Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завдяку паску безпеки не зазнав жодного ушкодження. Пристібайтесь

Знайди де працює viterzbayraku , позвони його керівнику і все розкажи який він неправий. І скільки тре було їхати
Пан Дмитро, про мене, їздіть хуч упоротими на бляхах на червоний  :laugh:

З моєї практики (а вона в мене досить невелика) і згідно правил якщо перехрестя закрите, водій зобов'язаний зупинитись.
   
Вот же ж тупейшее невезение. На ровном месте. Днем.

Конечно, серая виновата 100 процентов.

Нечем платить - пусть продает авто и рассчитается с Вами.

Удачи.

Дякую. Якось розрулимо. В будь-якому разі, я максимально м'яко ставлюся навіть до винуватиці ДТП.
Не було сенсу проявляти емоції, коли це сталося.
   
Пан Дмитро, про мене, їздіть хуч упоротими на бляхах на червоний  :laugh:

З моєї практики (а вона в мене досить невелика) і згідно правил якщо перехрестя закрите, водій зобов'язаний зупинитись.

Процитуйте норму ПДР.
   
Два придурки. Нерегульоване перехрестя, хоть би один/одна зупинився.

Там у уодного видно знак дати дорогу вірніше видно знак дати дорогу у тієї жінки. А вітерзбайраку притормозив. Якби не притормозив, може би проскочив або аварія була більш страшна.
   
Пан Дмитро, про мене, їздіть хуч упоротими на бляхах на червоний  :laugh:

З моєї практики (а вона в мене досить невелика) і згідно правил якщо перехрестя закрите, водій зобов'язаний зупинитись.

"П++дєть - нє мєшкі варочать", кажуть москалі.
   
На таких перехрестях я знакам не довіряю, тому на всяк випадок я їх переповзаю.
   
Тільки подряпав трохи долоні склом. І завис на паску безпеки.
Ліве бокове скло вилетіло при ударі, і це трохи полегшило наслідки.
Бо не летіло мені в обличчя.

Якби не той бордюр, ви б не перекинулися. Може від удару розвернуло б і все. Але це на мій ділетантський погляд.
Добре, що все гаразд з вами.

   
А якби йшов пішки, то мабуть би було ще краще ))

At a closed junction (where you can't see approaching traffic because of buildings, parked cars or a bend in the road), you must always stop and then move off again in first gear.

Ось написано у правилах. А пішки зараз буде ходити хто? Саме так, той хто не думає головою.
   
Там у уодного видно знак дати дорогу вірніше видно знак дати дорогу у тієї жінки. А вітерзбайраку притормозив. Якби не притормозив, може би проскочив або аварія була більш страшна.

Не гальмував. Не встиг ніяк зреагувати. Лише вже на записі побачив, шо машинально трохи брав кермо вправо, але толку з цього вже було ніякого.
   
На видео плоховато видно, но серая начала тормозить за мгновение до контакта.

И кажется сработала водительская боковая подушка на красной. Но это не точно.
   
Ну мабуть це трохи полегшило наслідки, але не настільки, бо автомобіль все одно би влупився в бордюр.
Хоча, що фантазувати на "якби". Сталося як сталося. Мабуть добре, що загальмувала хоч якось.
звістно що полегшило, але той впоротий щось верзе про феноменальну реакцію :facepalm:
https://www.mrfdev.com/how-to-use-enhancer-for-youtube
ось
одразу в браузері можна переглянути в 10 кратному сповільнені.
   
Пан Дмитро, про мене, їздіть хуч упоротими на бляхах на червоний  :laugh:

З моєї практики (а вона в мене досить невелика) і згідно правил якщо перехрестя закрите, водій зобов'язаний зупинитись.

Пан Володимир, я маю сумніви щодо такого зобов'язання водія
   
"П++дєть - нє мєшкі варочать", кажуть москалі.
Точно, купив права, в кого краще машина - той і правий  (tu)
   
Якби не той бордюр, ви б не перекинулися. Може від удару розвернуло б і все. Але це на мій ділетантський погляд.
Добре, що все гаразд з вами.

Мабуть так. Було б тільки побите крило. А так пом'яв всі боки.
   
кому?

вам,насамперед
я  мешкаю в схожій локації, в нас навіть діткам змалечку вдовбують ---обов"язково зупинятися на всіх(!) перехрестях
бо нічого ж не видно, а льотчиків дофіга
хоч на машині,хоч на самокаті, хоч пішки з коляскою - спочатку дивимося, потім їдемо
собі ж дешевше буде, пригальмував, проїхав  -та й забув
а так  - мороки тепер дофіга :(
   
Пан Дмитро, про мене, їздіть хуч упоротими на бляхах на червоний  :laugh:

З моєї практики (а вона в мене досить невелика) і згідно правил якщо перехрестя закрите, водій зобов'язаний зупинитись.
Подивись відео, там є знаки і він явно притормозив, а знак дати дорогу у пані. Поравилам вроді неправа пані.
   
Точно, купив права, в кого краще машина - той і правий  (tu)

Дуже сумно, що ви купили права. Я - ні.
   
какая такая реакция, она тормозить начала с 14 секунды на ролике, за пол корпуса до столкновения, длина тормозного пути сравнима с длиной авто.

болтун я сказал когда начала тормозить и когда заблокировались колеса, прочитай еще раз

а то говоруны поняли после того как я всё объяснил и давай умничать , фу типичные инетевские ...
   
Пан Володимир, я маю сумніви щодо такого зобов'язання водія
Я трохи вище зацитував правила (наші). Але я розумію, що в Україні на правила усі забили йух. Тому пан Богдан буде пішки ходити.
   
вам,насамперед
я  мешкаю в схожій локації, в нас навіть діткам змалечку вдовбують ---обов"язково зупинятися на всіх(!) перехрестях
бо нічого ж не видно, а льотчиків дофіга
хоч на машині,хоч на самокаті, хоч пішки з коляскою - спочатку дивимося, потім їдемо
собі ж дешевше буде, пригальмував, проїхав  -та й забув
а так  - мороки тепер дофіга :(

Дякую, їжджу завжди за правилами і максимально безпечно.
Але людина не може як робот бути на 100% пильною.
Плюс рух на автівці передбачає довіру до інших учасників руху.
   
Подивись відео, там є знаки і він явно притормозив, а знак дати дорогу у пані. Поравилам вроді неправа пані.
Знаки - фуяки. Ти не бачиш куди їдеш  :facepalm:
   
У девушки феноменальная реакция а у водия ноль  :K
   
Я був на Ford Fiesta червоного кольору


почему то был уверен шо девушка была за рулем,меня чуйка не подвела..
   
Дуже сумно, що ви купили права. Я - ні.
Я здав практику з 3 разу, накатавши при цьому під сотню годин далеко не по Гатному (і з цієї сотні жодної на полігоні).

Тому я трохи в курсі.
   
болтун я сказал когда начала тормозить и когда заблокировались колеса, прочитай еще раз

а то говоруны поняли после того как я всё объяснил и давай умничать , фу типичные инетевские ...
сколько вас в одной голове?
   
На видео плоховато видно, но серая начала тормозить за мгновение до контакта.

И кажется сработала водительская боковая подушка на красной. Но это не точно.

У мене немає бокових подушок. Вилетіло скло від удару.
   
Я здав практику з 3 разу, накатавши при цьому під сотню годин далеко не по Гатному (і з цієї сотні жодної на полігоні).

Тому я трохи в курсі.

Красунчик )
   
Я трохи вище зацитував правила (наші). Але я розумію, що в Україні на правила усі забили йух. Тому пан Богдан буде пішки ходити.

наші це які, в Українських я не пригадую щоб потрібно було зупинятись перед перехрестям
   
згідно правил якщо перехрестя закрите, водій зобов'язаний зупинитись.

нема такого в ПДР.
Є, здається, на рівнозначному перехресті пропускати того, хто їде праворуч.
Тому винна сіра вівця.
   
Хорошо шо у девушки феноменальная реакция , говоруны в этой теме очнулись бы за перекрестком  с полностью разбитой машиной  :D


ага, феноменальная, вона навіть на трикутник не зреагувала, а гальмувати, почала коли машина з права, вже була на перехрестку (0:13 сек)
   
У мене немає бокових подушок. Вилетіло скло від удару.

Значит, я не разглядел )

В люьом случае, такие ситуации - это однозначно Вас остановили на пути к чему-то худшему.

Железо то такое, главное что живы и относительно здоровы.

   
наші це які, в Українських я не пригадую щоб потрібно було зупинятись перед перехрестям
Якщо не треба зупинятися під нерпгульованим перехрестя і усе закрито парканами, то я лише бажаю удачі, вона знадобиться!
   
Точно, купив права, в кого краще машина - той і правий  (tu)
З точки зору правил він їхав вірно, з точки зору глузду, треба було сильніше притормозити.
   
At a closed junction (where you can't see approaching traffic because of buildings, parked cars or a bend in the road), you must always stop and then move off again in first gear.

Ось написано у правилах. А пішки зараз буде ходити хто? Саме так, той хто не думає головою.

Це так пишуть у постанові КМУ "Про правила дорожнього руху"?
   
На перехресті рівнозначних доріг водій нерейкового транспортного засобу зобов'язаний дати дорогу транспортним засобам, що наближаються праворуч, крім перехресть, де організовано круговий рух.
   
згідно правил якщо перехрестя закрите, водій зобов'язаний зупинитись.
нема такого в ПДР.
Є, здається, на рівнозначному перехресті пропускати того, хто їде праворуч.
Тому винна сіра вівця.
У неї ще знак дати дорогу.
   
Якщо не треба зупинятися під нерпгульованим перехрестя і усе закрито парканами, то я лише бажаю удачі, вона знадобиться!

Дурко, це не нерегульоване перехрестя.
   
Якщо не треба зупинятися під нерпгульованим перехрестя і усе закрито парканами, то я лише бажаю удачі, вона знадобиться!

в ТС скоріш за все знак головна дорога а у курки уступи дорогу ...
Автор зробив обачливо, їхав в межах дозволеного на око по крайній мірі ... курка летіла на знак уступи дорогу
   
На перехресті рівнозначних доріг водій нерейкового транспортного засобу зобов'язаний дати дорогу транспортним засобам, що наближаються праворуч, крім перехресть, де організовано круговий рух.
Там не рівнозначне і думаю що Вітер з байраку пропустив знак що він на головній, бо інакше як пояснити що у баршині знак увага дати дорогу?

Але Фома правий що пред перехрестям де немає поля зору треба зупинятись, тай перед будь яким приторможувати, і не через правила а через здоровий глузд.
   
Буду ремонтувати цю. Хоча вартість ремонту може сягнути її фактичної вартості.

а шо полициянты?

девачка признала свою вину?

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія