Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

абсолютно неожиданный результат для меня. был уверен, что Олди будет идти ноздря в ноздрю с Аэлитом, а Велесов плестись где-то в районе 20 голосов, как унылое говно, коим и является. а тут такая битва за серебро.
   
коли увірвався в тред, не прочитав попередні дописи та тиснув пост :lol:  ти також будеш у конкурсі на самого тупого фупчіка :lol:

Всі знають, що ти
Самая отъявленная антиукраинская мразь форума


Тут ти не хочеш себе включати

В іншій гілці ти зайняв перше місце.  :fool:

   
Всі знають, що ти
Самая отъявленная антиукраинская мразь форума


Тут ти не хочеш себе включати

В іншій гілці ти зайняв перше місце.  :fool:

по-перше, голосування ще не закінчилося,
по-друге, скільки з вас, жалюгідних виблядків, там проголосувало
по-третє, ти такий тупий, потворо :lol:
   
я тобі допоможу, єбанько сумське

Аєліт - 57 голосів
Олді - 47 голосів
Шенноу - якісь 19 дідусів :lol:
   
я тобі допоможу, єбанько сумське

Аєліт - 57 голосів
Олді - 47 голосів
Шенноу - якісь 19 дідусів :lol:

Єбанько ольгінське, тебе ще сьогодні найух не посилали?  :fuck:
   
Єбанько ольгінське, тебе ще сьогодні найух не посилали?  :fuck:

Я Шенноу, приємно познайомитися :lol:
   
Я Шенноу, приємно познайомитися :lol:

Всі знають тебе, як єбанько ольгінське.  :fool:
   
Всі знають тебе, як єбанько ольгінське.  :fool:

так, всі двоє це Дідусь та южблядь. ти такий кумедний єбанько :lol:
   
Всі знають тебе, як єбанько ольгінське.  :fool:
липецьке
   
липецьке

так, ти також з цим йовбнєм будеш боротися за титул найбільш тупого фупчєка.
   
Всі знають тебе, як єбанько ольгінське.  :fool:


Шенноу просто пи.дор.ас.
   
Шенноу просто пи.дор.ас.

оп, и чудесным образом чистый украинский язык у португальского беженца сменился родным рузьке.  :lol:
   
Валесов вата звичайна з ватними переконаннями. Ватна Україна його влаштує

Аеліт же ненавидить все українське і йому ненависна будь-яка Україна, ватна, не ватна, ліберальна, націоналістична. Будь-яка.

 :laugh:

кожному своє. хто обговорює явища і тренди - а хто - форумних персонажів - приписуючи йому своє потаємне. і це перкрасно. що ж ще робити маразматичним старим пердунам і пердухам)



не вгадав ніхто.я не ненавиджу нікого і нічого - в тому числі і те що ви розумієте під україною. мені абсолютно байдуже - я просто розваги ради змальовує реальність як вона є, щиро усміхаючись від того що у вас так рве пердаки від того. і ця гілк а- це просто "100% услады")) і ці ваші порвані - від простих цитат з відкритих джерел - пердаки свідчить - що то все чітко в ціль ))) коли називаєш речі своїми іменами - спираючись ан відкриті джерела - тим більше англомовні - то кришталево видно - що та срака в якій україна зараз і в яку перманентно занурюється всю свою історію і сьогодення  - закономіран а отже і справеджлива - вона - творіння самих українців , відображення їхнього українського світу. зрадники, безпринципні, корумповані, продажні брехливі сцикливі ,не воїни а карателі , без честі і гідності -  отримавши після розпаду союзу - коли росія перша з нього вийша - змогу нарешті українити незалежно - саме цим і прославились на весь світ - вкотре довівши що історія україни - невипадково така як була і є)  український це синонім корумпований брехливий крадливий недолугий . на "державному " рівні як норма обговорюється перерозподіл впливів в контрабанді)  ні правосуддя , ні територілаьної цілісності. ін правозахисту, скірзь в україні - в кожному суспільному і привтаному азкапелку - одна і та ж корупція брехня недолугість крадливість. і українців  тут обурює це їхня сутність - а те що її  висвітлюють. і це прекрансо. мене щоправда все ще турбує низька явка в цьому голосуванні. але і те що є - десятки і десятки розверзнутих пуканів яким болить - це прекрасно. ви не розчарували.
гавно а не люди. така ж і історія ( а ви думали що українські націоналісти це янголи які тримають небо у другій світовій?)) а виявилось що передовий карательний загін третього райху)))  )  таке ж і сьогодення . майбутнє вже в повному тумані. кумедно але тотальний україніздєц - який настав внаслідок нестримних і рішучих українсько державницьких ерформ - нікого не радує українці як і впродовж всієї своєї історії - все ще в пошуках добренького нового папіка старшого брата  - за спиною і за рахунок якого можна українити - ну і проводити чистки ворогів народу - вічне складання їх  списків - як то було наприклад влітку 1941 році у льові під час проголошення степаном андрійовичем української державності https://en.wikipedia.org/wiki/Lviv_pogroms_(1941) , що до речі і було єдиним досягненням тогочасної української державності. ( дивно що потенційний новий стараший брат тоді - німець - то не оцінив))))

ну ви ж хотіли слави героям - от по героям і слава. але щось пішло ен так ге з цією славою  :laugh: іншої відповіді від гавнолюду на постійно представлені факти героямслави з  відкритих - англомовних -

чудова гілка .  (tu)

weiter)





   
Перед вами типичный симптом шизофрении

Набор слов, почти бессвязный. В каждом слове дикий восторг от себя типа умного - но понятные ему одному.

По факту - бред.

Поэтому категорически против включения мамчуря в эту голосовалку

Это больной, глубоко несчастный и одинокий человек лишенный человеческого общения и внимания

Проявите великодушие и сострадание!
   
Я вышел на второе место!
 :super:

   
Я вышел на второе место!
 :super:

Лузєр))))
   
:laugh:

кожному своє. хто обговорює явища і тренди - а хто - форумних персонажів - приписуючи йому своє потаємне. і це перкрасно. що ж ще робити маразматичним старим пердунам і пердухам)

Показати зображення...
не вгадав ніхто.я не ненавиджу нікого і нічого - в тому числі і те що ви розумієте під україною. мені абсолютно байдуже - я просто розваги ради змальовує реальність як вона є, щиро усміхаючись від того що у вас так рве пердаки від того. і ця гілк а- це просто "100% услады")) і ці ваші порвані - від простих цитат з відкритих джерел - пердаки свідчить - що то все чітко в ціль ))) коли називаєш речі своїми іменами - спираючись ан відкриті джерела - тим більше англомовні - то кришталево видно - що та срака в якій україна зараз і в яку перманентно занурюється всю свою історію і сьогодення  - закономіран а отже і справеджлива - вона - творіння самих українців , відображення їхнього українського світу. зрадники, безпринципні, корумповані, продажні брехливі сцикливі ,не воїни а карателі , без честі і гідності -  отримавши після розпаду союзу - коли росія перша з нього вийша - змогу нарешті українити незалежно - саме цим і прославились на весь світ - вкотре довівши що історія україни - невипадково така як була і є)  український це синонім корумпований брехливий крадливий недолугий . на "державному " рівні як норма обговорюється перерозподіл впливів в контрабанді)  ні правосуддя , ні територілаьної цілісності. ін правозахисту, скірзь в україні - в кожному суспільному і привтаному азкапелку - одна і та ж корупція брехня недолугість крадливість. і українців  тут обурює це їхня сутність - а те що її  висвітлюють. і це прекрансо. мене щоправда все ще турбує низька явка в цьому голосуванні. але і те що є - десятки і десятки розверзнутих пуканів яким болить - це прекрасно. ви не розчарували.
гавно а не люди. така ж і історія ( а ви думали що українські націоналісти це янголи які тримають небо у другій світовій?)) а виявилось що передовий карательний загін третього райху)))  )  таке ж і сьогодення . майбутнє вже в повному тумані. кумедно але тотальний україніздєц - який настав внаслідок нестримних і рішучих українсько державницьких ерформ - нікого не радує українці як і впродовж всієї своєї історії - все ще в пошуках добренького нового папіка старшого брата  - за спиною і за рахунок якого можна українити - ну і проводити чистки ворогів народу - вічне складання їх  списків - як то було наприклад влітку 1941 році у льові під час проголошення степаном андрійовичем української державності https://en.wikipedia.org/wiki/Lviv_pogroms_(1941) , що до речі і було єдиним досягненням тогочасної української державності. ( дивно що потенційний новий стараший брат тоді - німець - то не оцінив))))

ну ви ж хотіли слави героям - от по героям і слава. але щось пішло ен так ге з цією славою  :laugh: іншої відповіді від гавнолюду на постійно представлені факти героямслави з  відкритих - англомовних -

чудова гілка .  (tu)

weiter)

Показати зображення...
Не голосував, бо в сортах їх не розбираюсь, але аеліта мерзота остання після слів про карателів. Людиною нормальною і так його не вважав, але укріпився в переконанні, що це мєрзость. Це реально мєрзость...(С)
   
Не голосував, бо в сортах їх не розбираюсь, але аеліта мерзота остання після слів про карателів. Людиною нормальною і так його не вважав, але укріпився в переконанні, що це мєрзость. Це реально мєрзость...(С)

Так це не я сказав. Це укр і англ вікіпедії)))
Ну і зараз мамчурі кажуть що і зараз військових рішень не мають. Тобто просто мамчурять і свинарчукують бюджети) вся надія що НАТО прийде і захистить. Про відновлення контролю над пррсраними кримом і лугандоном наші воїни і не заїкаються) не для того їх мамка вармію відправила)
На жаль це не смішно)
   
Редагуйте вікіпедії. Укр і англ)
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Так це не я сказав. Це укр і англ вікіпедії)))
Ну і зараз мамчурі кажуть що і зараз військових рішень не мають. Тобто просто мамчурять і свинарчукують бюджети) вся надія що НАТО прийде і захистить. Про відновлення контролю над пррсраними кримом і лугандоном наші воїни і не заїкаються) не для того їх мамка вармію відправила)
На жаль це не смішно)
Ви добре в попередньому пості написали "приписуючи йому своє потаємне.", маєте великий досвід в цьому :D
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

Так це не я сказав. Це укр і англ вікіпедії)))
Ну і зараз мамчурі кажуть що і зараз військових рішень не мають. Тобто просто мамчурять і свинарчукують бюджети) вся надія що НАТО прийде і захистить. Про відновлення контролю над пррсраними кримом і лугандоном наші воїни і не заїкаються) не для того їх мамка вармію відправила)
На жаль це не смішно)
угу, константувати хвакт, шо в таких випадках існує виключно військове рішення- означає посіяти хаос серед аелітствующих зєлябобів
   
Ви добре в попередньому пості написали "приписуючи йому своє потаємне.", маєте великий досвід в цьому :D

Так. Я з гордістю кажу що теж українець)
Слава Україні
Героям слава
Слава нації
Смерть ворогам
Україна - понад усе)
   
угу, константувати хвакт, шо в таких випадках існує виключно військове рішення- означає посіяти хаос серед аелітствующих зєлябобів

Я констатував цей факт ще в процесі просеру мамчурами - ще коли це не буде мейнстрімом))) мейнстрімом тоді було ніхто шісен Мінськ капітулірен. Найбоєздатніша

В всі тут обурювались - ти що смерті мамчурі хочеш))))
Ти знову збрехав. Таке твоє ДНК))
   


осломоскволюб товарищ Ішаков

Аеліта не чітаю він якись зациклений та не цікавий зі своім мамчуром
Велесов ватнік ,трохи убогий та туповатий
а Ішаков--ворог Украіни  і мразота
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

отримавши після розпаду союзу - коли росія перша з нього вийша -

Не свистіть, дядьку - Литва перша вийшла
   
СМЕТАНА!!!
Он ипанат по жизни, на его фоне Аэлит ангел.


 :-B

т.е. я тут чемпион с большим отрывом  :-G
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

:-B

т.е. я тут чемпион с большим отрывом  :-G
Тобі є чим пишатися!
   
Ну что, давайте дадим Олдбою последнюю возможность побороться за серебро и будем подводить итоги.
   
команды шлі очко в очко
   
вот это рывок на финишной прямой!
   
И снова я на третьем месте  :X
   
вот это рывок на финишной прямой!
И снова я на третьем месте
Хе-хе (с) B-)
Це я проголосував
   
И снова я на третьем месте  :X

Тому що ти хоч ватник, але повна нікчема. Куди тобі змагатись з двома буйнопомішаними гівнюками.
   
всипали ТСу віртуальних піздюльофф  :D  (tu)
   
Я жеру гівно
Буває.
   
Я жеру гівно
Хрю-хрю :D
   
Особливо полюбляю зелене гівно від Мендель
Ну, кожному своє.
   
Особливо полюбляю зелене гівно від Мендель
шо, липецький шоколад  уже не вставляє? :D
   
Re: Самая отъявленная антиукраинская мразь форума

ну шо тут, риб'ята, випустили какашки пар?  :laugh:

проблема в тому, що голосувалками реальність не виправиш

а вона печальна

   
Я захищаю вкрадені Тимошенко сотні мільйонів вереском "Порошенко!", тому що кремлівська колабораційна йобань
Що поробиш.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія