Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

5 ранку. Початок Війни. (НОВИНИ)

Re: 5 ранку. Початок Війни.

просто це відео і фотки ,могли стати місцем розвідки безпілотника  :(

це ж не зрозуміло коли почати слідкувати, до чи після. на даний момент думаю уже після тіктока

ну так оно и было, сначала тик токер, потом беспилотник несколько заходов а потом кацапский шнырь сделал фото для уточнения расположения бо эти фотки слили кацапы в соцсетях их нет
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Угу

днем раніше

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

днем раніше

Показати зображення...

Виродка кілька сторінок тому постили. Думаю, воно вже в сбу  сидить, а потім отримає 10 років дієти на баланді
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

просто це відео і фотки ,могли стати місцем розвідки безпілотника  :(

це ж не зрозуміло коли почати слідкувати, до чи після. на даний момент думаю уже після тіктока
Звісно після
Інакше пустили б ракету набагато, набагато раніше
Весь Вєнік і сусідні масиви  все знали і бачили і лише один дебіл виклав у тік ток  :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Треба брати Донецьк поки орки штурмують Маріуполь.

 :facepalm1:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

на топор лайф є більш повне відео - орки і без цих фото знали, що там, бо показують пересування техніки, розворот розрахунку градів на території, їхню роботу тощо. Знято з безпілотника
(лінк не вставляється)
Осьде воно повністю. Таки відслідковували. І можливо якраз причиною, що звернули увагу було те довбане фото.



Останнє редагування: 21 березня 2022 18:40:06 від myth
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Соберитесь.... Выдохните... Присядьте....

Теперь всю силу воли в кулак....

ЧЕРНОБАЕВКА!!! СЕДЬМАЯ ПОПЫТКА!!!!

Вдребезги нах.....


Не…здесь трудно что то комментировать…

Понятно что там у гоблинов траблы с логистикой… но 7 раз на грабли .. Гиннес нервно курит
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

в Турецькому Бодрумі одесити на яхті блокують швартовку яхти абрамовича
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Показати зображення...
Не верю что кацапы такие тупые. Скорее всего стягивают ломаную технику как приманку.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Понятно что там у гоблинов траблы с логистикой… но 7 раз на грабли .. Гиннес нервно курит

Военные планы захвата Чернобаевки куплены РФ на алиэкспрессе - Б/У, немного покоцаны осколками, но продолжают использоваться.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Треба брати Донецьк поки орки штурмують Маріуполь.
Який к ...ям Донецьк?!! Вони зараз Мар'їнку штурмують .
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Re: 5 ранку. Початок Війни.

Соберитесь.... Выдохните... Присядьте....

Теперь всю силу воли в кулак....

ЧЕРНОБАЕВКА!!! СЕДЬМАЯ ПОПЫТКА!!!!

Вдребезги нах.....
Це 100% якась підстава
Чи відволікання ресурсу
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Показати зображення...
Там портал у обіцяний хуйло рай.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Звісно після
Інакше пустили б ракету набагато, набагато раніше
Весь Вєнік і сусідні масиви  все знали і бачили і лише один дебіл виклав у тік ток  :facepalm1:

Піста тому гандону

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Не верю что кацапы такие тупые. Скорее всего стягивают ломаную технику как приманку.
артиллерия тоже не стоит на месте
отработали - переместились
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Піста тому гандону

https://twitter.com/view/status/1505944554217914380
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

не вірю.
что-то я тоже перестаю в такое верить. 
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.
Agh

тебя тут кроме меня читает минимум 1000 человек
которые каждый разнесёт ещё 10м что "всё позбивали"
поэтому гоняй п***а в другом месте
Так это же здорово, когда толпой непуганных идиотов распространяется такая инфа :laugh:
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

https://t.me/Pravda_Gerashchenko/6579

24 чісла ?  :S
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Мне кажется, я понимаю, зачем хуйло вот это ровняние городов с землёй... :X

В т.ч. и сигнал НАТО, рыпнетесь- применю ЯО без колебаний
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

у нас стріляють
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Я пропоную зробити фейкові склади зберігання на різних свинарниках та зливати координати москалям
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Пропоную киянам створити окрему гілку з тим як в них стріляють, бахають, тощо.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Якось воно сумнівно.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

 В Словакии начинается развертывание ПВО Patriot

Первые подразделения, ответственные за развертывание системы противовоздушной обороны Patriot, начали прибывать в Словакию, об этом сообщает Европейская правда.

Оце супер. Є надія, що трохи буде легше.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

В Словакии начинается развертывание ПВО Patriot

Первые подразделения, ответственные за развертывание системы противовоздушной обороны Patriot, начали прибывать в Словакию, об этом сообщает Европейская правда.

Оце супер. Є надія, що трохи буде легше.

И чем же оно полегчает?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

у нас стріляють
Мені теж чути
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

У Меджлісі кримськотатарського народу вважають, що "рейкова війна" на окупованих територіях повинна початися з Керченського мосту, яким в Україну перекидається вся військова техніка рф.

Про це у Фейсбуці повідомив член Меджлісу кримськотатарського народу, голова правління Кримськотатарського ресурсного центру Ескендер Барієв, передає Укрінформ.

”Підтримую ініціативу Олексія Арестовича щодо рейкової війни противнику на окупованих територіях. При цьому хочу звернути увагу, що первинним є постачання до Криму з росії Керченським мостом”, - написав Барієв.

Він зазначив, що за даними його джерела перекидання військової техніки та особового складу зс рф знову відновилося по Керченському мосту.

“Якщо раніше ми розглядали міст як шлях втечі російських військових та колаборантів із Криму, то зараз його треба розглядати як міст смерті, через який системно перекидається військова техніка росії для вбивства мирних громадян України”, - повідомив Барієв.

   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

у нас стріляють
Може хватить?
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Прол, а оружие не раздавали у вас теробороне?

Ты прикалываешься?
В 22:00 23-го прошла тревога. В 2:00 24:00 весь ОР1, даже с сёл успели позабирать, ушёл на Запорожье. В 5:28 прилетела первая по аэродрому. В 8:00 спецы лаптей штурмовали здание СБУ. В 10:00 на Ломоносова наши вьебали из танков передовой бригадный дозор лаптей (танк, бтр и топливозаправщик. В 12:00 наши отбили СБУ, пожгли там кучу техники и свалили. В это время по объездной с юга мимо города в сторону Ногайска уже пёрли бригадные колонны лаптей. Их наши дней три дня хуярили артой, там металлолома много теперь, а трассу стёрли до грунта. В городе с 14:00 появились патрули лаптей.

Бои вокруг города шли с четверга до воскресенья, удаляясь на север. В воскресенье с утра через город попёрли тыловые колонны лаптей на север.

Не было никакой раздачи оружия теробороне, потому что город был захвачен к обеду первого дня войны. Но оружие успели вывезти и людей из нашего 115-го батальона ТрО. Дальше не знаю.


   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Пропоную киянам створити окрему гілку з тим як в них стріляють, бахають, тощо.

++++
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

И чем же оно полегчает?

Це була умова передачі нам від словаків С-300.
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

И чем же оно полегчает?

уже вчера развернули ну а словаки нам спасибо скажут за это и нам это нехило должно помочь :-)o
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Це була умова передачі нам від словаків С-300.

Ааа, пропустил,сори

Там ,кста, Бидон вроде к словакам скоро собрался
   
Re: 5 ранку. Початок Війни.

Можно зайти на гугл карты и уточнить ,а снималось специально для демонстрации, и там не видно военной техники, да и 4града(я думаю к вечеру они уже уехали на позиции) наверно дешевле одного искандера.
Возможно у них нет достаточного количества разведанных целей. Об этом может также говорить и то, что интенсивность обстрелов ракетами уменьшилась. Били по тому, что нашли.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія