Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Посадка сучого потроха - ключове питання Українського майбутнього.

А що це сьогодня, якісь магнітні бурі на психіку болящих вплинули чи зкоординовані бомбардування прихильники певної політсили?



Щось зєлупа знову утнула....посіпаки тонами лайна намагаються обілити хазяїна .
   
мільйон дерев щодня!

Ці імпотенти на бляхах навіть дерева посадити не в змозі  :gigi:
   
Щось зєлупа знову утнула....посіпаки тонами лайна намагаються обілити хазяїна .
от чего-то отвлекают внимание.
от чего-то плохого.
следим за руками.
   
Щось зєлупа знову утнула....посіпаки тонами лайна намагаються обілити хазяїна .
головне, що тут дійсно таке враження, що Порох президент до цієї пори. в нього маленька фракція, він нічого не вирішує, країною не керує. але "чуєш, як болить, ніяк не пройде".
   
Для майбутнього україни більше дасть вриовір ніж бляжер  діамантовий
   
підняттям тарифів.
Тарифів,  які споживач виявився нездатним сплачувати.
   
Тарифів,  які споживач виявився нездатним сплачувати.
аж тільки зараз. то може краще тарифи знизити(не підвищувати), нє? чи хоча б не списувати ці борги. в мене теж є боржники багаторічні. я не вимагаю сплатити борг, але і не дарую.
чи все-таки там схеми, і за відкати борги списують.
   
аж тільки зараз. то може краще тарифи знизити(не підвищувати), нє? чи хоча б не списувати ці борги. в мене теж є боржники багаторічні. я не вимагаю сплатити борг, але і не дарую.
чи все-таки там схеми, і за відкати борги списують.
''По данным "Нафтогаза" по состоянию на 5 мая суммарная просроченная задолженность предприятий ТКЭ и ТЭЦ перед за газ, используемый для производства тепловой энергии составляет около 55,5 млрд грн, из них за 2021 год – 21 млрд грн.''
Крім цього надто багато припущень та перекручувань аби обговорювати тему на повному серйозі.
   
головне, що тут дійсно таке враження, що Порох президент до цієї пори. в нього маленька фракція, він нічого не вирішує, країною не керує. але "чуєш, як болить, ніяк не пройде".

Не плутай реальність з форумом.
Раніше кожна друга гілка тут була присвячена Юлі, безвідносно до її реального впливу в політиці.
Тепер Порошенку.
Просто коли політик має секту  фанатів.
Його будуть тут обговорювати регулярно.
   
Не плутай реальність з форумом.
Раніше кожна друга гілка тут була присвячена Юлі, безвідносно до її реального впливу в політиці.
Тепер Порошенку.
Просто коли політик має секту  фанатів.
Його будуть тут обговорювати регулярно.


О так....імя ім лєгіон: сфінктери, кнуроськи, масони на бляхах  :facepalm:  73% йопнутих на Порошенко - це якби дофіга.
   
Не плутай реальність з форумом.
Раніше кожна друга гілка тут була присвячена Юлі, безвідносно до її реального впливу в політиці.
Тепер Порошенку.
Просто коли політик має секту  фанатів.
Його будуть тут обговорювати регулярно.

да, только фанаты почему-то одни прихильники певної політсили. что-то не так с сектой.
   
О так....імя ім лєгіон: сфінктери, кнуроськи, масони на бляхах  :facepalm:  73% йопнутих на Порошенко - це якби дофіга.

Так так ти то не фанатка а вони такі, дурники що з них взяти.
   
да, только фанаты почему-то одни прихильники певної політсили. что-то не так с сектой.

Так так, і ти не такий, то вони недолугі.
   
Так так ти то не фанатка а вони такі, дурники що з них взяти.

Та немає чого - тільки аналізи, й ті погані. Про енцефалограму мозку я вже й не згадую: мозку ж там немає  :pooh_lol:
Так що що робити з 73% зеленої срані, що цілодобово верещить про Порошенко - я й дісно не знаю. Вони йопнуті. І немає на то ради.
   
Так так, і ти не такий, то вони недолугі.

ну ты давай начнешь за свой рот отвечать, да? где мои темы, посвященные Петру? чьи темы мы видим каждый день, посвященные Петру? читатель хуев.
   
Так так, і ти не такий, то вони недолугі.

например
в теме про визит бубочки в штаты
обсуждают пороха
ну  и нормально все ...
потому как на самом деле ипанутые не они
а те,  кто их такими считает ))

Останнє редагування: 8 червня 2021 14:49:21 від elipse
   
Щось зєлупа знову утнула....посіпаки тонами лайна намагаються обілити хазяїна .

Мабуть рейтинги знов херачать вниз стрємітєльним домкратом.

прихильники певної політсили чомусь не хочуть їсти мільярд дерев і закусювати плівками бігуса.

Плюс озалуп від Байдена.
   
Мабуть рейтинги знов херачать вниз стрємітєльним домкратом.

прихильники певної політсили чомусь не хочуть їсти мільярд дерев і закусювати плівками бігуса.

Плюс озалуп від Байдена.


 :lol:
А куда ж оні дєнуца ?? Будуть жерти, ще й причмокувати !
   
''По данным "Нафтогаза" по состоянию на 5 мая суммарная просроченная задолженность предприятий ТКЭ и ТЭЦ перед за газ, используемый для производства тепловой энергии составляет около 55,5 млрд грн, из них за 2021 год – 21 млрд грн.''
Крім цього надто багато припущень та перекручувань аби обговорювати тему на повному серйозі.
пішла почитати про цю кухню. то там не тільки борги мнаюпасів(це менша частина), а і підприємств, що споживають газ. потім алєгатори половину в валізах в ОПу занесуть.

тут на вашому форумі обговорюють
https://www.kharkovforum.com/showthread.php?t=5326648

- Почти догнал Виктор Федоровича, он Фирташу и Ахметову 3 млд баксов подарил в 2011

------

законныйпособ скомуниздить 2 ярда баксов. 1) вариант. потребитель должен теплокомунэнерго, они должно поставщику газа. потребителя от уплаты не освобождают, а с поставщика тепла долг спишут. рано или позно потребитель заплатит, поставщику А КУДА ПОЙДУТ БАБУЛЕСЫ? долги то СПИСАНЫ !!!

2) если спишут долг всем должникам, то у меня вопрос. А НАХРЕНА ПЛАТИЛ Я, ТЫ, кто читает и все те кто честно платил??? ГДЕ ДЕНЬГИ, ЗИН???
03.06.2021 19:34
Мне нравится   7
 Евгений 89b7971a
Не волнуйся, населению не спишут. Только правильным людям, а таких пальцев на руках хватит пересчитать.
03.06.2021 19:44
Мне нравится   10
 Евгений 89b7971a
Так вот он какой, закон против олигархов. Списать долги Фирташу, Ахмеотву и Коломойскому.

====
Власть затевает мега-акцию для олигархов
 01.06.2021  газсбыт, долги, законопроект, Нафтогаз, олигархи, Фирташ

Теперь обращаем внимание на скрин. Прямо сейчас депутаты Слуги Народа разрабатывают закон, который спишет долги газсбытов и ТКЕ по ПСО перед Нафтогазом.
А мы вам уже очень много раз объясняли, что ПСО – это самая настоящая схема а-ля “бери газ и не плати”.

Возьмем для примера такой нарисованный долг – 1 млрд. И потом Фирташ обратится к НАКу и скажет “вот, я списал долги населения на 1 млрд, ТЕПЕРЬ ТЫ МНЕ СПИШИ ДОЛГ ЗА ГАЗ НА МИЛЛИАРД”, и по этому закону НАК таки спишет Фирташу миллиард. Только в этот раз НАК уже будет списывать РЕАЛЬНЫЕ долги Фирташа.

Заценили красоту схемы? Населению долги “нарисуют”, чтобы иметь возможность списать РЕАЛЬНЫЕ долги перед Нафтогазом. То есть мы опять все с вами сделаем Фирташа долларовым миллиардером. С помощью Зеленского и партии Слуга Народа.
https://tverezo.info/post/137281?fbclid=IwAR0-hjtzfzkCCwjuRkonw-CCjIfaloPYBDLpjwXaAA4mGBCHeEA2QNySBJc

   
Та немає чого - тільки аналізи, й ті погані. Про енцефалограму мозку я вже й не згадую: мозку ж там немає  :pooh_lol:
Так що що робити з 73% зеленої срані, що цілодобово верещить про Порошенко - я й дісно не знаю. Вони йопнуті. І немає на то ради.

Ну як сказати.
Коли один пише про другий строк Зеленського
"надо второй сезон, чисто поржать над теми, кто хотел чисто поржать"
(tu)
Катєгорічєскі одобряю. Шоб із вух в них полізло. От тоді я буду задоволена  (P)

То це воно і є-йопнутість.
Типу як сусід з квартири поряд підпалить будинок бо комуналка висока, а ти кричатимеш
"не тре гасити нехай горить, нехай всі знають яке воно дурне, нехай він усвідомить який він неправий коли наші з ним квартири згорять"
   
например
в теме про визит бубочки в штаты
обсуждают пороха
ну  и нормально все ...
потому как на самом деле ипанутые не они
а те,  кто их такими считает ))

Проблема в тому, що в темі про виїзд Зеленського в Штати
Одні довбограї обговорюють Порошенка а інші Зеленського,
але не виїзд в Штати. Ще не злецьки вам обговорити сукню Лєнки і піджак Єрмака. Для поглиблення глибин політичної аналітики.
   
Ну як сказати.
Коли один пише про другий строк Зеленського
"надо второй сезон, чисто поржать над теми, кто хотел чисто поржать"
То це воно і є-йопнутість.
Типу як сусід з квартири поряд підпалить будинок бо комуналка висока, а ти кричатимеш
"не тре гасити нехай горить, нехай всі знають яке воно дурне, нехай він усвідомить який він неправий коли наші з ним квартири згорять"

Слухай, давай говорити серйозно. Найбільша проблема України, не Петро, не Вова, не Кучма чи Юля.

Найбільша проблема України - виборці, які вірять у будь-яку популістичну х.й.ю.

Апофеоз цього - вибори "Прєзідєна нє із сістєми" :facepalm:.

Тому так. Поки вони не нажруться цього популізму, толку таки не буде.
   
Проблема в тому, що в темі про виїзд Зеленського в Штати
Одні довбограї обговорюють Порошенка а інші Зеленського,
але не виїзд в Штати. Ще не злецьки вам обговорити сукню Лєнки і піджак Єрмака. Для поглиблення глибин політичної аналітики.

Та прям. Виїзд в Штати, щось реально вирішить у нашому бантустані. :D
   
Проблема

это у кого же ?)
например, мне - по барабану
ни ужин и ни завтрак от этого всего не зависит у меня
больных на голову чужими делами и проблемами
я не собираюсь лечить ценой времени своей жизни.
   
''По данным "Нафтогаза" по состоянию на 5 мая суммарная просроченная задолженность предприятий ТКЭ и ТЭЦ перед за газ, используемый для производства тепловой энергии составляет около 55,5 млрд грн, из них за 2021 год – 21 млрд грн.''
Крім цього надто багато припущень та перекручувань аби обговорювати тему на повному серйозі.
2020p.

   
Слухай, давай говорити серйозно. Найбільша проблема України, не Петро, не Вова, не Кучма чи Юля.

Найбільша проблема України - виборці, які вірять у будь-яку популістичну х.й.ю.

Апофеоз цього - вибори "Прєзідєна нє із сістєми" :facepalm:.

Тому так. Поки вони не нажруться цього популізму, толку таки не буде.
(tu)
   
да, только фанаты почему-то одни прихильники певної політсили. что-то не так с сектой.
Ти зараз говориш із зеленим Читачем, він постійно намагається прикидатись ким не є, а не є він противсіхом.
   
Ну як сказати.
Коли один пише про другий строк Зеленського
"надо второй сезон, чисто поржать над теми, кто хотел чисто поржать"
То це воно і є-йопнутість.
Типу як сусід з квартири поряд підпалить будинок бо комуналка висока, а ти кричатимеш
"не тре гасити нехай горить, нехай всі знають яке воно дурне, нехай він усвідомить який він неправий коли наші з ним квартири згорять"
Так по факту так і станеться, і ми тоді й поржемо. Ну і ви звісно за компанію)
   
Слухай, давай говорити серйозно. Найбільша проблема України, не Петро, не Вова, не Кучма чи Юля.

Найбільша проблема України - виборці, які вірять у будь-яку популістичну х.й.ю.

Апофеоз цього - вибори "Прєзідєна нє із сістєми" :facepalm:.

Тому так. Поки вони не нажруться цього популізму, толку таки не буде.
Я серйозно.
Виборці всіх країн з радістю вірять в популістичну xyйню.
Але є одне "але" - вони обмежені вибирати згідно запропонованого списку.
"армія мова віра" від людини яка користується українською лише перед камерами це такий же популізм
як боротьба з корупцією від хабарника, що не бере хабарі лише перед камерами.

Тому нема "вони" є лише "ми"
просто одні вірять у вчорашнього дяка МП російськомовного бізнесмена від політики, а інші у далекого від розуміння  політики і економіки клоуна.
Обидві команди варті одне одного.
   
Так по факту так і станеться, і ми тоді й поржемо. Ну і ви звісно за компанію)

По факту ти тут зараз просто збрехав.
Ти б гасив пожежу і ніколи б не сміявся з цього.
А чого тобі смішно зараз бо ти впевнений що твоїй квартирі нічого не загрожує, ти просто любиш гіперболізувати коли розповідаєш цю смішну уявну історію друзям за кухлем пива.
   
это у кого же ?)
например, мне - по барабану
ни ужин и ни завтрак от этого всего не зависит у меня
больных на голову чужими делами и проблемами
я не собираюсь лечить ценой времени своей жизни.

Я втішений, що ти зареєструвався на форумі аби повідомити всім про це.
   
Та прям. Виїзд в Штати, щось реально вирішить у нашому бантустані. :D

А обговорення вагітності Мендель щось вирішило?
   
По факту ти тут зараз просто збрехав.
Ти б гасив пожежу і ніколи б не сміявся з цього.
А чого тобі смішно зараз бо ти впевнений що твоїй квартирі нічого не загрожує, ти просто любиш гіперболізувати коли розповідаєш цю смішну уявну історію друзям за кухлем пива.
Чого, ви ж зараз доводите, що клятий барига мало не почав війну, ну, принаймні, наживався на ній і нічого не робив для країни. І цілих 73% з цим погодилися. І коли прастой парєнь с народа піде на другий термін, то хто ми такі, щоб іти проти демократичного вибору? Будемо ржати
   
- Посодитее Порошенкааа! Хоть за шо - нибудь посодиитее! Хоть низашо посодиитее!!
-- У нас єсть план " А".  Він постійно оновлюється. Якщо він не спрацює, тоді буде план " В", і план "С "

   
Я серйозно.
Виборці всіх країн з радістю вірять в популістичну xyйню.
Але є одне "але" - вони обмежені вибирати згідно запропонованого списку.
"армія мова віра" від людини яка користується українською лише перед камерами це такий же популізм
як боротьба з корупцією від хабарника, що не бере хабарі лише перед камерами.

Тому нема "вони" є лише "ми"
просто одні вірять у вчорашнього дяка МП російськомовного бізнесмена від політики, а інші у далекого від розуміння  політики і економіки клоуна.
Обидві команди варті одне одного.

Бачиш в чому твоя проблема. Я пишу : не мають значення персоналії, а ти пишеш " віра у вчорашнього дяка і клоуна це одне й те саме".

Ну про що нам ще розмовляти ?  :facepalm1:  :D
   
У прихильники певної політсили якась ірраціональна впевненість, що тільки Петро мішає стати Вові українським Шарлем де Голем чи Лі Куан Ю.  :D
   
У прихильники певної політсили якась ірраціональна впевненість, що тільки Петро мішає стати Вові українським Шарлем де Голем чи Лі Куан Ю.  :D

Не вові а юлі.
   
Не вові а юлі.

Та Юлі вообщє всі мішали. Спершу Паша, потім Кучма (посадив два рази), потім Ющ, потім Яник (тоже посадив, но надовше), потім Петро, тепер Вова.

Це неї перманентний стан. :D

А от Вові таки Петро. Причому уже дійшло до апофеозу.

Тепер все рівно, що б не зробив Вова будуть всі думати, а як би це зробив Петро. :D
   
Та Юлі вообщє всі мішали. Спершу Паша, потім Кучма (посадив два рази), потім Ющ, потім Яник (тоже посадив, но надовше), потім Петро, тепер Вова.

Це неї перманентний стан. :D

А от Вові таки Петро. Причому уже дійшло до апофеозу.

Тепер все рівно, що б не зробив Вова будуть всі думати, а як би це зробив Петро. :D

Це вже немає жодного значення.
   
Посадка сучого потроха - ключове питання Українського майбутнього.
лише  з  посадкою мудачука.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія