Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ЧУ 20 тур 17:00 Ворскла-Шахтар. 19:30 Олександрія-Динамо :warning2:

у нього там 7 млн зп, хіба Вест Хем йому виплатить зп наперед щоб здихатись

реально він зараз стоячий і повільний, навіть для ДК це сумнівне посилення
   
Динамо хочет вернуть Ярмоленко. Переговоры с Вест Хэмом уже начались
Навіщо?
   
3:3!!! :super:

ох і рубка
   
взагалі не зрозуміл очим все завершиться
   
ох йопт трохи 4:3 не стало  :laugh:
   
   
Колишній вінгер «Динамо» Андрій Ярмоленко найближчим часом не буде повертатися до київської команди. Про це повідомляє телеграм-канал «Динамо Київ Inside».
 
«Повернення Ярмоленка в «Динамо» не розглядається жодним чином. І на це є мільйон і одна причина. Та сама. Головна. Фінансова. Якщо Шевченко повертався в «жирні» грошові часи, і Суркіс зміг запропонувати йому гроші, що не набагато поступаються лондонським, то будь-який з вас в здоровому глузді навряд чи погодитися з перепадом річної зарплати від 7,5 млн £ до умовного мільйона.
 
Ярмоленко з Шаблієм ще з минулої осені опрацьовували турецькі і китайські варіанти, одночасно намагаючись намацати контакти з MLS. Повернення Андрія до рідного клубу доведеться чекати вже після закінчення кар'єри. Їдучи в Дортмунд, на прощальному міні-банкеті він жартівливо/серйозно повідав про бажання повернутися сюди спортивним директором», - сказано в повідомленні.
   
Та скільки можна вже мучати ту Баварію. Забийте вже їм  :weep:
   
0-1

Я в шоці від швидкостей на яких грають ПСЖ і Баварія.  особливо атака ;o
   
Не схоже, що Баварія пройде далі
   
Офігенний матч
   
Скільки Неймар запоров :facepalm1:  спокійно міг покер робити
   
сука атки всьо баварька
   
Скільки Неймар запоров :facepalm1:  спокійно міг покер робити


Так ему и надо, петушаре)
   
Нойер у минулому матчі все зробив, щоб Баварія не пройшла  :gigi:
   
Сане в Баварии выглядит намного слабее, чем в МС. Всадник без головы)
   
Нагадаю

Мій прогноз:
МС,  Челсі, Баварія, Ліверпуль
   
Нагадаю


Лівер також викреслюй
Сумніваюсь, що вони в теперішньому стані зроблять сенсацію


Останнє редагування: 14 квітня 2021 00:24:28 від garri
   
Сане в Баварии выглядит намного слабее, чем в МС. Всадник без головы)

От до нього основна претензія, коли маа віддавати на Мюллєра
   
После ответного матча 1/4 финала Лиги чемпионов между "Челси" и "Порту" (0:1, первая игра – 2:0) случился конфликт между Томасом Тухелем и Сержиу Консейсао. По информации Record, немецкий специалист послал португальца в грубой форме, сказав ему "fuck off", сразу же после финального свистка, когда тренеры направлялись друг к другу, чтобы поблагодарить за игру. После этого между специалистами завязалась перепалка, к которой присоединились игроки, столпившиеся в центре поля. Заметим, что по ходу пресс-конференции Консейсау прокомментировал этот эпизод: "Джентльмен, который сейчас находится в соседнем помещении, оскорбил меня. Я сказал судье, что резервный арбитр слышал эти слова. На этом все".
   
Футбольний агент Роман Беззубов загинув під час збройного нападу в столиці Латвії.

Трагедія трапилася, сьогодні, 14 квітня, в одному із мікрорайонів Риги Пурвціємсі, повідомляє Jauns.lv. Джерело стверджує, що щонайменше двоє осіб можуть бути причетними до вбивства.

Злочинці катували екс-президента Марселя, з яким клуб брав Лігу чемпіонів – моторошні фото  Злочинці катували екс-президента Марселя, з яким клуб брав Лігу чемпіонів – моторошні фото

Зазначається, що Роман Беззубов потрапив у засідку, коли на своєму автомобілі виїжджав на вулицю Гунара Астраc. Там йому шлях перегородив BMW X5 чорного кольору з російськими номерами, з якого нападник розстріляв авто функціонера. Що стосується реєстраційних номерних знаків, то в поліції відзначають, що вони можуть бути підроблені. Тому стверджувати, що машина прибула з Росії, поки зі стовідсотковою впевненістю неможливо.

Зауважимо, що Роман Беззубов під час кар'єри гравця провів майже три сотні матчів у чемпіонаті Латвії, виступаючи за низку тамтешніх клубів. Після завершення виступів на професіональному рівні зайнявся агентським бізнесом. Серед його клієнтів низка українців. Зокрема, чемпіон світу зі збірною U-20 Микола Мусолітін та голкіпер Колоса Євген Волинець.

   
сіті на даний момент вилітає
   
Поки не рахується
1гол ман сіті все міняє

А 2 мабуть ховає БД остаточно
   
схоже киздець Аяксу...вже знову летить
   
26
Славия Прага
Арсенал
0
 -
3



 :lol:  :weep:

а здавалось шо арсу може і жопа у лондоні прийшла...1:1..і гол славії на 94 :gigi:
   
ще 4 був...не зарахували
   
а гол роми не зарахуцвали 0:0
   
ачкс забив єєєє
   
В Турции хорват себе привез 2 автогола
   
– Что хотел бы сейчас сказать болельщикам «Шахтера»?

– Очень сложно говорить. Хочу поблагодарить всех вас за любовь, которую вы проявляли ко мне и моей семье все это время. Я уезжаю, но моя благодарность клубу – это то, чего я никогда не забуду. Надеюсь, вы поймете меня и ошибки, что я совершил в последние месяцы. Повторюсь, мне будет вас недоставать и я буду скучать. Я старался для клуба делать все, что было в моих силах. Надеюсь, я многих радовал за тот период, что был здесь. Буду продолжать болеть за «Шахтер». Очень большое спасибо за все, что вы сделали в моей жизни!
   
 :laugh:
Роман Абрамович шесть раз предлагал Хосепу Гвардиоле возглавить "Челси".

Как сообщает The Athletic, владелец лондонского "Челси" Роман Абрамович очень хотел видеть на посту главного тренера команды Хосепа Гвардиолу. Всего российский миллиардер делал 6 предложений каталонцу. Впервые - еще в 2010-м году, когда Гвардиола трудился в "Барселоне". Затем - после увольнения Карло Анчелотти, а потом в 2012-м году после увольнения Андре Виллаш-Боаша. Затем предложение поступило перед началом сезона-2012/13, после окончания этого сезона и в 2016-м году после увольнения Жозе Моуринью.

Дело в том, что каталонскому специалисту не нравится подход Абрамовича к назначениям и увольнениям тренеров, поэтому он всегда и отказывался.
   
завтра бачу перемогу ДК

Шахта буде вимушена лізти в атаку, а вести позиційну атаку вони при нинішньому складі і тренері не уміють

дєдушка повинен показати клас тактичної тренерської перемоги

і бажано переконливо
   
   
завтра бачу перемогу ДК

Шахта буде вимушена лізти в атаку, а вести позиційну атаку вони при нинішньому складі і тренері не уміють

дєдушка повинен показати клас тактичної тренерської перемоги

і бажано переконливо

х\з
я почемуто думаю шо шахта выиграет..
   
Смоллинга ограбили в его же доме. Преступники угрожали пистолетом Крису, жене и двухлетнему сыну
Трое вооруженных грабителей вломились в виллу защитника «Ромы» почти в пять утра.
Злоумышленники заставили Смоллинга открыть семейный сейф и забрали драгоценности, часы Rolex и другие ценные вещи
Все это происходило на глазах семьи: модели-жены и двухлетнего сына, которые несколько минут провели под дулом пистолетов.
 Карабинеры, прибывшие на 700-летнюю Виллу в 25 км от Рима, застали жертв в полном отчаянии.
   
Пенисов:

Вспоминая приход Луческу в "Динамо", мне очень запомнился один эпизод. Это когда Мирчу представляли игрокам "Динамо". Мне очень хорошо этот эпизод отпечатался в памяти. Он шел и всем жал руки, но потом резко повернулся и взял за лицо Цитаишвили, посмотрел, заулыбался... И вот этот жест, знаете, так отбирают породистых щенков, так отбирают лошадей для скачек! И вот так вот посмотрел: "Ну, пацан, посмотрим, как ты дальше".

И вот в этот момент, мне кажется, Луческу одномоментно и мгновенно утвердился. Ему после этого больше не нужно было делать ничего. Команда уже была его.
   
Пенисов:

Вспоминая приход Луческу в "Динамо", мне очень запомнился один эпизод. Это когда Мирчу представляли игрокам "Динамо". Мне очень хорошо этот эпизод отпечатался в памяти. Он шел и всем жал руки, но потом резко повернулся и взял за лицо Цитаишвили, посмотрел, заулыбался... И вот этот жест, знаете, так отбирают породистых щенков, так отбирают лошадей для скачек! И вот так вот посмотрел: "Ну, пацан, посмотрим, как ты дальше".

И вот в этот момент, мне кажется, Луческу одномоментно и мгновенно утвердился. Ему после этого больше не нужно было делать ничего. Команда уже была его.

Цитаїшвілі було таке приємно читати, мабуть, про себе як про породисте цуценя  :weep:
   
Щас породистый щенок в полтавском колхозном питомнике

Смотрел кстати вчера Ю-21 ШД-ДК

Мороз таки немного изменил игру дубля, есть кое-какие наметки на контроль мяча, выход из обороны

Но периодически сбиваются на любимое бей-беги

Младокроты совсем ниочем. Будущие кадры для Мариуполя, не на ком глазу зацепиться!

Кстати в Ю-21 кротов ни одного бразилы, а в ДК Клейтон бегал.  Тоже особо ниочем.

Ванат дубль положил, настырный пацан!

Останнє редагування: 17 квітня 2021 11:58:04 від Zhmen
   
Мороз слабуватий як тренер, ю19 у Костюка грає значно цікавіше
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія