Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завдяку паску безпеки не зазнав жодного ушкодження. Пристібайтесь

Я би взагалі зупинився перед таким перехрестям, глянув в обидва боки і поїхав.

Отака б заїхала в жопу, шоби далі віртуальний водій придумував?
   
Дурко, це не нерегульоване перехрестя.
Я хз як воно называться. У нас є 2 варіанти:

1) open - бачиш що по бокам
2) closed - не бачиш.

От у випадку 2 маєш зупинитись. Якби ти зупинився - то тп би полетіла далі. А так маємо шо маємо.
   
а шо полициянты?

девачка признала свою вину?

Не заперечувала. Ше й з дитиною їхала.
   
Отака б заїхала в жопу, шоби далі віртуальний водій придумував?

 :laugh: усім удачі на перехрестях!
   
Я хз як воно называться. У нас є 2 варіанти:

1) open - бачиш що по бокам
2) closed - не бачиш.

От у випадку 2 маєш зупинитись. Якби ти зупинився - то тп би полетіла далі. А так маємо шо маємо.

Ще раз прошу процитувати норми українських ПДР.
   
Там не рівнозначне і думаю що Вітер з байраку пропустив знак що він на головній, бо інакше як пояснити що у баршині знак увага дати дорогу?

Але Фома правий що пред перехрестям де немає поля зору треба зупинятись, тай перед будь яким приторможувати, і не через правила а через здоровий глузд.

та задовбешся зупинятись і приторможувати перед всіма перехресмтями з другорядними дорогами по селах ...

там не спрогнозуєш де виїде чучало і тобі в бочину
   
в ТС скоріш за все знак головна дорога а у курки уступи дорогу ...
Автор зробив обачливо, їхав в межах дозволеного на око по крайній мірі ... курка летіла на знак уступи дорогу

Я їхав 40 км/год. Вона десь 60.
   
та задовбешся зупинятись і приторможувати перед всіма перехресмтями з другорядними дорогами по селах ...

там не спрогнозуєш де виїде чучало і тобі в бочину

ну,можна й не зупинятися -результат на відео
   
А якщо гіпотетично прибрати "милу дівчинку" і на її місце помістити "нахабного мажора". Як зміниться думка деякої публіки? Ота ж проблема і в правосудді.
   
Знаки - фуяки. Ти не бачиш куди їдеш  :facepalm:
В Україні знаки мають перевагу.  :( Чисто про формальний підхід.
   
:laugh: усім удачі на перехрестях!

Це злив?
   
ну,можна й не зупинятися -результат на відео

Ще раз, зупинився така влупила в жопу, шо далі?
   
та задовбешся зупинятись і приторможувати перед всіма перехресмтями з другорядними дорогами по селах ...
Ти не повіриш, у нас по місту 80% доріг мають обмеження 36-48км. І +20 нема. Іпуть за перевищення так, що плачуть усі.

Як ти думаєш, пересічний зупиниться на перехресті?
   
Це злив?
ну було б не погано.
а то талановита людина, але визнати що всрався нездатна.
   
Чисто поговорити, то всі розумні. І всі досвідчені.
А коли вирішують секунди, то я впевнений, що в аналогічній ситуації кожен з учасників дискусії скоріше б так само валявся на боку.
   
Ти не повіриш, у нас по місту 80% доріг мають обмеження 36-48км. І +20 нема. Іпуть за перевищення так, що плачуть усі.

Як ти думаєш, пересічний зупиниться на перехресті?

То ти, обізяна, і в Україні не живеш ще й. І учиш мене як жити? )
   
В Україні знаки мають перевагу.  :( Чисто про формальний підхід.
Є пунктик

Якщо неможливо визначити наявність покриття на дорозі (темна пора доби, грязь, сніг тощо), а знаки пріоритету відсутні, водій повинен вважати, що перебуває на другорядній дорозі

Тобто якщо хз що відбувається - зупинись і дай мудаку пролетіти.
   
ага, феноменальная, вона навіть на трикутник не зреагувала, а гальмувати, почала коли машина з права, вже була на перехрестку (0:13 сек)

говорун среди вас тут всех и близкой такой реакции, я в отличии от губашлепов сказал тут самое интересное и важное на которое у вас ума не хватает даже понять мною разжеванное

У водителя красной было больше обзора её авто, а у неё меньше, она сидела за мужем. Я с вами не обсуждаю хто тут прав, и быку понятно, но её и его реакция это как небо и земля  :D
   
в цьому випадку, я згідний з Фомою!

я за кермом, з 84, але по Україні, їздив дуже мало, може десь біля 5000 КМ
я би так само як пише Фома, навідь будучи на головній - зменшив би швидкість, бо таких оленів, повно на дорогах
нас якось по другому вчили - передбачити дії навкруг машини
   
Чисто поговорити, то всі розумні. І всі досвідчені.
А коли вирішують секунди, то я впевнений, що в аналогічній ситуації кожен з учасників дискусії скоріше б так само валявся на боку.
тре було купляти 570 лохуса 98 року.

взяв би монтажку, домкрата , виковиряв фольца тай поїхав собі.
   
То ти, обізяна, і в Україні не живеш ще й. І учиш мене як жити?
Я розказую як у цивілізованих країнах люди проїджають перехрестя. Для дизайнера, який щось там планує робити з громадським простором це має бути корисно.

Я ж кажу - нажерись і на блясі на зустрічну, мені пох.
   
Чисто поговорити, то всі розумні. І всі досвідчені.
А коли вирішують секунди, то я впевнений, що в аналогічній ситуації кожен з учасників дискусії скоріше б так само валявся на боку.

Та ну, там є вихід, - сидіти вдома і нікуди не виходити, лише тоді в ДТП шансів потрапити немає :)
   
Ще раз, зупинився така влупила в жопу, шо далі?

та все може статися
але мінімізувати ризики варто
тому правила три Д (дай дорогу дураку) слід дотримуватися
   
Заторможенным бычкам не видно и не понятно феномен её реакции.

обычный инетовский планктон  :weep:
   
Є пунктик

Якщо неможливо визначити наявність покриття на дорозі (темна пора доби, грязь, сніг тощо), а знаки пріоритету відсутні, водій повинен вважати, що перебуває на другорядній дорозі

Тобто якщо хз що відбувається - зупинись і дай мудаку пролетіти.

А якщо НЛО летіти буде, чи тут просто попиз$%ти?
   
в цьому випадку, я згідний з Фомою!

я за кермом, з 84, але по Україні, їздив дуже мало, може десь біля 5000 КМ
я би так само як пише Фома, навідь будучи на головній - зменшив би швидкість, бо таких оленів, повно на дорогах
нас якось по другому вчили - передбачити дії навкруг машини
О, ще одна абізяна що не живе в Україні буде вчити.  :laugh:
   
А якщо НЛО летіти буде, чи тут просто попиз$%ти?
Ти дурко тупе. Будь обережним і пропусти ідіота. Все просто.
   
в цьому випадку, я згідний з Фомою!

я за кермом, з 84, але по Україні, їздив дуже мало, може десь біля 5000 КМ
я би так само як пише Фома, навідь будучи на головній - зменшив би швидкість, бо таких оленів, повно на дорогах
нас якось по другому вчили - передбачити дії навкруг машини

Оленя теж стріляють, хоч правил він не порушує. Зменшиш швидкість - отримаєш в дупу. Співай далі.

   
ТС )) бля.. и шо тебе даже не стыдно??
   
ну,я тоже как то по гатному ездил ...там эти перекрестки через каждые 400-500 метров..а то и меньше...но везде знаки стоят...девка или не местная или не обратила внимание на знак или тупая как пробка..
там по тому гатному даже 60 ехать надо умудриться..
   
Два придурки. Нерегульоване перехрестя, хоть би один/одна зупинився.

Пригальмувати і подивитись на обидва боки мала б сіра машина. Там навіть без знаку пріоритет у того,  хто їде cправа.
   
та все може статися
але мінімізувати ризики варто
тому правила три Д (дай дорогу дураку) слід дотримуватися

Якому? Спереду, позаду чи з боку? Поїхали далі, - дай дорогу насильнику, педофілу?
   
ну,я тоже как то по гатному ездил ...там эти перекрестки через каждые 400-500 метров..а то и меньше...но везде знаки стоят...девка или не местная или не обратила внимание на знак или тупая как пробка..
там по тому гатному даже 60 ехать надо умудриться..
просто надо быстрее проезжать потенциально опасные места.
я вот на 150 проезжаю перекрестки и поэтому девок не боюсь, даже с феноменальной реакцией.
   
Я опракидовался на авто и без ремня и у меня не было единой царапины, при том что лобовое стекло рассыпалось 
   
Зменшиш швидкість - отримаєш в дупу. Співай далі.
Тримай дистанцію, дурко. Натиснув на гальма - машина позаду бачить і теж тисне.

А в даному випадку позаду взагалі нікого не було.
   
Пригальмувати і подивитись на обидва боки мала б сіра машина. Там навіть без знаку пріоритет у того,  хто їде cправа.
ТП купила права за 200 долярів як і 90% українців. Це добре в кого є батьки що можуть навчити.
   
Девушка водитель при том что нарушила, видя перед собой чистый перекресток.... а на красной извозчик  :cray:
   
говорун среди вас тут всех и близкой такой реакции, я в отличии от губашлепов сказал тут самое интересное и важное на которое у вас ума не хватает даже понять мною разжеванное

У водителя красной было больше обзора её авто, а у неё меньше, она сидела за мужем. Я с вами не обсуждаю хто тут прав, и быку понятно, но её и его реакция это как небо и земля  :D


так я тоже не обсуждаю, кто прав

 1 МУЖ, ЕЙ АБСОЛЮТНО НЕ МЕШАЛ !!!

2 она НЕ РЕАГИРОВАЛА НА ЗНАК - ТОЧКА - РЕАКЦИЯ ПОТОМ, НО "ВИТЕРЗСТЕПУ" ВЬІНІРНУЛ С ПРАВА, ОНА "ЗАЛЕТЕЛА" НА ПЕРЕКРЕСТОК И ТОЛЬКО ТОГДА НАЖАЛА НА ПЕНДАЛЬ...
   
До речі, як 2-ва ДДД роз'їдуться на цьому перехресті? Кожен буде вважати іншого дураком і буде чекати коли той проїде? Поки 3-й ДДД не завтикає і не в'їде їм в дупи?
   
так я тоже не обсуждаю, кто прав

 1 МУЖ, ЕЙ АБСОЛЮТНО НЕ МЕШАЛ !!!

2 она НЕ РЕАГИРОВАЛА НА ЗНАК - ТОЧКА - РЕАКЦИЯ ПОТОМ, НО "ВИТЕРЗСТЕПУ" ВЬІНІРНУЛ С ПРАВА, ОНА "ЗАЛЕТЕЛА" НА ПЕРЕКРЕСТОК И ТОЛЬКО ТОГДА НАЖАЛА НА ПЕНДАЛЬ...

так как раз ты ж и обсуждаешь про знак,  кто прав !!!!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія