Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Італія розпродує будинки по 1 євро ;)

Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

З умовою реконструкції занедбаної будівлі та метою

1.  для постійного проживання молодих пар або малозабезпечених сімей;
2.  для придбання приватними особами та подальшої здачі в оренду;
3.  як літній будинок;
4. в туристичних цілях (хостели, готелі);
5. як приміщення для майстерень;
6. як штаб-квартири культурних, музичних, спортивних асоціацій і інших некомерційних організацій.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Ну і фінансові там є вимоги ... хоча такі собі

A stipulare, prima della conclusione del passaggio di proprietà dell’immobile, apposita
polizza  fideiussoria  a  favore  del  Comune  di  Pettineo,  dell’importo  di  €
___________________ __ (€ 5.000,00 per interventi di valore fino ad €  50.000,00  -  €  10.000,00  per
interventi di valore superiore), avente validità di n° 3 anni, e rinnovabile su richiesta del Comune
all’atto di concessione di eventuali proroghe, a garanzia della effettiva realizzazione del
progetto di investimento e dei relativi lavori. 
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

З умовою реконструкції занедбаної будівлі та метою

Так навіщо писати трохи дебільний заголовок "по 1 Є"???
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Так навіщо писати трохи дебільний заголовок "по 1 Є"???

Так реконструкції це в будинок а не подарувати комусь

Чи вам мають ще й оплатити ваше проживання?
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Так реконструкції це в будинок а не подарувати комусь

Чи вам мають ще й оплатити ваше проживання?
Так реконструкція там не просто тяп ляп. Виставляють умови і терміни. Ще питання чи вийде це дешевше ніж купити вже придатний для проживання будинок. Інколи дешевше побудувати новий будинок на чистому місці ніж реконструювати старий.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Так реконструкція там не просто тяп ляп. Виставляють умови і терміни. Ще питання чи вийде це дешевше ніж купити вже придатний для проживання будинок. Інколи дешевше побудувати новий будинок на чистому місці ніж реконструювати старий.

Якраз там дуже лояльні умови щодо реконструкції. Враховуючи що будинки для малозабезпечених
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Якраз там дуже лояльні умови щодо реконструкції. Враховуючи що будинки для малозабезпечених
З чого такий висновок? Лояльні умови можуть бути тільки на житло в депресивних (бідних) районах де ціна на житло і так не висока.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Обычно это горы, одна узкая дорога в долину. Снег, дождь выехать невозможно. Магазина нет. Жопа
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Обычно это горы, одна узкая дорога в долину. Снег, дождь выехать невозможно. Магазина нет. Жопа
Ні, вони думають, що їм за одно євро будуть роздавати житло з видом на море.  :D
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Ні, вони думають, що їм за одно євро будуть роздавати житло з видом на море.  :D

Вот как раз виды это единственное шо там класного есть. Читал про конкретные продажи, виды шикарные.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Вот как раз виды это единственное шо там класного есть. Читал про конкретные продажи, виды шикарные.
Ну там умови на реконструкцію будуть дай Боже. В історичних чи туристичних районах на таке краще не вестися. Дешевше буде купити ділянку землі і збудувати новий будинок.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Ну там умови на реконструкцію будуть дай бог. В історичних чи туристичних районах на таке краще не вестися. Дешевше буде купити ділянку землі і збудувати новий будинок.

Американцы писали ремонты обходились от 10 до 50ти тысяч, шоб привести к хоть жилому состоянию. Потому шо часто это просто конюшни или здание маленькой школы. 
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Американцы писали ремонты обходились от 10 до 50ти тысяч, шоб привести к хоть жилому состоянию.
Тю, в Киеве квартиру-маломерку за такие деньги ремонтируют
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Знаю як це працює в Португалії, не думаю, що в Італії якось по іншому. Ти не маєш права змінювати будинок зовні і оздоблення на ньому. Наприклад якщо він обкладений плиткою, повинен її відреставрувати, або замовити ідентичну. Теж стосується і черепиці. Повірте це не дешево.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Читал про конкретные продажи, виды шикарные.
Вокруг никого? Только природа? :)
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Вокруг никого? Только природа? :)

Брошенные дома вокруг. И соседи стари бабы и диды. Ну чисто украинское село   далеко от города
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Знаю як це працює в Португалії, не думаю, що в Італії якось по іншому. Ти не маєш права змінювати будинок зовні і оздоблення на ньому. Наприклад якщо він обкладений плиткою, повинен її відреставрувати, або замовити ідентичну. Теж стосується і черепиці. Повірте це не дешево.

Это не тот случай, там нет туризма
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Брошенные дома вокруг. И соседи стари бабы и диды. Ну чисто украинское село   далеко от города
Так там і ціни на житло придатне для проживання будуть не високі. А потім, що там робити, як добувати гроші для проживання?
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Нещодавно дивився сюжет про Воркуту і міста сателіти. Там теж можна квартиру за руб купити. Кого цікавить?  :D
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Так там і ціни на житло придатне для проживання будуть не високі. А потім, що там робити, як добувати гроші для проживання?

Заработать пенсию в Америке. И тратить её в итальянском зажопье. Такой у них был план.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Заработать пенсию в Америке. И тратить её в итальянском зажопье. Такой у них был план.
Я не кажу, що цей план ну зовсім не буде працювати. Просто люди не правильно розуміють як це працює. Так нерухомість задаром вам ніхто не віддасть.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Повірте це не дешево
Насколько недешево?
Вот дядя хруща в нерезиновой отремонтировал бюджетно (так и написано) за 37 тыс. уе.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Насколько недешево?
Вот дядя хруща в нерезиновой отремонтировал бюджетно (так и написано) за 37 тыс. уе.
https://youtu.be/g2GXMKo9PVc
Ви розумієте, про що я пишу? Свого хруща ви можете ремонтувати як хочете, вам вимог ніхто не виставляє.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Я не кажу, що цей план ну зовсім не буде працювати. Просто люди не правильно розуміють як це працює. Так нерухомість задаром вам ніхто не віддасть.

Отдают. Условия приемлемые. Залог плюс обязательство отремонтировать за 3 года.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Ви розумієте, про що я пишу? Свого хруща ви можете ремонтувати як хочете, вам вимог ніхто не виставляє.

Да шо ты прицепился, там нет исторической застройки. Требования лояльные.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Я колись цікавився будинком з видом на море. Продавали задешево, але там були вимоги на реконструкцію. Давали два роки на повний ремонт будинку. Одна із вимог, повністю поміняти дах. Черепицю потрібно було відреставрувати, або замовити ідентичну. Так от заміна даху по самим скромним підрахункам мала обійтись в 70-тис. Будинок продавався за 60-ть.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Отдают. Условия приемлемые. Залог плюс обязательство отремонтировать за 3 года.
Ремонтуєш як хочеш чи все таки є умови? В яку ціну це вийде? Які ціни на придатне для проживання житло, поруч? Без цих деталей дискусія не має змісту.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Ремонтуєш як хочеш чи все таки є умови? В яку ціну це вийде? Які ціни на придатне для проживання житло, поруч? Без цих деталей дискусія не має змісту.

В каждом городке по разному. Но народ пишет, шо мерия обычно не выепывается. Брошенных домов десятки если не сотни в маленьких городках . Судя по количеству джинсы в американской прессе, итальянской надеются заманить свою иммиграцию назад на пенсию
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Ви розумієте, про що я пишу?
да  что ж тут не понять?
им что, виллу Медичи предлагают отреставрировать?
если это бывшая конюшня или бывшая сельская школа,
что там такого супердорогого и уникального могло быть изначально?

Но вопрос был не об этом
Интересовало, "недешевый ремонт" для португальца - это сколько?
Потому что  для Киева "недешевый" - это ужас :D
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Ремонтуєш як хочеш чи все таки є умови? В яку ціну це вийде? Які ціни на придатне для проживання житло, поруч? Без цих деталей дискусія не має змісту.

В каждом городке по разному. Но народ пишет, шо мерия обычно не выепывается. Брошенных домов десятки если не сотни в маленьких городках . Судя по количеству джинсы в американской прессе, итальянcy надеются заманить свою иммиграцию назад на пенсию

Останнє редагування: 17 жовтня 2021 14:50:29 від A.I.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Интересовало, "недешевый ремонт" для португальца - это сколько?
Потому что  для Киева "недешевый" - это ужас
Зараз все дуже дорого, особливо робоча сила. Також катастрофічна недостача матеріалів. Мені будинок ще у вересні мали здати. (я будую) Але бачу хоч би до кінця листопада закінчили. Унітази потрібно 2 місяці чекати.   З ламінатом та ж фігня була.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

конкретно вид , Ганжи Сицилия, австрийка купила
я вот смотрю на эту итальянскую черепицу, так у моей прабабушки в Миргороде сарай был лучше , Царство ей Небесное

   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)


а вот точно кадр из фильма туристо облико морале

   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

конкретно вид , Ганжи Сицилия, австрийка купила
я вот смотрю на эту итальянскую черепицу, так у моей прабабушки в Миргороде сарай был лучше , Царство ей Небесное

Показати зображення...
Це шикарний вид?  :D
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

З чого такий висновок? Лояльні умови можуть бути тільки на житло в депресивних (бідних) районах де ціна на житло і так не висока.

 :facepalm1:

З того що вони пропонують ті будинки малозабезпеченим  :facepalm1:
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Це шикарний вид?  :D

судя по выражению лица фройляйн довольна , никто не заглядывает в окна с тротуара
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)



конкретика до и опосля как

   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)


   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)



конкретика до и опосля как

Показати зображення...
На вряд чи там щось зберегли від старого будинку. Просто перебудували в тому ж стилі.
   
Re: Італія розпродує будинки по 1 євро  ;)

Показати зображення...
Показати зображення...
Ця реконструкції не із дешевих. Там зовні десь тис. 80-100 владено, це по Португальських цінах. В Італії мабуть дороще.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія