудити там, де воно і саме прийде.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Раніше з 5 вчили і не знали, зараз з другого - і не знають.

Вообще-то я сравнивала нагрузку советского 7 летнего ребенка, к-й пришел в школу и начал учить буквы и современного 6 летнего ребенка, к-й уже придя в школу умеет читать.
это для тех, кому кажется что детей недогружают.  :facepalm1:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Групове навчання, окрім розвитку соціальних навичок - це дурниця.
В школі навчають в розрахунку на найтупішого в класі. Тим, хто розумніший стає нудно і вони починають біситися.

Это точно, я в школе начал следить за оценками в восьмом классе, когда мне объяснили как аттестат учитывается при поступлении в ВУЗ, до этого я прогуливал, курил за школой, пил и дрался серьёзно. Учится мне было просто не интересно, учебник полученный 1-го сентября, я прочитывал за пару дней и забрасывал. Но в 8-м классе появился стимул, результат - в аттестате 1 (одна) четвёрка и легкое поступление в КГУ. Правда, на первом курсе мы тоже вели не совсем трезвый образ жизни, но с 3-го - как отрезало.

Это я к тому, что все люди разные и то что одному даётся легко и непринуждённо, другому нужно вбивать молотком. И действительно, в школе расчёт на самого слабого, а сильным скучно и они занимаются всякой хернёй :)
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Зараз якраз треба механічно вивчити напам'ять табличку множення (так, щоб вночі прокинутись і усе пам'ятати), а не забивати голову степенями.
і перед степенями бажано усе таки розібратись з дробами, простими числами... Хочете дресерувати дитину? Наздоров'я, але візьміть якусь систему, а не те що у голову збреде впарюйте.

Пройдено рік тому, повторюємо що2тижня:


   
Re: И еще немного про  современную школу...

О, боже... професійний ДОРОСЛИЙ, з точки хору професійного дорослого вчить... дитину  :facepalm: ВИ СЕБЕ ЧУЄТЕ?

Ви професійно пам"ятаєте, як це бути дитиною? Б"юся об заклад - ні.
Я навчаю свою дитину з точки зору, що вона дитина.

ПС. А таблицю множення, до речі, на якій я не зациклювався, вона вивчила по ходу діла.  Я підхід до ТМ навів просто як приклад: аби не занудити там, де воно і саме прийде.
Так. Професійно дорослий. Але я теж був колись дитиною.
Ви не вчите дитину, ви просто граєтесь. Усе ваше навчання вона благополучно забуде. Тому що нема системи.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Пройдено рік тому, повторюємо що2тижня:

Показати зображення...
Співчуваю вашій дочці... :(
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Так. Професійно дорослий. Але я теж був колись дитиною.
Ви не вчите дитину, ви просто граєтесь. Усе ваше навчання вона благополучно забуде. Тому що нема системи.
Якщо не повторювати, забули додати.
Дякую, дуже дякую (с)

ПС. Ви так і не зрозуміли, що я навчаю її ДУМАТИ, а не тупо зазубрювати.
Із зазубрювачів виростають нудні задроти.
Моя мала в голові без нотаток на папері вираховує площу кола по площі вписаного в нього прямокутного трикутника. І сприймає це як виклик своїм здатностям. Із задором і весело.

Останнє редагування: 30 листопада 2019 20:49:47 від Пшениця
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Із зазубрювачів виростають нудні задроти.
:facepalm1:
Пане, та ви сам задрот...  :shuffle: І дитину такою ж задроткою виховуєте... сподіваюсь вона скоро пошле вас подалі. чим раніш, тим для неї краще.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Ви неуважно прочитатли мій пост про те, як я вважаю за потрібне НАВЧАТИ дитину. Не механічно заучувати таблиці множення і прочу фігню, а РОЗВИВАТИ ЗДАТНІСТЬ ДУМАТИ.
2.5 роки - сказати "політ чудовий" - це нічого не сказати. Знає окремі положення фізики вже краще, ніж її вчителька. (Можу навести приклади з доказами на папері, якщо цікаво. )) )
Ніколи не хниче і САМА просить наступний урок. Все весело і з прикладною демонстрацією.
"Затрахувати" - це саме те, що я намагаюся НІКОЛИ не робити

Нічого вона не забуває. А як я бачу, що десь підзабуде - повертаємося наступного дня на 2-3 хвилини повторити

я прочитала достатньо уважно, щоб зрозуміти що ваша донька талановита учениця. але ж ви теж повинні розуміти що звичайна школа орієнтована на середнього учня, а ще бувають відверто слабкі діти.  освіту потрібно дати усім, тому шкільні програми і розраховують так щоб кожному дати змогу отримати аттестат. маєте наснагу і натхнення то вчите більше, але не треба тягнути це зайве навантаження у загальноосвітню школу, щоб було для усіх.
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

Співчуваю вашій дочці... :(
Поспівчувайте тим, хто працює касиром чи розкладає по поличках товари в Волмарті, бо колись батьки забили на їхнє навчання.
Моя мала - найвеселіша дитина в класі, до речі. А двері нашої хати практично не зачиняються, бо постійно хтось приходить з її друзів.
А ще інші батьки просять мене про групові зайняття і я ніколи не відмовляю.

Так що Ваше співчуття недоречне
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Поспівчувайте тим, хто працює касиром чи розкладає по поличках товари в Волмарті, бо колись батьки забили на їхнє навчання.
Моя мала - найвеселіша дитина в класі, до речі. А двері нашої хати практично не зачиняються, бо постійно хтось приходить з її друзів.
А ще інші батьки просять мене про групові зайняття і я ніколи не відмовляю.

Так що Ваше співчуття недоречне
:facepalm1: Ух який задротистий хвалько....
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

я прочитала достатньо уважно, щоб зрозуміти що ваша донька талановита учениця. але ж ви теж повинні розуміти що звичайна школа орієнтована на середнього учня, а ще бувають відверто слабкі діти.  освіту потрібно дати усім, тому шкільні програми і розраховують так щоб кожному дати змогу отримати аттестат. маєте наснагу і натхнення то вчите більше, але не треба тягнути це зайве навантаження у загальноосвітню школу, щоб було для усіх.

Вона абсолютно середня дитина.
Абсолютно.
Я займаюся ще з трьома дітьми - її подругами. Безкоштовно.
НІ В КОГО З НИХ не виникло проблем з Законом Архимеда чи т.Піфагора
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

:facepalm1: Ух який задротистий хвалько....
ВИ забули, як це бути дитиною. Мої співчуття  :(
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Я займаюся ще з трьома дітьми - її подругами. Безкоштовно.
:lol: Ну прям філАнтроп. Своїй дитині життя псує, ще й інших дітей мучить... а чо... головне безкоштовно...  :rotate:
   
Re: И еще немного про  современную школу...
Пшениця

:lol: Ну прям філАнтроп. Своїй дитині життя псує, ще й інших дітей мучить... а чо... головне безкоштовно...  :rotate:
А з цього моменту спілкування ти йдеш (х)  :gigi:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

А з цього моменту спілкування ти йдеш (х)  :gigi:
Навзайм, задротистий хвальку!
   
Re: И еще немного про  современную школу...

В школі навчають в розрахунку на найтупішого в клас
в школе расчёт на самого слабого

в загальноосвітній школі розрахунок на середнього учня, бо їх більшість.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

Вона абсолютно середня дитина.
Абсолютно.
Я займаюся ще з трьома дітьми - її подругами. Безкоштовно.
НІ В КОГО З НИХ не виникло проблем з Законом Архимеда чи т.Піфагора

просто зрозумійте, що ви займаєтесь з дітьми, які ПОТРЕБУЮТЬ додаткових занятть. тому і не виникло проблем.
   
Re: И еще немного про  современную школу...

просто зрозумійте, що ви займаєтесь з дітьми, які ПОТРЕБУЮТЬ додаткових занятть. тому і не виникло проблем.
Нічого вони не потребують. Просто цікаво з дорослим дядьком потеревенити, ще й безкоштовно...  :shuffle:
   
Re: И еще немного про  современную школу...

в загальноосвітній школі розрахунок на середнього учня, бо їх більшість.

Ну, может и на среднего, суть в том что сильным там не интересно, отсюда и беды. Хорошо что в СССР 70-80х не была развита наркомания, только пили и курили, иначе я точно сторчался бы. А так, и курить перестал к 40-ка, и пью теперь умеренно, а с наркотиками так бы не получилось.

Я к чему это, у меня дети вступают в опасный возраст, а на каждом заборе - реклама солей и прочей гадости и первая доза, как всегда, бесплатна...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія