Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Послухав сьогодні ..

Послухав сьогодні ..

Скрипін - фронт



Прочитав Іларіонова
https://aillarionov.livejournal.com/1224636.html

І зрозумів ,що в нас нема шансів.
Армії в нас де-факто нема. Байден за нас не впишеться, а Ердоган тупо кине, коли це йому буде вигідно
Ресурсів і захисту в нас теж нема, а люди захищати державу не хочуть.

   
Re: Послухав сьогодні ..

Для тебе це був великий секрет?
   
Re: Послухав сьогодні ..

І зрозумів ,що в нас нема шансів.
Петро давно казав шо військового рішення не існує.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Zradayob
   
Re: Послухав сьогодні ..

І сьогоднішні слова Зеленського - це, як я думаю, крик відчаю, він розуміє, що його чекає.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Для тебе це був великий секрет?

Ні. Але зараз я тупо вжахнувся ,що нам повний капець. Повний.
   
Re: Послухав сьогодні ..

І сьогоднішні слова Зеленського - це, як я думаю, крик відчаю, він розуміє, що його чекає.
Так отож.
Відіжмуть кацапи  якесь містечко, змусять підписати клована "мінськ-3" й усьо, козаченьки порвуть клована, так само як згімняли Петра.
   
Re: Послухав сьогодні ..

  чрговий висер

уєбанського скота

з блохами на бек вокалі

гг..

Йди застрелись педік

науй

тут твої шмарки
   
Re: Послухав сьогодні ..

Петро давно казав шо військового рішення не існує.

а що,зєля там воювати хотів ? я думаю він не настільки ідіот
   
Re: Послухав сьогодні ..

а що,зєля там воювати хотів ?
кого їпуть його бажання?
   
Re: Послухав сьогодні ..

Та до сраки крики проплаченных паникёров.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Расстрелять  :buba:
   
Re: Послухав сьогодні ..

Зелепука сподівається на США

хто зна, можливо на цей раз впишуться
у 2008 за  Міхо не вписались, хоча він явно не сам додумався Цхінвал відвойовувати

   
Re: Послухав сьогодні ..

Зьома, не ний. Який толок з ниття? У порошків  навчився?

Іларіонов  в минулому радник хуйла. Що ти від нього хотів почути?
   
Re: Послухав сьогодні ..

Зьома, не ний. Який толок з ниття? У порошків  навчився?

Іларіонов  в минулому радник хуйла. Що ти від нього хотів почути?
Може й так, але у всякому разі він дуже переконливо пише - що при Трампі хуйло боявся тут кашлянути, а при старому маразматику він веселиться від душі. Окрім того я не вірю старому дурню Піонтковському, який радісно нас закликає до війни.
   
Re: Послухав сьогодні ..

кого їпуть його бажання?

Та вибач, я трохи знаю обставини, ти військ туди ніхто не гнав і наступ не готував.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Зелепука сподівається на США

хто зна, можливо на цей раз впишуться
у 2008 за  Міхо не вписались, хоча він явно не сам додумався Цхінвал відвойовувати

Показати зображення...
Хай і не надіється
   
Re: Послухав сьогодні ..
den

Відставити паніку та всепропало
   
Re: Послухав сьогодні ..

Я так зрозумів що ця гілка це перепис панікерів?
   
Re: Послухав сьогодні ..

Скрипін - фронт

https://www.youtube.com/watch?v=QrtxUss6wPg
Прочитав Іларіонова
https://aillarionov.livejournal.com/1224636.html

І зрозумів ,що в нас нема шансів.
Армії в нас де-факто нема. Байден за нас не впишеться, а Ердоган тупо кине, коли це йому буде вигідно
Ресурсів і захисту в нас теж нема, а люди захищати державу не хочуть.
тому кидай ту полтаву(макаку там вже кинув) і перебирайся поблище до західного кордону B-).....або перебирайся до порохоботів.Пеця не кине :D .
   
Re: Послухав сьогодні ..

.або перебирайся до порохоботів.Пеця не кине  .
Вінниця буде стояти до останнього.
В нас навіть буде вимушено-тимчасова столиця України (вже прецеденти були в часи Петлюри).
Фабрики Рошен  будуть як будинок Павлова в Сралінградє. [ua]
   
Re: Послухав сьогодні ..

Може й так, але у всякому разі він дуже переконливо пише - що при Трампі хуйло боявся тут кашлянути, а при старому маразматику він веселиться від душі. Окрім того я не вірю старому дурню Піонтковському, який радісно нас закликає до війни.

Іларіонов, смердюча фсбешна прокладка. Точно таке  він волав в 2014.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Пєтя хітрий чорт, он нє мог залупіться бєз туза в рукавє (с)

не вистачає соку в аналітиці  :(
   
Re: Послухав сьогодні ..

Вінниця буде стояти до останнього.
В нас навіть буде вимушено-тимчасова столиця України (вже прецеденти були в часи Петлюри).
Фабрики Рошен  будуть як будинок Павлова в Сралінградє. [ua]
там у вас експремєр грося є.Якщо щось то ізраїль поможе-хасидів пошле  на його підтримку. B-)
   
Re: Послухав сьогодні ..

там у вас експремєр грося є.Якщо щось то ізраїль поможе-хасидів пошле  на його підтримку. B-)
   
Re: Послухав сьогодні ..

Іларіонов, смердюча фсбешна прокладка. Точно таке  він волав в 2014.
А что он неправильно написал?
   
Re: Послухав сьогодні ..

там у вас експремєр грося є.Якщо щось то ізраїль поможе-хасидів пошле  на його підтримку.
"Как за каменной стеной!" [ua]
   
Re: Послухав сьогодні ..

Краще послухай Нєвзорова. Цей принаймні в Чечні був.

   
Re: Послухав сьогодні ..

Краще послухай Нєвзорова. Цей принаймні в Чечні був.
Цей балабол-троляка  стількі усякої фуєти набазарив у 2015-2016 роках, що нема чого на нього увагу звертати.
Причому, він почав займатись мавпуванням самого себе, шо навіть не прикольно.
   
Re: Послухав сьогодні ..

невже ви думаєте якийсь Ларіонов, Нєвзоров чи Портніков із Поярковим щось знають про реальні плани і розклади?
   
Re: Послухав сьогодні ..

поки все виглядає як залякування а не реальна підготовка

але що далі?   
якщо злякування не принесе результату.
хуйло отползаєт чи наползаєт?
якби років 10 тому, я впевнено сказав би що буде війна. зараз не знаю, може там уже інволюційні процеси трохи погасили гормональний фон, може і відповзе.  а може і не відповзе.
   
Re: Послухав сьогодні ..

так что, уже обосрались или как? а как же Байрактары, которые всех победят как армян?
   
Re: Послухав сьогодні ..

Серйозно? 5 років робилось явно недостатньо для підвищення боєздатності нашої армії, два роки робилось ніфуя (навіть гірше) а тепер стало страшно? У вас же всіх були серйозніші проблеми в житті і ви втомилися від війни... Ви ж всі кричали що "а то хуйло нападе" то "політтехнологія свина".

Тепер якось не смішно стало з клоуном у керма коли заходимо в справжній шторм? Тепер якось не смішно коли в парламент замість людей з бойовим досвідом та доведеною державницькою позицією обирали весільних фотографів бо вони з каманди бубачкі яки пообіцяв зменшити тарифи та ще багато чого смачного? А за все треба платити.

Може якось і пропетляємо, в 2014-му багато чого було гірше. Але ви ж знову забудете про досягнення, про диво (а в 2014\2015-х українським народом було зроблено ДИВО, ми, по всім параметрам, мали програти і дивитись на Новоросію по Дніпро), про тих хто пожертвував своїми життями і знову почнете нити за тарифи, курс гривні чи ще якусь фуйню.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Серйозно? 5 років робилось явно недостатньо для підвищення боєздатності нашої армії, два роки робилось ніфуя (навіть гірше) а тепер стало страшно? У вас же всіх були серйозніші проблеми в житті і ви втомилися від війни... Ви ж всі кричали що "а то хуйло нападе" то "політтехнологія свина".

Тепер якось не смішно стало з клоуном у керма коли заходимо в справжній шторм? Тепер якось не смішно коли в парламент замість людей з бойовим досвідом та доведеною державницькою позицією обирали весільних фотографів бо вони з каманди бубачкі яки пообіцяв зменшити тарифи та ще багато чого смачного? А за все треба платити.

Може якось і пропетляємо, в 2014-му багато чого було гірше. Але ви ж знову забудете про досягнення, про диво (а в 2014\2015-х українським народом було зроблено ДИВО, ми, по всім параметрам, мали програти і дивитись на Новоросію по Дніпро), про тих хто пожертвував своїми життями і знову почнете нити за тарифи, курс гривні чи ще якусь фуйню.


скоро ваш зірковий час настане


   
Re: Послухав сьогодні ..

 :facepalm: пора на майдан  X(
   
Re: Послухав сьогодні ..

Відіжмуть кацапи  якесь містечко, змусять підписати клована "мінськ-3" й усьо,

Саме тому Кремль стягує війська зі всієї Тмутаракані до українських кордонів, щоби віджати якесь містечко ?! Росія в особі офіційних представників країни висловлювала про деструкцію України.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Зелепука сподівається на США

хто зна, можливо на цей раз впишуться

Розраховувати варто тільки на власні сили.
   
Re: Послухав сьогодні ..

Скрипін - фронт

https://www.youtube.com/watch?v=QrtxUss6wPg
Прочитав Іларіонова
https://aillarionov.livejournal.com/1224636.html

І зрозумів ,що в нас нема шансів.
Армії в нас де-факто нема. Байден за нас не впишеться, а Ердоган тупо кине, коли це йому буде вигідно
Ресурсів і захисту в нас теж нема, а люди захищати державу не хочуть.

Илларионов - хуйловская подстилка.
Он штурм Капитолия трампоновскими придурками назвал "поджогом Рейхстага демократами".
Что от него ещё можно ожидать услышать?
   
Re: Послухав сьогодні ..

Серйозно? 5 років робилось явно недостатньо для підвищення боєздатності нашої армії, два роки робилось ніфуя (навіть гірше) а тепер стало страшно? У вас же всіх були серйозніші проблеми в житті і ви втомилися від війни... Ви ж всі кричали що "а то хуйло нападе" то "політтехнологія свина".

Тепер якось не смішно стало з клоуном у керма коли заходимо в справжній шторм? Тепер якось не смішно коли в парламент замість людей з бойовим досвідом та доведеною державницькою позицією обирали весільних фотографів бо вони з каманди бубачкі яки пообіцяв зменшити тарифи та ще багато чого смачного? А за все треба платити.

Може якось і пропетляємо, в 2014-му багато чого було гірше. Але ви ж знову забудете про досягнення, про диво (а в 2014\2015-х українським народом було зроблено ДИВО, ми, по всім параметрам, мали програти і дивитись на Новоросію по Дніпро), про тих хто пожертвував своїми життями і знову почнете нити за тарифи, курс гривні чи ще якусь фуйню.
так і буде... особливо якщо пропетляють. Дурний планктон не розуміє хто не хоче годувати свою армію буде годувати кацапську
   
Re: Послухав сьогодні ..

Илларионов - хуйловская подстилка.
Он штурм Капитолия трампоновскими придурками назвал "поджогом Рейхстага демократами".
Что от него ещё можно ожидать услышать?
Мені хотілося б у це вірити.
Але він каже доволі логічні речі
Втім і у хуйла є логіка. Своя, логіка чорта.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія