Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ювілей Єрмака святкували на держдачі, а гостей возили гелікоптерами ДСНС :bomb:

По сути обговоренного, каковы предварительные прогнозы.
До какого времени года досидит этот банкетувальник, клоун, узурпатор и подстилка?

До кінця терміну. Ще і на другий піде.  (tu) Правда, без молнобільшості йому буде пиzда. I think so.
   
До кінця терміну. Ще і на другий піде.  (tu) Правда, без молнобільшості йому буде пиzда. I think so.

 :(
Не не..
Я не выдержу столько на фупе читать гневных разоблачений и сто пудовых доказательств его подрывной деятельности как агента кремля подстилки и узурпатора.. клоуна - диктатора..
   
Не не..
Я не выдержу столько
І що буде тоді, коли не витримаєш?
   
І що буде тоді, коли не витримаєш?

Меня охватит уныние, тоска и без исходность.
Я окунусь в поиск смысла жизни :(
   
Меня охватит уныние, тоска и без исходность.
Я окунусь в поиск смысла жизни :(

Та пофіг. Який у вас зелених може бути "смисл жізні" ?

"Хоть паржать" ?

 Ну, то насолоджуйтесь. Вова банкує. :D
   
А взагалі Вова робить абсолютно правильно. Він не виправдовується, одну хуцпу перебиває іншою.

Це і  є його пизздаватий лекторат, який все рівно проголосує за нього, бо вони самі такі пизздавануті. :D
   
Мені не норм якщо видання набуває жовтого відтінку
чого у Гуту летав ЗЕ я не знаю може з цього приводу" Відбудеться спеціальний дипломатичний форум – з відповідною програмою. Підготовка до цього форуму на місці вже триває."
а до того що хтось колись божився я звик
:D Перевіряв, чи всюди попідмітали і добре стільці розставили... Чого ви такі тупі, вродились?
   
Це такий дорогий геліокоптер в користуванні?
В нас колись місцеві авіалінії за 6.50 в Донецьк  возили, а звідти до бабусі в Одессу за 12  чи 21 рубльов.... вже точно не пригадую.
 :lol:
Яким тупим потрібно бути, щоб таку юнйух написати... :D
   
:D Перевіряв, чи всюди попідмітали і добре стільці розставили... Чого ви такі тупі, вродились?

Розумнику спробуй ще
Мені не норм якщо видання набуває жовтого відтінку

чого у Гуту летав ЗЕ я не знаю може з цього приводу" Відбудеться спеціальний дипломатичний форум – з відповідною програмою. Підготовка до цього форуму на місці вже триває."

 версія що в гвинтокрилі був не Ермак а Мендель з дитиною
   
Меня охватит уныние, тоска и без исходность.
Я окунусь в поиск смысла жизни :(
Це на користь. А раптом є якийсь інший сенс життя, крім писання на хвупі сміщних постів про імпічмент.
   

Розумнику спробуй ще
Мені не норм якщо видання набуває жовтого відтінку

чого у Гуту летав ЗЕ я не знаю може з цього приводу" Відбудеться спеціальний дипломатичний форум – з відповідною програмою. Підготовка до цього форуму на місці вже триває."

 версія що в гвинтокрилі був не Ермак а Мендель з дитиною

"Безумовно, не хотіли про це передчасно повідомляти, але наступного місяця відзначається День працівників дипломатичної служби України. Зберуться – і саме у резиденції у Гуті – понад сто голів дипломатичних та консульських представництв України", – йдеться у ньому.

Згідно з повідомленням, відбудеться спеціальний дипломатичний форум із відповідною програмою.

Підготовка до цього форуму вже розпочалася.
День працівників дипслужби України відзначається 22 грудня.(с)

так то була репетиція?  :D
   
версія що в гвинтокрилі був не Ермак а Мендель з дитиною

Как там... А еще шлюхи и два мешка с кокаином. :)
   

Розумнику спробуй ще
Мені не норм якщо видання набуває жовтого відтінку

чого у Гуту летав ЗЕ я не знаю може з цього приводу" Відбудеться спеціальний дипломатичний форум – з відповідною програмою. Підготовка до цього форуму на місці вже триває."

 версія що в гвинтокрилі був не Ермак а Мендель з дитиною


На яких підставах авіацію спеціального призначення
   
"Безумовно, не хотіли про це передчасно повідомляти, але наступного місяця відзначається День працівників дипломатичної служби України. Зберуться – і саме у резиденції у Гуті – понад сто голів дипломатичних та консульських представництв України", – йдеться у ньому.

Згідно з повідомленням, відбудеться спеціальний дипломатичний форум із відповідною програмою.

Підготовка до цього форуму вже розпочалася.
День працівників дипслужби України відзначається 22 грудня.(с)

так то була репетиція?  :D
гениальная отмазка  :pooh_lol:
   
гениальная отмазка  :pooh_lol:
Десь вже казали - "конкурс капітанов" у КВН. Головне - блискавично писданути щось, від чого суперника "оторопь" схопить.
   
Єрмак каже, що все було не так і, взагалі, не було)
Я б повірив, але після його брехні по вагнергейту - віриться важко.
   
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський прокоментував, що посадові особи можуть використовувати відомчу авіацію відповідно до звичайних протоколів.

Джерело: коментар Монастирського журналістам новинної агенції "Укрінформ"

Пряма мова: "Відомча авіація використовувалася постійно, згідно протоколів, відповідними посадовими особами. Це є звичайна практика, вона була і буде". :lol:

Монастирський підкреслив, що після звернення посадових осіб у міністерстві надають їм відповідну авіацію для подорожей  :facepalm:

рятувальний коптер відповідна авіація  [ua]
   
рятувальний коптер відповідна авіація
Вчора бачив такі гарні машини пожежників... А некепсько так, з сиренами, завалити до кєнтів на днюху! (tu)
   
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський прокоментував, що посадові особи можуть використовувати відомчу авіацію відповідно до звичайних протоколів.
Джерело: коментар Монастирського журналістам новинної агенції "Укрінформ"
Пряма мова: "Відомча авіація використовувалася постійно, згідно протоколів, відповідними посадовими особами. Це є звичайна практика, вона була і буде". :lol:
Монастирський підкреслив, що після звернення посадових осіб у міністерстві надають їм відповідну авіацію для подорожей  :facepalm:
рятувальний коптер відповідна авіація  [ua]

тупое дегенеративное существо даже не понимает шо оно мелет. некие должностные лица, оказуецца, постоянно используют государственное имущество в своих личных целях  :laugh:
   
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський прокоментував, що посадові особи можуть використовувати відомчу авіацію відповідно до звичайних протоколів.

Джерело: коментар Монастирського журналістам новинної агенції "Укрінформ"

Пряма мова: "Відомча авіація використовувалася постійно, згідно протоколів, відповідними посадовими особами. Це є звичайна практика, вона була і буде". :lol:

Монастирський підкреслив, що після звернення посадових осіб у міністерстві надають їм відповідну авіацію для подорожей

сцуко яке ганьбище

янук і його щобла і близько не валялись
   
на швидкі можна сміло вішати шашечкі  [ua] країна єбанатія
   
Бльо, от жеж зелені тупі єблани.  :D  :facepalm1:
   
надають їм відповідну авіацію для подорожей
так любому известно что в гуту только по воздуху можно попасть  :buba:

ахахаха
   
Десь вже казали - "конкурс капітанов" у КВН. Головне - блискавично писданути щось, від чого суперника "оторопь" схопить.

 (tu)  :D
   
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський прокоментував, що посадові особи можуть використовувати відомчу авіацію відповідно до звичайних протоколів.

Джерело: коментар Монастирського журналістам новинної агенції "Укрінформ"

Пряма мова: "Відомча авіація використовувалася постійно, згідно протоколів, відповідними посадовими особами. Це є звичайна практика, вона була і буде". :lol:

Монастирський підкреслив, що після звернення посадових осіб у міністерстві надають їм відповідну авіацію для подорожей  :facepalm:

рятувальний коптер відповідна авіація  [ua]
турагентсво мвс ім. моні стирського  :D
   
Да они все эти президенты  используют вертолеты как свои. Безобразие!


   
А резеденции... Просто ужас



   
Да они все эти президенты  используют вертолеты как свои. Безобразие!


Показати зображення...

Тебе напис "President of The USA" на гелікоптері не смущаєть, нє?
   
А резеденции... Просто ужас

White house
Кемп Девід

ще якісь знаєш?
А у Бубочки скіко?
   
Государственную резиденцию для украинских президентов основали по инициативе Леонида Кучмы в 2001 году.
Каждый президент, начиная с Леонида Кучмы, находил в резиденции себе дело по душе. Преимущественно главы нашего государства приезжали сюда зимой на Рождественские праздники или летом на охоту.

Read more at: https://ua.igotoworld.com/ru/poi_object/63051_syniohora-residence.htm
   
А у Бубочки скіко?
Ну да, Зеленский в какой-то Гуте, а Макрон на Лазурном берегу.
   
Тебе напис "President of The USA" на гелікоптері не смущаєть, нє?
Ну я и говорю, нищеброды: даже надписи на вертолете нет. И теперь уже не напишут...
   
От арсенбарісич, не подарував такому красивому бубочкін гвинтокрил.

Зелень і далі дурниками прикидається. Чого ж вас тоді так рвало на німецький хрест, коли Порошенко за свої та свої дачі літав?
Чи може ювілей бубочкіної секретутки в нас вже державне свято?
   


1-ше місце в трендах, все таки ютуб класна штука
   
Мені цікаво, а хто саме з дописувачів вірив те, що Авакян купив цивільні гелікоптери на ярд ойро не за відкат та орден ПЛ, а щоб штурмувать сепарів в АТО?
А зара ці гелікоптери хоч якось використовують.
І це при тому, що якби фупчики знали вартість експлуатаціїї цього гімна, то оце була б нірвана.
   
Як це "хоть якось використовують"?
Давайте за шмотом у Польщу на них літати шоле...
І до чого тут сепари? Іх передали до ДСНС. Їм там нема іншої роботи, крім розвозки гостей секретута президента?
   
Їм там нема іншої роботи, крім розвозки гостей секретута президента?
Саме так. Ці гелікоптери Україні нах не потрібні.
   
Саме так. Ці гелікоптери Україні нах не потрібні.
Використання окремими особами, тимчасово виконуючими обов'язки державних діячів, державного майна не за призначенням не означає непотрібність цього майна. Це означає лише непорядність окремих осіб, тимчасово виконуючих обов'язки державних діячів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія