Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

На газовому порталі 104.ua глобальний глюк :X

На газовому вебпорталі 104.ua глобальний збій - всі передані показники лічильників обнулили і напісали зі стелі довільні рахунки:



Споживачі масово жаліються але газовики морозяться ...  :X
   
Нас чекають суттєві зміни ... :



 :S
   
Щойно перевірив в себе - мені також обнулили і нарахували зі стелі хоча я 1 квітня передав покази лічильника ... нормальний такий жарт від газовиків  :comando:
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X

Щойно перевірив в себе - мені також обнулили і нарахували зі стелі хоча я 1 квітня передав покази лічильника ... нормальний такий жарт від газовиків  :comando:
Звертайтесь до пореформованих судів
   
Звертайтесь до пореформованих судів

Я змирився ... буду платити по рахунках  :weep:
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X
PAL

Гиги, а я від облгазу втік, й у мене все гаразд
Але підтверджую, через сайт передати показники було неможливо, факт
Я передав через вайбер, й саме ця цифра фігурує у показниках на сайті
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X

Провокація Порошенка.
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X

Проверил. Что подал, то и внесено, посчитано правильно.
Подавал 4 апреля, так как третьего просто не принимало вообще, был такой сбой.

   
у мене все гаразд

ну хоть в когось все норм ...  :pooh_hone:
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X
PAL

ну хоть в когось все норм ...  :pooh_hone:

бо я у нафтогазі й облгазам немає ніякого сенсу хімічить з моїми показниками
Але постійно вивалюють рекламу "приєднуйтеся до нас" й ціну 6.99. При тому, що я плачу зараз по 5.45  :lol:  :weep:
   
бо я у нафтогазі

а Вас також переводять на річний контракт?  8-)
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X

бо я у нафтогазі й облгазам немає ніякого сенсу хімічить з моїми показниками
Але постійно вивалюють рекламу "приєднуйтеся до нас" й ціну 6.99. При тому, що я плачу зараз по 5.45  :lol:  :weep:
Вже все, з 1 квітня ціна інша, 5.45 до 31 березня.
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X
PAL

а Вас також переводять на річний контракт?  8-)

я вже на річному, мене переводити не треба
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X
PAL

Вже все, з 1 квітня ціна інша, 5.45 до 31 березня.
Це де така ціна?
В мене світиться 6.99
   
я вже на річному, мене переводити не треба

Круто :)
   
То не збій, а "збій". Коли там газовий рік закінчується? Всім написали в більшу сторону, автоматично збільшивши суму до розрахунку абонплати на наступний газовий рік.
Отака хуйня, малята...
   
То не збій, а "збій". Коли там газовий рік закінчується? Всім написали в більшу сторону, автоматично збільшивши суму до розрахунку абонплати на наступний газовий рік.
Отака хуйня, малята...
Мені написали в меншу сторону. На 900 грв.
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X
PAL

То не збій, а "збій". Коли там газовий рік закінчується? Всім написали в більшу сторону, автоматично збільшивши суму до розрахунку абонплати на наступний газовий рік.
Отака хуйня, малята...

так пофіг жеж, навіть якщо не куба ни використував, все одно мінімум нараховують

   
Всім написали

Там щось незрозуміле робиться :/
   
Я бачу:  "Планові нарахування за березень". Показники пропали.
   
Показники пропали

Так отож :(
   
НМД треба не поспішати з оплатою. Хай виправляють глюки.
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X

Я бачу:  "Планові нарахування за березень". Показники пропали.
Таке саме, заіпли економією на розрабах, понабирали студентів. З нового року їх трісьот, казли

Останнє редагування: 12 квітня 2021 21:48:22 від Volodimyr
   
Не розумію, чого в мене  все норм.
Спеціально зараз перевірив.
Є реальні дані й за газ й за доставку )))
   
Що передав 01.04 за себе та матір, все так і є, навіть вже й встиг сплатити. В літку була така ситуація, але газовики справили. З тих пір роблю скріншот переданого показника.
   
Re: На газовому порталі 104.ua глобальний глюк  :X

Не розумію, чого в мене  все норм.
Спеціально зараз перевірив.
Є реальні дані й за газ й за доставку )))
В тещі теж все нормально, а у мене лютий-березень одні глюки, то переписали показники в сторону збільшення, то взагалі не врахували, уіпани.
   
треба не поспішати з оплатою

Платити всерівно доведеться ... :/
   
Провокація Порошенка.

Хто винен? ... невістка! ;)
   
Нас чекають суттєві зміни ... :

Показати зображення...
:S

продукт?
З 1 травня всіх побутових споживачів автоматично переведуть на річний тарифний план. Укладати новий контракт на цю послугу потрібно тільки при переході до іншого постачальника. Незалежно від того, коли ви підключилися до цієї пропозиції, ціна буде діяти до 30 квітня 2022 року.

2. Виходить потрібно заплатити за газ на рік вперед?
Ні. Платимо, як і раніше, кожен місяць за попередній до 25 числа. Тільки тепер ціна фіксована, так що можна спланувати свої витрати. Особливо актуально для тих, хто опалює житло газом. Повний текст читайте тут: https://m.главком/economics/finances/richniy-tarif-na-gaz-ukrajincyam-rozpovili-shcho-bude-z-cinoyu-749409.html#
   
1го квітня сторінка передачі показників висла, так само аж до 2го вечора. Десь о 21й годині показник був прийнятий до обробки, і я туди більш не заходив. Виявляється, все накрилось мідним тазом.
   
На початку квітня багато користувачів онлайн-сервісів зіткнулись зі складнощами при передачі показань лічильників. Контролери газорозподільних компаній вже розпочали інвентаризацію, в ході якої здійснюється фотофіксація поточних показань. Після її завершення показання лічильників будуть приведені у відповідність.

Впродовж минулого року ціни на газ значно коливались. Так, вартість газу для побутових споживачів в грудні була в 2,3 рази вищою за ціну липня. Це змусило багато домогосподарств підлаштовуватись під цінові коливання: передавали вищі показання влітку і менші — в зимові місяці. Таким чином, клієнти намагалися знизити фінансове навантаження на сімейні бюджети.

Наприклад, в січні - лютому 2021 року домогосподарства з газовим опаленням передавали операторам ГРМ обсяги споживання близькі до 50 куб м на місяць. Що не може відповідати дійсності. Подібні дії побутових споживачів призвели до викривлення балансу газорозподільних компаній, тому газорозподільні компанії ухвалили рішення про проведення інвентаризації показань лічильників.

Із загостренням ситуації з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 по всій Україні почастішали випадки недопуску контролерів газорозподільних компаній для зняття показань лічильників. Це зробило неможливим ефективну звірку фактичних обсягів споживання газу і спричинило технічні проблеми з врахуванням переданих показань.

Перепрошуємо за завдані незручності і закликаємо вас вчасно передати показання лічильників в період до 5 числа наступного місяця.

104.ua via facebook
   
закликаємо вас вчасно передати показання лічильників в період до 5 числа .
Я передав. І де мій показник?
   
де мій показник?

Виявляється винні спожиаачі :(
   
Я вчора написав скаргу через фейсбукмессенджер ... сьогодні вони все виправили і мої покази лічильника знову відображаються коректно
Тому раджу їм писати, це допомагає :)
   
Я вчора написав скаргу через фейсбукмессенджер ... сьогодні вони все виправили і мої покази лічильника знову відображаються коректно
Тому раджу їм писати, це допомагає :)
Написав. А то там взагалі бардак. Було на 900 грв менше, а щойно появилось на 700 грв більше.
   
Написав

Бажаю успішного вирішення траблів :)
   
А нє здря бабки тягаються з бомажними книжечками в Ощадбанк !  :laugh:
   
А нє здря

И опьіт - сьін ошибок трудньіх ... ;)
   
Написав. А то там взагалі бардак. Було на 900 грв менше, а щойно появилось на 700 грв більше.
Достатньо змінити постачальника газу - і цей цирк припиняється
   
бо я у нафтогазі й облгазам немає ніякого сенсу хімічить з моїми показниками
Але постійно вивалюють рекламу "приєднуйтеся до нас" й ціну 6.99. При тому, що я плачу зараз по 5.45  :lol:  :weep:

 [A]
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія