Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Тебе обступив натовп. Почав п и з д и ти . Твої дії?
ну, багато параметрів. Ну одного, може двох вбью, ну скалечу може й до трьох, вони ж не профі. То перши півмінути. Далі, схоже, живим бути в мене шансів нема. Не брюслі.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

тож, рвіть все місто.

Ви підміняєте нападників тими хто не має до того жодного відношення.
Я вважаю що вбити нападника то не є гріх.
У випадку Хіросими нападником була ціла країна.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Ви підміняєте нападників тими хто не має до того жодного відношення.
Я вважаю що вбити нападника то не є гріх.
У випадку Хіросими нападником була ціла країна.
граната не розрізняє, то той гарний хлопец, що побажав вашого кохання, чі дитина, або іі мама, що проходили поруч.
   


Так гопота спокойно стоит, разговаривает.Это он дизельнул.
Во-первых.

Во-вторых, ты абсолютно ебнутый если считаешь,что покушение на убийство группы человек с изпользованием потенциально летального оружия это адекватная реакция на наезд. Или совок просто обыкновенный, хомо совьетикус отмороженус.
Захист власного життя будь якими методами і є адекватна реакція.
Я не вижу на видео никаких доказательств защиты собственной жизни.

Я вижу покушение на убийство с использованием гранаты.

Кстати, украинское законодательство весьма примитивно в вопросах самообороны.

У чувака был выбор-просто пройти мимо/убежать/вызвать полицию. Или сесть на 10-ку.

Зато поступил как "пацан"

п***а,сколько инфантилов на фупе.
Против него группа борцов , сколько раз уже было , бросок борца об асфальт , и человек труп  или инвалид. И первым рукаминачал махать борец.
Захист власного життя будь якими методами і є адекватна реакція. Именно так. Если против тебя борец , боксер , рукопашник это означает что напротив тебя обычный человек в руках которого бита.  И шансов 0 . Как фатомас с помощью биты покалечил безоружного человека и выложил в инет потом. А здесь еще и группа . Если бы не граната , он остался бы там ждать скорой.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Вбивайте оптом. Бозя розбереться.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

граната не розрізняє, то той гарний хлопец, що побажав вашого кохання, чі дитина, або іі мама, що проходили поруч.

Бомба теж.
Але і її застосовують.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Тут мене за жорстокість гнобять. В нормально, жорстко вихованого воіна і гранати не буде на цивілке, і серед мірняка він не здатен то застосувати. І та жорсткість, то жодного разу не дедовщіна. Та, дедовщина, а іі позбавилися, як раз ось таке продукує.
кто тебя за жестокость гнобит? Да тебе вообще стараются не отвечать. Твой словесный поток похож на бред несвязный
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Я пріхільник того, що удари мають бути точкові. Ось є капітан, ось фото. Його не треба, щоб був. В людей справа є, як зробити так, щоб голову вусунув. А можна просто 5-7 пакетів граду відстріляти. Гарантовано. Один патрон й майже мільон доларів.  Що краще? Лишить нас в спокоі, ваше перевіркі дійстали.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

ну, багато параметрів. Ну одного, може двох вбью, ну скалечу може й до трьох, вони ж не профі. То перши півмінути. Далі, схоже, живим бути в мене шансів нема. Не брюслі.

Ну ось мужик теж розумно вирішив, що він не брюслі.
Але в нього була граната.

До речі, якби в тебе вона була , коли тебе оточив натовп і почав п и з д и ти то що ти б робив?
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Ну ось мужик теж розумно вирішив, що він не брюслі.
Але в нього була граната.

До речі, якби в тебе вона була , коли тебе оточив натовп і почав п и з д и ти то що ти б робив?
якого члена вона в нього була? Гранат не маю. Мені вони не потрібні. Я не вбивця невінних.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Ну ось мужик теж розумно вирішив, що він не брюслі.
Але в нього була граната.

До речі, якби в тебе вона була , коли тебе оточив натовп і почав п и з д и ти то що ти б робив?

В результаті мужик лишився живий.
Навіть якщо він тепер буде жити на зоні це краще чим в могилі.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

То не атошнік, а акашня якась поцювата. Такі, нажаль, теж є.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

якого члена вона в нього була? Гранат не маю. Мені вони не потрібні. Я не вбивця невінних.

Про член то не зараз.

Отож.  Давай уявімо тебе на місці цього мужика.

Навколо тебе натовп. Тебе починають п и з д и т и.
В тебе є в кишені граната ( облишимо дискусію як вона туди потрапила. Може знайшов. ) .
То які  твої ді?

Навколо тебе натовп. Тебе ВЖЕ починають п. здити.
А вас тільки двоє. Ти і граната.
Твої дії?
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

НЕ МОЖНО НІ ПРІ ЯКИХ ОБСТАВИН ВБИВАТИ МІРНЯК. То закрбовано велікіми літерами в голову кожного. Начебто, і крапку треба ставити.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

НЕ МОЖНО НІ ПРІ ЯКИХ ОБСТАВИН ВБИВАТИ МІРНЯК. То закрбовано велікіми літерами в голову кожного. Начебто, і крапку треба ставити.

Мірняк, який тебе починає п. здити, автоматично припиняє бути мірняком.
   
В тебе є в кишені граната ( облишимо дискусію як вона туди потрапила. Може знайшов. ) .
То які  твої ді?

Навколо тебе натовп. Тебе ВЖЕ починають п. здити.
А аас тільки двоє. Ти і граната.
Твої дії?

Дії дуже прості - дістав з кишені, вийняв демонстративно й сказав, що якшо шо, зараз кину в довпойопів.
У 90% оточуючі відступають.

Можеш навіть спробувати на практиці. Страйкбольна граната РГД-5 за 50 гривень:
https://piromarket.com.ua/ua/bitovaya-piritechnika/granaty-rastjazhki/granata-rgd-5-s-aktivnoj-chekoj.html




Останнє редагування: 10 червня 2021 13:01:30 від птах Сорока
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Та нема в мене гранати. Звідки вона в моеі кішені візметься? А, знайшов. Нех буде.  Розмотаю шнурка з лівоі рукі та зроблю, чому вчіли. Вони як діти. А гранату віднесу ментам, а краще викличу іх.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Дії дуже прості - дістав з кишені, вийняв демонстративно й сказав, що якшо шо, зараз кину в довпойопів.
У 90% оточуючі відступають.

Можеш навіть спробувати на практиці. Страйкбольна граната РГД-5 за 50 гривень:
https://piromarket.com.ua/ua/bitovaya-piritechnika/granaty-rastjazhki/granata-rgd-5-s-aktivnoj-chekoj.html

https://www.youtube.com/watch?v=s7mVY0Wo4eA

Та да.
Не кожен відрізнить страйкбольну гранату від іграшкової. :)
   
Та да.
Не кожен відрізнить страйкбольну гранату від іграшкової.
Це ми тут на фоточці дивимось, розрізняємо.
А шпана, яка й в армії мабуть не була, придивлятись не буде й в руках не відрізнить.
Крім того, від неї також у фейс може прилетіти шматки твердого пластику.
На відосі вибухає нічо так.
Але я б в кишені це не тягав точно ))

Останнє редагування: 10 червня 2021 13:07:12 від птах Сорока
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Це ми тут на фоточці дивимось, розрізняємо.
А шпана, яка й в армії мабуть не була, придивлятись не буде й в руках не відрізнить.
Крім того, від неї також у фейс може прилетіти шматки твердого пластику.

Я думаю ваша порада досить небезпечна.
90 відсотків - то ваш власний досвід?
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Це шнурок шовковий, з плятячка дружини, циннющій, було з платячка 57 шнурків. В деяких монети на кінци, в деяких болт М6. Монети я зашивав центи амерські, жменя була.
   
Я думаю ваша порада досить небезпечна.
90 відсотків - то ваш власний досвід?
Якраз для Людаса нормальна порада. :K
Були десь відосики на ютубі як упороті прикалувались, але потрапляли в мусарню за хуліганство.

Колись в 90-х у Вінниці були розборки між рекетом-спортсменами та рекетом - колишніми вояками.
Вояки притягнули на стрєлку напіврозібраного авіаційного кулемета зі стрічкою.
Там набої товстенні шо я їпу,  десь в хаті валяються як сувеніри (з пробитим капсулем та  висипаним через дюрку в гільзі порохом)
Бандюки на стрєлці обісрались й відступили, вони ж не вдуплили, шо той кулемет в принципі сам по собі стріляти не здатний без літака.

P.S. Ну, хто вже дуже сциться по вулиці ходити, бо шпана може зустріти, нехай "терен" в мусорів на олх купляє

Останнє редагування: 10 червня 2021 13:16:52 від птах Сорока
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Якраз для Людаса нормальна порада. :K
Були десь відосики на ютубі як упороті прикалувались, але потрапляли в мусарню за хуліганство.

Колись в 90-х у Вінниці були розборки між рекетом-спортсменами та рекетом - колишніми вояками.
Вояки притягнули на стрєлку напіврозібраного авіаційного кулемета зі стрічкою.
Там набої товстенні шо я їпу,  десь в хаті валяються як сувеніри (з пробитим капсулем та  висипаним через дюрку в гільзі порохом)
Бандюки на стрєлці обісрались й відступили, вони ж не вдуплили, шо той кулемет в принципі сам по собі стріляти не здатний без літака.

P.S. Ну, хто вже дуже сциться по вулиці ходити, бо шпана може зустріти, нехай "терен" в мусорів на олх к


упляє


Люблю ФУП.

Суцільні олігархи і бетмени.
   


Против него группа борцов , сколько раз уже было , бросок борца об асфальт , и человек труп  или инвалид. И первым рукаминачал махать борец.
Захист власного життя будь якими методами і є адекватна реакція. Именно так. Если против тебя борец , боксер , рукопашник это означает что напротив тебя обычный человек в руках которого бита.  И шансов 0 . Как фатомас с помощью биты покалечил безоружного человека и выложил в инет потом. А здесь еще и группа . Если бы не граната , он остался бы там ждать скорой.
:facepalm1:
а ну тогда нормально гранатой ебнуть.потому что "рукопашник".
я правда не вижу никаких борцов, вижу жирного чувака который по-бабски от наежающего дурачка с гранатой отмахнулся,но то такое.

пс: такие ветки обычно можно найти на ватных форумах с 15 летними спецами "рукопашниками"
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Люблю ФУП.

Суцільні олігархи і бетмени.
скупляють штати на корню, та лайтово піздять хуйло щодня. Так, тут суворі юзвері.
   
Люблю ФУП.

Суцільні олігархи і бетмени.
:laugh:
Это городская легенда, в каждом городе есть.

Там стандартный набор:
-История про пулемет или как вариант какой-нибудь бтр;
-Рассказ о том как сферический "Вася Винницкий" "Коля днeпровский" "Череп жирмориский" и проч. собрали "лидеров кавказцев" и приказали покинуть город в течение 3 дней.И все кавказцы покинули и тишь да благодать была. Как вариант под железную руку вора в законе могли попасть цыгане;
-Рассказы как в 90-е бились стенка-на-стенку район-на-район у центрального городского фонтана. В драках учавствовали все, обычно все вышли победителями. Никаких драк на самом деле не зафиксировано и никто в них не учавствовал;
-Сказ про доброго мэра где-то в конце 90х,начале середине 2000х,который чето там где-то починил,но его выдавила "власть в Киеве". При добром мэре в городе не было криминалитета вообще;

Че там добавляйте, не припомню даже.

Останнє редагування: 10 червня 2021 13:43:48 від Conquistador
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

:laugh:
Это городская легенда, в каждом городе есть.

Там стандартный набор:
-История про пулемет или как вариант какой-нибудь бтр;
-Рассказ о том как сферический "Вася Винницкий" "Коля днeпровский" "Череп жирмориский" и проч. собрали "лидеров кавказцев" и приказали покинуть город в течение 3 дней.И все кавказцы покинули и тишь да благодать была. Как вариант под железную руку вора в законе могли попасть цыгане;
-Рассказы какв 90-е бились стенка-на-стенку район-на-район у центрального городского фонтана. В драках учавствовали все, обычно все вышли победителями. Никаких драк на самом деле не зафиксировано и никто в них не учавствовал;
-Сказ про доброго мэра где-то в конце 90х,начале середине 2000х,который чето там где-то починил,но его выдавила "власть в Киеве". При добром мэре в городе не было криминалитета вообще;

Че там добавляйте, не припомню даже.

Как кавказские наказали цыганских. Или наоборот. Но это неважно А местные арабов. Или наоборот.

Но это неважно.

Движняк всьо - цель х. ня. (  с) пачті Л. Троцкій
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Как кавказские наказали цыганских. Или наоборот. Но это неважно А местные арабов. Или наоборот.

Но это неважно.

Движняк всьо - цель х. ня. (  с) пачті Л. Троцкій

Баба Люда, «а что кручє - пулємьот ілі танк?» (с) :)
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Баба Люда, «а что кручє - пулємьот ілі танк?» (с) :)
афіцер чі камандір?
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Баба Люда, «а что кручє - пулємьот ілі танк?» (с) :)

Щось ти мені набрид , ковбасник. Ігнор.
   
Вроде по последним данным было так .
Мужичок сидел поддатый на лавке возле дома никого не трогал. Борцухи шли мимо и дое..ся к нему .
Он сказал , чтобы они отвалили  и что у него граната.
Те все равно решили запилить видосик как  они пи...т мужичка в тельняшке.
Тот бросил им колько от гранаты , не подействовало . так влепили ему в лицо , после чего он бросил гранату.

   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Вроде по последним данным было так .
Мужичок сидел поддатый на лавке возле дома никого не трогал. Борцухи шли мимо и дое..ся к нему .
Он сказал , чтобы они отвалили  и что у него граната.
Те все равно решили запилить видосик как  они пи...т мужичка в тельняшке.
Тот бросил им колько от гранаты , не подействовало . так влепили ему в лицо , после чего он бросил гранату.

Що і треба було чекати. Де ви захисники мальчіков в трусіках?
Все логічно і ясно. Тепер ясно що він їм кинув   попередивши про гранату. А що отримав ? Два удари по пиці? Ну і чого чекали  ці недоробки? Відосік? Вони його отримали.

До речі, теж ясно куди подіася початок відео, де вони  до нього доіпатись, а потім взяли в кільце.
І ясно чому він тримав руки а кишенях.
Бо тут деякі ковбасні ремби всєх би голими руками...


Останнє редагування: 11 червня 2021 12:10:29 від Людас
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

Також зрозуміло чому в ЗМІ звучить тільки 'конфлікт - ссора. '

А хто її почав ні.

Ясна річ. Ефект Зайки. І знову Харків.
Діточки бидлоеліти поза законом.

А тут якийсь мужик в тєльняшкє з іншого боку.
Хіба він може бути правий?
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі
PAL

Все логічно і ясно. Тепер ясно що він їм кинув   попередивши про гранату.

я не міг зрозуміти, чого автори відео так ломанулися, як тільки почувся хлопок (підривача)
Тепер зрозуміло - вони ЗНАЛИ, що в того була граната, й ЗНАЛИ, що хлопнула не петарда
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

я не міг зрозуміти, чого автори відео так ломанулися, як тільки почувся хлопок (підривача)
Тепер зрозуміло - вони ЗНАЛИ, що в того була граната, й ЗНАЛИ, що хлопнула не петарда
ніколи не звіть вибух хлопком. То кацапостайл, пане. Граната рве. Не хлопає.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

я не міг зрозуміти, чого автори відео так ломанулися, як тільки почувся хлопок (підривача)
Тепер зрозуміло - вони ЗНАЛИ, що в того була граната, й ЗНАЛИ, що хлопнула не петарда

Що не відміняє кандидатури цих шпротів-переросткіа на премію Дарвіна  . Це дуже погано коли яйця більші за мозок. Людина навіть кільце їм кинула від гранати. А міг вшкварити зразу.
Крім законного самозахисту від нападу групи  осіб ( ст. 36 КК) бачу тільки незаконне зберігання зброї.



   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

ніколи не звіть вибух хлопком. То кацапостайл, пане. Граната рве. Не хлопає.

Це все змінює.
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі
PAL

ніколи не звіть вибух хлопком. То кацапостайл, пане. Граната рве. Не хлопає.
пане, я сказав все вірно, це не про гранату, як таку
Я про підривач гранати
Спочатку завше йде хлопок підривача (звук як у невеликої петарди або великого капсюля), через 3-5 сек - вже вибух гранати
   
Re: У Харкові пролунав вибух: є постраждалі

пане, я сказав все вірно, це не про гранату, як таку
Я про підривач гранати
Спочатку завше йде хлопок підривача (звук як у невеликої петарди або великого капсюля), через 3-5 сек - вже вибух гранати
майже не чутно, трохі диму, вже горить замедлітель. Відлік почався.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія