Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Завдяку паску безпеки не зазнав жодного ушкодження. Пристібайтесь

Я був на Ford Fiesta червоного кольору

   
та там такой удар шо и без ремня ... :D
   
он тормозил до выезда на перекресток так шо аж машину повернуло

У него хорошая реакция и потому так все отделались  (tu)
   
Добре, що дівка за кермом не дременула з місця ДТП
   
он тормозил до выезда на перекресток так шо аж машину повернуло

У него хорошая реакция и потому так все отделались  (tu)

ОН - це при ТС?
   
В частном секторе с заборами ,придвинутыми прям к проезжей части, да ещё и "без срезанного угла" эт просто жесть..Хотя Знак "треугольник" видно даже на видосе
   
ОН - це при ТС?

пришел сметана и все обьячснил , серая машина начала торможение сразу в метре за знаком , а через два метра колеса её были заблокированы и она сунулась
   
В частном секторе с заборами ,придвинутыми прям к проезжей части, да ещё и "без срезанного угла" эт просто жесть..Хотя Знак "треугольник" видно даже на видосе
Ого як палиться ФСБ контора, Це Україна синку.
   
Кажуть, перед перехрестям можна скинути швидкість і глянути вліво. Брешуть, мабуть.
   
Якби в водійські двері вдарила було б не так райдужно.
   
энергия движения благодаря тормозам была снижена до такой степени что её едвали хватило перевернуть красную, красная медлено переворачивает и почти не теряет направления  :read:

Останнє редагування: 12 квітня 2021 19:22:06 від Сметана
   
З права знак будь обережний і треба було затормозити перед перехрестям?
   
і шо, дівка тепер купить тобі нову машину?
   
Два придурки. Нерегульоване перехрестя, хоть би один/одна зупинився.
   
Два придурки. Не регульоване перехрестя, хоть би один зупинився.
У них святі ікони на торпеді. Цукко, не видно що зліва чи права - летять  :facepalm:
   
і шо, дівка тепер купить тобі нову машину?

Буду ремонтувати цю. Хоча вартість ремонту може сягнути її фактичної вартості.
   
Два придурки. Нерегульоване перехрестя, хоть би один/одна зупинився.

Перш ніж ляпати язиком хоча б роззуй очі на знаки.
   
Хорошо шо у девушки феноменальная реакция , говоруны в этой теме очнулись бы за перекрестком  с полностью разбитой машиной  :D
   
Vіter, то з вами все гаразд?
   
Перш ніж ляпати язиком хоча б роззуй очі на знаки.
Які у сраку знаки. Не бачиш - пригальмуй. Це ж Україна. 90% купили права, а 5% їздить п'яними.
   
Друзі трохи підтримали грошима. Бо чесно кажучи надії на повну компенсацію немає.
Страхова буде мінізувати витрати. А дівчина, судячи з її слів, наврядчи матиме чим платити.
Одним словом побачу. Але лишився без автівки поки що.
   
Перш ніж ляпати язиком хоча б роззуй очі на знаки.
вівця винна, а Ви їхали з досить невеликою швидкістю
   
Які у сраку знаки. Не бачиш - пригальмуй. Це ж Україна. 90% купили права, а 5% їздить п'яними.

Може взагалі не сідати за кермо?
   
Vіter, то з вами все гаразд?

Тільки подряпав трохи долоні склом. І завис на паску безпеки.
Ліве бокове скло вилетіло при ударі, і це трохи полегшило наслідки.
Бо не летіло мені в обличчя.
   
Банальная авария, но тут феномен в реакции девушки, сотые секунды на принятие решения и исполнении, при такой ограниченной видимости и такой скорости. Поздравляю все участников. Железо то херня.  B-)
   
Буду ремонтувати цю. Хоча вартість ремонту може сягнути її фактичної вартості.
І який сенс ремонтувати у такому випадку, навіть після ремонту це буде хлам а не машина.
   
Добре, що усе обійшлося!

Стосовно таких перехресть, то на них потрібні знаки "Stop" з усіх сторін. Хоча... хіба ж у нас хтось дивиться на знаки...?
   
І який сенс ремонтувати у такому випадку, навіть після ремонту це буде хлам а не машина.

Мені її вартість ніхто не поверне.
   
на майбутнє наука
   
Може взагалі не сідати за кермо?
Пан Богдан, не шукайте відмазки. Ви бачили що перехрестя закрите? Бачили. От пригальмували і все. По такій дорозі в ідеалі треба їхати 30-35 км/год і бути обережним.
   
Пан Богдан, не шукайте відмазки. Ви бачили що перехрестя закрите? Бачили. От пригальмували і все. По такій дорозі в ідеалі треба їхати 30-35 км/год і бути обережним.

Ціна ваших слів для мене нульова, бо це звичайний потік слів. Ви не були за цим кермом, щоб мати досвід в тих умовах.
Я їхав 40 км на годину. Можливості зреагувати не мав. Залиште свої висновки при собі.
   
Які у сраку знаки. Не бачиш - пригальмуй. Це ж Україна. 90% купили права, а 5% їздить п'яними.
якби пригальмував, отримав би в дверцята якраз.
Хоча педдрот зраду завжди знайде.
   
Хорошо шо у девушки феноменальная реакция , говоруны в этой теме очнулись бы за перекрестком  с полностью разбитой машиной  :D
какая такая реакция, она тормозить начала с 14 секунды на ролике, за пол корпуса до столкновения, длина тормозного пути сравнима с длиной авто.
   
Пан Богдан, не шукайте відмазки. Ви бачили що перехрестя закрите? Бачили. От пригальмували і все. По такій дорозі в ідеалі треба їхати 30-35 км/год і бути обережним.

Знайди де працює viterzbayraku , позвони його керівнику і все розкажи який він неправий. І скільки тре було їхати
   
якби пригальмував, отримав би в дверцята якраз.
Хоча педдрот зраду завжди знайде.
Я би взагалі зупинився перед таким перехрестям, глянув в обидва боки і поїхав.
   
какая такая реакция, она тормозить начала с 14 секунды на ролике, за пол корпуса до столкновения, длина тормозного пути сравнима с длиной авто.

Ну мабуть це трохи полегшило наслідки, але не настільки, бо автомобіль все одно би влупився в бордюр.
Хоча, що фантазувати на "якби". Сталося як сталося. Мабуть добре, що загальмувала хоч якось.
   
Я би взагалі зупинився перед таким перехрестям, глянув в обидва боки і поїхав.

А якби йшов пішки, то мабуть би було ще краще ))
   
Вот же ж тупейшее невезение. На ровном месте. Днем.

Конечно, серая виновата 100 процентов.

Нечем платить - пусть продает авто и рассчитается с Вами.

Удачи.
   
Знайди де працює viterzbayraku , позвони його керівнику і все розкажи який він неправий. І скільки тре було їхати

Він зазнає фіаско, бо в мене нема керівників )
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія